O serwisie Czerwona-Skarbonka

Nasza misja

To dostarczanie rzetelnych informacji i pomocnych narzędzi, które przyczynią się do zwiększenia świadomości finansowej naszych użytkowników.

Nasza wizja

Chcemy być dla Ciebie serwisem finansowym pierwszego wyboru. Niezależnie od tego, czy szukasz kredytu/pożyczki, oszczędzasz na lokacie, czy prowadzisz firmę, oferujemy Ci różne produkty oraz darmowe narzędzia i poradniki, które pozwolą osiągać stawiane przez Ciebie cele.

miiisja czerwona skarbonka

Nasze wartości

Wiarygodność

Rzetelnie weryfikujemy informacje, co budują zaufanie wśród naszych użytkowników.

Odpowiedzialność

Podchodzimy do wykonywanej pracy w sposób etyczny. Jako członkowie PZIP i ZPF aktywnie wspieramy działania na rzecz „uczłowieczania” rynku finansowego. Przestrzegamy programu etycznego Zasad Dobrych Praktyk. Współpracujemy z Fundacją Rozwoju Rynku Finansowego (FRRF). W jej ramach podejmujemy inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju sektora pozabankowego i upowszechniamy dobre praktyki biznesowe.

Profesjonalizm

W swojej pracy wykorzystujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie. Jednocześnie dbamy o stałe podnoszenie jakości naszych usług.

Rozwój

Samodoskonalenie się to nasze drugie imię. Staramy się być coraz lepsi w tym, co robimy i nie boimy się zadawać trudnych pytań.

Obiektywizm

Jesteśmy niezależni i obiektywni w podejmowanych przez nas działaniach.

Zaangażowanie

W ramach społeczności FinTech Poland aktywnie uczestniczymy w rozwoju sektora finansów cyfrowych w Polsce i promujemy polski fintech za granicą.

Szacunek

Cieszymy się wysokim zaufaniem podmiotów nadzorujących rynek finansowy.

Społecznictwo

Włączamy się w ogólnokrajowe projekty społeczne, jak Szlachetna Paczka, siepomaga.pl oraz w mniejsze, lokalne inicjatywy, dzięki którym możemy pomagać innym.

Kim jesteśmy?

Czerwona-Skarbonka.pl to serwis, który powstał 5 kwietnia 2017 roku. Na początku naszej finansowej drogi działaliśmy jako porównywarka pożyczek, oferująca rankingi online. Jednak wraz z rozwojem i wzrostem zainteresowania wśród użytkowników, otworzyliśmy się również na rynek bankowy i pozostałe produkty z sektora pozabankowego (np. faktoring, płatności odroczone).

Obecnie Czerwona-Skarbonka.pl to jedna z głównych platform o tematyce finansowo-biznesowej. Oprócz rankingów produktów kredytowych i pożyczkowych oferujemy rzetelne i wartościowe treści tworzone przez ekspertów z zakresu inwestowania, kredytów oraz finansów osobistych i firmowych. Jesteśmy także autorami Listy Ostrzeżeń, na którą trafiają podmioty naruszające interesy konsumentów.

Ze swoimi usługami wyszliśmy poza Polskę. Aktywnie działamy na rynku ukraińskim, hiszpańskim oraz meksykańskim.

Możesz nas znaleźć w następujących krajach:

Jesteśmy wspierani przez zewnętrznych wydawców, stąd też w naszych rankingach umieszczamy sponsorowane produkty i usługi, za które otrzymujemy wynagrodzenie. Nie jesteśmy ani bankiem, ani inną instytucją finansową, lecz niezależną porównywarką. Jeśli nie wiesz, gdzie złożyłeś wniosek – napisz do nas, podaj nazwę produktu, o jaki wnioskowałeś, a postaramy się udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji.

wspolpraca czerwona-skarbonka

Nasza historia

Wychodząc z założenia, że przyszłość jest w internecie, wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania użytkowników. Zobacz, co osiągnęliśmy do tej pory.

historia skarbonki

Co znajdziesz na naszej stronie?

Na portalu Czerwona Skarbonka oprócz najnowszych informacji ze świata finansów, odnajdziesz dedykowane konkretnym produktom, aktualne rankingi, porównania i analizy. Do dyspozycji masz również kalkulatory i narzędzia, które usprawnią proces Twojej finansowej podróży.

Stronę podzieliliśmy na następujące sekcje:

  • Kredyty – wśród nich możesz skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, samochodowych czy kart kredytowych, itp.;
  • Konta – ułatwiamy Ci wybór konta odpowiadającego Twoim potrzebom. I to bez względu na to, czy szukasz idealnego rachunku osobistego, oszczędnościowego, walutowego czy maklerskiego. Tworzymy przy tym dedykowane rankingi i dajemy dostęp do nowoczesnych rozwiązań, jak płatności odroczone;
  • Pożyczki dla firm – ta część portalu skierowana jest do przedsiębiorców, którzy mogą wybierać od pozabankowych pożyczek firmowych, poprzez faktoring, konta firmowe, kredyty inwestycyjne, obrotowe, kończąc na konsolidacji, itp.;
  • Lista Ostrzeżeń – to lista, na której umieszczamy podmioty podejrzane o naruszanie interesów konsumentów. Dzięki współpracy z FRRF takie podmioty zgłaszamy do odpowiednich organów, jak KNF, UOKiK i prokuratura.

Padłeś ofiarą oszusta lub podejrzewasz go o nieuczciwe praktyki pożyczkowe? Napisz do nas: zgloszenia@czerwona-skarbonka.pl.

  • Blog finansowy – ten dział poświęcamy finansom domowym i firmowym, które opracowują nasi eksperci. Aktualności z rynku, obiektywne recenzje i opinie, wywiady czy ostrzeżenia to jedne z wielu kategorii, do których możesz zajrzeć.
  • Kalkulatory i narzędzia – to miejsce, gdzie oferujemy ponad kilkanaście różnych narzędzi przydatnych przy wyborze oferty finansowej.

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Bądź z nami na bieżąco, zaglądając na nasze sociale:

o nas czerwona skarbonka

Piszą o nas

Sprawdź, co piszą o nas ogólnopolskie media.

Zespół serwisu Czerwona-Skarbonka

Autorami tekstów Czerwonej-Skarbonki są niezależni eksperci finansowi, analitycy, dziennikarze, ekonomiści, doradcy kredytowi, byli pracownicy banków, a także HRowcy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że prezentowane przez nas treści i informacje są aktualne i wiarygodne.

Jeśli więc Ty, Drogi Czytelniku, masz jakiś pomysł, problem lub szukasz odpowiedzi na swoje pytania – daj nam znać w komentarzu pod artykułem, lub wysyłając e-maila w zakładce Kontakt. Zobaczymy, co da się z tym zrobić ;)

Zobacz, kto dla Ciebie pisze!

Założyciel serwisu Czerwona Skarbonka – Stanisław Wolniewicz Duda

Pewne inicjatywy biznesowe powstają z potrzeby zapełnienia rynkowej luki oraz przeistoczenia swojej pasji i energii w coś realnego. Stawia się pierwsze kroki, a później z olbrzymią dozą samozaparcia oraz systematyczności przekuwa się swoje pomysły na dynamiczne startupy i śmiałe projekty. Bardzo podobnie było z Czerwoną Skarbonką, założoną w 2017 roku przez Stanisława Dudę – niewielki portal internetowy szybko przeistoczył się w rozpoznawalną w całym kraju porównywarkę usług finansowych.

Założyciel Czerwonej Skarbonki nie należy jednak do osób, które lubią spoczywać na laurach. Pobudzona wyobraźnia, biznesowy instynkt i umiłowanie do tworzenia „czegoś z niczego” ciągle pchają go ku nowym inicjatywom.

W wolnych chwilach podróżuje, odwiedza siłownię oraz uczy się nowych rzeczy. Jednak nawet gdy odpoczywa, ciągle towarzyszy mu głód nowych wyzwań i rzuciłby się chętnie w wir kolejnych eksperymentalnych projektów. Prywatnie, wspiera charytatywnie takie inicjatywy jak: Szkoła 3.0, Akademia Przyszłości, Szlachetna Paczka oraz Adopcja Serca.

Zobacz profil na LinkedIn albo napisz do mnie maila.Dla prasy

W przypadku zapytań prosimy o informację na adres: kontakt@czerwona-skarbonka.pl – odpowiemy niezwłocznie.

Logo www.czerwona-skarbonka.pl w wysokiej rozdzielczości:

Dane firmy:

FINELF.COM SP. Z O.O.
KRS: 0000664384
NIP: 7252182843
REGON 366591842
Armii Krajowej 116/3, 81-824 Sopot

4.3/5 - (45 votes)
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.3/5 - (45 votes)