1 000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Pekao

Promocja ważna do 30.09.2020r.

Jakie konto firmowe jest najlepsze? Te pytanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Za to łatwo jest odnaleźć promocję, która szybko przykuje naszą uwagę. Bank Pekao S.A. właśnie wznowił ofertę dla nowych klientów-przedsiębiorców, w której za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności oferuje premię, w wysokości aż 1 000 zł w gotówce.

Konto Przekorzystne Biznes dla mikroprzedsiębiorców

Tym razem, przyglądamy się bliżej ofercie Banku Pekao S.A., który wystartował z promocją dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

W ramach II edycji “1 000 zł premii dla firm” możesz zyskać do 1 000 zł po spełnieniu kilku warunków. Wystarczy, że internetowo lub telefonicznie otworzysz Konto Przekorzystne Biznes wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową MasterCard, a także przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe będziesz aktywnie korzystał z rachunku. Na wstępie jednak podkreślimy, że promocja rozłożona jest na cztery oddzielne nagrody, które wymagają spełnienia nieco innych wymogów:

 • 300 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes oraz aktywność na rachunku (lub 200 zł w oddziale Banku),
 • 200 zł za Umowę na terminal płatniczy,
 • 200 zł za transakcje wymiany walut,
 • 300 zł za skorzystanie z kredytu zabezpieczonego gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME, EFI EaSI.

W ten oto sposób, łączna suma bonusu wynosi okrągłe 1 000 zł. Oferta dla przedsiębiorców trwa od 1 lipca 2020 r. i zakończy się 30 września 2020 r.

Konto Przekorzystne Biznes, czyli nowoczesny rachunek dla mikroprzedisębiorstw

Czy oferta Banku Pekao może w pełni zaspokoić potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? Wszak sama premia pieniężna wygląda obiecująco, jednak dla prężnie rozwijającej się firmy kluczowe są również inne detale. Zobaczmy zatem, co dokładnie znajduje się w proponowanym rachunku – a jest to z całą pewnością solidny pakiet profitów.

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • Darmowe przelewy mobilne,
 • 0 zł za aktywne korzystanie z karty debetowej,
 • Bezpłatna dzierżawa terminala przez 18 miesięcy. Pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowałeś płatności kartami płatniczymi/lub,
 • 1 zł za dzierżawę terminala płatniczego przez 12 miesięcy. W momencie, gdy akceptujesz karty płatnicze,
 • 0 zł za wpłaty PeoPay dokonane w bankomatach Euronet oraz PlanetCash przez 12 miesięcy, od dnia zawarcia umowy o rachunek Konta Przekorzystnego Biznes.

Ponadto, decydując się na rachunek firmowy w Pekao masz dostęp do wielu funkcjonalności, które mogą pomóc w prowadzeniu działalności. Są to:

 • karta wielowalutowa MasterCard Business, która umożliwia swobodną realizację transakcji w wielu walutach, bez konieczności posiadania kilku kart i bez obawy o niekorzystny kurs walut,
 • atrakcyjne opłaty i prowizje, np. 0 zł za rachunki pomocnicze w 20 walutach obcych, 0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów w kraju czy też 0 zł za kartę wielowalutową (przy transakcji bezgotówkowej na minimum 300 zł miesięcznie),
 • Program Poleceń Pekao S.A., w którym możesz zgarnąć nawet 1 500 zł miesięcznie! Promocja trwa do 30 grudnia 2020 r.,
 • galeria rabatów i oferty specjalne Partnerów Banku, np. 4% na booking.com, 20% do Willsoor, 12% do Poczty Kwiatowej oraz inne,
 • kredyt dla startup-ów z poręczeniem EFI EaSI dla firm działających do 3 lat (maksymalna kwota kredytu lub pożyczki 105 tys. zł, minimalny okres kredytowania – 3 miesiące),
 • leasing z jednorazową opcją zmniejszenia raty do 100 zł nawet na 3 kolejne miesiące bez dodatkowych opłat,
 • BLIK w aplikacji mobilnej PeoPay1.

Kto może uczestniczyć w Promocji?

Najnowsza promocja Banku przeznaczona jest do określonego kręgu odbiorców. Według regulaminu Organizatora są to przedsiębiorcy – podmioty krajowe (rezydenci), którzy są osobami fizycznymi i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, a także:

 • podpiszą z Bankiem Umowę o rachunek rozliczeniowy Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Peko24 dla firm oraz kartę debetową MasterCard do tego rachunku,
 • wyrażą zgody na otrzymywanie od Pekao informacji o charakterze marketingowym,
 • wyrażą zgodę na przystąpienie do Promocji oraz zaakceptują regulamin.

Co kluczowe, z “Premii 1 000 zł dla firm” wykluczone są podmioty, które posiadały w Banku rachunek rozliczeniowy w okresie od 1 lipca 2019 r. do 30 czerwca 2020 r.

Na początek – 300 zł premii za założenie Konta i aktywność!

Przejdźmy zatem do praktyki i listy czynności, dzięki której uda Ci się zgarnąć pierwsze 300 zł. Co musisz zrobić na starcie?

1. Do 30 września 2020 roku, złóż wniosek na promocyjnej stronie Pekao S.A. i podpisz przez internet Umowę o Konto Przekorzystne Biznes. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Pamiętaj, aby wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz zaakceptować regulamin.

2. W 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych, następujących po miesiącu otwarcia rachunku, wykonaj przelewy do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie.

3. W ciągu 3 miesięcy kalendarzowych, tuż po miesiącu założenia Konta zrealizuj także:

 • minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową MasterCard, na kwotę co najmniej 100 zł,
 • 1 przelew, inny niż do ZUS przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę minimum 100 zł.

Premia za spełnione warunki wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie konieczne warunki.

Drugi krok: 200 zł za Umowę o terminal płatniczy

Pamiętaj, że zdobycie każdego bonusu pieniężnego wymaga od Ciebie spełnienia nieco innych warunków. Dlatego w drugim kroku, aby zyskać 200 zł musisz podpisać z Bankiem Umowę o terminal płatniczy, a także:

 • przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku, wykonaj płatności na sumę co najmniej 500 zł miesięcznie. W tym przypadku musisz wykonać transakcje w miesiącach następujących po sobie, czyli np. w sierpniu, wrześniu i październiku.

Premia nie przysługuje przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż detaliczna broni i amunicji, a także produkcja broni i amunicji.

Trzeci krok: 200 zł za transakcje wymiany walut

Aby zdobyć kolejną jednorazową premię, w wysokości 200 zł wystarczy, że wykonasz transakcje wymiany walut między swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A. na równowartość minimum 20 000 zł. Zrealizuj cel w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu, w którym założyłeś Konto.

Krok czwarty: 300 zł za zawarcie pierwszej Umowy o produkt kredytowy

Ostatni, jednorazowy bonus na kwotę 300 zł uzyskasz, gdy zaciągniesz kredyt, pożyczkę lub założysz kartę kredytową MasterCard na kwotę, co najmniej 20 000 zł. Aby otrzymać premię, taką Umowę musisz podpisać w terminie do 6 pełnych miesięcy kalendarzowych, które następują po miesiącu założenia Konta. Co bardzo ważne, wszystkie produkty muszą zostać zabezpieczone gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME bądź EFI EaSI2.

W ten oto sposób, tuż po spełnieniu wszystkich warunków oferty na Twoje konto może trafić okrągłe 1 000 zł premii!

Kiedy otrzymasz premię?

Organizator akcji, czyli Pekao S.A. wypłaci nagrodę w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, czyli:

 • tuż po miesiącu kalendarzowym, w którym wszystkie warunki zostały spełnione (pierwsze 300 zł),
 • po trzech pełnych miesiącach kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku (2×200 zł),
 • po sześciu pełnych miesiącach kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku (ostatnie 300 zł).

Pamiętaj, że wszystkie premie w promocji “1 000 zł premii dla firm” stanowią przychód przedsiębiorstwa. Co oznacza, że z otrzymanej nagrody musisz rozliczyć się z wybranym urzędem skarbowym.

Okiem Czerwonej-Skarbonki

Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao S.A. z aktualną promocją i 1 000 zł premii to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Dopracowana pod każdym względem powinna spodobać się – szczególnie początkującym przedsiębiorcom.

Ważnym szczegółem jest także możliwość podpisania umowy w 100% online. W dobie szybkiego tempa pracy jest to niezwykle funkcjonalna i bezpieczna wartość. Jednak, jak zauważa Bank w najgorszej sytuacji może dojść do tego, że system informatyczny odrzuci umowę zawartą przez internet lub mobilnie. Wówczas istnieje opcja podpisania umowy telefonicznie lub w oddziale Pekao S.A. (na identycznych zasadach, jak ma to miejsce przez internet). I pamiętaj o jeszcze jednym. To, ile zarobisz 300, 500, 700 czy 1 000 zł zależy wyłącznie od Twojej chęci skorzystania z okazji!

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i szukasz atrakcyjnego rachunku? Być może Konto Przekorzystne Biznes jest dla Ciebie. Według miesięcznika Gazeta Bankowa, Pekao zostało uznane za Najlepszy bank w kategoriach dużych banków komercyjnych w czerwcu 2020.

Źródło:

1. Strona Pekao S.A., https://www.pekao.com.pl/przedsiebiorcy/rozpoczynasz-dzialalnosc.html

2. Regulamin Promocji Pekao S.A. „1 000 zł premii dla firm – II edycja”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły