Pekao kredyt gotówkowy – opinie i szczegóły oferty

Pożyczam
od 1000 do 250000
na
od 12 do 120 mies.

Koszty kredytu

Szczegóły kredytu

Przykład reprezentatywny

Sprawdź ofertę
Koszty kredytu
Miesięczna rata
0
Łącznie do spłaty
0
Całkowity koszt pożyczki
0
Odsetki
0
Prowizja
0
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Szczegóły kredytu

Skrócony przykład reprezentatywny:

RRSO: 11,55%, całkowita kwota kredytu: 13297 zł, oprocentowanie zmienne: 10,99%, całkowita kwota do spłaty:15804,88 zł, 38 rat
Metoda wypłaty
przelew na konto
Wymagane konto bankowe
Tak
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
Czas wypłaty
24 godziny
Prowizja
0 %
Kwota
1 000 - 250 000 zł
Oprocentowanie
10,45 %
? zmienne
Rodzaj
pożyczka
? pożyczka
Wkład własny
0%
? 0%
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 250 000 zł
Treść promocji
Prowizja 0% dla nowych klientów oraz klientów posiadających kredyt ratalny w Banku Pekao S.A
Dla kogo
klient indywidualny
Promocja
Tak
? Prowizja 0% Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę) lub klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A. Oferta dla osób, które złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki/formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej.
Okres spłaty
12 - 120 miesięcy
? Dla nowych klientów oraz dla klientów, którzy posiadają wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A. możliwość wnioskowania o pożyczkę na okres dłuższy - do 10 lat.
RRSO
11,55 %
? Oferta dla nowych klientów oraz dla klientów, którzy posiadają wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A.
Czas Promocji
19.06.2024
? Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nieposiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę) lub klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Banku Pekao S.A. Oferta dla osób, które złożą kompletny wniosek o udzielenie pożyczki/formularz kontaktowy w okresie obowiązywania oferty specjalnej.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 11,55% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 297 zł, pożyczka zaciągnięta na 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 507,88 zł (w tym: odsetki 2 507,88 zł), całkowita kwota do zapłaty 15 804,88 zł, płatna w 37 ratach miesięcznych po 415,92 zł, 38. rata wyrównująca 415,84 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 13 297 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 21.05.2024 r.

Siedziba firmy

Bank Polska Kasa Opieki SA
ul. Żubra 1
01-066 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 262 470 034
KRS: 0000014843
NIP: 5260006841
REGON: 000010205

Kredyt gotówkowy w Pekao to propozycja dla każdego, kto nie boi się marzyć i planować. Bank proponuje swoim klientom pożyczkę w kwocie sięgającej nawet 250 tys. złotych. Instytucja z czerwonym żubrem w logo dodatkowo zachęca, aby otrzymane środki wykorzystać na finansowanie celów ekologicznych. W związku z tym została przygotowana specjalna oferta, z której mogą skorzystać nawet osoby niebędące klientami banku.

opinie na temat kredytu gotówkowego w pekao

Kluczowe informacje

 • Bank Pekao oferuje różne rodzaje kredytów gotówkowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Wśród nich znajdują się kredyty na dowolny cel (z możliwością pożyczenia od 1 tys. do 250 tys. złotych z maksymalnym okresem spłaty do 120 miesięcy), kredyty na spłatę innych pożyczek, limit w koncie dla bieżących potrzeb, pożyczka ekologiczna na cele związane z ekologią oraz specjalne kredyty na studia medyczne.
 • Aby uzyskać kredyt gotówkowy w Banku Pekao, konieczne jest spełnienie określonych warunków, takich jak posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej i dobrej historii kredytowej. Bank wymaga przedstawienia dokumentów, takich jak dowód osobisty i wyciąg z rachunku bankowego. Kredytobiorca musi być pełnoletnim obywatelem Polski.
 • Proces ubiegania się o kredyt gotówkowy w Banku Pekao jest szybki i wygodny, z możliwością złożenia wniosku online. Decyzje kredytowe są podejmowane zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu minut, a środki mogą być przekazane na konto kredytobiorcy tego samego dnia. Bank oferuje również dodatkowe korzyści, takie jak brak prowizji i możliwość skorzystania z karencji w spłacie pożyczki.

Bank Pekao SA powstał po I wojnie światowej, jako odpowiedź na rozwiązanie problemu przechowywania oszczędności emigrantów. Z czasem rozszerzono zakres usług banku, dołączając do nich działalność kredytową czy transakcje handlowe. Dzisiaj Pekao S.A. obsługuje zarówno klientów indywidualnych, drobnych przedsiębiorców, jak i duże korporacje, oferując im pożyczki, ubezpieczenia czy produkty do „codziennego bankowania”.

Opinie na temat Banku Pekao SA Sprawdź

Oferta kredytowa Pekao S.A.

Bank Pekao przygotował kilka ofert kredytów gotówkowych, które w zależności od potrzeby, można przeznaczyć na dowolny cel lub też na spłatę innych pożyczek. Składając wniosek możesz więc wybrać interesujący Cię wariant. Zanim to jednak zrobisz – koniecznie sprawdź RRSO oferty!

 1. Kredyt na dowolny cel. W ramach oferty można pożyczyć od 1 tys. do nawet 250 tys. złotych, a spłatę zobowiązania rozłożyć maksymalnie na 120 miesięcy. Bank nie nalicza prowizji za udzielenie finansowania, a dodatkowo umożliwia skorzystanie z karencji w spłacie pożyczki, która wynosi 3 miesiące. To oznacza, że spłata kredytu może zostać przesunięta w czasie aż o kwartał.
 2. Kredyt na spłatę innych pożyczek. Finansowanie umożliwia przeniesienie innych kredytów do banku z żubrem w logo, dzięki czemu kredytobiorca może płacić tylko jedną ratę. Pożyczka konsolidacyjna w Pekao udzielana jest na kwotę od 1 tys. do 250 tys. złotych, a okres spłaty wynosi maksymalnie 10 lat.
 3. Limit w koncie. Ten rodzaj pożyczki sprawdzi się wtedy, gdy chcemy mieć pewność, że dodatkowa gotówka będzie zawsze pod ręką. Wysokość limitu ustalana jest indywidualnie.
 4. Pożyczka ekologiczna. Pożyczkę można przeznaczyć na finansowanie celów ekologicznych np. zakupu paneli fotowoltaicznych, wymiany pompy ciepła, czy budowy systemu odzysku wody deszczowej. Kredyt udzielany jest na kwotę od 5 tys. do 100 tys. złotych, z rozłożeniem spłaty na okres do 10 lat.
 5. Kredyt na studia medyczne. Finansowanie, z którego mogą skorzystać jedynie osoby, planujące związać zawodową przyszłość z medycyną. Pożyczka umożliwia regularne opłacanie czesnego, a jej wysokość zależy od sumy opłat za wszystkie semestry studiów. Okres kredytowania został dopasowany do potrzeb wnioskującego, a przy kredycie zastosowano oprocentowanie zmienne.

Warunki otrzymania pożyczki gotówkowej Pekao

Chcąc otrzymać kredyt gotówkowy w banku Pekao, należy spełnić szereg warunków. Najważniejszym z nich jest odpowiednia zdolność kredytowa. Bank na podstawie Twoich dochodów oraz wysokości regularnych wydatków stwierdzi, czy jesteś w stanie spłacić nową pożyczkę w terminie.

Dodatkowo bank Pekao zwraca uwagę również na dobrą historię kredytową wnioskującego. Kredytodawca przed wydaniem decyzji dokładnie sprawdzi Cię w bazach rejestrów dłużniczych. Pożyczka gotówkowa może być zaciągnięta tylko przez pełnoletniego obywatela RP, który posiada ważny dowód osobisty.

Lista dokumentów przydatnych podczas wnioskowania o kredyt

Oprócz wniosku kredytowego, bank poprosi Cię o przedłożenie dowodu osobistego (do wglądu, w celu weryfikacji danych). Dodatkowo należy okazać wyciąg z rachunku bankowego za ostatnie 3 miesiące. Bank weźmie pod uwagę nie tylko dochody wynikające z pracy zarobkowej, ale też np. z otrzymywanej emerytury. Wniosek możesz złożyć zarówno osobiście w wybranym oddziale banku, jak i przez telefon lub online w Pekao24 lub PeoPay, jeśli jesteś klientem banku.

pożyczka gotówkowa w banku pekao
https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/pozyczanie-gotowki.html

Jak długo muszę czekać na wypłatę środków z kredytu w Pekao?

Kredyty gotówkowe rządzą się zupełnie innymi prawami niż np. kredyty mieszkaniowe. To sprawia, że liczba formalności związana z otrzymaniem finansowania jest stosunkowo niewielka, dzięki czemu kredytodawca może szybko podjąć decyzję kredytową. Bank Pekao S.A. najczęściej robi to w ciągu kilkudziesięciu minut. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, środki przelewane są na konto kredytobiorcy jeszcze tego samego dnia.

Opinie o kredycie hipotecznym w Pekao SA Sprawdź

Pekao kredyt gotówkowy – czy warto? Opinie

Szeroka oferta kredytowa banku Pekao S.A. może zachęcać, pomimo że propozycja, która jeszcze jakiś czas temu cieszyła się dużym powodzeniem, zniknęła już z oferty banku (mowa o Pożyczce Ekspresowej). Aby jednak pomóc Ci podjąć decyzję, czy warto wiązać się z Pekao S.A. umową kredytową, sprawdziliśmy opinie obecnych klientów. Zebrane oceny przedstawiliśmy w formie zalet oraz wad.

Zalety:

 • rozbudowana oferta kredytowa,
 • wysoka maksymalna kwota kredytu (do 250 tys. złotych),
 • długi okres spłaty niektórych pożyczek (do 10 lat),
 • akceptowane różne źródła dochodu w tym emerytura,
 • możliwość skorzystania z karencji spłaty pożyczki,
 • brak prowizji
 • możliwość złożenia wniosku online, bez wychodzenia z domu.

Wady:

 • konieczność posiadania zdolności kredytowej (jak w przypadku każdej oferty bankowej).

Jak widać, pożyczka zaciągnięta w banku Pekao się opłaca. Jeśli jednak chcesz sprawdzić oferty innych banków, przejrzyj nasz najnowszy ranking kredytów gotówkowych. Znajdziesz tam aktualne propozycje banków wraz z informacjami, ile wynosi maksymalny okres kredytowania, roczna stopa oprocentowania RRSO czy wysokość oprocentowania.

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.8/5 - (41 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • W
  W

  Wioletta

  05.03.2023, 17:02

  Wyróżniający się komentarz

  Proszę jak załozyć koto

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Pożyczka Gotówkowa Pekao S.A.
Sprawdź ofertę