„Złota polska premia”: 250 zł na start z szansą na 5000 zł w konkursie BNP Paribas!

Promocja nieaktywna

Tym razem propozycja, w której możesz zgarnąć naprawdę imponujące nagrody. Są nimi premia pieniężna w wysokości 250 zł oraz okazja, by powalczyć o okrągłe 5 000 zł w konkursie fotograficznym. W przypadku takich okoliczności czas trwania akcji, jak i pula wniosków są mocno ograniczone.

Konto Otwarte na Ciebie z wysoką kumulacją

Przed nami promocja, obok której nie można przejść obojętnie. Oferta pod brzmiącą nazwą “Złota polska premia” to zasługa BNP Paribas i spółki Hagen, które postanowiły pójść jeszcze o krok dalej. Zachęcają nowych klientów zarówno do tejże Promocji z bonusem w postaci 250 zł na start (50 zł + 100 zł + 100 zł za aktywności) dla każdego, jak i Konkursu “Wygraj jesienią” – którego nagrodą główną jest 5 000 zł (albo nagrody pocieszenia 2 x po 1 500 zł i 2 x po 1 000 zł).

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zawalcz o 5000 zł

Obie oferty posiadają identyczny okres obowiązywania i zakończą się najpóźniej 15.11.2020 r. lub do osiągnięcia limitu 2 000 rejestracji. Uczestnikiem akcji może być wyłącznie nowy klient BNP Paribas, który nie był posiadaczem ani współposiadaczem Konta osobistego w Banku.

Sam decydujesz, którą opcję wybierasz: czy bierzesz udział wyłącznie w Promocji “Złota polska premia”, w której odbierzesz 250 zł premii – czy może interesuje Cię Promocja z Konkursem “Wygraj jesienią” (zawalczysz o nagrodę główną: 5 000 zł).

Czy masz szansę na nagrody?

Zarówno Promocja i Konkurs posiadają niemal identyczne warunki konieczne do spełnienia, jak w przypadku wcześniejszych akcji Banku. Przede wszystkim musisz być pełnoletnim, nowym klientem BNP Paribas, który legitymuje się ważnym dowodem osobistym i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Jednak to nie wszystkie wymogi:

 • na dzień składania wniosku, nie możesz być stroną Umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty,
 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta, nie mogłeś być posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas. Taki okres karencji obowiązuje w przypadku Promocji “Złota polska premia”. Nieco dłuższy okres przypada w Konkursie “Wygraj jesienią”. Bank wymaga nieposiadania rachunku w czasie 15 ostatnich miesięcy,
 • najpóźniej do 15.11.2020 r. (lub do wyczerpania puli 2 000 wniosków) dokonasz zgłoszenia w Promocji,
 • zaakceptujesz Regulamin Promocji i Konkursu oraz wszystkie zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora,

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Wysoko premiowane bonusy to nie jedyne korzyści, jakie wyniesiesz po założeniu rachunku w BNP Paribas. Oto najważniejsze darmowe usługi, które będą towarzyszyć Ci każdego dnia.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Płatnicza karta debetowa do wyboru

Do Konta otrzymujesz również jedną z trzech dostępnych kart płatniczych. To, na którą “debetówkę” się zdecydujesz zależy już od Twoich preferencji.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Opcja 1: Walczysz tylko o 250 zł

W przypadku, gdy interesuje Cię wyłącznie udział w Promocji (250 zł) to musisz wiedzieć, że sama premia podzielona jest na części (50 zł + 100 zł + 100 zł). W tym celu sprowadź swoją aktywność do kilku prostych działań.

1. Najpóźniej do 15.11.2020 r. (albo do momentu osiągnięcia 2 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i odbierz 250 zł premii

W formularzu rejestracyjnym podaj imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. Zaakceptuj przy tym Regulamin akcji, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen oraz upoważnij Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

4. Również do 15.11.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

5. Najpóźniej do 25.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta. Podaj w niej identyczne dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Koniecznie też nadaj PIN do karty!

6. Pierwszy bonus w wysokości 50 zł otrzymasz, gdy w listopadzie 2020:

 • wykonasz minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą,
 • zalogujesz się do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile).

7. Drugi bonus w wysokości 100 zł otrzymasz, gdy w grudniu 2020:

 • wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną sumę minimum 500 zł,
 • zrealizujesz nie mniej niż 2 przelewy (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile).

8. Trzeci bonus także o wartości 100 zł otrzymasz, gdy w styczniu 2021:

 • wykonasz minimum 2 przelewy (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile),
 • otrzymasz wpływy na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł.

Kiedy otrzymasz premię?

Jeśli jako Uczestnik spełnisz wszystkie warunki stawiane przez Organizatora, to z adresu jesien@bnpparibasplus.pl zostaniesz poinformowany o przyznaniu każdej nagrody na adres e-mail, który podałeś w formularzu rejestracyjnym. Informację o wręczeniu Pierwszej nagrody dostaniesz do 21.12.2020 r., Drugiej – do 27.01.2021 r. oraz Trzeciej – do 27.02.2021 r.

Każdy bonus pieniężny zostanie Ci przekazany do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś wiadomość o przyznaniu premii. Tym sposobem, Pierwsza nagroda trafi do Twoich rąk do 31.12.2020 r, Druga do 31.01.2021 r., a także Trzecia – do 28.02.2021 r.

W celu odbioru Pierwszej nagrody najpóźniej do 27.12.2020 r. musisz zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora (w wiadomości e-mail), by uzupełnić formularz o niezbędne dane konieczne do przesłania bonusu!

Opcja 2: Chcę wystartować również w Konkursie

Gdy Twoja motywacja sięga nieco wyżej i nie zamierzasz spocząć wyłącznie na 250 zł premii, to zapoznaj się z poniższym scenariuszem. Dowiesz się w nim, jak zawalczyć o nagrodę główną, czyli 5 000 zł.

1. Do 15.11. 2020 r. dokonaj zgłoszenia w Konkursie, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Link do akcji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zawalcz o 5000 zł

W tym kroku musisz także zaakceptować Regulamin Konkursu “Wygraj jesienią”. Nie zapomnij, by udzielić Organizatorowi zgód i upoważnień.

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Spełnij warunki do otrzymania Pierwszej nagrody (czyli 50 zł w Promocji „Złota polska premia”). Tak więc w listopadzie 2020 zaloguj się do bankowości elektronicznej BNP Paribas oraz wykonaj minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą.

4. W terminie od 18.11.2020 r. do 15.12.2020 r. ponownie wejdź na stronę Konkursu. Podaj swój adres e-mail, który użyłeś w formularzu rejestracyjnym oraz kliknij opcję “Dołącz zdjęcie”. Fotografia zatytułowana “Śladami jesieni” ma ukazać Twoje kreatywne podejście do wspomnianej tematyki.

5. Oświadcz zgodę na publikację zdjęcia przez Organizatora.

6. Komisja konkursowa wyłoni 5 laureatów najciekawszych fotografii do 15.01.2021 r. Zostanie rozlosowana jedna nagroda główna w wysokości 5 000 zł, a także nagrody pocieszenia dla 2. i 3. miejsca (2 x 1 500 zł, 2x 1 000 zł).

7. Jeśli znajdziesz się w gronie szczęśliwców, BNP Paribas z adresu jesien@bnpparibasplus.pl wyśle Ci wiadomość z gratulacjami oraz unikalnym kodem, za pomocą którego bezpiecznie zalogujesz się na stronie i podasz swój numer konta. Musisz tego dokonać do 24.01.2021 r. Nagrody zostaną przekazane najpóźniej do 31.01.2021 r.

Szczegóły, o których musisz pamiętać!

Choć wymogi akcji są mało skomplikowane, to i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych faktów. Jednym z ważniejszych jest konieczność spełnienia przynajmniej jednego warunku Promocji “Złota polska premia” w przypadku, gdy zechcesz uczestniczyć w Konkursie.

Pamiętaj również, że przy zdobyciu każdej cząstkowej premii w Promocji, konieczne jest spełnienie wszystkich warunków z poprzedniego miesiąca. Przykładowo, jeśli nie zrealizujesz warunków aktywności w grudniu 2020 to pozbawisz się szansy na bonus w styczniu 2021. Co do Konkursu zwróć uwagę na kluczowy szczegół:

Fotografia nie może naruszać prawa osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych: treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych

Premia 250 zł w Promocji “Złota polska premia” zwolniona jest z opodatkowania. Natomiast nagroda główna (5 000 zł) w tym nagrody pocieszenia (1 500 zł albo 1 000 zł) w Konkursie, zostaną wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Kilka słów o aktywności

Dla formalności spójrzmy jeszcze dokładnie na to, jak Organizator definiuje najważniejsze aktywności konieczne do wykonania.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Promocja warta uwagi

Promocja “Złota polska premia” to złoty środek do walki o jeszcze większe pieniądze w Konkursie. Naszym zdaniem warto spróbować swoich sił, tym bardziej że jesienna aura sprzyja wykonywaniu niezwykłych fotografii, które ukazują piękno polskiej jesieni.

W gruncie rzeczy Organizator nie wymaga od Ciebie specjalnej aktywności na rachunku. Ponadprogramowym punktem może być jedynie wykonanie zdjęcia … ale to chyba nie powinno sprawić Ci żadnego problemu 😊

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Złota polska premia”

2. Regulamin Konkursu „Wygraj jesienią”

3. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły