Cashtero – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
4.0
Ocena użytkowników
4.5
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Adres e-mail
Zaświadczenie o zarobkach
Telefon komórkowy
Maks. pierwsza pożyczka
100 - 10 000 zł
Złóż wniosek w Cashtero

Siedziba firmy

Adres:

Finceptiv Plus OÜ

Liivalaia tn 13

10-118 Tallinn

Dane kontaktowe

Dane firmy

REGON: 16164028
Czas wypłaty15 minut
Wiek pożyczkobiorcy18 - 80 lat
Maks. kolejna pożyczka10000 zł
Pierwsza pożyczka gratisNie
Godziny pracy w niedziele24/7
Godziny pracy w sobotę24/7
Maks. pierwsza pożyczka100 - 10 000 zł
Okres spłaty61 - 90 dni
Oprocentowanie0 %
RRSO1 926,41 %
Kwota100 - 10 000 zł
Metoda wypłatykonto bankowe
Wymagane konto bankoweTak
Prowizja0.0 %

Cashtero pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 61 do 90 dni, maksymalne RRSO wynosi 1926,41%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 686,97zł, całkowita płatność wyniesie 2686,97zł; RRSO 501,22%. Cashtero nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.05.2021 r.

Weryfikacja w bazach dłużników
BIK

Cashtero to kolejna nowość na rynku usług pożyczkowych w Polsce. Zamiast wyśrubowanych wymagań przewiduje kilka prostych zapisów, nie pobiera żadnych ukrytych opłat, wypłaca środki nawet w 15 minut, a do tego wszystko odbywa się całkowicie online. Czy broker pożyczkowy to złoty środek? Staramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Pożyczki online często promowane są jako niezwykle szybkie w pozyskaniu, dopasowane jak ulał do potrzeb dzisiejszego klienta. Z tym w praktyce bywa jednak różnie – albo czas wypłaty środków jest zbyt wydłużony w czasie, albo parametry dostępnej pożyczki są mało elastyczne, albo zwyczajnie warunki okazują się zbyt wyśrubowane.

To powoduje, że poszukiwania idealnej oferty pożyczkowej mogą znacznie się wydłużyć. Cashtero ma na to receptę. Wysyłając tu wniosek, trafia on automatycznie do kilku firm, a po przyznaniu pożyczki środki przelewane są w kwadrans. Brokerzy pożyczkowi zaczynają być coraz bardziej konkurencyjni!

Podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Pod chwytliwą nazwą Cashtero skrywa się estoński startup Finceptiv Plus z niezwykle dynamicznie rozwijającej się w Krajach Bałtyckich branży fintech. Ten pośrednik swoją siedzibę ma w stołecznym Tallinnie i choć to kawał drogi, nie utrudniło to dostrzeżenia ogromnego potencjału drzemiącego w polskim rynku usług pożyczkowych. Co przekonało Finceptiv Plus do wprowadzenia na nasz rynek platformy Cashtero.

Dlaczego platformy? Cashtero jest bowiem pośrednikiem pożyczkowym, który sam w sobie nie jest firmą pożyczkową. Na podstawie współpracy z zewnętrznymi firmami pozabankowymi przekazuje on błyskawicznie wniosek do każdej z nich.

Pożyczkodawcy następnie szybko rozpatrują go na podstawie m.in. zdolności kredytowej i zgodności z ogólnymi warunkami, a następnie przedstawiają decyzję. Wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu za pomocą nowoczesnej i atrakcyjnej wizualnie platformy internetowej.

Z kim współpracuje Cashtero?

Obecnie Cashtero prowadzi współpracę z ośmioma firmami pożyczkowymi, z którymi przetwarza wnioski zainteresowanych klientów. Aby zapoznać się z ich aktualną listą, należy zajrzeć do zakładki „polityka prywatności”. Przedstawiamy pełną listę firm.

 • PF Polska Sp.z o. o.
 • Wandoo Finance Sp.z o. o.
 • Creamfinance Poland Sp.z o. o
 • MILOAN POLSKA Sp. z o. o.
 • Net Credit Sp.z o. o.
 • Aventus Group Sp. z o. o.
 • Creditperfect Sl.
 • Aasa Polska SA

Jakie warunki trzeba spełnić?

Wnioskując o pożyczkę za pośrednictwem platformy Cashtero, warto pamiętać o liście niezbędnych wymagań do wypełnienia. Choć mamy do czynienia z pośrednikiem, to określa on kilka ogólnych zasad, które są uniwersalne – niezależnie od partnera pożyczkowego, z którym opisywany broker współpracuje.

 • Klient musi być osobą co najmniej pełnoletnią, która dodatkowo wpisuje się w przedział wiekowy 18-80 lat.
 • Do wniosku pożyczkowego konieczne jest też posiadanie numeru telefonu komórkowego, a także adresu poczty e-mail.
 • Wnioskujący musi też mieć konto bankowe na wypadek wypłaty przyznanej pożyczki.
 • Partner platformy Cashtero może też zażądać weryfikacji w dowolnej z baz przedstawiających historię i zdolność kredytową klienta

Jakie bazy sprawdza Cashtero?

Cashtero jako pośrednik pożyczkowy nie sprawdza oczywiście osobiście historii kredytowej klienta, jednak zastrzega w informacjach o swojej ofercie, że jego partnerzy mają do tego aspektu konkretny stosunek. Aby uzyskać pożyczkę, konieczna będzie weryfikacja w jednej z najpopularniejszych baz. Zaliczyć się mogą do nich poniższe.

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • BIG – Biura Informacji Gospodarczej,
  – BIG InfoMonitor,
  – KRD, Krajowy Rejestr Długów,
  – ERIF,
  – KBIG, Krajowe Biuro Informacji Kredytowej.

Warto pamiętać, że poszczególny pożyczkodawca, który zgodzi się udzielić nam pożyczki za pośrednictwem platformy Cashtero, może weryfikować tylko jedną z baz lub zaglądać do kilku z nich jednocześnie.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Proces wnioskowania o pożyczkę za pośrednictwem platformy Cashtero jest niezwykle prosty i intuicyjny. Tradycyjnie dla naszych recenzji pożyczkowych, przedstawiamy go z dokładnością co do każdego kliknięcia, czyli krok po kroku.

Wejdź na stronę cashtero.pl
 1. Za pomocą wyeksponowanego na stronie głównej kalkulatora pożyczkowego wybierz za pomocą dwóch suwaków oczekiwane parametry pożyczki. Najpierw wskaż dokładną kwotę, a następnie dobierz preferowany czas spłaty środków.
 2. Teraz Cashtero przekieruje Cię do formularza pożyczkowego, który należy wypełnić niezbędnymi danymi osobowymi. Wpisz m.in. swoje imię, nazwisko, numer PESEL, telefon kontaktowy oraz adres poczty e-mail.
 3. Po złożeniu kompletnego formularza pożyczkowego zawierającego zarówno dane o oczekiwanych parametrach pożyczki, jak i Twoich danych osobowych, pozostaje już jedynie przekazanie go do weryfikacji.
 4. Cashtero skieruje wniosek do każdego ze swoich partnerów jednocześnie, prosząc ich o wydanie niezwłocznej decyzji co do ewentualnego przyznania finansowania dla Klienta.
 5. Decyzja wydawana jest w ciągu kilkunastu minut, a w razie decyzji o przyznaniu pożyczki dopełniane są wszystkie niezbędne formalności – a środki trafiają na Twoje konto według deklaracji Cashtero nawet w 15 minut!

Jedną z głównych zalet platformy Cashtero jest możliwość uzyskania środków nie tylko szybko, ale i całkowicie online – choć do czynienia mamy z brokerem pożyczkowym!

Jak przebiega weryfikacja danych podanych przez wnioskującego?

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa danych osobowych, Cashtero współpracuje z firmami pożyczkowymi, które poważnie podchodzą do tego zagadnienia. M.in. dzięki korzystaniu z poniższych usług:

 • Kontomatik
  Mowa tutaj o usłudze, która wymaga zalogowania się do swojej bankowości elektronicznej powiązanej z naszymi danymi wskazanymi we wniosku.
 • Blue Media
  Ta popularna w ostatnich latach firma pozwala na niezwykle szybkie metody weryfikacji tożsamości użytkownika za pomocą zarówno bankowości elektronicznej, jak i przelewu weryfikacyjnego.
 • Przelew weryfikacyjny
  Ta najbardziej tradycyjna metoda polega zazwyczaj na wysłaniu przelewem symbolicznego 1 grosza, który pozwala szybko potwierdzić tożsamość wnioskującego o pożyczkę.

Parametry pożyczek w Cashtero

Choć Cashtero to pośrednik pożyczkowy, pozwala on wnioskującemu pozyskać wszystkie niezbędne informacje o orientacyjnych parametrach pożyczki tuż po wejściu na stronę internetową. Dowiadujemy się tam za pomocą przejrzystego w obsłudze suwaka, na co możemy liczyć pod kątem dwóch najważniejszych parametrów pożyczkowych.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki w Cashtero może wynieść już 100 złotych, z kolei przy maksymalnej kwocie może to być nawet 10 000 złotych.
 • Termin spłaty.
  Cashtero udziela nam dostępu do pożyczek długoterminowych – minimalny okres spłaty wynosi 61 dni, z kolei w maksymalnym wymiarze może to być nawet 90 dni.

Warto dodać, że Cashtero określa z góry zakres RRSO związanego z potencjalnie przyznaną pożyczką. U niektórych partnerów pierwsza pożyczka może mieć RRSO 0%, a w maksymalnym wymiarze aż 1926,41%.

Cashtero – nasza opinia

Estońskie Cashtero dobitnie pokazuje, jak rozwinęła się w ostatnich latach oferta firm pożyczkowych specjalizujących się w pośrednictwie. Zneutralizowano nie tylko największe bolączki, takie jak długi czas oczekiwania, niejasne zasady czy mało precyzyjne parametry dostępnych pożyczek, ale i dobrano partnerów tak starannie, aby środki znalazły się na koncie klienta nawet w kwadrans.

Dodając do tego bardzo atrakcyjną wizualnie stronę internetową, pozwalającą szybko pozyskać wszystkie niezbędne informacje na temat oferty, Cashtero kształtuje się jako jeden z wartych uwagi brokerów na rynku. Warto przyjrzeć się mu bliżej!

Dane kontaktowe dla klientów

Cashtero prowadzi kontakt ze swoimi klientami wyłącznie za pomocą poczty e-mail, nie oferując tradycyjnej infolinii telefonicznej.

Poczta e-mail:

 • klient@cashtero.pl

Godziny pracy firmy:

 • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Informacje na temat spółki

 

Finceptiv Plus OÜ

Rodzaj prezentowanej firmy:
Pośrednik pożyczkowy
Lokalny rejestr:
e-krediidiinfo.ee
Numer rejestru:
16164028
Adres: 

Liivalaia 13, 10116 Tallinn, Estonia

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie pożyczkowej oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 30 września 2021 roku.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x