Eden Finance – opinie klientów i recenzja

Gdyby przyjrzeć się najczęściej powtarzanym oczekiwaniom wobec pożyczek pozabankowych, byłyby to bez wątpienia m.in. minimum formalności, niskie raty miesięczne czy brak ukrytych kosztów. Czy takie zalety oferuje doświadczona firma Eden Finance? Ich oferta pożyczek ratalnych do domu klienta to rozwiązanie konkurencyjne i zasługujące na przyjrzenie się mu z bliska. Wiele osób potrzebujących pilnej gotówki może znaleźć w tej firmie coś dla siebie.

Informacje o firmie Eden Finance

Firma Eden Finance to polskie przedsiębiorstwo sektora pozabankowego z Warszawy, które specjalizuje się w udzielaniu pożyczek. Działa ono pod nazwą Eden Finance sp. z o.o i wyróżnia się imponującym doświadczeniem, które sięga 2003 roku. Przez niemal 20 lat działalności, firma zbudowała stabilną pozycję rynkową wśród tych klientów, którzy pożyczać wolą tak jak dawniej. Choć szukający informacji o usługach tej firmy znajdą rozbudowaną stronę internetową, to Eden Finance stroni od pożyczek online i koncentruje się na rozwiązaniach tradycyjnych.

Pieniądze pożyczane są tutaj prosto do domu klienta i przekazywane mu w formie gotówki. Po podpisaniu umowy (nie ma tutaj zbędnych formalności) pożyczającego czeka wygodna obsługa. W toku spłaty pożyczki, to doradca odbiera raty w domu klienta.

Eden Finance działa w oparciu o bliski i regularny kontakt z pożyczającymi, traktując to jako swój istotny atut. To dzięki temu firma zbudowała zaufanie tysięcy klientów, gwarantując wypłatę środków tego samego dnia, bezpieczeństwo transakcji i programy lojalnościowe. Nim jednak zdecydujemy się dołączyć do grona pożyczających, sprawdźmy wszystko, co warto wiedzieć o usługach Eden Finance.

Jakie są opinie klientów o Eden Finance?

Eden Finance podczas niemal 20 lat działalności zbudowało rozpoznawalną ofertę, która zdobyła pokaźną grupę lojalnych klientów. Pożyczkodawca ten szczyci się przykładaniem dużej wagi do osobistego kontaktu z klientami, co dobrze odzwierciedlają widoczne w internecie opinie.

Wielu klientów potwierdza, że ich podstawowe oczekiwania są spełniane bez zarzutu. „Polecam firmę Eden Finance, pieniądze otrzymałam od ręki.” czy „Doradca przyjechał w ciągu kilku godzin i tego samego dnia dostałem pieniądze.” – to cytaty tylko z niektórych opinii. To istotna kwestia, gdyż firmy udzielające pożyczki do domu nie są liczne i nie tak łatwo znaleźć dziś reprezentantów tej starej szkoły.

Negatywne opinie dotyczą z kolei potrzeby wykupienia dodatkowych produktów do pożyczki, takich jak np. ubezpieczenie. Takie dodatki mogą mocno zawyżyć koszty zobowiązania.

eden finance portal
https://edenfinance.pl/

Jakie pożyczki oferuje Eden Finance?

Eden Finance to instytucja finansowa, która specjalizuje się w pożyczkach udzielanych w domu klienta. Zainteresowani mogą pozyskać informacje na stronie internetowej i tam zamówić kontakt z doradcą, jednak dalszy proces odbywa się już podczas spotkania pod wskazanym adresem. Eden Finance oferuje pożyczki ratalne, które spłacane są w cotygodniowych transzach. Doradca wszystko wyjaśnia i przedstawia założenia umowy, a następnie gotówkę dostaje się do prosto do rąk.

Produkt, w jakim specjalizuje się ta firma, to także tzw. pożyczka ekspresowa i pożyczka na dowód. Cały proces ogranicza się bowiem do jednego dnia, podczas którego spotykamy się z pracownikiem Eden Finance, poznajemy założenia umowy, podpisujemy ją i otrzymujemy gotówkę do ręki. W kwestii warunków – są one uproszczone do minimum, opierając się głównie na przekazaniu danych z dowodu osobistego – choć to oczywiście nie wszystko.

Warto pamiętać, że obszar działalności firmy Eden Finance jest ograniczony. Pożyczkodawca ten pożycza do domu klienta, dojeżdżając do wybranych miejscowości w Polsce Środkowo-Wschodniej. Głównie jest to województwo mazowieckie, a także niektóre miejscowości w województwie łódzkim, świętokrzyskim, kujawsko-pomorskim, podlaskim, lubelskim i wielkopolskim. Z dokładną listą warto zapoznać się na stronie internetowej pożyczkodawcy, aby znaleźć na niej swoje miasto.

Jakie warunki trzeba spełnić w Eden Finance?

Zanim przejdziemy do analizowania szczegółów oferty Eden Finance, warto pochylić się nad tym, kto w ogóle ma szanse stać się klientem tej firmy. Na stronie internetowej łatwo znajdziemy na szczęście dokładnie wyszczególnione wymagania, które przedstawiają cechy pożądanego pożyczkobiorcy.

 • Pożyczający musi być osobą pełnoletnią, która ukończyła co najmniej 18. rok życia. Maksymalny wiek pożyczkobiorcy to z kolei 75 lat.
 • Konieczne jest też okazanie ważnego dowodu osobistego.
 • Każdy klient firmy musi posiadać stały adres zameldowania.
 • Do otrzymania pożyczki niezbędne jest stałe źródło dochodu, które pochodzić może z pensji, renty lub emerytury. Firma wymaga, aby były one udokumentowane: pensja zaświadczeniem od pracodawcy, a renta lub emerytura skanem z decyzją o przyznaniu.
 • Klientem Eden Finance mogą zostać także osoby prowadzące działalność rolną.

Eden Finance – dostępne parametry pożyczki

Eden Finance to firma, która promuje siebie jako konkurencyjna alternatywa dla firm udzielających chwilówki. Znając już podstawowe wymagania, warto sprawdzić, ile można pożyczyć oraz na jak długo rozłożony zostaje termin spłaty.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki w Eden Finance to 600 złotych, z kolei maksymalnie klienci mogą liczyć na 5000 złotych wsparcia.
 • Termin spłaty.
  Eden Finance pożycza ratalnie, jednak przyjmuje tutaj system inny niż liczne firmy konkurencyjne. Spłata odbywa się nie w ratach miesięcznych, lecz cotygodniowych. Dostępne są tutaj trzy przedziały: 35 tygodni, 44 tygodnie lub maksymalnie 52 tygodnie. Minimalnie pożyczkę otrzymamy zatem na nieco ponad pół roku, a maksymalnie – rok. Raty regularnie odbiera doradca w domu klienta.

Przykładowy koszt pożyczki w Eden Finance

Dużym atutem usług w Eden Finance jest fakt, że koszty pożyczki nie pozostają w sferze tajemnicy do momentu podpisania umowy. Firma przedstawia informacje w tym zakresie już na swojej stronie internetowej, pozwalając na poznanie reprezentatywnego przykładu pożyczki.

 • Całkowita kwota pożyczki: 1000 zł.
 • Termin spłaty pożyczki: 52 tygodnie.
 • Całkowity koszt pożyczki: 285 zł.
 • Pełna kwota pożyczki do spłaty: 1285 zł.
 • Roczna stopa oprocentowania: 9%.
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 98%.

Jak wnioskować o pożyczkę w Eden Finance?

Proces wnioskowania o pożyczkę pozabankową w Eden Finance jest bardzo prosty i opiera się na czytelnych założeniach. Na co muszą przygotować się potencjalni klienci tej firmy, aby z powodzeniem otrzymać oczekiwane wsparcie finansowe?

 1. W pierwszym kroku warto zapoznać się z podstawowymi założeniami usług Eden Finance. Polecamy wejść na stronę internetową firmy, gdzie poznamy pełen opis usług, informacje o potrzebnych dokumentach czy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto na tym etapie sprawdzić, czy Eden Finance oferuje dojazd do domu w naszym obszarze, który jak wspominaliśmy wcześniej – ograniczony jest głównie do regionu Polski środkowo-wschodniej.
 2. Pora zamówić kontakt z doradcą, czego dokonać można za pomocą połączenia telefonicznego na numer kontaktowy 797 705 110.
 3. Doradca pojawia się pod wskazanym adresem domowym, gdzie odpowiada na wszystkie pytania klienta, przedstawia główne założenia umowy pożyczkowej oraz prosi o okazanie niezbędnych dokumentów do weryfikacji zdolności kredytowej. Bez obaw – poza dowodem osobistym, okazać będziemy musieli zaświadczenie o dochodach lub potwierdzenie otrzymywania renty czy emerytury.
 4. Pora na określenie szczegółowych parametrów pożyczki. Na tym etapie ustalana jest kwota pożyczki i termin spłaty, a następnie doradca przedstawia nam pełen koszt pożyczki oraz harmonogram spłaty.
 5. Po podpisaniu umowy, gotówka przekazywana jest do rąk klienta i można nią swobodnie dysponować. Warto tu dodać, że w przeciwieństwie do pożyczek internetowych, nie trzeba czekać na przelew, gdyż te przekazywane są nam błyskawiczne w fizycznej formie, tuż po podpisaniu umowy.
 6. Spłata pożyczki odbywa się w cotygodniowych ratach, które odbierane są przez doradcę na wskazany adres po wcześniejszym umówieniu.

Eden Finance – kontakt

Biuro Obsługi Klienta:

 • Telefon: 797 705 110
 • E-mail: kontakt@edenfinance.pl

Dział windykacji:

 • Telefon: 797 703 500
 • E-mail: windykacja@edenfinance.pl

Biuro Obsługi Klienta pozostaje do dyspozycji we wszystkie dni powszednie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 d0 18:00. Poza kontaktem telefonicznym i pocztą e-mail, Eden Finance umożliwia pozostawienie wiadomości także za pomocą formularza na stronie internetowej.

Eden Finance – dane firmy

Nazwa firmy: Eden Finance sp. z o.o

Adres: ul. Kuszników 20/1, 03-272 Warszawa

KRS: 0000161801

NIP: 5242754478

REGON: 140622078

Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4/5 - (4 votes)
Komentarze (2)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • B
  B

  Bożena

  28.11.2022, 15:20

  Wyróżniający się komentarz

  Jestem bardzo zadowolona z pożyczki w Eden Finance! Doradca faktycznie przyjechał do mnie tego samego dnia. Pożyczkę spłacam wygodnie w niskich, tygodniowych ratach, a doradca przyjeżdża zawsze w umówionym terminie. Jeśli potrzebuję przesunąć termin to również nie ma z tym problemu, ważne że spokojnie spłacam. Bardzo polecam, sama z pewnością jeszcze skorzystam!

 • S
  S

  Sandra

  13.06.2023, 08:50

  Wyróżniający się komentarz

  Witam doradcy z Torunia nie polecam , wyzywanie straszenie umówiony termin na 15 , od każdego miesiąca po 14 dniach od wpłaty że mam płacić kolejne że nie interesuje ją ale już , Po drugie chce zapłacić 15 jak była umowa a jest zawsze problem bo ma rozliczenie i nie interesuje jej że umowaj jest na 15 , to mam płacić 10 . Potem straszone jest że mam zaległości . Nie polecam

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie