Zetos – opinie klientów i szczegóły oferty

Nasza ocena
4.0
Ocena użytkowników
4.4
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Status osoby fizycznej
Konto w banku
Maks. pierwsza pożyczka
500 - 3 000 zł

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 7 Grudnia 2022
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert
1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
Provident Samoobsługowa
3 - 36 miesięcy
Okres spłaty
500 - 20 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Z kodem GOTOWKA pierwsza pożyczka do 1000 zł z RABATEM 75%, a do 3000zł z RABATEM 50%!

10 - 30 dni
Okres spłaty
200 - 5 000 zł
? do 3000 zł darmowa
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
? od 200 zł do 3000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Pierwsza pożyczka do 3 000 zł ZA DARMO - RRSO 0%, a do 5 000 zł z RABATEM -50%

1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Z kodem SKARBONKA pierwsza pożyczka do 500 zł jest za 0zł, a do 3000 zł tańsza o 50%!

Siedziba firmy

Adres:

AD Finance sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200 lok. BUD.2/300

02-486 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 250 000 zł PLN
KRS: 0000905685
NIP: 5223204647
REGON: 389180868
Okres spłaty1 miesiąc
Wymagane konto bankoweTak
Godziny pracy w niedziele9:00 – 17:00
Godziny pracy w sobotę9:00 – 17:00
Sposób weryfikacjiKontomatik
Czas wypłaty15 min - 24h
Metoda wypłatyPrzelew na konto
Wiek pożyczkobiorcy18 - 65 lat
Pierwsza pożyczka gratisNie
Maks. kolejna pożyczka5000 zł
Maks. pierwsza pożyczka500 - 3 000 zł
Kwota500 - 5 000 zł
RRSO1 913,99 %
Oprocentowanie0,59 %
Prowizja27,40%

Reprezentatywny przykład pożyczki: Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej https://www.zetos.pl: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1913,99% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1279,92 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 5,92%; całkowity koszt pożyczki 279,92 zł (prowizja 274 zł, odsetki 5,92 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.08.2021 r.

Zetos to nowość na polskim rynku szybkich pożyczek online. Firma, która chce zabiegać o zainteresowanie osób poszukujących niewygórowanych kwot do spłacenia w relatywnie niedługim czasie. Wszystko to na jasno rozpisanych warunkach, bez ukrytych kosztów i zbędnych formalności. Sprawdzamy szczegółowo, czy Zetos równie dobrze sprawdza się w praktyce.

Podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Wpadająca w ucho nazwa Zetos to marka firmy pożyczkowej, która powstała stosunkowo niedawno, bo w drugiej połowie 2021 roku. Stoi za nią polskie przedsiębiorstwo ze stołecznej Warszawy, AD Finance spółka z o.o., które w KRS pojawiło się niewiele wcześniej, bo pod koniec czerwca 2021.

 

AD Finance

Sp. z o. o.

Rodzaj:
Firma pożyczkowa
Numer REGON:
389180868
Numer NIP:
5223204647
Numer KRS:
0000905685
Numer RIP:
000552
Data rejestracji KRS:
11 czerwiec 2021
Adres firmy

ul. Aleje Jerozolimskie 200, lok. BUD.2/300
Warszawa

Autorzy tego przedsięwzięcia byli doskonale świadomi tego, jak wymagająca jest branża pożyczkowa nie tylko pod kątem konkurencji, ale i wymagań prawnych, które w ostatnich latach stały się niezwykle wyśrubowane. Przygotowali się oni jednak do tych wyzwań kompleksowo.

Rzucając okiem na stopkę na stronie internetowej Zetos, możemy przeczytać, że AD Finance jest certyfikowaną instytucją pożyczkową na podstawie nadanego numeru RIP. Co to oznacza? Firma ta jest pod pełną kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego, potwierdzając tym samym swoją wiarygodność.

pożyczka w zetos
zetos.pl

Jakie pożyczki oferuje Zetos?

Specjalnością Zetos są pożyczki krótkoterminowe, czyli zobowiązania, które uregulować należy w czasie nie krótszym niż jeden miesiąc. Wszystko to oparte na prostym założeniu – potrzebując pilnie stosunkowo niedużej gotówki na dowolną potrzebę, wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę online, a tam szybko przejdziemy weryfikację. W razie pozytywnej decyzji, środki trafiają wprost na nasze konto.

Nie bez powodu Zetos na swojej stronie internetowej akcentuje, że wyróżnia go elastyczność, bezpieczeństwo i szybkość działań. A finansowanie można otrzymać bez wychodzenia z domu.

Jakie warunki należy spełnić?

Wnioskując o pożyczkę online w Zetos, należy pamiętać o konieczności spełnienia wstępnych warunków – pozwoli to bowiem zminimalizować czas oczekiwania na wydanie wniosku. Gdzie możemy poznać wymagania tej firmy? Wystarczy zajrzeć do zakładki „pytania i odpowiedzi”, aby już w jednym z pierwszych pytań znaleźć odpowiedź na nurtującą nas kwestię.

 • Klient Zetos musi być osobą pełnoletnią, której wiek mieści się w przedziale od 18 do 65 lat.
 • Wnioskujący musi być obywatelem Polski, który posługuje się ważnym dowodem osobistym.
 • Ponadto, niezbędne jest stałe miejsce zamieszkania w kraju wraz ze źródłem dochodów pozyskiwanym na terenie Polski.
 • Wnioskujący o pożyczkę musi posiadać konto bankowe w polskim banku, a także aktywny numer telefonu komórkowego.
 • Nie można posiadać już aktualnych zobowiązań wobec Zetos – zaciągnąć można jednocześnie tylko jedną pożyczkę.

Warunkiem otrzymania pożyczki udzielanej przez Zetos jest otrzymanie pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej, sprawdzanej poprzez kontakt z bazami informacji gospodarczej. Przyznanie pożyczki zależy głównie od tego aspektu.

Które bazy sprawdza Zetos?

Poza niezbędnymi do spełnienia warunkami, warto pamiętać też o bazach, jakie Zetos sprawdza podczas weryfikowania złożonego już wniosku o pożyczkę. Podobnie jak konkurencyjne platformy, sprawdzana jest w ten sposób historia spłaty dotychczasowych zobowiązań oraz informacje o ewentualnych zadłużeniach.

Zetos wysyła zapytania do wszystkich rejestrów z grupy Biur Informacji Gospodarczej.

 • BIG InfoMonitor.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 • ERIF.
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Złożenie wniosku o pożyczkę pozabankową w Zetos jest wyjątkowo proste. Przyjrzyjmy się wszystkim krokom, jakie są konieczne do podjęcia w celu uzyskania gotówki online.

 1. Wchodząc na stronę internetową Zetos, należy skorzystać z umieszczonego po prawej stronie kalkulatora pożyczkowego. Wymagane jest zaznaczenie tego, czy to nasza pierwsza, czy też kolejna pożyczka.
 2. Następnie za pomocą suwaka określamy kwotę, jaka nas interesuje. Warto przy tym sprawdzić koszty pożyczki, automatycznie wyliczone do wskazanej wartości zobowiązania.
 3. Teraz pozostaje już tylko kliknąć żółty przycisk „weź pożyczkę”, by przejść do wypełnienia formularza. Wskazujemy tam m.in. nasze dane osobowe, adresowe oraz informacje związane z naszą sytuacją finansową.
 4. Zetos przeprowadza w tym momencie weryfikację wniosku pożyczkowego. W przypadku pozytywnej decyzji, środki wypłacane są prosto na wskazane we wniosku konto bankowe. Przy użyciu bankowości elektronicznej możemy szybko spożytkować pożyczone pieniądze. Pamiętajmy jednak o uregulowaniu długu zgodnie z terminem 30 dni!

Warto przypomnieć tutaj, że Zetos podczas weryfikacji wniosku pożyczkowego nie prosi o okazanie żadnych dodatkowych dokumentów. Podstawą wydania decyzji o pożyczki są tylko dane umieszczone we wniosku oraz informacje pozyskane z Biur Informacji Gospodarczej.

Parametry pożyczek w Zetos – pierwsza pożyczka

Warto pamiętać, że oferta pożyczkowa w Zetos podzielona jest na dwie części – pierwsza skierowana jest do osób ubiegających się o pierwszą pożyczkę jako zupełnie nowi klienci. Przyjrzyjmy się parametrom, na jakie mogą oni liczyć.

 • Kwota pożyczki.
  Dostępne kwoty pożyczek zaczynają się od wartości 500 złotych. Rosnąc co 50 złotych, maksymalna wysokość pierwszej pożyczki dla nowych klientów nie może być większa niż 2000 złotych.
 • Termin spłaty.
  Niezależnie od tego, czy wnioskujemy o pożyczkę jako nowi, czy stali klienci, Zetos zawsze przewiduje spłatę pożyczki w tym samym terminie. Wynosi on 30 dni i nie podlega modyfikacji.

Druga i kolejna pożyczka – oferta dla stałych klientów

Stali klienci mogą więcej – ta zasada doskonale sprawdza się w przypadku firmy pożyczkowej Zetos. Osoby, które chcą uzyskać środki na dowolny cel po raz drugi lub każdy kolejny, mogą liczyć na znacznie atrakcyjniejsze warunki.

 • Kwota pożyczki.
  W przypadku najniższej kwoty pożyczki, dla stałych klientów również wynosi ona minimalnie 500 złotych i może zostać powiększana o kolejne kwoty co 50 złotych. Wyraźnie rośnie jednak maksymalna dostępna kwota pożyczki, która może wynieść w tym przypadku nawet 5000 złotych – a więc ponad dwukrotnie więcej niż dla nowych klientów!
 • Termin spłaty.
  Termin spłaty pożyczki w Zetos zawsze jest taki sam – także gdy jesteśmy stałymi klientami firmy. W ten sposób, pożyczone środki należy zwrócić po 30 dniach od złożenia wniosku.

Nie warto zapominać o dokładnym terminie spłaty pożyczki. Spóźnienia mogą wiązać się z wyższymi kosztami zobowiązania.

Czy warto wziąć pożyczkę w Zetos? Nasza opinia

W 2021 roku, czyli ponad dekadę po rozkwitnięciu polskiego rynku pożyczkowego, coraz trudniej o wyróżniające się oferty na tle konkurencji. Niektóre firmy nawet nie próbują zawalczyć o klienta, odstraszając już na wstępie np. toporną stroną internetową. Do tego grona jednak nie należy jeden z najświeższych graczy w branży, marka Zetos, która już na pierwszy rzut oka wita estetyczną i czytelną stroną przedstawiającą wszystkie najważniejsze informacje na temat oferty. Warto zaznaczyć, że pożyczki udzielane są za pośrednictwem strony internetowej https, co podnosi bezpieczeństwo.

Trzeba docenić nie tylko przejrzyste wymagania, ale też to, że nie są wygórowane – do otrzymania pożyczki nie trzeba przygotowywać żadnych dodatkowych dokumentów. Do tego, środki są stosunkowo szybko wypłacane wprost na nasze konto bankowe, a cała transakcja odbywa się w 100% online.

Czego zabrakło? Kwoty dostępnych pożyczek mogłyby być nieco większe – szczególnie dla nowych klientów suma 2000 złotych na start może się niekiedy okazać niewystarczająca. Stali pożyczkobiorcy mają jednak już nieco lepiej pod tym względem. Podsumowując – jest dobrze – warto wziąć pożyczkę w Zetos.

Dane kontaktowe dla klientów

Numer telefonu:

 • +22 228 66 86

Poczta e-mail:

 • info@zetos.pl

Godziny pracy firmy:

 • Poniedziałek – Piątek:
  8:00 – 20:00 
 • Sobota – Niedziela:
  9:00 – 17:00

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • A
  A
  Alek
  27.03.2022, 22:12

  Poprzedni komentarz jest negatywny, ale w szczegółach nie wiadomo dlaczego Liczą się fakty.

 • D
  D
  Dgdf
  24.03.2022, 09:51

  BANDA OSZUSTÓW!!! WYŁUDZAJĄ TYLKO DANE OSOBOWE!!!!

Podobne artykuły