200 zł z kartą kredytową IMPRESJA w Millenium Bank

200 zł z kartą kredytową IMPRESJA w Millenium Bank

Konsekwencja w działaniu to cecha bezcenna i bardzo lubiana – szczególnie gdy tyczy się kolejnych promocji z dodatkowymi nagrodami i łatwą gotówką do zyskania. Z radością informujemy, że w Millenium Bank ruszyła promocja karty kredytowej „IMPRESJA”. W ramach aktualnej edycji do zdobycia jest 200 zł premii i roczne zwolnienie z opłat. Dodatkowo, same warunki akcji są jeszcze prostsze niż w latach ubiegłych.

„Październik z kartą kredytową” w Millenium Bank

W naszych artykułach wielokrotnie napominamy o korzyściach, ale i zagrożeniach płynących z użytkowania karty kredytowej. Promocje „kredytówek” czasami są bez wątpienia zachęcające i konkurują nawet z samymi bonusami, które tyczą się kont osobistych.

W tej kwestii, Millenium Bank nie chce być gorszy. Oprócz tego, że aktywnie zachęca do założenia Konta 360°, to ostatnio oferuje 200 zł i rok bez opłaty za założenie i obsługę karty kredytowej „IMPRESJA”. Promocja trwa do 8 listopada 2019 roku. Pula bonusu jest ograniczona i w ramach obecnej edycji wynosi 2000 wniosków.

Załóż Konto 360° w Millenium Bank

Zgarnij 200 zł z kartą kredytową tylko w Millenium Bank – warunki uczestnictwa

Jak to bywa z wieloma promocjami, nie każdy ma to szczęście, by z nich skorzystać. W akcji „Październik z kartą kredytową” zaproszone są wyłącznie pełnoletnie osoby – zarówno nowi, jak i obecni klienci Millenium Banku.

Jest tylko pewne ograniczenie. O kartę kredytową na preferencyjnych warunkach nie możesz ubiegać się, jeśli po 1.01.2017 roku posiadałeś główną kartę kredytową w banku bądź jesteś w trakcie wypowiedzenia „kredytówki”. Ponadto, każdy klient ubiegający się o 200 zł premii musi:

 • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
 • Zawrzeć umowę karty kredytowej (tutaj duże znaczenie ma data złożenia wniosku kredytowego).

Zgarnij 200 zł z kartą kredytową „Impresja”, czuj się bezpiecznie, rozkładaj zadłużenie w przystępne raty i płać bezgotówkowo! Źródło: bankmillenium.pl

Korzystaj tak, jak chcesz – karty kredytowe objęte promocją

Millenium Bank objął promocją pięć „kredytówek”:

 • Visa „IMPRESJA”
 • MasterCard „IMPRESJA”
 • Visa Alfa
 • Visa Gold
 •  MasterCard Gold1

Wniosek o kartę „IMPRESJA” z premią 200 zł możesz złożyć: w placówkach Millenium, przez TeleMillenium, w Millenet bądź w aplikacji mobilnej.

Skorzystanie z promocji za pomocą aplikacji jest możliwe tylko wtedy, gdy posiadasz dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale!

Zgarnij 200 zł z kartą kredytową – zrób to krok po kroku

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i jednocześnie rozglądasz się na rynku za rozwiązaniem wygodnej „kredytówki” to taka opcja, jak najbardziej jest w zasięgu ręki. Wystarczy, że zapoznasz się z 4 prostymi etapami.

1. Do 8 listopada 2019 roku złóż wniosek o kartę kredytową „IMPRESJA” w bankowości internetowej lub mobilnej.

2. Wykonaj kartą transakcje na minimum 200 zł (w tym również za pomocą BLIK-a) w każdym z trzech kolejnych miesięcy (grudzień, styczeń, luty). Oznacza to, że w sumie musisz wydać przynajmniej 600 zł.

3. Bonus 200 zł trafi na Twój rachunek najpóźniej do końca marca 2020 roku. Do tego też dnia Twoja „kredytówka” musi być aktywna!

4. Pamiętaj, że w ciągu 3 kolejnych miesięcy wystarczy, że wykonasz jedną transakcję bezgotówkową, a zostaniesz odciążony płatnościami za obsługę karty przez cały rok2.

Promocją nie są objęte transakcje odrzucone, nieautoryzowane oraz takie, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi.

Warunki promocji łatwiejsze niż w poprzednich latach

Nie da się ukryć, że zarówno dodatkowa gotówka w postaci 200 zł, jak i zwolnienie z wszelkich opłat za obsługę karty przez okrągłe 12 miesięcy, jest jednym z ciekawszych „kąsków” na rynku finansowym. Dużym zaskoczeniem są także dość proste warunki samej aktywności. Tym razem wystarczy, że przez 3 miesiące będziesz aktywnie płacił „kredytówką”. Sama zaś suma wydanych środków w miesiącu to tylko 200 zł. W dobie dzisiejszej konsumpcji nie jest to zbyt dużym obciążeniem.

Karta kredytowa „IMPRESJA” w Millenium Bank to tańsze zakupy u ponad 20 partnerów, co daje łącznie 760 zł oszczędności. Źródło: bankmillenium.pl

Dodajmy do tego jeszcze gamę korzyści, jakie płyną z aktywnego użytkowania karty – a są to:

 • Do 5% zwrotu za zakupy w ponad 20 sklepach niezależnie od rabatów i promocji (daje to łącznie 760 zł rocznie). Bank automatycznie nalicza zwrot na rachunek Twojej karty, na początku każdego miesiąca! Tyczy się to sklepów, jak np. APART, Carrefour (5% transakcji udzielane jest od razu po każdych zakupach w postaci e-Bonu), Empik, SEPHORA, Smyk, ZARA itp.
 • Korzystne raty – możesz rozłożyć wykorzystany limit bądź konkretne transakcje na miesięczne raty.
 • Pakiet Assistance IMPRESJA – wystarczy jeden telefon, a zepsuty laptop, przebita opona w aucie czy nagłe przeziębienie nie będzie już dla Ciebie problemem.
 • Płatności zbliżeniowe telefonem – aktywuj bezpłatnie kartę wirtualną i wygodnie płać telefonem.
 • Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa 3D- Secure

Źródło:

1. Regulamin Promocji ” Październik z kartą kredytową”, https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1045/latest

2. Oficjalna strona Millenium Bank, https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-impresja

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły