50 zł w Programie Poleceń, 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie w Santander Bank Polska

Promocja nieaktywna

Ciężkie chwile w portfelach wielu Polaków, nie wpływają negatywnie na działania banków. O dziwo, co rusz jesteśmy świadkami ich pomysłowości na przyciągnięcie nowych klientów. Dlatego z przyjemnością informujemy, że Santander Bank Polska w zamian za otwarcie Konta Jakie Chcę proponuje 50 zł w Programie Poleceń, do 300 zł zwrotu za rachunki, a także 2% na lokacie mobilnej w skali roku. Brzmi nieźle, prawda?

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska bez wychodzenia z domu

Santander Bank Polska znany jest z tego, że lubi zaskakiwać swoich klientów prawdziwą kumulacją nagród – i to w każdej postaci. Dzisiejszy tekst będzie poświęcony naprawdę ciekawej ofercie, w której “bankować”, oszczędzać i zarabiać możesz bez wychodzenia z domu. Co więcej, jeśli nie jesteś zadowolony z usług swojego dotychczasowego banku, to nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie teraz zdecydować się na przeniesienie rachunku do Santander Bank Polska.

W ramach promocyjnej akcji Konta Jakie Chcę, wszystkie formalności związane z jego otwarciem wykonasz przez internet i podczas wideorozmowy z doradcą Banku. W zamian zyskasz nie tylko darmowe prowadzenie Konta i przelewy natychmiastowe za 0 zł. Santander Bank Polska przygotował też nagrody pieniężne! Za każde polecenie Konta Jakie Chcę – komu chcesz, odbierzesz 50 zł i przy okazji zgarniesz 300 zł zwrotu rocznie za opłacane rachunki. Nie zapominamy też o bonusie, jakim jest oprocentowanie 2% na lokacie mobilnej w skali roku (od 1 000 zł do 20 000 zł na 4 miesiące). Oferta „Polecam Mój Bank – edycja VIII” trwa do 31.10.2020 r. Z kolei, promocje 2% na lokacie mobilnej oraz do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie, nie mają przewidzianej oficjalnej daty zakończenia.

Konto Jakie Chcę – poznaj Pakiet Korzyści

Co pewien czas, Santander Bank Polska raczy klientów atrakcyjnymi promocjami. Warto zatem przyjrzeć się bliżej wszystkim korzyściom, jakie oferuje w zamian za otwarcie konta osobistego.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • Darmowe przelewy natychmiastowe w Santander online,
 • Bezpłatna karta do konta (przy 5 transakcjach w miesiącu). Standardowa opłata za kartę wynosi 3 zł (niezależnie od liczby transakcji),
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • Darmowe wypłaty BLIK-iem we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty Kartą Dopasowaną w bankomatach Santander Bank Polska,
 • 2% na lokacie mobilnej w skali roku przez 4 miesiące (do 20 000 zł),
 • Atrakcyjny Program Poleceń. 50 zł za zarekomendowanie Konta rodzinie i znajomym (maksymalnie 10 osób). W sumie możesz otrzymać do 500 zł,
 • Do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki (do 1% zwrotu, czyli do 25 zł miesięcznie) za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję,
 • 0,1% w skali roku na Koncie Systematycznym, dzięki Automatycznemu Oszczędzaniu (do 20 000 zł),
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja Santander mobile nagrodzona przez Mobile Trends Awards,
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, VISA Checkout,
 • Atrakcyjne Programy lojalnościowe MasterCard Priceless oraz VISA Oferty gwarantujące dostęp rabaty, zniżki i nagrody do Partnerów Banku,
 • Pakiet wielowalutowy za opłatą 9 zł (dla klientów do 26. roku życia jest darmowy). 0 zł za wypłaty w bankomatach za granicą oraz brak opłaty za przewalutowanie (jeśli płacisz w walutach: GBP, USD i EUR),
 • 7 zł za pakiet wypłat gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce bez ograniczeń (0 zł dla klientów do 26. roku życia).

Kto może założyć Konto i skorzystać z Promocji?

Trzeba przyznać, że cały wachlarz usług jakie skomponował Bank prezentuje się całkiem zachęcająco. Zanim jednak przystąpisz do założenia rachunku z domu, spójrzmy na wymagania, które musi spełnić każda osoba otwierająca Konto Jakie Chcę.

 • Rachunek może założyć każda osoba pełnoletnia, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, jest obywatelem RP, a także zamieszkuje na terenie RP.
 • W okresie od 1.07.2019 r. do dnia otwarcia Konta w tej Promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku osobistego w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Banku.

Co bardzo ważne – Konto Jakie Chcę otworzy lub przeniesie każdy konsument innego banku, jak i również obecny klient Santander Bank Polska. W tym drugim przypadku, najszybciej i najprościej założysz rachunek korzystając z usługi bankowości elektronicznej Santander internet (klikając w zakładkę “Oferta banku”). Jednocześnie Bank zaznacza, że w akcji nie mogą uczestniczyć obecni jak i dawni klienci, którzy brali już udział w sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Santander Bank Polska nie stawia żadnych przeszkód posiadaczom innych produktów w Banku. Tak więc z oferty Konta śmiało może skorzystać każdy – w tym osoby korzystające z karty kredytowej lub posiadające konta firmowe.

Jak otworzyć krok po kroku Konto Jakie Chcę?

Jesteś ciekawy, w jaki sposób możesz aplikować o nowe konto osobiste w Santander Bank Polska? Poniżej odnajdziesz szczegółową instrukcję.

1. Wejdź na stronę z dedykowaną Promocji i kliknij przycisk “Załóż konto online”. Link do premiowanej oferty podsyłamy poniżej:

Konto osobiste założysz w 100% online bez wychodzenia z domu. Zaś samą umowę otrzymasz podczas wizyty kuriera, którą ze względów bezpieczeństwa wręczy Ci na świeżym powietrzu przed budynkiem.

2. Wypełnij wniosek internetowy. Podaj swoje dane, dodaj zdjęcie dowodu osobistego, a także wybierz kartę do Konta wedle uznania!

3. Po wypełnieniu wniosku połącz się z doradcą przez wideo, aby zweryfikować swoją tożsamość. Wystarczy Ci do tego urządzenie z kamerą (laptop lub smartfon) oraz ważny dowód osobisty. Nie potrzebujesz e-podpisu.

4. Aktywuj Konto Jakie Chcę. Bank wyśle Ci SMS-em lub e-mailem wiadomość o otwarciu rachunku. Hasło do bankowości internetowej otrzymasz SMS-em.

Wśród najważniejszych warunków Promocji jest też wyrażenie wymaganych zgód. Przykładowo, na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celu marketingowym oraz na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Konto Jakie Chcesz otworzysz także dzwoniąc na infolinię Santander Bank Polska pod numer: 1 9999 bądź osobiście w placówce Banku.

Jak otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie?

Oferta Banku jest na tyle interesująca, że pozwala na szybki “zastrzyk gotówki” przy wykonywaniu typowych płatności. Jedną z nich jest regulowanie rachunków za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon. Wystarczy zatem, że podczas opłacania comiesięcznych rachunków zrealizujesz je przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty. W ten sposób możesz otrzymać nawet do 25 zł miesięcznie, co daje zwrot do 300 zł rocznie.

50 zł za każdego poleconego – jak przystąpić do Programu?

W ramach promocji “Polecam mój Bank – edycja VIII” cieszy nas także okrągłe 50 zł za zarekomendowanie Konta rodzinie i znajomym. W tym przypadku, także Polecony otrzymuje 50 zł. Jednak dla Polecającego, premia przyjmuje postać gotówki, a dla Poleconego – formę 3400 punktów wymiennych na nagrody w Programie MasterCard Bezcenne Chwile. Do wyboru w Programie są, m.in. karta podarunkowa do Decathlon, RTV Euro AGD albo cegiełka na Fundację WWF Polska. Same warunki stawiane uczestnikom akcji nie są skomplikowane i ich spełnienie nie powinno sprawić kłopotów.

1. Do 31.10.2020 r. przystąp do Programu Poleceń. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin Programu.

2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł. Polecony ma czas do 30.11.2020 r. na spełnienie warunków.

3. Po spełnieniu aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł. Pamiętaj jednak, że jako Polecający możesz otrzymać maksymalnie do 500 zł w danej edycji. Co oznacza, że rachunek masz prawo zarekomendować nie więcej niż 10 osobom!

4. Nagroda zostanie wypłacona w formie przelewu dla Polecającego oraz w postaci kodu dla Poleconego (kod dostępny będzie na Poczcie w bankowości internetowej i mobilnej). Uczestnicy otrzymają bonusy najpóźniej do 31.12.2020 r.1.

Uczestnikiem Programu może być także osoba małoletnia, która ukończyła 13. rok życia (w imieniu której występuje przedstawiciel ustawowy – rodzic). W tym przypadku Konto Jakie Chcę założysz wyłącznie w oddziale Banku. Zajrzyj też na najlepszy ranking kont dla młodych 2020.

Zwróć uwagę na szczegóły!

Przy okazji Programu Poleceń pamiętaj, że według regulaminu nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Musisz również wyrazić wymagane zgody, a także podać numer telefonu komórkowego i adres e-mailowy do kontaktu. Ponadto do transakcji, jakie Polecony ma obowiązek zrealizować na co najmniej 300 zł nie jest wliczany cashback oraz wypłaty z bankomatów BLIK-iem.

Dodatkowo, w przypadku klientów posiadających konto wspólne, nagroda zostanie wypłacona tylko jednemu ze współwłaścicieli. I na koniec dobra wiadomość – premia zwolniona jest z opodatkowania i nie musisz rozliczać się z niej z urzędem skarbowym.

Konto Jakie Chcę – nowoczesny rachunek z premiami

Bardzo ciekawy zestaw promocyjny proponowany przez Bank z całą pewnością ma swoje zalety. Darmowe prowadzenie Konta, wypłaty za 0 zł w bankomatach Santander Bank Polska czy też bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty to nie jedyne udogodnienia. Unikalne są darmowe przelewy natychmiastowe, które adresat otrzyma w ciągu kilku minut. W dodatku, mało która instytucja oferuje tak szeroki portfel mobilnych płatności: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay czy MasterPass i VISA Checkout.

Poza tym, 300 zł zwrotu za zrealizowanie comiesięcznych płatności i 2% na lokacie mobilnej to prawdziwa rzadkość i nie sposób z tego nie skorzystać. Podsumowując, specjalna oferta Banku ma wiele atutów, które w dłuższej perspektywie czasu są po prostu opłacalne2.

Źródło:

1. „Polecam mój Bank- edycja VIII”

2. Strona Banku, santander.pl/klient-indywidualny


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły