Zarabiaj na tankowaniu i zakupach z TurboKartą w Santander Consumer Bank

Szybki 3% zwrot za paliwo, wygodny 1% zwrot za zakupy, a także bezpieczna możliwość korzystania z karty za darmo oraz wiele innych profitów to propozycja Santander Consumer Banku. Jeśli założysz TurboKARTĘ i spełnisz kilka niewielkich warunków, dodatkowo Twój zwrot za dokonane płatności wyniesie nawet 360 zł w każdym roku. Z całą pewnością jest to idealne wsparcie dla kierowców i nie tylko.

Zarabiaj na tankowaniu i zakupach z TurboKARTĄ!

Karta kredytowa to bez wątpienia bardzo pożyteczny plastik, który warto posiadać w swoim portfelu. Gwarantuje realizację pilnych wydatków, jest rozwiązaniem na problemy finansowe i nierzadko też umożliwia realizację większych zakupów ratalnych. Dlatego dla tych, którzy ostatnio zastanawiają się nad ciekawą ofertą karty kredytowej, proponujemy promocję “Zakupy do pełna” przygotowaną przez Santander Consumer Bank.

Wystarczy, że na dedykowanej stronie akcji wypełnisz formularz o założenie Karty Kredytowej TurboKARTA, a cieszyć się będziesz tzw. moneybackiem, czyli zwrotem części wydanych środków z powrotem na konto.

Jakie korzyści niesie ze sobą kredytówka w Santander Consumer Banku?

 • Zwrot 3% za paliwo oraz 1% za inne zakupy, który może wynieść nawet 360 zł w ciągu roku,
 • Korzystanie z karty za darmo (RRSO: 12,26%),
 • Dostępna bez wychodzenia z domu. Kartę wraz z numerem PIN otrzymasz pocztą na podany we wniosku adres korespondencyjny,
 • Stały dostęp do gotówki,
 • Brak odsetek do 54 dni,
 • Bezpieczne usługi internetowe, dzięki usłudze 3D Secure,
 • Wygodne płatności zbliżeniowe,
 • Bezpieczne podróżowanie z bezpłatnym pakietem car assistance,
 • Możliwość otrzymania dodatkowych kart dla bliskich,
 • Dostęp do promocyjnych ofert w Programie “VISA Oferty”, np. BlaBlaCar, Deichmann, Inter Cars, Sky Cash i inne,
 • Szybki dostęp do informacji o Karcie Kredytowej w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej,
 • Możliwość rozłożenia spłaty w ratach. Spłata limitu kredytowego może być rozłożona na: 3, 6, 10, 12, 18 lub 24 miesięczne raty1.

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że promocja nie ma określonego czasu obowiązywania. O jej zakończeniu Bank poinformuje, przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem posiadacza kredytówki w korespondencji listowej.

Dla kogo jest promocja Karty Kredytowej TurboKARTA?

Zanim część wydanych środków powróci na Twój rachunek, spójrzmy kto dokładnie może wziąć udział w akcji Santander Consumer Banku.

 • Uczestnikiem Programu może być osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych i podpisze z Bankiem Umowę o przyznanie limitu kredytowego oraz wydanie Karty Kredytowej TurboKARTA,
 • Każdy, kto posiada zdolność kredytową może stać się posiadaczem kredytówki2.

Wysokość przyznanego limitu kredytowego na TurboKARCIE zależna jest od oceny zdolności kredytowej Uczestnika. Wymagane jest również terminowe spłacanie swojego zadłużenia, przynajmniej w wysokości minimalnej.

Dla tych, którzy dotąd nie korzystali z produktu, jakim jest karta kredytowa polecamy lekturę obowiązkową, jaką jest Linia kredytowa – czym jest i jak działa? Jeśli rozważasz sięgnięcie po inny produkt bankowy, np. kredyt hipoteczny, gotówkowy czy konto osobiste to jest to też świetna okazja do zaznajomienia się z naszymi artykułami poświęconymi aktualnościom bankowym.

„Zakupy do pełna” – jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji kredytówki Banku nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że przebrniesz przez kilka prostych kroków, które opisujemy w poniższych podpunktach.

1. Wejdź na dedykowaną stronę promocji, wypełnij formularz oraz zaakceptuj wszystkie zgody. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Poczekaj na telefon od konsultanta Banku, z którym uzupełnisz pozostałą część wniosku.

3. Korzystaj z TurboKARTY na co dzień. Płać zbliżeniowo za zakupy w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Tym samym zyskasz:

 • zwrot w wysokości 3% wartości transakcji na stacjach paliw,
 • zwrot w wysokości 1% wartości transakcji dla pozostałych transakcji bezgotówkowych dokonanych Kartą Kredytową w danym okresie rozliczeniowym.

W ciągu miesiąca otrzymasz zwrot w wysokości maksymalnie 30 zł. Zostanie on zaksięgowany na rachunku Karty w dniu generowania zestawienia i tyczy się transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym. Premia widoczna będzie w zakładce “Twoje oszczędności”.

Pamiętaj, że Santander Consumer Bank wypłaci premię, pod warunkiem terminowej spłaty kwoty za poprzedni okres rozliczeniowy. Jeśli tego nie zrobisz, bank wstrzyma wypłatę nagród do momentu uregulowania przez Ciebie ciążącego zobowiązania.

Nadwyżka premii ponad kwotę 30 zł, nie przechodzi do rozliczenia w kolejnych okresach rozliczeniowych!

Ile kosztuje TurboKARTA?

TurboKARTA oprócz tego, że oferuje pełen pakiet zwrotu za paliwo i zakupy, posiada w zanadrzu bezpłatny pakiet car assistance dostępny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a także darmowy, całodobowy dostęp do informacji o Karcie przez telefon. Samo użytkowanie kredytówki także jest bezpłatne pod warunkiem, że wartość dokonanych transakcji w ciągu miesiąca wyniesie minimum 1 000 zł. W przeciwnym razie Bank pobierze kwotę 4,90 zł. Ponadto musisz uwzględnić pozostałe dodatkowe opłaty, które mogą wynikać z użytkowania plastiku:

 • 5,90 zł – gdy zamówisz wysłanie dodatkowego Zestawienia w formie papierowej,
 • 6% wypłacanej kwoty min. 10 zł – podczas wypłaty gotówki z bankomatu,
 • 1,26% kwoty transakcji w PLN – opłata za przeliczenie waluty dla transakcji w walucie euro,
 • 2,52% kwoty transakcji w PLN – opłata za przeliczenie waluty dla transakcji w walucie obcej innej niż euro,
 • 9% wartości transakcji – uruchomienie planu spłat ratalnych.

Kiedy będziesz mógł korzystać z Karty?

Karta Kredytowa TurboKARTA z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem zostanie wysłana na podany we wniosku adres korespondencyjny (odrębną przesyłką nadejdzie też numer PIN). Ze względów bezpieczeństwa będzie ona nieaktywna, a aktywujesz ją na jeden z dostępnych sposobów:

 • telefonicznie, dzwoniąc pod bezpłatny numer: 800 700 500 lub 71 797 22 40,
 • w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Tuż po zalogowaniu, kliknij przycisk “Aktywuj” i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Zatankuj do pełna i zrób zakupy z TurboKARTĄ!

Szansa na zwrot części poniesionych kosztów, w wysokości 3% za paliwo i 1% na pozostałe zakupy to ciekawe rozwiązanie dla łowców rabatów. Choć wysokość moneybacku nie jest może zbyt oszałamiająca, bo w każdym miesiącu zgarniesz maksymalnie 30 zł, to już roczny zwrot w postaci 360 zł robi wrażenie.

Zważywszy na to, że wydanie minimum 1 000 zł za pomocą kredytówki podczas tankowania czy robienia codziennych zakupów nie powinno sprawić dużych kłopotów, chcemy zwrócić uwagę na jeszcze jedną istotną kwestię. Z TurboKARTY, jak i z każdej innej karty kredytowej należy korzystać w pełni rozsądnie3. Spłacaj należności w terminie, aby nie narazić się na dodatkowe koszty i niepotrzebny stres.

Źródło:

1. Strona Santander Consumer Bank, https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/visa-turbokarta

2. Regulamin programu sprzedaży premiowej „Zakupy do Pełna” dla Kart Kredytowych TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A

3. Regulamin umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły