Zostań w domu i zyskaj nawet 900 zł z Kontem Proste Zasady!

Promocja ważna do 31.05.2020r.

Co możesz przyrządzić z bonów podarunkowych do Allegro, Decathlonu i Empiku, tak aby było modnie, wygodnie i ekonomicznie? W dobie panującego kryzysu epidemiologicznego te dość niecodzienne pytanie jest, jak najbardziej na czasie. Wystarczy, że bezpiecznie w domowym zaciszu założysz Konto Proste Zasady w Getin Banku. Do zgarnięcia jest nawet 900 zł w e-bonach na zakupy do popularnych sieciówek.

Zostań w domu i zyskaj 900 zł, zakładając Konto Proste Zasady

Po niespodziewanym szoku wywołanym epidemią praktycznie każda instytucja bankowa prosi obecnych, jak i nowych klientów o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Warto ten fakt docenić, tym bardziej że poszczególne instytucje finansowe starają się dopasować warunki aktualnie aktywnych promocji do szczególnej i wyjątkowej codzienności.

W nowej i już VII edycji promocji “Polecam Proste Zasady” mamy do czynienia przede wszystkim z doskonałą okazją do zabawy i pewną formą pomocy w momencie, gdy nasze ulubione sieciówki w galeriach pozostają zamknięte. W organizowanej przez Getin Bank akcji jako nowy klient masz szansę zdobyć 100 zł w e-kartach do Decathlonu. Z kolei jako posiadacz rachunku osobistego możesz otrzymać nawet do 800 zł w bonach podarunkowych do Decathlonu, Allegro oraz Empiku. Czasu na przemyślenie tej oferty jest sporo, bo promocja trwa do 31 maja 2020 roku. Niemniej jednak w chwili wolnego czasu warto pospieszyć się z wnioskowaniem. Organizator weźmie pod uwagę pierwszych 2 000 wniosków.

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem organizatora w promocji “Konto Proste Zasady z Premią” mogą wziąć udział:

 • pełnoletnie osoby fizyczne, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały i nadal nie posiadają żadnych czynnych produktów w Getin Banku,
 • konsumenci, którzy założą Konto Proste Zasady, dokonają rejestracji do promocji oraz wyrażą zgody marketingowe wobec Getin Noble Banku.

Z promocji Konta Proste Zasady mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku. Wszystkie szczegółowe warunki odnajdziesz w regulaminie akcji oraz na stronie getinbank.pl1.

Jak wziąć udział w “Polecam Proste Zasady”?

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zasilić swoje konto o dodatkowe bonusy, to spójrz na poniższą kolejność działań. Są one proste i nie powinny sprawić Ci większych kłopotów.

1. Do 31 maja 2020 roku wypełnij wniosek i otwórz Konto Proste Zasady. Link do promocji przesyłamy poniżej.

2. Zgłoś się do promocji “Konto Proste Zasady z premią”.

3. Spełnij 3 podstawowe warunki, a otrzymasz + 20 zł:

 • aktywnie korzystaj z konta,
 • korzystaj z Aplikacji Mobilnej,
 • zrób minimum 1 przelew w ciągu miesiąca od założenia konta.

4. W kolejnych krokach wypełnij określone zadania, a otrzymasz kolejne + 20 zł:

 • płać kartą,
 • zrealizuj transakcję na minimum 200 zł przez kolejne 2 miesiące od daty otwarcia rachunku.

5. Wpłacaj na konto regularną kwotę nie niższą niż 1 000 zł przez kolejne 3 miesiące od daty założenia konta. W ten sposób zgarniesz + 40 zł.

6. Za spełnienie powyższych wymogów dostaniesz w prezencie dodatkową nagrodę, w wysokości 20 zł.

Tym sposobem przechodzimy do sedna, bowiem gdy wykonasz powyższe zadania, w kolejnym etapie możesz liczyć na sporą premię wynoszącą 800 zł. Co musisz zrobić?

 • Poleć Konto Proste Zasady 8 osobom, które spełnią warunki promocji “Polecam Proste Zasady”2.

Pamiętaj, że każda osoba polecona musi mieć wyrażone zgody marketingowe i wygenerować swój indywidualny kod polecenia. Znajdziesz go, logując się w bankowości elektronicznej klienta Getin Banku lub poprzez aplikację mobilną.

Konto Proste Zasady w Getin Banku – poznaj wszystkie korzyści!

Oferta Getin Banku to bardzo dobra propozycja, nie tylko ze względu na bony podarunkowe sięgające wysokich kwot. Jest to także nowoczesny i tani rachunek osobisty dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów.

Co możesz zyskać w takim połączeniu? Oto najważniejsze korzyści Konta Proste Zasady:

 • Darmowe prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIK-iem miesięcznie.
 • Bezpłatne przelewy krajowe w Bankowości Internetowej oraz Mobilnej.
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej.
 • Bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i w UE.
 • 3,5% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku do 10 000 zł.
 • Pakiet Niezawodny, w którego skład wchodzi: pomoc medyczna oraz assistance domowe.
 • Pakiet Ochrony Karty za 3 zł miesięcznie.

Za każdą poleconą osobę zyskasz 80 zł w postaci elektronicznego bonu podarunkowego. Co więcej, każda polecona osoba, która założy Konto Proste Zasady, otrzyma od Getin Bank 50 zł w formie elektronicznego kodu podarunkowego.

Zostań w domu, dokładnie przemyśl powyższą ofertę i podejmij ostateczną decyzję. Być może jest to propozycja skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań!

Źródła:

1. https://www.getinbank.pl/

2. polecam.getinbank.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły