Jakikredyt.pl – opinie i szczegóły oferty

Nasza ocena

4.0/5

Ocena klientów

3.5/5

Siedziba firmy

2018 SOLO PROJECT Sp. z. o. o.
Klasztorna 31/3
52-234 Wrocław

Dane firmy

KRS: 0000631736
NIP: 8992796063
REGON: 365160695

Niezależnie od tego czy planujemy zaciągnąć pożyczkę gotówkową, czy kredyt hipoteczny w banku, często nie wiemy, jak znaleźć najlepsze finansowanie. To z kolei potrafi być nie tylko czasochłonne, ale i kłopotliwe – bo po czym tak naprawdę poznać najlepszy kredyt? Sytuację tę chce ułatwić platforma Jakikredyt.pl, która do swoich potencjalnych klientów śle prosty przekaz: „porównaj oferty banków w jednym miejscu i zaoszczędź swój cenny czas”. Sprawdzamy zasady, na których działa Jakikredyt.pl oraz testujemy faktyczne korzyści tego typu usług.

Jak działa platforma Jakikredyt.pl?

Jakikredyt.pl to portal, który łączy kilka funkcjonalności wynikających z pośredniczenia we wnioskowaniu o kredyt hipoteczny (nie znajdziemy tutaj innych zobowiązań, jeśli myślimy np. o kredycie gotówkowym). Znajdując się na opisywanej stronie internetowej, możemy podjąć się trzech, niezależnych od siebie, kroków.

 • Porównanie oferty banków i zapoznanie się z aktualną sytuacją rynkową pod kątem rodzajów ofert hipotecznych, wysokości dostępnego finansowania, oprocentowania, prowizji czy wysokości raty.
 • Sprawdzenie swojej zdolności kredytowej w celach informacyjnych. Bez konieczności składania wniosku w Jakikredyt.pl możemy poprosić o przedstawienie informacji o tym, ile aktualnie możemy pożyczyć w banku. To znacznie ułatwia dalsze poszukiwania najlepszego kredytu.
 • Złożenie wniosku o kredyt z pomocą konsultanta. Jakikredyt.pl pomaga przedstawić najlepiej dopasowane oferty banków, podpisać tzw. multiwniosek i skompletować wszelkie formalności potrzebne do otrzymania finansowania.

Jakikredyt.pl – czym wyróżniają się przedstawiane usługi?

 • Uzyskamy tutaj fachową pomoc, mając na celowniku kredyty hipoteczne. Nie znajdziemy tutaj tradycyjnej pożyczki gotówkowej, zwanej też kredytem gotówkowym. Pamiętamy, Jakikredyt.pl to miejsce tylko dla osób chcących sfinansować budowę lub zakup nieruchomości.
 • Jakikredyt.pl działa bez konieczności wychodzenia z domu. Zarówno weryfikacja zdolności i porównanie ofert, jak i złożenie wniosku wraz z konsultacją z doradcą – wszystko to odbywa się w 100% online. Klient może kontaktować się z doradcą poprzez czat lub wideorozmowę, korzystając także z numeru kontaktowego lub poczty e-mail.
 • Chcąc skorzystać z usług platformy Jakikredyt.pl, nie musimy umawiać się na spotkanie. Kompleksowe doradztwo kredytowe dostępne jest na wyciągnięcie ręki, gdy wyrazimy taką chęć za pośrednictwem strony kredytowej.
 • Jakikredyt.pl chwali się, że dużą wagę przykuwa do automatyzacji. Za pośrednictwem tej strony możliwe jest złożenie wniosku kredytowego nawet do kilku banków jednocześnie. Skraca to czas poszukiwań najlepszego kredytu, a także pozwala przebierać w ofertach banków, które faktycznie są gotowe wydać pozytywną decyzję.

Wnioskowanie o kredyt w Jakikredyt.pl krok po kroku

Jak złożyć wniosek o kredyt hipoteczny za pomocą Jakikredyt.pl krok po kroku? Proces ten przeanalizowaliśmy i rozłożyliśmy na czynniki pierwsze. Na co należy się przygotować i o czym warto wiedzieć, nim zawnioskujemy o kredyt na nasze wymarzone cztery kąty?

 1. Strona przekieruje nas do formularza, w którym na początku należy przedstawić wszystkie wstępne informacje, jakie będą potrzebne bankom do weryfikacji. Formularz podzielony jest na pięć kolejnych etapów.
 2. Na początek wskazujemy cel kredytu, charakteryzując, na jakie konkretnie przedsięwzięcie hipoteczne potrzebujemy pieniędzy. Wskazujemy wartość nieruchomości, wysokość wkładu własnego i co za tym idzie – wysokość kredytu. Bez obaw, nie musimy określać dokładnej wartości co do złotówki, gdyż wystarczy wskazanie przedziału kwotowego.
 3. Na koniec pierwszego etapu pozostaje jeszcze określenie okresu kredytowania w latach oraz informacji na temat pochodzenia nieruchomości (np. rynek pierwotny lub wtórny).
 4. Teraz decydujemy, czy chcemy tylko zbadać zdolność kredytową, czy też porównać ze sobą oferty banków bez jej badania. W tym pierwszym przypadku, kontynuujemy proces wnioskowania i przechodzimy do kolejnego etapu. Pozwala on bankom ocenić, czy klient kwalifikuje się do uzyskania kredytu na zakup nieruchomości.
 5. Analityk przedstawia nam oferty banków. W oparciu o pozyskane informacje przy badaniu zdolności kredytowej instytucje finansowe gotowe są zaproponować nam finansowanie zakupu nieruchomości.
 6. Kolejny etap to wypełnienie tzw. multiwniosku, który pozwoli analitykowi złożyć oficjalne zapytanie o kredyt do każdego z banków, którego oferta przykuła naszą uwagę.
 7. Ostatni etap to skompletowanie potrzebnych dokumentów. Bez obaw, ich rodzaj wskaże nam doradca, pomagając w złożeniu ich później do banku. To już ostatni krok, który prowadzić może do ostatecznej decyzji i rozpoczęcia procesu wypłaty środków.
Jakikredyt.pl wygląd strony głównej
https://jakikredyt.pl/

Wymagania stawiane klientom w Jakikredyt.pl

Jakikredyt.pl jako platforma pośrednicząca we wnioskowaniu o kredyty hipoteczne nie określa stricte własnych wymagań wobec klientów – usługi te są bowiem łatwo dostępne i darmowe. Kwestia warunków pojawia się dopiero w obliczu wypełniania wniosku o kredyt, jeżeli zdecydujemy się skorzystać z usług opisywanego pośrednika. Czego wymagają od nas banki, jeżeli chcemy, aby udzieliły nam kredytu hipotecznego?

 • Udokumentowane dochody w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony wraz z wyciągiem z konta bankowego potwierdzającego wpływy pensji z ostatnich miesięcy.
 • Historia w bazie BIK potwierdzająca dobrą zdolność kredytową. Warto posiadać w niej dowód terminowości w regulowaniu przeszłych zobowiązań, jak np. karty kredytowej lub towaru na raty. Nasza zdolność jest jeszcze lepsza po spłacie kredytu gotówkowego zaciągniętego w banku.
 • Wszelkie dokumenty wymagane przez bank w sprawie nieruchomości, którą chcemy nabyć, jak m.in.: umowa przedwstępna, wyrysy, kosztorys itd.

Jakikredyt.pl – oferty banków

Przedstawiana platforma kredytowa szczyci się tym, że w jednym miejscu gromadzi usługi kilkunastu różnych banków działających w Polsce. W ten sposób, zamiast udawać się do kilku instytucji z osobna lub samodzielnie porównywać oferty kredytów na stronach internetowych, możemy skorzystać z Jakikredyt.pl, który udostępnia wszystko na życzenie w czytelnej tabeli.

 • Firma współpracuje obecnie z 17 różnymi bankami.
 • W zależności od danych przedstawionych we wniosku i wstępnej weryfikacji historii kredytowej, lista propozycji kredytów może się różnić.

Czy otrzymanie kredytu przez Jakikredyt.pl coś kosztuje?

Jakikredyt.pl działa w zgodzie z obowiązującymi od lat standardami, z którymi spotkać można się w branży pośrednictwa kredytowego. Oznacza to dobrą wiadomość dla osób, które obawiają się, ile będzie ich kosztować rozeznanie się w ofercie przed złożeniem wniosku.

 • Zarówno weryfikacja historii kredytowej, jak i przedstawienie danej oferty banku to działania całkowicie darmowe.
 • Doradcy kredytowi współpracujący z portalem Jakikredyt.pl pozyskują prowizje z udzielonych kredytów, które stanowią zysk z zaoferowanej nam usługi.

Chcąc ocenić koszty kredytu hipotecznego, warto patrzeć kompleksowo. Znaczenie ma nie tylko Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, ale i prowizja, oprocentowanie i wreszcie – marża. To ten ostatni parametr jest często decydujący przy porównywaniu poszczególnych propozycji finansowania.

Jakie dane osobowe mogą być potrzebne do wniosku kredytowego?

Tradycyjnie już przy kredytach hipotecznych, podczas składania wniosku na samym początku potrzebne będzie wskazanie kilku niezbędnych informacji. Przypomnijmy, na których podanie danych należy się przygotować.

 • Dane osobowe, w tym numer PESEL oraz dane dowodu osobistego wraz z jego skanem.
 • Dane na temat aktualnego miejsca zamieszkania.
 • Informacje na temat naszego zatrudnienia oraz dokładna wysokość uzyskiwanych dochodów wraz z ich źródłem.
 • Wysokość miesięcznych, stałych wydatków pomniejszających nasze dochody.
 • Wykształcenie oraz branża, w której pracujemy.

Jakikredyt.pl zamiast wizyty w danym banku – recenzja i opinie

Przedstawiany portal to bez wątpienia kusząca propozycja dla osób, które niechętnie spoglądają na tradycyjne wnioskowanie o kredyty w bankach. Jakie korzyści mogą okazać się decydujące do wybrania właśnie takich ofert?

 • Decydujemy się na usługi wybranego banku po rzetelnym porównaniu ofert, w czym pomaga nam doradca kredytowy. Wszystko to za darmo i bez wychodzenia z domu.
 • Przy złożeniu wniosku otrzymujemy kompleksowe informacje o tym, jakie etapy weryfikacji przejdziemy i jakie dokumenty należy przygotować.
 • Porównanie ofert nie jest wiążące – niezależnie, ile kredytów hipotecznych porównamy ze sobą, nie musimy decydować się na wnioskowanie i wybór konkretnego z nich. Doradca przedstawia ofertę kredytową w celach informacyjnych.

Dane firmy

Firma: Solo Project sp z o.o.

Adres: Wyścigowa 1A, 53-011 Wrocław

KRS: 0000631736

NIP: 8992796063

REGON: 365160695

Kapitał zakładowy: 5000 zł

Dane kontaktowe

Telefon kontaktowy: +48 790 604 004

Poczta e-mail: info@jakikredyt.pl

Godziny pracy portalu: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.5/5 - (16 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie