Załóż Konto Przekorzystne w Pekao S.A., zdobądź 200 zł premii i do 1 500 zł za polecenie

Promocja ważna do 30.06.2020r.

Bank Pekao S.A. nie stroni ostatnio od dobrych wiadomości. Ostatnio wspominaliśmy, że zakładając konto firmowe proponuje przedsiębiorcom do 1 000 zł premii. Z kolei teraz wychodzi z ofertą skierowaną do klientów indywidualnych. Wręcza 200 zł w gotówce za aktywne korzystanie z rachunku i do 1 500 zł za skuteczne polecenie konta znajomym. I co niezwykle ważne – bonus zgarniesz w 100% online, bez wychodzenia z domu!

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao S.A. i zdobądź 200 zł premii

Wśród banków niezwykle modne stało się wręczanie bonusów gotówkowych za otwarcie konta. Tym razem, Bank Pekao S.A. powrócił do swojej sztandarowej oferty. Po raz trzeci z rzędu wręcza nowym klientom okrągłe 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego i spełnienie mało skomplikowanych warunków.

Co ciekawe, w zanadrzu posiada także 1 500 zł za polecenia konta, maksymalnie 15 osobom (za 1 osobę 100 zł). Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do Programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile, odbierzesz też 50 zł na start na zakupy u Partnerów Banku.

Promocja “Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” trwa do 20 maja 2020 roku. Natomiast Program Poleceń z bonusem do 1 500 zł obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – co możesz zyskać?

Na samym początku skupmy się na tym, co oprócz pieniężnych dodatków ma do zaoferowania Konto Przekorzystne w Pekao S.A.

 • Darmowe prowadzenie rachunku
 • 0 zł za obsługę karty debetowej
 • Bezpłatne przewalutowania przy płatności kartą
 • 0 zł prowizji banku za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 2,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 4 miesiące (120 dni) do 30 000 zł
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile z bogatą ofertą zakupów i usług w punktach handlowo-usługowych w Polsce, a także przez internet, np. do Gino Rossi, Empiku, Decathlon czy RTV Euro AGD. Każdy nowy klient dostaje 50 zł na start!
 • Atrakcyjny Program Poleceń

Kto może ubiegać się o premię?

W specjalnej akcji zorganizowanej przez Bank, może wziąć udział konkretna grupa klientów – mianowicie osoby, które posiadają pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych i przy okazji spełnią poniższe warunki:

 • podpiszą z Pekao S.A. Umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay,
 • od 1.01.2019 r. do 31.03.2020 r. nie były związane z Bankiem, w tym również jako Współposiadacz Umową rachunku płatniczego bądź rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej/lub,
 • przynajmniej przez 1 dzień między 1.01.2019 r. do 31.03.2020 r. posiadały w Banku, w tym jako Współposiadacz, jeden lub więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lokaty terminowej, w których suma średnich miesięcznych sald wynosiła od 0 zł do 50 zł. Na potrzeby Promocji, salda rachunków w walutach obcych są przeliczane na złote po średnim kursie NBP1.

Co bardzo ważne, każdy Uczestnik Promocji zanim przystąpi do akcji, musi wyrazić wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych, w zakresie wymaganym przez Bank.

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – jak zdobyć 200 zł na “dzień dobry”?

Kiedy świat zmaga się z epidemią COVID-19, Pekao S.A. jeszcze bardziej upraszcza sposób, w jaki można ubiegać się o pieniężny bonus. Dlatego zgodnie z zasadą: #zostajewdomu, aby sięgnąć po 200 zł musisz zawrzeć tzw. umowę biometryczną. Mówiąc prościej, wszystkie dokumenty wypełnisz bez wychodzenia z domu – całkowicie online, a samą weryfikację tożsamości wykonasz za pomocą szybkiego selfie.

1. Najpóźniej do 20 maja 2020 r. podpisz z Pekao S.A. Umowę o Konto Przekorzystne bądź Konto Świat Premium wraz Kartą oraz aplikacją mobilną PeoPay. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Przy wypełnianiu formularza pamiętaj o zaakceptowaniu wymaganych zgód, które niezbędne są do udziału w Promocji.

2. Wybierz weryfikację tożsamości za pomocą selfie, podczas której zrób zdjęcie swojej twarzy.

3. Zatwierdź Umowę przez internet.

4. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś Konto, wykonaj poniższe aktywności. Wówczas trafi do Ciebie pierwsze transza nagrody, czyli 100 zł (z pełnej nagrody 200 zł):

 • zapewnij pojedynczy wpływ na minimum 500 zł z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.,
 • wykonaj 1 transakcję Kartą lub aplikacją PeoPay,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay (minimum 1 raz).

Nagrodę w postaci przelewu otrzymasz na Konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu otwarciu rachunku.

5. Aby otrzymać kolejne 100 zł, w każdym z kolejnych 3 miesięcy (następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek) powtórz wszystkie trzy czynności:

 • wykonaj pojedynczy wpływ na minimum 500 zł z zewnątrz bądź z konta firmowego, które posiadasz w Banku Pekao S.A.,
 • płacąc za towary i usługi, zrealizuj minimum 1 transakcję bezgotówkową Kartą bądź za pomocą aplikacji PeoPay,
 • choć raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Druga transza nagrody trafi na Twoje Konto do 30.08.2020 r.2

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o Promocji?

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach – dlatego pamiętaj, że premię w wysokości 200 zł zdobędziesz tylko wtedy, gdy wypełnisz wniosek online z weryfikacją tożsamości “na selfie”. Dodatkowo będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść autoryzację. Do wyboru masz komputer albo smartfon.

Jednocześnie Organizator podkreśla, że jeśli z przyczyn technicznych nie uda Ci się zakończyć procesu zakładania Konta w Pekao S.A przez internet, to również dobrze możesz dokończyć go w placówce Banku, przy zachowaniu prawa do 200 zł premii.

Dla tradycjonalistów, którzy chcą założyć Konto w oddziale, Bank przewidział premię w wysokości 100 zł. W tym też przypadku musisz spełnić wymagane warunki oraz miesięczną aktywność na rachunku.

Konto Przekorzystne a Program Poleceń – zdobądź do 1 500 zł!

Bank zachęcając klientów do otwarcia Konto Przekorzystnego, jednocześnie nakłania do udziału w Programie Poleceń. Sam formularz przystąpienia do akcji jest banalnie prosty. Wystarczy, że wypełnisz go online i polecisz Konto w Banku Pekao S.A. jak największej liczbie osób (maksymalnie 15 osób). Wówczas za każdego poleconego zyskasz dodatkowe 100 zł.

Pamiętaj, że akcja aktualna jest do 30 czerwca 2020 roku!

Konto Przekorzystne – rozwiązanie dla młodych

Przy okazji Promocji, nie może nam umknąć jeszcze jedna ważna kwestia. Do ukończenia 26. roku życia Konto Przekorzystne jest całkowicie darmowe. Bezwarunkowa jest również obsługa karty, brak prowizji za wypłaty z bankomatów w Polsce, ale i za granicą.

Pozostali konsumenci muszą zapłacić 6 zł za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę kartą, chyba że zapewnią odpowiednie wpływy (500 zł na Koncie plus 1 transakcja bezgotówkowa). Natomiast w przypadku wypłat z własnych bankomatów oraz przelewów internetowych, Pekao S.A. nie pobiera żadnej prowizji.

Ciekawa promocja z nowoczesnym “pazurem”

W skrócie, oferta Banku dla nowych klientów jest “przekorzystna” – a to naprawdę rzadkość na rynku. Zwróć uwagę, że 200 zł, jak i darmowe prowadzenie Konta zyskujesz za spełnienie naprawdę niewygórowanych wymagań. Pekao S.A. akceptuje wpływy na poziomie 500 zł, a także wymaga zrealizowania minimum jednej transakcji bezgotówkowej. W dodatku wszystkie czynności związane z założeniem rachunku zrobisz, bez wychodzenia z domu.

Premia 200 zł to nie jedyna nagroda jaką otrzymasz w trakcie użytkowania Konta. Dla łowców promocyjnych “perełek”, Bank oferuje do 1 500 zł (100 zł za każdego poleconego), 2,5% na Koncie oszczędnościowym, 50 zł na start w Programie Rabatów, a także darmowe przewalutowania gotówki za granicą. Dlatego szczerze zachęcamy do przemyślenia tej propozycji, bo prezentuje się nadzwyczaj korzystnie. Zapraszamy również na nasz najnowszy ranking kont osobistych 2020 z promocyjnymi ofertami rachunków.

Źródło:

1. Regulamin Promocji: „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” – edycja III

2. Strona Pekao S.A., https://www.pekao.com.pl/konto/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły