Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander Consumer Bank – opinie i recenzja

Pożyczam
od 10000 do 150000
na
od 12 do 60 mies.

Koszty kredytu

Szczegóły kredytu

Przykład reprezentatywny

Sprawdź ofertę
Koszty kredytu
Miesięczna rata
0
Łącznie do spłaty
0
Całkowity koszt pożyczki
0
Odsetki
0
Prowizja
0
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Szczegóły kredytu

Skrócony przykład reprezentatywny:

RRSO: 10,48%, całkowita kwota kredytu: 25000 zł, oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 6877,12 zł - na przykładzie kredytu na 60 miesięcy
Okres spłaty
12 - 60 miesięcy
Kwota
10 000 - 150 000 zł
Oprocentowanie
9,99 %
? stałe
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 150 000 zł
Metoda wypłaty
przelew/gotówka
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
Prowizja
od 0%
? 0 - 13,99%
Wymagane konto bankowe
Tak
Czas wypłaty
24 godziny
RRSO
10,48 %
Promocja
Nie
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 09.10.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,99%, całkowity koszt kredytu 6 877,12 zł obejmuje: prowizję: 0 zł, odsetki: 6 866,13 zł, ubezpieczenie 0 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,48 %, czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 31 877,12 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 531,29 zł ostatnia rata w wysokości 531,01 zł. Jeśli skorzystasz z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczymy opłatę 11,99 zł. Jeśli skorzystasz z ubezpieczenia, stopę oprocentowania kredytu obniżymy do 9,49%, RRSO zmienimy na 15,45% i raty miesięczne zmienią się na 587,55 zł, ostatnia rata na 587,79 zł.

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

4.3/5

Siedziba firmy

Santander Consumer Bank S.A.
ul. Legnicka 48 B
54-202 Wrocław

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 520 000 000,00
KRS: 0000040562
NIP: 527-20-46-102
REGON: 012736938

Kredyt gotówkowy to sposób nie tylko na realizację niewielkich planów, ale także często solidny zastrzyk środków, dzięki którym można wykonać na przykład duży remont, pojechać na wymarzone wakacje czy zorganizować wesele. Dzisiaj sprawdzimy, jak prezentuje się Mistrzowski Kredyt Gotówkowy, przygotowany przez Santander Consumer Bank oraz na jakie opłaty, odsetki i dodatkowe koszty musimy się przygotować.

Kredyt gotówkowy online to produkt finansowy, poszukiwany przez wielu konsumentów, którym trudno odnaleźć się w gąszczu ofert i spektakularnych promocji. Klienci nie tylko sprawdzają oprocentowanie i możliwe do otrzymania kwoty, ale także niczym prawdziwi detektywi porównują RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania), prowizje bankowe oraz szybkość wypłaty środków. Nie ma już jednak takiej potrzeby, ponieważ w jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o Mistrzowskim Kredycie Gotówkowym. Jak na tle innych ofert prezentuje się to finansowanie przygotowane przez Santander Consumer Bank? Czas to sprawdzić!

Jak otrzymać Mistrzowski Kredyt Gotówkowy?

Przed przedstawieniem poszczególnych elementów oferty, warto przyjrzeć się bliżej trzem sposobom na otrzymanie Mistrzowskiego Kredytu Finansowego. Są to:

 • Wniosek online. Wystarczy do tego kilka kliknięć, a pieniądze trafią na konto w ciągu 24 godzin od dnia zawarcia umowy.
 • Wizyta w oddziale banku. Kredyt można otrzymać także w dowolnej placówce stacjonarnej.
 • Wniosek telefoniczny. Możliwe jest również załatwienie kredytu poprzez kontakt z infolinią. Telefon: 195 00**.
Jak uzyskać mistrzowski kredyt gotówkowy

Mistrzowski Kredyt w Santander Consumer Bank – jakie warunki należy spełnić?

Jak każda instytucja finansowa, Santander Consumer Bank posiada specjalne kryteria, na podstawie których weryfikuje wnioskodawców. Są to:

 • pełnoletność,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • minimalny dochód 2 500 zł netto,
 • minimum 5-miesięczna historia kredytowa w raporcie BIK, która na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/kredytu gotówkowego, pożyczki/kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A1.

Ponadto, Santander Consumer Bank wymaga przedstawienia dokumentów potwierdzających tożsamość.

 • Dowód osobisty – ewentualnie bank uznaje kartę pobytu lub paszport i zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE lub ID Card (karta identyfikacyjna/dowód osobisty/dokument tożsamości – odpowiednik polskiego dowodu osobistego) i Zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE.
 • Zaświadczenie o dochodach – Santander Consumer Bank honoruje dochody nie tylko w PLN, ale również w EUR, GBP, USD, CZK, CHF. Co więcej, akceptowane dochody mogą pochodzić z różnych źródeł: umowa o pracę, renta/emerytura, gospodarstwo rolne, działalność gospodarcza (w tym rolnicy prowadzący rachunkowość rolną oraz działy specjalne produkcji rolnej), pozostałe umowy cywilno-prawne.

Zobacz jak Mistrzowski Kredyt Gotówkowy wypada na tle innych ofert w naszym rankingu kredytów gotówkowych!

Dodatkowe usługi – np. ubezpieczenie na życie w ramach kredytu

Wraz ze zdecydowaniem się na Mistrzowski Kredyt Gotówkowy można pokusić się także o ubezpieczenie. W ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie” można otrzymać profesjonalne wsparcie medyczne oraz techniczne.

W zależności od wybranej opcji do otrzymania są:

 • darmowy dostęp do dokumentacji kredytowej – w tym zaświadczenia, kopię dokumentów, wysyłkę dodatkowych blankietów wpłat zgodnych z polską normą,
 • przypomnienia SMS – m.in. o dacie i wysokości najbliższej raty, potwierdzenia wpłat na umowę oraz jej spłatę.
 • wydruk raz na 12 miesięcy Raportu BIK Pass Plus – raport zawiera kwoty kredytów, wysokość spłacanych rat, a także ocenę punktową historii kredytowej.

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy – jak wygląda procedura kredytowa?

Przyjrzyjmy się teraz bliżej etapom aplikowania o pożyczkę gotówkową w Santander Consumer Bank.

1. Wypełnij formularz kredytowy (jako nowy klient) lub Zaloguj się do bankowości internetowej (jako obecny klient Santander). Link do wniosku podsyłamy poniżej:

Sprawdź Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander Consumer Bank

2. Uzupełnij wniosek o dane osobowe: imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu, e-mail i kwotę zobowiązania (jako nowy klient). W bankowości internetowej przejdź do zakładki: „Oferty banku” i wypełnij wniosek (jako obecny klient Santander Consumer Banku).

3. Oczekuj na telefon konsultanta, który przedstawi ofertę wraz ze szczegółowymi warunkami umowy.

4. Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji. Masz do wyboru dwie możliwości:

 • Zaloguj się do aplikacji internetowej i zaakceptuj warunki umowy, a także wykonaj przelew weryfikacyjny potwierdzający Twoją tożsamość.
 • Bezpłatnie zamów kuriera, który wszystkie dokumenty dostarczy pod wskazany adres.

7. Ciesz się z dodatkowej gotówki! Otrzymasz ją przelewem bankowym lub przekazem pocztowym.

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander Consumer Bank podsumowanie

Pokuśmy się teraz o przedstawienie opinii o kredycie gotówkowym przygotowanym przez Santander Consumer Bank w formie rozpisanych wad i zalet.

Zalety:

 • wysoka kwota zobowiązania – od 5 000 do nawet 50 000 zł dla stałych klientów – od 6 000 do 35 000 zł dla nowych klientów.
 • bezpieczeństwo i wiarygodność – co 5 kredyt gotówkowy w Polsce udzielany jest przez Santander Consumer Bank. Z tego też powodu z jego usług skorzystało już ponad 11 mln Polaków.
 • długi okres kredytowania – 84 miesiące dla stałych klientów oraz 60 miesięcy dla nowych klientów.
 • możliwość podpisania umowy kredytowej online.

Wady:

 • próg dochodowy – Mistrzowski Kredyt Gotówkowy jest przeznaczony dla osób, których dochód przekracza miesięcznie 2 500 złotych,
 • potrzeba posiadania historii kredytowej – wymagana jest minimalnie 5-miesięczna historia kredytowa w raporcie BIK,

Santander Consumer Bank przyzwyczaił nas do wielu promocji odnośnie kont bankowych, kart kredytowych, a także kredytów. Równie atrakcyjny jest Mistrzowski Kredyt Gotówkowy, który jest nie tylko tani, ale także oparty na klarownych i stałych zasadach. Zdecydowanie polecamy tę mistrzowską propozycję!

Źródło

1. Strona Santander Consumer Bank, https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/mistrzowski-kredyt-gotowkowy,5.html

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.2/5 - (16 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Kredyt Gotówkowy Mistrzowski Santander Consumer Bank
Sprawdź ofertę