InCredit – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
4.0
Ocena użytkowników
4.3
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Konto w banku
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 4 000 zł

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 2 Lutego 2023
36 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 25 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Pieniądze wprost na konto *** Minimum formalności *** Prosty wniosek

4 - 50 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 12 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Super Promocja z RRSO od 31,31%

12 - 36 miesięcy
? 12, 18, 24, 36 rat
Okres spłaty
1 000 - 10 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
24 godziny
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
10 - 30 dni
Okres spłaty
200 - 5 000 zł
? do 3000 zł darmowa
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
? od 200 zł do 3000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Pierwsza pożyczka do 3 000 zł ZA DARMO - RRSO 0%, a do 5 000 zł z RABATEM -50%

1 miesiąc
Okres spłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania

Siedziba firmy

Adres:

INCREDIT Sp.z.o.o.

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 200.000,00 PLN
KRS: 0000604092
NIP: 525-26-48-795
REGON: 363793657
Metoda wypłatyprzelew na konto
Sposób weryfikacjiprzelew 1 zł
Godziny pracy w sobotę9:00-17:00
Wiek pożyczkobiorcy21 - 70 lat
Wymagane konto bankoweTak
Okres spłaty2 - 4 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka1 000 - 4 000 zł

W dzisiejszym tekście przedstawiamy kolejną, stosunkowo młodą firmę pożyczkową. Poprzez przystępnie przedstawioną ofertę, celuje ona w zróżnicowanego klienta – poszukującego zarówno krótko, jak i długoterminowych zobowiązań. Jak prezentuje się szczegółowa oferta InCredit?

InCredit  nasza opinia

Opisywana firma pożyczkowa działa na polskim rynku usług pozabankowych stosunkowo niedługo. Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością InCredit zarejestrowano bowiem w lutym 2016 roku. W swojej ofercie firma koncentruje się na zróżnicowanym profilu usług, dostosowanym do różnych grup klientów. Studiując przejrzyście rozplanowaną stronę internetową InCredit można znaleźć tam ofertę pożyczek zarówno krótkoterminowych, jak i tych użyczanych w formie ratalnej.

Obie reklamowane są jako szybkie w pozyskaniu i przejrzyste w warunkach, a co ważne – możliwe do uzyskania w 100% online. InCredit koncentruje się zatem bez wątpienia na gałęzi internetowych usług pozabankowych, które stale zyskują na popularności.

Jakie warunki należy spełnić w InCredit?

Wystarczy wejść w zakładkę „Pytania i odpowiedzi”, aby znaleźć podstawowe informacje na temat warunków, jakie InCredit stawia swoim pierwszym klientom.

 • Należy być nie młodszym niż 21 lat i nie starszym niż 70 lat.
 • Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa i ważnego dowodu osobistego.
 • Niezbędne jest posiadanie konta w banku, adresu poczty e-mail i aktywnego numeru telefonu komórkowego.
 • Firma wymaga też regularnych comiesięcznych dochodów.
 • Ponadto, konieczna będzie też pozytywna historia kredytowa – InCredit precyzuje tutaj, że mowa o braku zaległości w spłacie pożyczek, kredytów i innych zobowiązań).

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Jak już wspomniano w wyżej zawartych warunkach, InCredit za ważny element weryfikacji swoich potencjalnych klientów stawia sprawdzenie ich zdolności kredytowej i historii spłat dowolnych zobowiązań widniejących w rejestrach finansowych. Opisywana firma pożyczkowa współpracuje ze wszystkimi dużymi bazami, przez co każdy wnioskujący o pożyczkę w InCredit musi przygotować się na weryfikację w następujących rejestrach

 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK).
 • BIG Infomonitor.
 • Krajowy Rejestr Długów (KRD).
 • ERIF.

Warto zaznaczyć, że w myśl warunków określonych na stronie internetowej firmy – InCredit nie toleruje widniejących w dowolnym z rejestrów informacji o niespłaconych kredytach, pożyczkach i innych zobowiązaniach.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Oferta pożyczkowa w opisywanej firmie pożyczkowej została zróżnicowana na dwie odrębne taryfy. Nie są one rozdzielone na zasadzie oferty dla nowych i wielokrotnych klientów InCredit, lecz różnica między nimi polega na kwotach i czasie spłaty pożyczek.

Pierwsza część oferty pożyczkowej to zwana tutaj pożyczka konsumencka, będąca pożyczką długoterminową w stosunkowo mniejszych kwotach. W jej ramach można ubiegać się minimalnie o 2000 złotych, a poprzez kolejne kwoty rosnące co 50 złotych, maksymalna wartość zobowiązania wynosi 9500 złotych. Termin spłaty można ustalić na minimalnie 9 miesięcy, a maksymalny zakres to 12 miesięcy (rok).

Druga taryfa w InCredit to zwana tutaj pożyczka na większe wydatki, czyli kolejna odsłona pożyczki długoterminowej – tym razem, w o wiele większych kwotach. Stanowi ona swoiste przedłużenie pierwszej oferty – minimalna kwota zobowiązania wynosi bowiem dokładnie 9550 złotych. Kolejne wartości, również rosnąc co 50 złotych, kończą się na maksymalnej kwocie pożyczki równej nawet 35 000 złotych. Termin spłaty można ustalić na minimalnie 12 miesięcy (rok), a maksymalny – na 30 miesięcy (2 i pół roku).

Każda pożyczka w InCredit jest płatna. Pożyczki za darmo musimy zatem szukać gdzie indziej. Koszty są naliczane w taki sam sposób, niezależnie od taryfy. Pożyczając przykładowo 8000 złotych na 12 miesięcy w ramach pożyczki konsumenckiej, klient jest obciążony dodatkowym kosztem w wysokości 3679,92 złote. Łączna kwota do zwrócenia pożyczkodawcy w takim przypadku wynosi 11 679,22 złote.

Pożyczka w InCredit krok po kroku

Proces ubiegania się o pożyczkę w InCredit warto rozpisać jeszcze w kilku przejrzyście rozplanowanych etapach.

 1. Należy wybrać interesującą klienta taryfę na stronie internetowej pożyczkodawcy – pożyczkę konsumencką lub pożyczkę na większe wydatki.
 2. Przechodząc do wybranej oferty, oczom klienta ukazują się suwaki pozwalające na dobranie dogodnych parametrów. Za ich pomocą ustalić można nie tylko kwotę pożyczki, ale i termin jej spłaty. Poniżej warto rzucić jeszcze okiem na wyliczone automatycznie przez kalkulator łączne koszty dodatkowe pożyczki i ich udział w całej kwocie zobowiązania do spłaty. Podana jest także miesięczna rata – wszystkie pożyczki w InCredit są bowiem spłacane w formie regularnych rat o stałej kwocie.
 3. Po kliknięciu w przycisk „złóż wniosek” strona internetowa przekierowuje do formularza rejestracyjnego. Na początku, konieczne będzie założenie konta użytkownika, podając adres e-mail i ustalając login oraz hasło do logowania.
 4. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego danymi osobowymi (np. imię, nazwisko, adres zamieszkania), konieczne będzie już tylko zweryfikowanie konta bankowego. Dokonać można tego na dwa sposoby – jeden to klasyczny przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Drugi to nowoczesna aplikacja Kontomatik, która automatycznie weryfikuje historię transakcji na rachunku bankowym.
 5. Następnie firma prosi o odrobinę cierpliwości – po zakończeniu rejestracji poddawana jest ostateczna decyzja co do przyznania pożyczki.
 6. Przyznane środki pożyczkowe wysyłane są systemem BlueMedia – trafiają na konto błyskawicznie, niezależnie od rachunku bankowego konsumenta i godziny sesji przychodzącej.

InCredit  co, jeśli nie spłacimy na czas?

Niestety, w przypadku problemu z terminową spłatą zobowiązania, InCredit nie przewiduje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W tej sytuacji, firma za opóźnienia w spłacie będzie naliczać standardowe odsetki karne. W dalszej perspektywie zaległości mogą skutkować przekazaniem sprawy wyegzekwowania długu zewnętrznej firmie windykacyjnej, a jeśli to nie poskutkuje – sądowi. Długotrwałe braki w spłacie zaległości mogą zakończyć się egzekucją komorniczą, a także wpisaniem danych konsumenta do któregoś z rejestrów dłużników.

Opinie o Incredit (3)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • N
  N
  Niko
  26.01.2021, 14:56

  Wszystko w porządku, umowa czytelna i bez ukrytych kosztów. Polecam

 • R
  R
  Rafał
  20.10.2020, 19:13

  Niestety, odmowa i kilka zapytań do baz!! Nie polecam!!!

 • Ł
  Ł
  Łukasz
  03.01.2019, 14:48

  Jakby jeszcze oferowali pierwszą pożyczkę za darmo to bym się skusił :)

Podobne artykuły