#Zostańwdomu i zarabiaj z Kontem Jakie Chcę w Santander Bank Polska!

Miesiąc przebywania w domu praktycznie wyczerpał nasze pomysły na konstruktywne i aktywne spędzanie wolnego czasu. Dlatego z przyjemnością informujemy, że Santander Bank Polska w zamian za otwarcie Konta Jakie Chcę proponuje 2% na lokacie mobilnej, 50 zł za każde polecenie rachunku oraz do 300 zł zwrotu za rachunki. Brzmi nieźle, prawda?

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska bez wychodzenia z domu

Wszyscy powoli jesteśmy zmęczeni przymusową kwarantanną społeczną. Obowiązek ten jest tym trudniejszy, gdy wiele spraw jak np. założenie czy przeniesienie konta do innego banku wymaga wizyty w placówce. Dlatego Santander Bank Polska przygotował świetną ofertę, w której “bankować”, oszczędzać i zarabiać możesz bez wychodzenia z domu.

W ramach promocyjnej akcji Konta Jakie Chcę, wszystkie formalności związane z otwarciem rachunku wykonasz przez internet i podczas wideorozmowy z doradcą Banku. W zamian zyskasz nie tylko darmowe prowadzenie Konta i przelewy natychmiastowe za 0 zł. Santander Bank Polska przygotował też nagrody pieniężne! Za każde polecenie Konta Jakie Chcę – komu chcesz odbierzesz 50 zł i przy okazji zgarniesz 300 zł zwrotu rocznie za opłacane rachunki.

Konto Jakie Chcę – poznaj Pakiet Korzyści

Co pewien czas, Santander Bank Polska raczy klientów atrakcyjnymi promocjami. Warto zatem przyjrzeć się bliżej wszystkim korzyściom, jakie oferuje w zamian za otwarcie konta osobistego.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • Darmowe przelewy natychmiastowe w Santander online,
 • Bezpłatna karta do konta (przy 5 transakcjach w miesiącu). Standardowa opłata za kartę wynosi 3 zł,
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • Darmowe wypłaty BLIK-iem we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty Kartą Dopasowaną w bankomatach Santander Bank Polska,
 • 2% na lokacie mobilnej w skali roku przez 4 miesiące (do 20 000 zł),
 • Atrakcyjny Program Poleceń. 50 zł za zarekomendowanie Konta rodzinie i znajomym (maksymalnie 10 osób),
 • Do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki (do 25 zł miesięcznie) za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję,
 • 1,2% w skali roku na Koncie Systematycznym (do 20 000 zł),
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja Santander mobile nagrodzona przez Mobile Trends Awards,
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, VISA Checkout,
 • Atrakcyjne Programy lojalnościowe MasterCard Priceless oraz VISA Oferty gwarantujące dostęp rabaty, zniżki i nagrody do Partnerów Banku,
 • Pakiet wielowalutowy za opłatą 9 zł (dla klientów do 26. roku życia jest darmowy).

Kto może założyć Konto i skorzystać z Promocji?

Trzeba przyznać, że cały wachlarz usług jakie skomponował Bank prezentuje się całkiem zachęcająco. Zanim jednak przystąpisz do założenia rachunku z domu, spójrzmy na wymagania, które musi spełnić każda osoba otwierająca Konto Jakie Chcę.

 • Rachunek może założyć każda osoba pełnoletnia, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest obywatelem RP,

Co bardzo ważne – Konto Jakie Chcę otworzy lub przeniesie każdy konsument innego banku, jak i również obecny klient Santander Bank Polska. W tym drugim przypadku, najszybciej i najprościej założysz rachunek korzystając z usługi bankowości elektronicznej Santander internet (klikając w zakładkę “Oferta banku”).

Santander Bank Polska nie stawia żadnych przeszkód posiadaczom innych rachunków w Banku. Tak więc z oferty Konta śmiało może skorzystać każdy – w tym osoby posiadające konta firmowe.

Jak otworzyć krok po kroku Konto Jakie Chcę?

Jesteś ciekawy, w jaki sposób możesz aplikować o nowe konto osobiste w Santander Bank Polska? Poniżej odnajdziesz szczegółową instrukcję.

1. Wejdź na stronę z dedykowaną Promocji i kliknij przycisk “Załóż konto online”. Link do premiowanej oferty podsyłamy niżej:

W trosce o zdrowie swoich klientów, Bank zrezygnował z opcji otwarcia konta za pomocą kuriera. Konto osobiste założysz w 100% online bez wychodzenia z domu.

2. Wypełnij wniosek internetowy. Podaj swoje dane, dodaj zdjęcie dowodu osobistego, a także wybierz kartę do konta wedle uznania!

3. Po wypełnieniu wniosku połącz się z doradcą przez wideo, aby zweryfikować swoją tożsamość. Wystarczy Ci do tego urządzenie z kamerą (laptop lub smartfon) oraz ważny dowód osobisty. Nie potrzebujesz e-podpisu.

4. Aktywuj Konto Jakie Chcę. Bank wyśle Ci SMS-em lub e-mailem wiadomość o otwarciu rachunku. Hasło do bankowości internetowej otrzymasz SMS-em.

Konto Jakie Chcesz otworzysz także dzwoniąc na infolinię Santander Bank Polska pod numer: 1 9999 bądź osobiście w placówce Banku.

Jak otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie?

Oferta Banku jest na tyle interesująca, że pozwala na szybki “zastrzyk gotówki” przy wykonywaniu typowych płatności. Jedną z nich jest regulowanie rachunków za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon. Wystarczy zatem, że podczas opłacania comiesięcznych rachunków zrealizujesz je przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty. W ten sposób możesz otrzymać nawet do 25 zł miesięcznie, co daje zwrot do 300 zł rocznie.

50 zł za każdego poleconego – jak przystąpić do Programu?

W ramach promocji “Polecam mój Bank – edycja VI” cieszy nas także okrągłe 50 zł za zarekomendowanie Konta rodzinie i znajomym. Same warunki stawiane uczestnikom akcji nie są skomplikowane i ich spełnienie nie powinno sprawić kłopotów.

1. Do 31.07.2020 r. przystąp do Programu Poleceń. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin Programu.

2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł. Polecony ma czas do 31.08.2020 r. na spełnienie warunków.

3. Po spełnieniu aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł. Pamiętaj jednak, że jako Polecający możesz otrzymać maksymalnie do 500 zł w danej edycji.

4. Nagroda w formie przelewu zostanie wypłacona do 30.09.2020 r.1.

Uczestnikiem Programu może być także osoba małoletnia, która ukończyła 13. rok życia (w imieniu której występuje przedstawiciel ustawowy – rodzic). W tym przypadku Konto Jakie Chcę założysz wyłącznie w oddziale Banku. Zajrzyj też na najlepszy ranking kont dla młodych 2020.

Zwróć uwagę na szczegóły!

Przy okazji Programu Poleceń pamiętaj, że według regulaminu nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Musisz również wyrazić wymagane zgody, a także podać numer telefonu komórkowego i adres e-mailowy do kontaktu. Ponadto do transakcji, jakie Polecony ma obowiązek zrealizować na co najmniej 300 zł nie jest wliczany cashback oraz wypłaty z bankomatów BLIK-iem.

Dodatkowo, w przypadku klientów posiadających konto wspólne, nagroda zostanie wypłacona tylko jednemu ze współwłaścicieli. I na koniec dobra wiadomość – premia zwolniona jest z opodatkowania i nie musisz rozliczać się z niej z urzędem skarbowym.

Konto Jakie Chcę – nowoczesny rachunek z premiami

Bardzo ciekawy zestaw promocyjny proponowany przez Bank z całą pewnością ma swoje zalety. Darmowe prowadzenie Konta, wypłaty za 0 zł w bankomatach Santander Bank Polska czy też bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty to nie jedyne udogodnienia. Unikalne są darmowe przelewy natychmiastowe, które adresat otrzyma w ciągu kilku minut. W dodatku, mało która instytucja oferuje tak szeroki portfel mobilnych płatności: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay czy MasterPass i VISA Checkout.

Poza tym, 300 zł zwrotu za zrealizowanie comiesięcznych płatności to prawdziwa rzadkość i nie sposób z tego nie skorzystać. Podsumowując, specjalna oferta Banku ma wiele atutów, które w dłuższej perspektywie czasu są po prostu opłacalne2.

Źródło:

1. „Polecam mój Bank- edycja VI”

2. Strona Banku, santander.pl/klient-indywidualny

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły