Cashtero – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Przykład reprezentatywny

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Maks. kolejna pożyczka
10000 zł
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 80 lat
Czas wypłaty
15 minut
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
RRSO
321 %
? Maksymalne RRSO 321%
Prowizja
0.0 %
Kwota
100 - 10 000 zł
Oprocentowanie
0 %
Okres spłaty
61 - 90 dni
Maks. pierwsza pożyczka
100 - 10 000 zł
Godziny pracy w sobotę
24/7
Godziny pracy w niedziele
24/7
Metoda wypłaty
konto bankowe
? Możliwe jest również otrzymanie pożyczki na czek GIRO, w siedzibie firmy czy dostawą do domu
Sposób weryfikacji
Wiele możliwości

Wymagania:

Konto w banku
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Cashtero pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 61 do 90 dni, maksymalne RRSO wynosi 321%. Cashtero nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę.

Nasza ocena:

4.0/5

Ocena klientów:

3.9/5

Siedziba firmy

Finceptiv Plus OÜ
Liivalaia tn 13
10-118 Tallinn

Dane firmy

REGON: 16164028

Cashtero to kolejna nowość na rynku usług pożyczkowych w Polsce. Zamiast wyśrubowanych wymagań przewiduje kilka prostych zapisów, nie pobiera żadnych ukrytych opłat, wypłaca środki nawet w 15 minut, a do tego wszystko odbywa się całkowicie online. Czy broker pożyczkowy to złoty środek? Staramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Pożyczki online często promowane są jako niezwykle szybkie w pozyskaniu, dopasowane jak ulał do potrzeb dzisiejszego klienta. Z tym w praktyce bywa jednak różnie – albo czas wypłaty środków jest zbyt wydłużony w czasie, albo parametry dostępnej pożyczki są mało elastyczne, albo zwyczajnie warunki okazują się zbyt wyśrubowane.

To powoduje, że poszukiwania idealnej oferty pożyczkowej mogą znacznie się wydłużyć. Cashtero ma na to receptę. Wysyłając tu wniosek, trafia on automatycznie do kilku firm, a po przyznaniu pożyczki środki przelewane są w kwadrans. Brokerzy pożyczkowi zaczynają być coraz bardziej konkurencyjni!

Podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Pod chwytliwą nazwą Cashtero skrywa się estoński startup Finceptiv Plus z niezwykle dynamicznie rozwijającej się w Krajach Bałtyckich branży fintech. Ten pośrednik swoją siedzibę ma w stołecznym Tallinnie i choć to kawał drogi, nie utrudniło to dostrzeżenia ogromnego potencjału drzemiącego w polskim rynku usług pożyczkowych. Co przekonało Finceptiv Plus do wprowadzenia na nasz rynek platformy Cashtero.

Dlaczego platformy? Cashtero jest bowiem pośrednikiem pożyczkowym, który sam w sobie nie jest firmą pożyczkową. Na podstawie współpracy z zewnętrznymi firmami pozabankowymi przekazuje on błyskawicznie wniosek do każdej z nich.

Pożyczkodawcy następnie szybko rozpatrują go na podstawie m.in. zdolności kredytowej i zgodności z ogólnymi warunkami, a następnie przedstawiają decyzję. Wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu za pomocą nowoczesnej i atrakcyjnej wizualnie platformy internetowej.

Z kim współpracuje Cashtero?

Obecnie Cashtero prowadzi współpracę z ośmioma firmami pożyczkowymi, z którymi przetwarza wnioski zainteresowanych klientów. Aby zapoznać się z ich aktualną listą, należy zajrzeć do zakładki „polityka prywatności”. Przedstawiamy pełną listę firm.

 • PF Polska Sp.z o. o.
 • Wandoo Finance Sp.z o. o.
 • Creamfinance Poland Sp.z o. o
 • MILOAN POLSKA Sp. z o. o.
 • Net Credit Sp.z o. o.
 • Aventus Group Sp. z o. o.
 • Creditperfect Sl.
 • Aasa Polska SA

Jakie warunki trzeba spełnić?

Wnioskując o pożyczkę za pośrednictwem platformy Cashtero, warto pamiętać o liście niezbędnych wymagań do wypełnienia. Choć mamy do czynienia z pośrednikiem, to określa on kilka ogólnych zasad, które są uniwersalne – niezależnie od partnera pożyczkowego, z którym opisywany broker współpracuje.

 • Klient musi być osobą co najmniej pełnoletnią, która dodatkowo wpisuje się w przedział wiekowy 18-80 lat.
 • Do wniosku pożyczkowego konieczne jest też posiadanie numeru telefonu komórkowego, a także adresu poczty e-mail.
 • Wnioskujący musi też mieć konto bankowe na wypadek wypłaty przyznanej pożyczki.
 • Partner platformy Cashtero może też zażądać weryfikacji w dowolnej z baz przedstawiających historię i zdolność kredytową klienta

Jakie bazy sprawdza Cashtero?

Cashtero jako pośrednik pożyczkowy nie sprawdza oczywiście osobiście historii kredytowej klienta, jednak zastrzega w informacjach o swojej ofercie, że jego partnerzy mają do tego aspektu konkretny stosunek. Aby uzyskać pożyczkę, konieczna będzie weryfikacja w jednej z najpopularniejszych baz. Zaliczyć się mogą do nich poniższe.

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • BIG – Biura Informacji Gospodarczej,
  – BIG InfoMonitor,
  – KRD, Krajowy Rejestr Długów,
  – ERIF,
  – KBIG, Krajowe Biuro Informacji Kredytowej.

Warto pamiętać, że poszczególny pożyczkodawca, który zgodzi się udzielić nam pożyczki za pośrednictwem platformy Cashtero, może weryfikować tylko jedną z baz lub zaglądać do kilku z nich jednocześnie.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Proces wnioskowania o pożyczkę za pośrednictwem platformy Cashtero jest niezwykle prosty i intuicyjny. Tradycyjnie dla naszych recenzji pożyczkowych, przedstawiamy go z dokładnością co do każdego kliknięcia, czyli krok po kroku.

Wejdź na stronę cashtero.pl
 1. Za pomocą wyeksponowanego na stronie głównej kalkulatora pożyczkowego wybierz za pomocą dwóch suwaków oczekiwane parametry pożyczki. Najpierw wskaż dokładną kwotę, a następnie dobierz preferowany czas spłaty środków.
 2. Teraz Cashtero przekieruje Cię do formularza pożyczkowego, który należy wypełnić niezbędnymi danymi osobowymi. Wpisz m.in. swoje imię, nazwisko, numer PESEL, telefon kontaktowy oraz adres poczty e-mail.
 3. Po złożeniu kompletnego formularza pożyczkowego zawierającego zarówno dane o oczekiwanych parametrach pożyczki, jak i Twoich danych osobowych, pozostaje już jedynie przekazanie go do weryfikacji.
 4. Cashtero skieruje wniosek do każdego ze swoich partnerów jednocześnie, prosząc ich o wydanie niezwłocznej decyzji co do ewentualnego przyznania finansowania dla Klienta.
 5. Decyzja wydawana jest w ciągu kilkunastu minut, a w razie decyzji o przyznaniu pożyczki dopełniane są wszystkie niezbędne formalności – a środki trafiają na Twoje konto według deklaracji Cashtero nawet w 15 minut!

Jedną z głównych zalet platformy Cashtero jest możliwość uzyskania środków nie tylko szybko, ale i całkowicie online – choć do czynienia mamy z brokerem pożyczkowym!

Jak przebiega weryfikacja danych podanych przez wnioskującego?

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa danych osobowych, Cashtero współpracuje z firmami pożyczkowymi, które poważnie podchodzą do tego zagadnienia. M.in. dzięki korzystaniu z poniższych usług:

 • Kontomatik
  Mowa tutaj o usłudze, która wymaga zalogowania się do swojej bankowości elektronicznej powiązanej z naszymi danymi wskazanymi we wniosku.
 • Blue Media
  Ta popularna w ostatnich latach firma pozwala na niezwykle szybkie metody weryfikacji tożsamości użytkownika za pomocą zarówno bankowości elektronicznej, jak i przelewu weryfikacyjnego.
 • Przelew weryfikacyjny
  Ta najbardziej tradycyjna metoda polega zazwyczaj na wysłaniu przelewem symbolicznego 1 grosza, który pozwala szybko potwierdzić tożsamość wnioskującego o pożyczkę.

Parametry pożyczek w Cashtero

Choć Cashtero to pośrednik pożyczkowy, pozwala on wnioskującemu pozyskać wszystkie niezbędne informacje o orientacyjnych parametrach pożyczki tuż po wejściu na stronę internetową. Dowiadujemy się tam za pomocą przejrzystego w obsłudze suwaka, na co możemy liczyć pod kątem dwóch najważniejszych parametrów pożyczkowych.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki w Cashtero może wynieść już 100 złotych, a maksymalna – 10 000 złotych.
 • Termin spłaty.
  Cashtero udziela nam dostępu do pożyczek długoterminowych – minimalny okres spłaty wynosi 61 dni, z kolei w maksymalnym wymiarze może to być nawet 90 dni.

Cashtero – nasza opinia

Estońskie Cashtero dobitnie pokazuje, jak rozwinęła się w ostatnich latach oferta firm pożyczkowych specjalizujących się w pośrednictwie. Zneutralizowano nie tylko największe bolączki, takie jak długi czas oczekiwania, niejasne zasady czy mało precyzyjne parametry dostępnych pożyczek, ale i dobrano partnerów tak starannie, aby środki znalazły się na koncie klienta nawet w kwadrans.

Dodając do tego bardzo atrakcyjną wizualnie stronę internetową, pozwalającą szybko pozyskać wszystkie niezbędne informacje na temat oferty, Cashtero kształtuje się jako jeden z wartych uwagi brokerów na rynku. Warto przyjrzeć się mu bliżej!

Dane kontaktowe dla klientów

Cashtero prowadzi kontakt ze swoimi klientami wyłącznie za pomocą poczty e-mail, nie oferując tradycyjnej infolinii telefonicznej.

Poczta e-mail:

 • klient@cashtero.pl

Godziny pracy firmy:

 • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.9/5 - (38 votes)
Komentarze (3)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • B
  B

  Bartek83

  04.01.2022, 17:48

  Wyróżniający się komentarz

  Dziś znalazłem tą firmę Cashtero. pl i wypełniłem wszystkie dane, pobrano mi opłatę weryfikacyjna 10 zł, ana, koniec134 zł, nie bardzo wiem za co?
  Na podany mail nikt mi nie odpisuje, tel też nie odbiera, a rzekomo pracują 24/7 ?
  Zablokowałem kartę bankomatową bo nie wiem czy to nie oszustwo?
  Ktoś mi odpisze info na temat tej firmy pożyczkowej?

  • X
   X

   Xdd

   16.03.2022, 09:57

   Wyróżniający się komentarz

   Skam, od nich dostaje SMS z trojanami na telefon sprawa zajmie się policja bienodpuszcze bankiera

 • M
  M

  Marcin

  25.06.2022, 08:40

  Wyróżniający się komentarz

  Fake czy nie?

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie