InCredit – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
3.5
Wymagania
Telefon komórkowy
Konto w banku
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 4 000 zł

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 27 Października 2020
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
300 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
5 tygodni
Okres spłaty
3 godziny
? przy wyborze opcji "fastCash", inaczej do 48 godzin
Czas wypłaty
500 - 6 000 zł
? przy weryfikacji 1 zł maksymalna pożyczka 700 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania

Siedziba firmy

INCREDIT Sp.z.o.o.

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 200.000,00 PLN

KRS: 0000604092

NIP: 525-26-48-795

REGON: 363793657

Okres spłaty 2 - 4 dni
Maks. pierwsza pożyczka 1 000 - 4 000 zł

W dzisiejszym tekście przedstawiamy kolejną, stosunkowo młodą firmę pożyczkową. Poprzez przystępnie przedstawioną ofertę, celuje ona w zróżnicowanego klienta – poszukującego zarówno krótko, jak i długoterminowych zobowiązań. Jak prezentuje się szczegółowa oferta InCredit?

InCredit  nasza opinia

Opisywana firma pożyczkowa działa na polskim rynku usług pozabankowych stosunkowo niedługo. Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością InCredit zarejestrowano bowiem w lutym 2016 roku. W swojej ofercie firma koncentruje się na zróżnicowanym profilu usług, dostosowanym do różnych grup klientów. Studiując przejrzyście rozplanowaną stronę internetową InCredit można znaleźć tam ofertę pożyczek zarówno krótkoterminowych, jak i tych użyczanych w formie ratalnej.

Obie reklamowane są jako szybkie w pozyskaniu i przejrzyste w warunkach, a co ważne – możliwe do uzyskania w 100% online. InCredit koncentruje się zatem bez wątpienia na gałęzi internetowych usług pozabankowych, które stale zyskują na popularności.

Jakie warunki należy spełnić w InCredit?

Wystarczy wejść w zakładkę „Pytania i odpowiedzi”, aby znaleźć podstawowe informacje na temat warunków, jakie InCredit stawia swoim pierwszym klientom.

 • Należy być nie młodszym niż 21 lat i nie starszym niż 70 lat.
 • Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa i ważnego dowodu osobistego.
 • Niezbędne jest posiadanie konta w banku, adresu poczty e-mail i aktywnego numeru telefonu komórkowego.
 • Firma wymaga też regularnych comiesięcznych dochodów.
 • Ponadto, konieczna będzie też pozytywna historia kredytowa – InCredit precyzuje tutaj, że mowa o braku zaległości w spłacie pożyczek, kredytów i innych zobowiązań).

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Jak już wspomniano w wyżej zawartych warunkach, InCredit za ważny element weryfikacji swoich potencjalnych klientów stawia sprawdzenie ich zdolności kredytowej i historii spłat dowolnych zobowiązań widniejących w rejestrach finansowych. Opisywana firma pożyczkowa współpracuje ze wszystkimi dużymi bazami, przez co każdy wnioskujący o pożyczkę w InCredit musi przygotować się na weryfikację w następujących rejestrach

 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK).
 • BIG Infomonitor.
 • Krajowy Rejestr Długów (KRD).
 • ERIF.

Warto zaznaczyć, że w myśl warunków określonych na stronie internetowej firmy – InCredit nie toleruje widniejących w dowolnym z rejestrów informacji o niespłaconych kredytach, pożyczkach i innych zobowiązaniach.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Oferta pożyczkowa w opisywanej firmie pożyczkowej została zróżnicowana na dwie odrębne taryfy. Nie są one rozdzielone na zasadzie oferty dla nowych i wielokrotnych klientów InCredit, lecz różnica między nimi polega na kwotach i czasie spłaty pożyczek.

Pierwsza część oferty pożyczkowej to zwana tutaj pożyczka konsumencka, będąca pożyczką długoterminową w stosunkowo mniejszych kwotach. W jej ramach można ubiegać się minimalnie o 2000 złotych, a poprzez kolejne kwoty rosnące co 50 złotych, maksymalna wartość zobowiązania wynosi 9500 złotych. Termin spłaty można ustalić na minimalnie 9 miesięcy, a maksymalny zakres to 12 miesięcy (rok).

Druga taryfa w InCredit to zwana tutaj pożyczka na większe wydatki, czyli kolejna odsłona pożyczki długoterminowej – tym razem, w o wiele większych kwotach. Stanowi ona swoiste przedłużenie pierwszej oferty – minimalna kwota zobowiązania wynosi bowiem dokładnie 9550 złotych. Kolejne wartości, również rosnąc co 50 złotych, kończą się na maksymalnej kwocie pożyczki równej nawet 35 000 złotych. Termin spłaty można ustalić na minimalnie 12 miesięcy (rok), a maksymalny – na 30 miesięcy (2 i pół roku).

Każda pożyczka w InCredit jest płatna. Pożyczki za darmo musimy zatem szukać gdzie indziej. Koszty są naliczane w taki sam sposób, niezależnie od taryfy. Pożyczając przykładowo 8000 złotych na 12 miesięcy w ramach pożyczki konsumenckiej, klient jest obciążony dodatkowym kosztem w wysokości 3679,92 złote. Łączna kwota do zwrócenia pożyczkodawcy w takim przypadku wynosi 11 679,22 złote.

Pożyczka w InCredit krok po kroku

Proces ubiegania się o pożyczkę w InCredit warto rozpisać jeszcze w kilku przejrzyście rozplanowanych etapach.

 1. Należy wybrać interesującą klienta taryfę na stronie internetowej pożyczkodawcy – pożyczkę konsumencką lub pożyczkę na większe wydatki.
 2. Przechodząc do wybranej oferty, oczom klienta ukazują się suwaki pozwalające na dobranie dogodnych parametrów. Za ich pomocą ustalić można nie tylko kwotę pożyczki, ale i termin jej spłaty. Poniżej warto rzucić jeszcze okiem na wyliczone automatycznie przez kalkulator łączne koszty dodatkowe pożyczki i ich udział w całej kwocie zobowiązania do spłaty. Podana jest także miesięczna rata – wszystkie pożyczki w InCredit są bowiem spłacane w formie regularnych rat o stałej kwocie.
 3. Po kliknięciu w przycisk „złóż wniosek” strona internetowa przekierowuje do formularza rejestracyjnego. Na początku, konieczne będzie założenie konta użytkownika, podając adres e-mail i ustalając login oraz hasło do logowania.
 4. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego danymi osobowymi (np. imię, nazwisko, adres zamieszkania), konieczne będzie już tylko zweryfikowanie konta bankowego. Dokonać można tego na dwa sposoby – jeden to klasyczny przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Drugi to nowoczesna aplikacja Kontomatik, która automatycznie weryfikuje historię transakcji na rachunku bankowym.
 5. Następnie firma prosi o odrobinę cierpliwości – po zakończeniu rejestracji poddawana jest ostateczna decyzja co do przyznania pożyczki.
 6. Przyznane środki pożyczkowe wysyłane są systemem BlueMedia – trafiają na konto błyskawicznie, niezależnie od rachunku bankowego konsumenta i godziny sesji przychodzącej.

InCredit  co, jeśli nie spłacimy na czas?

Niestety, w przypadku problemu z terminową spłatą zobowiązania, InCredit nie przewiduje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W tej sytuacji, firma za opóźnienia w spłacie będzie naliczać standardowe odsetki karne. W dalszej perspektywie zaległości mogą skutkować przekazaniem sprawy wyegzekwowania długu zewnętrznej firmie windykacyjnej, a jeśli to nie poskutkuje – sądowi. Długotrwałe braki w spłacie zaległości mogą zakończyć się egzekucją komorniczą, a także wpisaniem danych konsumenta do któregoś z rejestrów dłużników.

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od Łukasz
  Łukasz
  03.01.2019, 14:48

  Jakby jeszcze oferowali pierwszą pożyczkę za darmo to bym się skusił :)

  0