Załóż Konto Przekorzystne w Pekao, zdobądź 200 zł bonusu i 50 zł do Allegro

Promocja ważna do 30.09.2020r.

Bank Pekao S.A. nie stroni ostatnio od dobrych wiadomości. Ostatnio wspominaliśmy, że zakładając konto firmowe proponuje przedsiębiorcom do 1 000 zł premii. Z kolei teraz wychodzi z ofertą skierowaną do klientów indywidualnych. Wręcza 200 zł w gotówce za aktywne korzystanie z rachunku, voucher o wartości 50 zł do Allegro oraz do 1 500 zł za skuteczne polecenie Konta znajomym. I to nie koniec dobrych wiadomości.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao S.A. i zdobądź 200 zł premii

Wśród banków niezwykle modne stało się wręczanie bonusów gotówkowych za otwarcie konta. Tym razem, Bank Pekao S.A. powrócił do swojej sztandarowej oferty. Po raz kolejny wręcza nowym klientom okrągłe 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego i spełnienie mało skomplikowanych warunków.

Co ciekawe, w zanadrzu posiada 1 500 zł za polecenia konta maksymalnie 15 osobom (za 1 osobę Uczestnik otrzymuje 100 zł). Proponuje też 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym (do kwoty 20 000 zł przez 120 dni). Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do Programu lojalnościowego MasterCard Bezcenne Chwile, odbierzesz też 3 400 punktów, które wymienisz na voucher do Allegro o wartości 50 zł.

Promocja “Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 100 zł” trwa do 30 września 2020 roku. Natomiast Program Poleceń z bonusem do 1 500 zł obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku.

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – co możesz zyskać?

Na samym początku skupmy się na tym, co oprócz pieniężnych dodatków ma do zaoferowania Konto Przekorzystne w Pekao S.A.

 • Darmowe prowadzenie rachunku (pod warunkiem wpływu na konto na kwotę minimum 500 zł pojedynczym przelewem z zewnątrz albo z konta firmowego w Pekao S.A. Konieczna jest też minimum 1 płatność kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej,
 • Bezpłatne przewalutowania przy płatności kartą,
 • 0 zł prowizji banku za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 4 miesiące (120 dni do 20 000 zł). Oprocentowanie standardowe w Banku wynosi 0,1% w skali roku,
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile z bogatą ofertą zakupów i usług w punktach handlowo-usługowych w Polsce, a także przez internet, np. do Gino Rossi, Empiku, Decathlon czy RTV Euro AGD,
 • Atrakcyjny Program Poleceń.

Kto może ubiegać się o premię?

W specjalnej akcji zorganizowanej przez Bank, może wziąć udział konkretna grupa klientów – mianowicie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych i przy okazji spełnią poniższe warunki:

 • podpiszą z Pekao S.A. Umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay,
 • od 1.01.2019 r. do 30.06.2020 r. nie były związane z Bankiem, w tym również jako Współposiadacz Umową rachunku płatniczego bądź rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej,
 • w okresie przystąpienia do Promocji podpiszą umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium (razem z kartą płatniczą wydaną do Konta i aplikacją mobilną PeoPay).

Co bardzo ważne, każdy Uczestnik Promocji zanim przystąpi do akcji, musi wyrazić wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych, w zakresie wymaganym przez Bank1.

Jeśli nie udało Ci się zawrzeć umowy o Konto online lub za pomocą aplikacji mobilnej z powodu problemu z weryfikacją Twojej tożsamości, to jeszcze nic straconego. W takim przypadku możesz zawrzeć umowę w oddziale Banku, także na warunkach promocyjnych.

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – jak zdobyć 200 zł na “dzień dobry”?

Kiedy świat każdego dnia rozwija się technologicznie, Pekao S.A. jeszcze bardziej upraszcza sposób, w jaki można ubiegać się o pieniężny bonus. Aby sięgnąć po 200 zł musisz założyć rachunek na tzw. umowę biometryczną. Mówiąc prościej, wszystkie dokumenty wypełnisz bez wychodzenia z domu – całkowicie online, a samą weryfikację tożsamości wykonasz za pomocą szybkiego selfie (czyli zdjęcia swojej twarzy i dowodu osobistego).

1. Najpóźniej do 30.09. 2020 r. podpisz z Pekao S.A. Umowę o Konto Przekorzystne bądź Konto Świat Premium wraz Kartą oraz aplikacją mobilną PeoPay. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Przy wypełnianiu formularza pamiętaj o zaakceptowaniu wymaganych zgód, które niezbędne są do udziału w Promocji.

2. Wybierz weryfikację tożsamości za pomocą selfie, podczas której zrób zdjęcie swojej twarzy.

3. Zatwierdź Umowę przez internet.

4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś Konto i w każdym z trzech kolejnych miesięcy, wykonaj poniższe aktywności. Wówczas trafi do Ciebie pierwsze transza nagrody, czyli 100 zł (z pełnej nagrody 200 zł):

 • zapewnij pojedynczy wpływ na minimum 500 zł z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.,
 • wykonaj 1 transakcję Kartą lub aplikacją PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay (minimum 1 raz).

Nagrodę w postaci 100 zł trafi na Twoje Konto najpóźniej do 28.02.2020 r.

5. Aby otrzymać kolejne 100 zł, skutecznie poleć rachunek w Pekao znajomym i rodzinie. Zapisz się do Programu Poleceń najpóźniej do 31.12.2020 r. i spełnij jego warunki wraz z bliskimi do 31.01.2021 r. (łącznie możesz zyskać do 1 500 zł). Pamiętaj tylko, aby przekazać swój numer telefonu osobie, której zarekomendowałeś Konto Przekorzystne!

6. Dołącz do Programu MasterCard Bezcenne Chwile i odbierz 3 400 punktów na start. Wymień je na voucher do Allegro o wartości 50 zł. Zapisz się do Programu na bezcennechwile.pl lub za pomocą bankowości elektronicznej Pekao242.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o Promocji?

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego pamiętaj, że premię w wysokości 200 zł zdobędziesz tylko wtedy, gdy wypełnisz wniosek online z weryfikacją tożsamości “na selfie”. Dodatkowo będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść autoryzację. Z dostępnych opcji masz komputer albo smartfon.

Jednocześnie Organizator podkreśla, że jeśli z przyczyn technicznych nie uda Ci się zakończyć procesu zakładania Konta w Pekao S.A przez internet, to również dobrze możesz dokończyć go w placówce Banku, przy zachowaniu prawa do 200 zł premii.

Dla tradycjonalistów, którzy chcą założyć Konto w oddziale, Bank przewidział premię w wysokości 100 zł. W tym też przypadku musisz spełnić wymagane warunki oraz miesięczną aktywność na rachunku.

Kiedy otrzymasz premię?

Sam więc widzisz, że w tej akcji nie musisz spełniać zbyt wygórowanych wymagań. Warto jednak, byś pamiętał kiedy otrzymasz dodatkowe bonusy na Konto. Oto jak przedstawia się harmonogram wypłat premii.

 • Pierwsza nagroda w postaci 100 zł zostanie wypłacona najpóźniej do 28.02.2020 r. Wszystko zależy od tego, w którym miesiącu zdecydujesz się na otwarcie rachunku:

– zakładając Konto w lipcu 2020 i spełniając warunki Promocji od sierpnia do 30 listopada 2020, premię otrzymasz do 31 grudnia 2020,

– otwierając Konto w sierpniu 2020 i spełniając warunki Promocji od września do 31 grudnia 2020, premię otrzymasz do 31 stycznia 2020,

– decydując się na Konto we wrześniu 2020 i spełniając warunki Promocji od października do 31 stycznia, premię otrzymasz do 28 lutego.

 • Drugie 100 zł trafi na Twoje Konto, gdy spełnisz wspólnie z Poleconym wszystkie warunki w Programie Poleceń, najpóźniej do 31.01.2020 r. Są to, m.in. jednorazowy wpływ na sumę minimum 500 zł, minimum 1 płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay, a także zalogowanie się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay.
 • Pakiet 3 400 punktów w Programie MasterCard Bezcenne Chwile zgarniesz w dowolnej chwili, gdy zarejestrujesz się na stronie bezcennechwile.pl lub za pomocą aplikacji Pekao24. W ramach powitalnych punktów wymień je na voucher o wartości 50 zł do Allegro.

Konto Przekorzystne a Program Poleceń – zdobądź do 1 500 zł!

Bank zachęcając klientów do otwarcia Konto Przekorzystnego, jednocześnie nakłania do udziału w Programie Poleceń. Sam formularz przystąpienia do akcji jest banalnie prosty. Wystarczy, że wypełnisz go online i polecisz Konto w Banku Pekao S.A. jak największej liczbie osób (maksymalnie 15 osób). Wówczas za każdego poleconego zyskasz dodatkowe 100 zł3.

Pamiętaj, że akcja aktualna jest do 31 grudnia 2020 roku!

Konto Przekorzystne – rozwiązanie dla młodych

Przy okazji Promocji, nie może nam umknąć jeszcze jedna ważna kwestia. Do ukończenia 26. roku życia Konto Przekorzystne jest całkowicie darmowe. Bezwarunkowa jest również obsługa karty, brak prowizji za wypłaty z bankomatów w Polsce, ale i za granicą.

Pozostali konsumenci muszą zapłacić 6 zł za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę kartą, chyba że zapewnią odpowiednie wpływy (500 zł na Koncie plus 1 transakcja bezgotówkowa). Natomiast w przypadku wypłat z własnych bankomatów oraz przelewów internetowych, Pekao S.A. nie pobiera żadnej prowizji.

Ciekawa promocja z nowoczesnym “pazurem”

W skrócie, oferta Banku dla nowych klientów jest “przekorzystna” – a to naprawdę rzadkość na rynku. Zwróć uwagę, że 200 zł, jak i darmowe prowadzenie Konta zyskujesz za spełnienie naprawdę niewygórowanych wymagań. Pekao akceptuje wpływy na poziomie 500 zł, a także wymaga zrealizowania minimum jednej transakcji bezgotówkowej. W dodatku wszystkie czynności związane z założeniem rachunku zrobisz, bez wychodzenia z domu.

Premia 200 zł to nie jedyna nagroda jaką otrzymasz w trakcie użytkowania Konta. Dla łowców promocyjnych “perełek”, Bank oferuje do 1 500 zł (100 zł za każdego poleconego), 2% na Koncie oszczędnościowym, 50 zł na start w Programie Rabatów, a także darmowe przewalutowania gotówki za granicą. Dlatego szczerze zachęcamy do przemyślenia tej propozycji, bo prezentuje się nadzwyczaj korzystnie. Zapraszamy również na nasz najnowszy ranking kont osobistych 2020 z promocyjnymi ofertami rachunków.

Źródło:

1. Regulamin Promocji: „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja II

2. Regulamin Promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja III”

3. Strona Pekao S.A., https://www.pekao.com.pl/konto/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły