150 zł premii + 50 zł w Programie Poleceń + 300 zł zwrotu w Santander Bank Polska

Promocja ważna do 14.08.2020r.

Ciężkie chwile w portfelach wielu Polaków, nie wpływają negatywnie na działania banków. O dziwo, co rusz jesteśmy świadkami ich pomysłowości na przyciągnięcie nowych klientów. Dlatego z przyjemnością informujemy, że Santander Bank Polska w zamian za otwarcie Konta Jakie Chcę proponuje 150 zł premii, 2% na lokacie mobilnej, 50 zł za każde polecenie rachunku oraz do 300 zł zwrotu za rachunki. Brzmi nieźle, prawda?

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska bez wychodzenia z domu

Nie da się ukryć, że Santander Bank Polska sprezentował swoim klientom prawdziwą kumulację nagród w każdej postaci. Jest to z całą pewnością świetna oferta, w której “bankować”, oszczędzać i zarabiać możesz bez wychodzenia z domu. Co więcej, jeśli nie jesteś zadowolony z usług swojego dotychczasowego banku, to nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie teraz zdecydować się na lepszą ofertę.

W ramach promocyjnej akcji Konta Jakie Chcę, wszystkie formalności związane z otwarciem rachunku wykonasz przez internet i podczas wideorozmowy z doradcą Banku. W zamian zyskasz nie tylko darmowe prowadzenie Konta i przelewy natychmiastowe za 0 zł. Santander Bank Polska przygotował też nagrody pieniężne! Za każde polecenie Konta Jakie Chcę – komu chcesz, odbierzesz 50 zł i przy okazji zgarniesz 300 zł zwrotu rocznie za opłacane rachunki. Nie zapominamy też o bonusie 150 zł za samo założenie Konta z 2% lokatą w skali roku (do 20 000 zł na 4 miesiące). Oferta „Twoje Konto z premią 150 zł” ważna jest do 14.08.2020 r. lub do wyczerpania puli wniosków o Konto (16 000 wniosków). Natomiast Program Poleceń trwa do 31.07.2020 r.

Konto Jakie Chcę – poznaj Pakiet Korzyści

Co pewien czas, Santander Bank Polska raczy klientów atrakcyjnymi promocjami. Warto zatem przyjrzeć się bliżej wszystkim korzyściom, jakie oferuje w zamian za otwarcie konta osobistego.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • Darmowe przelewy natychmiastowe w Santander online,
 • Bezpłatna karta do konta (przy 5 transakcjach w miesiącu). Standardowa opłata za kartę wynosi 3 zł (niezależnie od liczby transakcji),
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • Darmowe wypłaty BLIK-iem we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty Kartą Dopasowaną w bankomatach Santander Bank Polska,
 • 2% na lokacie mobilnej w skali roku przez 4 miesiące (do 20 000 zł),
 • Atrakcyjny Program Poleceń. 50 zł za zarekomendowanie Konta rodzinie i znajomym (maksymalnie 10 osób),
 • Do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki (do 1% zwrotu, czyli do 25 zł miesięcznie) za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję,
 • 0,2% w skali roku na Koncie Systematycznym, dzięki Automatycznemu Oszczędzaniu (do 20 000 zł),
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja Santander mobile nagrodzona przez Mobile Trends Awards,
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, VISA Checkout,
 • Atrakcyjne Programy lojalnościowe MasterCard Priceless oraz VISA Oferty gwarantujące dostęp rabaty, zniżki i nagrody do Partnerów Banku,
 • Pakiet wielowalutowy za opłatą 9 zł (dla klientów do 26. roku życia jest darmowy). 0 zł za wypłaty w bankomatach za granicą oraz brak opłaty za przewalutowanie (jeśli płacisz w walutach: GBP, USD i EUR),
 • 7 zł za pakiet wypłat gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce bez ograniczeń (0 zł dla klientów do 26. roku życia).

Kto może założyć Konto i skorzystać z Promocji?

Trzeba przyznać, że cały wachlarz usług jakie skomponował Bank prezentuje się całkiem zachęcająco. Zanim jednak przystąpisz do założenia rachunku z domu, spójrzmy na wymagania, które musi spełnić każda osoba otwierająca Konto Jakie Chcę.

 • Rachunek może założyć każda osoba pełnoletnia, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, jest obywatelem RP, a także zamieszkuje na terenie RP.
 • W okresie od 1.07.2019 r. do dnia otwarcia Konta w tej Promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku osobistego w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Banku.

Co bardzo ważne – Konto Jakie Chcę otworzy lub przeniesie każdy konsument innego banku, jak i również obecny klient Santander Bank Polska. W tym drugim przypadku, najszybciej i najprościej założysz rachunek korzystając z usługi bankowości elektronicznej Santander internet (klikając w zakładkę “Oferta banku”). Jednocześnie Bank zaznacza, że w akcji nie mogą uczestniczyć obecni jak i dawni klienci, którzy brali już udział w sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Santander Bank Polska nie stawia żadnych przeszkód posiadaczom innych produktów w Banku. Tak więc z oferty Konta śmiało może skorzystać każdy – w tym osoby korzystające z karty kredytowej lub posiadające konta firmowe.

Jak otworzyć krok po kroku Konto Jakie Chcę?

Jesteś ciekawy, w jaki sposób możesz aplikować o nowe konto osobiste w Santander Bank Polska? Poniżej odnajdziesz szczegółową instrukcję.

1. Wejdź na stronę z dedykowaną Promocji i kliknij przycisk “Załóż konto online”. Link do premiowanej oferty podsyłamy poniżej:

Konto osobiste założysz w 100% online bez wychodzenia z domu. Zaś samą umowę otrzymasz podczas wizyty kuriera, którą ze względów bezpieczeństwa wręczy Ci na świeżym powietrzu przed budynkiem.

2. Wypełnij wniosek internetowy. Podaj swoje dane, dodaj zdjęcie dowodu osobistego, a także wybierz kartę do Konta wedle uznania!

3. Po wypełnieniu wniosku połącz się z doradcą przez wideo, aby zweryfikować swoją tożsamość. Wystarczy Ci do tego urządzenie z kamerą (laptop lub smartfon) oraz ważny dowód osobisty. Nie potrzebujesz e-podpisu.

4. Aktywuj Konto Jakie Chcę. Bank wyśle Ci SMS-em lub e-mailem wiadomość o otwarciu rachunku. Hasło do bankowości internetowej otrzymasz SMS-em.

Wśród najważniejszych warunków Promocji jest też wyrażenie wymaganych zgód. Przykładowo, na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celu marketingowym oraz na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Konto Jakie Chcesz otworzysz także dzwoniąc na infolinię Santander Bank Polska pod numer: 1 9999 bądź osobiście w placówce Banku.

Jak zdobyć 150 zł bonusu? Krok po kroku

Nie przedłużając, spójrzmy jak prezentuje się harmonogram działań, dzięki którym zgarniesz 150 zł premii za otwarcie rachunku.

1. Do 14.08.2020 r. lub do wyczerpania puli wniosków (16 000 wniosków), złóż wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Najpóźniej do 31.08.2020 r. na podstawie złożonego wniosku online, podpisz umowę o Konto Jakie Chcę. Pamiętaj, aby przy okazji wyrazić wymagane zgody, m.in. na kontakt ws. realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji, na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym oraz na EEK.

3. Podaj Banku swój numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

4. W każdym z trzech miesięcy po otwarciu Konta zrealizuj:

 • wpływ na rachunek na co najmniej 1 000 zł,
 • co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową lub BLIK-iem). Bank bierze pod uwagę wyłącznie transakcje rozliczone i nie anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia,
 • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

Premia zostanie przelana na Twój rachunek do 15.12.2020 r.

Dla kont założonych w lipcu, warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: lipiec, sierpień, wrzesień lub sierpień, wrzesień, październik. Z kolei, dla kont założonych w sierpniu warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: sierpień, wrzesień, październik lub wrzesień, październik, listopad.

Jak otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie?

Oferta Banku jest na tyle interesująca, że pozwala na szybki “zastrzyk gotówki” przy wykonywaniu typowych płatności. Jedną z nich jest regulowanie rachunków za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon. Wystarczy zatem, że podczas opłacania comiesięcznych rachunków zrealizujesz je przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty. W ten sposób możesz otrzymać nawet do 25 zł miesięcznie, co daje zwrot do 300 zł rocznie.

50 zł za każdego poleconego – jak przystąpić do Programu?

W ramach promocji “Polecam mój Bank – edycja VI” cieszy nas także okrągłe 50 zł za zarekomendowanie Konta rodzinie i znajomym. Same warunki stawiane uczestnikom akcji nie są skomplikowane i ich spełnienie nie powinno sprawić kłopotów.

1. Do 31.07.2020 r. przystąp do Programu Poleceń. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin Programu.

2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł. Polecony ma czas do 31.08.2020 r. na spełnienie warunków.

3. Po spełnieniu aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł. Pamiętaj jednak, że jako Polecający możesz otrzymać maksymalnie do 500 zł w danej edycji.

4. Nagroda w formie przelewu zostanie wypłacona do 30.09.2020 r.1.

Uczestnikiem Programu może być także osoba małoletnia, która ukończyła 13. rok życia (w imieniu której występuje przedstawiciel ustawowy – rodzic). W tym przypadku Konto Jakie Chcę założysz wyłącznie w oddziale Banku. Zajrzyj też na najlepszy ranking kont dla młodych 2020.

Zwróć uwagę na szczegóły!

Przy okazji Programu Poleceń pamiętaj, że według regulaminu nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Musisz również wyrazić wymagane zgody, a także podać numer telefonu komórkowego i adres e-mailowy do kontaktu. Ponadto do transakcji, jakie Polecony ma obowiązek zrealizować na co najmniej 300 zł nie jest wliczany cashback oraz wypłaty z bankomatów BLIK-iem.

Dodatkowo, w przypadku klientów posiadających konto wspólne, nagroda zostanie wypłacona tylko jednemu ze współwłaścicieli. I na koniec dobra wiadomość – premia zwolniona jest z opodatkowania i nie musisz rozliczać się z niej z urzędem skarbowym.

Konto Jakie Chcę – nowoczesny rachunek z premiami

Bardzo ciekawy zestaw promocyjny proponowany przez Bank z całą pewnością ma swoje zalety. Darmowe prowadzenie Konta, wypłaty za 0 zł w bankomatach Santander Bank Polska czy też bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty to nie jedyne udogodnienia. Unikalne są darmowe przelewy natychmiastowe, które adresat otrzyma w ciągu kilku minut. W dodatku, mało która instytucja oferuje tak szeroki portfel mobilnych płatności: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay czy MasterPass i VISA Checkout.

Poza tym, 300 zł zwrotu za zrealizowanie comiesięcznych płatności to prawdziwa rzadkość i nie sposób z tego nie skorzystać. Podsumowując, specjalna oferta Banku ma wiele atutów, które w dłuższej perspektywie czasu są po prostu opłacalne3.

Źródło:

1. „Polecam mój Bank- edycja VI”

2. Regulamin promocji „Twoje konto z premią 150 zł”

3. Strona Banku, santander.pl/klient-indywidualny

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły