Zdobądź do 1120 zł na paliwo z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta

Promocja ważna do 31.08.2020r.

Zapowiadana od grudnia zeszłego roku karta kredytowa Citibank-BP Motokarta doczekała się wielkiej inauguracji. Choć jest dostępna od lutego 2020 roku, to właśnie od marca niesie ze sobą szereg profitów. W zamian za wyrobienie bezpłatnej kredytówki otrzymasz gwarantowane 400 zł na start oraz 720 zł przez 3 lata pod warunkiem, że spełnisz warunki oferty. Sprawdźmy, co się pod nimi kryje!

Zdobądź do 1120 zł na paliwo do wykorzystania na stacjach BP

O tym, że BP oraz Citi Handlowy zamierzają stworzyć wspólny produkt, wiadomo już od zeszłego roku. Teraz poznaliśmy wszystkie szczegóły owianej tajemnicą oferty. Aktualnie organizator promocji, czyli Bank Handlowy proponuje nową kartę kredytową Citibank-BP Motokarta, która po pierwsze – zwolniona jest z opłaty rocznej i po drugie – dysponuje, tzw. moneybackiem. Co pokrótce oznacza, zwrot części kosztów poniesionych za paliwo na stacjach BP. W każdym cyklu odbierzesz 20 zł miesięcznie, czyli 240 zł rocznie.

Dodatkowo kredytówka gwarantuje 400 zł na start, a także konkretne 720 zł wypłacane w okresie 3 lat. Promocja “Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP Motokarta i zyskaj dodatkową nagrodę o wartości co najmniej 400 zł” obowiązuje do 31 marca 2020 roku. Z kolei oferta “Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta” ważna jest do 31 sierpnia 2020 roku.

Z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta zgarniesz:

 • bezpłatne wydanie i użytkowanie karty (RRSO 10,47%),
 • 0 zł za powiadomienia SMS o realizowanych transakcjach czy terminie spłaty karty,
 • Google Pay “Płać za co chcesz, kiedy chcesz”,
 • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w całym kraju,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce,
 • zakupy ratalne dla produktów powyżej 100 zł bez decyzji kredytowej i kontaktu z doradcą,
 • ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials, np. 4% zwrotu na booking.com, do 50% rabatu na Stena Line i wiele innych ofert,
 • dostęp do Programu PAYBACK.

Stań się posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP i na początek zyskaj 400 zł!

Citi Handlowy znany jest ze swojej wielkiej szczodrości zarówno wobec nowych, jak i stałych klientów, którzy wnioskują o Kartę Kredytową Citibank-BP Motokarta. Dlatego, aby szybko i bez większych problemów przeprowadzić Cię przez szereg wymogów, które czekają na każdego przy wnioskowaniu o kredytówkę, na dzień dobry uporządkujmy kwestie nagród.

Na samym początku organizator oferuje odbiór premii, w wysokości 400 zł na start. Jak odebrać bonus?

1. Złóż wniosek o Motokartę nie później niż do 31 marca 2020 roku. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Poczekaj na telefon od doradcy bankowego, z którym wspólnie wypełnisz pozostałe informacje we wniosku.

3. Zaloguj się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w serwisie bankowości mobilnej Citi Mobile. Dokonaj tego nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego tuż po miesiącu, w którym podpisałeś Umowę.

4. Płać kartą! Nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy, zrealizuj transakcję o łącznej wartości na minimum 500 zł.

5. Odbierz nagrodę 400 zł premii. Co ciekawe, sam uczestnik nabywa prawo do wyboru jednej z następujących nagród:

 • karty podarunkowej BP SuperCard o wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach benzynowych oznaczonych logo BP w Polsce /albo,
 • karty prezentowej o wartości 400 zł na zakupy do sklepów Lidl /albo,
 • e-kodu o wartości 400 zł na zakupy na Allegro /albo,
 • smartfona LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł1.

Pamiętaj, że jest to oferta skierowana do nowych klientów Banku, która jest aktywna do 31 marca 2020 roku!

Kto może zdobyć dodatkowe 400 zł?

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, Citi Handlowy wymaga od swoich klientów spełnienia odpowiednich kryteriów wiekowych oraz dochodowych. Dlatego z oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP Motokarta i zyskaj dodatkową nagrodę o wartości co najmniej 400 zł” mogą skorzystać:

 • osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
 • konsumenci, którzy wypełnią poprzez stronę oferty, formularz kontaktowy oraz złożą wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank-BP Motokarta, a następnie podpiszą z Bankiem Umowę o Kartę Kredytową.

Przy okazji należy spełnić kolejne wymogi:

 • w momencie wnioskowania o limit wyższy niż 5 000 zł w ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o Kartę należy dostarczyć do Banku, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane dochody,
 • nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu zawarcia Umowy, zaloguj się przynajmniej 1 raz do w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w serwisie bankowości mobilnej Citi Mobile,
 • nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, tuż po miesiącu zawarcia Umowy, dokonaj Kartą lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości nie mniejszej niż 500 zł. Mogą do nich należeć, m.in. transakcje bezgotówkowe. Z kolei wystrzegaj się:

-transakcji zwróconych,

-transakcji, które są poleceniami przelewu krajowego w złotych oraz przelewów wewnętrznych w złotych z Rachunku karty.

Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które od 31 grudnia 2019 roku posiadają w Banku dowolną Kartę Kredytową Citibank!

Kiedy otrzymasz nagrodę?

W zależności od wyboru konkretnej nagrody zastanów się dobrze, jaki cel ma przynieść Ci wspomniana kredytówka i co z jej pomocą chcesz osiągnąć. Kluczowe jest również to, kiedy będziesz mógł odebrać wybraną nagrodę.

Karta paliwowa BP SuperCard :

 • otrzymasz ją za pośrednictwem Poczty Polskiej na podany we wniosku adres korespondencyjny, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków oferty,
 • termin ważności Karty wynosi 24 miesiące,
 • bon podarunkowy może zostać wykorzystany wielokrotnie do uzyskania maksymalnej kwoty 400 zł. Nie możliwości wydania reszty w gotówce z Karty paliwowej.

Karta prezentowa Lidl:

 • otrzymasz ją za pośrednictwem Poczty Polskiej na podany we wniosku adres korespondencyjny, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków oferty,
 • termin ważności Karty wynosi 6 miesięcy,
 • bon podarunkowy może zostać wykorzystany wielokrotnie do uzyskania maksymalnej kwoty 400 zł. Nie możliwości wydania reszty w gotówce z Karty prezentowej Lidl.

E-kod Allegro:

 • otrzymasz go za pośrednictwem Poczty Polskiej na podany we wniosku adres korespondencyjny, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków oferty,
 • termin ważności E-kodu wynosi 12 miesięcy,
 • E-Kod Allegro może być wykorzystywany jednokrotnie do maksymalnej wartości do wydania 400 zł. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów, np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez Uczestnika rodzaju płatności,
 • bon podarunkowy nie może być wykorzystany w częściach!

Jak zgarnąć 720 zł w Citi Handlowym z Motokartą?

Banalnie prosta premia na start to nie wszystko co ma do zaoferowania organizator. Spełniając warunki promocji, w której możesz zyskać dodatkowe 400 zł, automatycznie masz szansę skorzystać z kolejnej oferty w roli głównej z Motokartą. Jednak w tym przypadku zdobędziesz nie 400 zł, a nawet 720 zł. Tutaj same warunki premii są nieco rozłożone w czasie.

Co musisz zrobić? W momencie, gdy złożysz wniosek o Kartę Kredytową Citibank-BP Motokarta i następnie zawrzesz z Bankiem Umowę o Kartę Kredytową, w każdym pełnym okresie rozliczeniowym dokonaj transakcji bezgotówkowych:

 • ich łączna wartość musi wynosić nie mniej niż 500 zł, przy czym transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł należy dokonać na stacjach benzynowych BP w Polsce,
 • podobnie, jak w przypadku pierwszych 400 zł na start, tak i w tym przypadku wnioskowanie o limit wyższy niż 5 000 zł wymaga potwierdzenia. W ciągu 10 dni roboczych od dnia złożeniu wniosku, koniecznie dostarcz do Banku czytelny i aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody.

Pamiętaj, że promocja „Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta” aktywna jest do 31 sierpnia 2020 roku.

Z oferty wyłączone są osoby, które od 31 grudnia 2019 roku posiadają dowolną Kartę Kredytową Citibank.

Jak skorzystać z oferty?

Jeśli spełniasz wszystkie stawiane przez Bank warunki, to spójrz jak krok po kroku wziąć udział w promocji.

1. Wypełnij wniosek na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 31 sierpnia 2020 roku. Link do niej podsyłamy poniżej:

2. Oczekuj na telefon konsultanta, z którym wspólnie wypełnisz pozostałe informacje we wniosku.

3. W procesie wnioskowania o Kartę Kredytową Citibank przedstaw dokument dochodowy. Wówczas otrzymasz od Banku w każdym okresie rozliczeniowym, jednak nie dłużej niż przez 36 okresów rozliczeniowych, nagrodę w wysokości od 20 zł do maksymalnie 720 zł.

 • Jeśli podczas wnioskowania o Kartę Kredytową Citibank nie przedstawisz dokumentu dochodowego, to otrzymasz nie dłużej niż przez 30 pełnych okresów rozliczeniowych, nagrodę w wysokości od 20 zł do maksymalnie 600 zł.

4. Wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną sumę 500 zł. Pamiętaj, że 250 zł musi zostać wydane na stacjach paliw BP w Polsce. Natomiast reszta transakcji może tyczyć się zakupów w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie2.

Podsumowując, łączna premia podzielona jest na 36 lub 30 okresów. Zatem do zdobycia masz albo 720 zł, albo 600 zł premii.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Odbiór premii będzie możliwy już po 3 dniach roboczych, tuż po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Takie zlecenie o odbiorze:

 • złożysz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Przyznana kwota zostanie zaksięgowana na rachunku Karty w wysokości 20 zł.

Co ciekawe jako uczestnik promocji możesz zsumować przyznane nagrody pod warunkiem, że:

 • w ciągu 12 pełnych okresów rozliczeniowych, kwota zasilenia rachunku Karty wyniesie maksymalnie 240 zł,
 • zlecenie odbioru możliwe jest przez maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych z zastrzeżeniem, że w przypadku wypowiedzenia Umowy o Kartę odbiór możliwy jest do końca trwania okresu wypowiedzenia.

Dobra wiadomość: nagroda wolna jest od podatku dochodowego od osób fizycznych!

Karta Citibank-BP Motokarta godna polecenia!

Karta kredytowa Citibanku to z całą pewnością unikat na rynku. Nie dość, że za użytkowanie karty nic nie płacisz, to dzięki niej możesz zgarnąć różne bonusy od banku. Dlatego bez dwóch zdań rekomendujemy założenie tej kredytówki i umieszczenie jej w swoim portfelu.

Ponadto, bonusy proponowane przez Citi Handlowy są na tyle różnorodne, że nie powinieneś mieć problemów z korzystaniem z wielu promocji. Pamiętaj tylko, że dodatkowe usługi jakie proponuje, jak CitiPhone, CitiAlerts czy karty dodatkowe są płatne! Jeśli jednak ich nie włączysz, to nie poniesiesz żadnej z opłat.

Źródło:

1. Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank-BP Motokarta i zyskaj dodatkową nagrodę o wartości co najmniej 400 zł”

2. Regulamin oferty „Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły