Udzielamy.pl – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
4.0
Ocena użytkowników
4.1
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Konto w banku
Maks. pierwsza pożyczka
100 - 25 000 zł
Złóż wniosek w Udzielamy.pl

Siedziba firmy

Adres:

Adepto Sp. z o.o.

Raciborska 35A

44-200 Rybnik

Dane kontaktowe

Dane firmy

KRS: 0000762240
NIP: 6423215024
REGON: 382015132
Okres spłaty3 - 60 miesięcy
RRSO78,07 %
? RRSO od 0% w promocji darmowej pierwszej pożyczki
Oprocentowanie7,20 %
Maks. pierwsza pożyczka100 - 25 000 zł
Pierwsza pożyczka gratisTak
Maks. kolejna pożyczka25000 zł
Wiek pożyczkobiorcy21 - 99 lat
Czas wypłaty15 minut
? max do 24 godzin - zależnie od banku i sesji elixir
Kwota100 - 25 000 zł

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 000 zł, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł. Stan na dzień 8 lipca 2020 r.

Elastyczna pożyczka ratalna na kwoty do nawet 25 000 złotych, które można rozłożyć na kilkadziesiąt niewygórowanych rat? Wszystko to uzyskać można w ramach platformy pośrednictwa pożyczkowego Udzielamy.pl, która pod chwytliwą nazwą skrywa elastycznie zróżnicowane zobowiązania. Dostęp do nich można uzyskać, składając tylko jeden prosty wniosek online!

Na fali dużego wzrostu popularności usług pożyczkowych w ostatnich latach, klienci mogą cieszyć się imponująco szerokim wyborem zarówno pomiędzy wielkimi markami widocznymi w reklamach, jak i tymi mniejszymi, nieskładającymi broni w obliczu walki z gigantami. Dzisiaj obszernie analizujemy propozycję śląskiej marki Udzielamy.pl, która zagubionym lub przytłoczonym rozmiarami dzisiejszego rynku pozabankowego proponuje platformę gromadzącą dziesiątki ofert w jednym miejscu.

Podstawowe informacje

Udzielamy.pl to platforma pośrednictwa pożyczkowego, która pojawiła się na polskim rynku za zasługą śląskiej Adepto Sp. z o.o. z Rybnika. Ta młoda spółka rozpoczęła działalność stosunkowo niedawno, bo w grudniu 2018 roku i skoncentrowała się na konkurowaniu w branży usług pozabankowych. Opisywana dziś marka została oddelegowana do oferowania kompleksowego wsparcia dla tych klientów, którzy z różnych względów nie mają czasu na poszukiwania najlepszej oferty.

Zamiast brnąć przez niezliczone oferty, polskich i zagranicznych firm pożyczkowych, oparte na różnych warunkach, różnych kwotach i tym podobnych detalach – Udzielamy.pl proponuje nam to, że zajmie się tym za nas. Uzyskując jeden wniosek, firma sama zajmuje się poszukiwaniami najlepszej oferty online.

Wizytówką Udzielamy.pl jest przejrzysta i estetycznie zaprojektowana strona internetowa, która umożliwia w ciągu mniej niż 5 minut sprawdzić nie tylko jak działa przedstawiona platforma, ale i kto za nią stoi, jakie wymagania stawia wobec klientów, jak można złożyć wniosek i wreszcie jak złożyć wniosek o finansowanie.

Udzielamy.pl opinie

Skorzystanie z platformy pośrednictwa pożyczkowego daje konsumentowi duże oszczędności w czasie i ułatwia sprawne pozyskanie niezbędnego finansowania na pilne potrzeby. Naturalnym ruchem przed złożeniem wniosku jest jednak przeprowadzenie szybkiego rozeznania w kwestii wiarygodności danej platformy oraz przejrzenie recenzji stworzonych przez jej dotychczasowych klientów.

Opinie na temat Udzielamy.pl pozwalają nam dowiedzieć się, że konsumenci na ogół są usatysfakcjonowani elastyczną ofertą tej firmy, która przewiduje możliwość uzyskania pożyczek dopasowanych do niewielkich lub dla odmiany – wymagających preferencji. Z drugiej strony, niektórzy sądzą, że informacje o tym, kto tak naprawdę udziela pożyczek dzięki platformie Udzielamy.pl, powinny być nieco bardziej jednoznaczne.

Udzielamy.pl

Jak działa ten pośrednik finansowy?

Zasady, na podstawie których działa przedstawiona platforma pożyczkowa, są wyjątkowo proste. Składając wniosek o uzyskanie wsparcia internetowego online, jest on szybko przetwarzany i zestawiany z wymaganiami partnerów Udzielamy.pl. Następnie w ciągu kilku minut prezentowana jest propozycja pożyczek, które dowolna ze stowarzyszonych firm pożyczkowych jest gotowa udzielić.

Warto pamiętać, że liczba zaproponowanych ofert za pomocą pośrednika Udzielamy.pl jest ściśle uzależniona od jednostkowego, indywidualnego przypadku. Wpływ mają nie tylko wskazane we wniosku oczekiwania co do wysokości, a także terminu spłaty pożyczki, ale i takie aspekty, jak zdolność kredytowa konsumenta i to, w jakim stopniu spełnia ogólne lub bardziej szczegółowe wymagania danego pożyczkodawcy.

Dlaczego takie platformy pośrednictwa, jak Udzielamy.pl mają rację bytu i okazują się bardzo wygodnym rozwiązaniem dla tysięcy polskich klientów? Oferują one przede wszystkim oszczędność i wygodę. Składanie wniosku w kilku firmach z rzędu bez pewności, czy zostanie on zaakceptowany, to nie tylko niepotrzebne marnowanie czasu, ale ryzyko, że negatywnie wpłynie to na nasz BIK.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Istotnym atutem platformy Udzielamy.pl jest fakt, że informacje na temat niezbędnych do spełnienia warunków są wyjątkowo czytelnie wyeksponowane – wystarczy przyjrzeć się bliżej zielonej belce na stronie głównej ze skrótem najważniejszych informacji. Znajdziemy tam podstawowe cechy pożądanego klienta, który ma największe szanse na otrzymanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek pożyczkowy.

 • Poza osiągnięciem pełnoletniości, należy być osobą, która ukończyła co najmniej 21. rok życia.
 • Należy posiadać źródło stałego dochodu.
 • Pożyczkobiorca musi być obywatelem polskim, który legitymuje się ważnym dowodem tożsamości.
 • Konieczne jest posiadanie stałego miejsca zamieszkania na obszarze Polski.
 • Należy posiadać numer telefonu komórkowego, a także adres poczty e-mail.
 • Wraz z wnioskiem pożyczkowym niezbędny jest także aktywny rachunek w banku w Polsce.
 • Każdy wnioskujący o pożyczkę musi przejść pozytywną weryfikację zdolności kredytowej w jednej z baz.

Co więcej, Udzielamy.pl zastrzega też, że w przypadku niektórych firm weryfikacja może objąć także kwestię liczby i wysokości naszych miesięcznych zobowiązań. Ponadto, niektórzy pożyczkodawcy mogą też restrykcyjnie sprawdzić wszelkie informacje zawarte w raporcie na temat historii kredytowej.

Jakie bazy weryfikuje Udzielamy.pl?

To naturalnie nasuwające się na myśl pytanie przy analizie warunków uzyskania chwilówki należy oczywiście doprecyzować. Samo Udzielamy.pl nie weryfikuje klienta w bazach, gdyż jest tylko pośrednikiem – czynność tę stanowiącą podstawę do wydania decyzji w sprawie przyznania pożyczki wykonuje pożyczkodawca, który decyduje się udzielić nam finansowania.

Przyjrzyjmy się, na weryfikację w jakich bazach należy być przygotowanym.

 • BIG InfoMonitor.
 • ERIF.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Udzielamy.pl?

Proces składania wniosku o pożyczkę jest niezwykle prosty – wystarczy poczynić niżej scharakteryzowane kroki, aby przybliżyć się do szansy na uzyskanie wsparcia finansowego na dowolne konsumenckie potrzeby w 100% online.

 1. W pierwszym kroku należy z poziomu strony głównej udzielamy.pl przyjrzeć się bliżej kalkulatorowi pożyczkowemu i ustalić za pomocą dwóch suwaków podstawowe parametry pożyczki. Pierwszy to jej kwota, a drugi – termin.
 2. Określając już pożyczkę, jaką chcemy uzyskać, należy teraz wybrać zielony przycisk „Weź pożyczkę”, po czym zostaniemy przekierowani do formularza. Należy tam podać wymagane dane osobowe, w tym – numer PESEL. Ponadto podzielić musimy się też wysokością miesięcznych dochodów.
 3. Po złożeniu wniosku pożyczkowego zostaje on poddany wnikliwej analizie przez partnerów Udzielamy.pl, a następnie przekazują one pośrednikowi decyzję i ewentualną zgodę na udzielenie pożyczki.
 4. W przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej klient otrzymuje informacje o zaakceptowaniu jego wniosku i konieczności potwierdzenia wskazanych we wniosku danych za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego.
 5. W piątym kroku skontaktuje się z nami pracownik firmy pożyczkowej, aby potwierdzić tożsamość klienta w ramach procedur bezpieczeństwa.
 6. Teraz pozostaje już tylko czekać na umowę pożyczkową, która zostanie wysłana pocztą e-mail. Dołączony zostanie także harmonogram spłat.
 7. Środki zostają przelane na wskazany we wniosku pożyczkowym numer konta, docierając maksymalnie kolejnego dnia roboczego.
Złóż wniosek o pożyczkę już teraz!

Dostępne parametry pożyczek

Pora przyjrzeć się bliżej podstawowym parametrom pożyczek, jakie są możliwe do uzyskania za pośrednictwem brokera Udzielamy.pl. Aby się z nimi zapoznać, wystarczy jedynie przeanalizować wskazania kalkulatora pożyczkowego na stronie głównej.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki zaczyna się już od 100 złotych, z kolei powiększać można je o kolejne 100 złotych aż do maksymalnej przewidzianej w ofercie wartości – 25 000 złotych.
 • Termin spłaty.
  Jeśli mowa o terminie spłaty, to najniższą dopuszczoną wartością jest 1 miesiąc, z kolei maksymalnie może to być nawet 60 miesięcy – czyli 5 lat.

Jakie opłaty są wliczone?

Koszty pożyczki mogą się rzecz jasna różnić w zależności od tego, z usług jakiej firmy skorzystamy ostatecznie za pośrednictwem przedstawionego dzisiaj pośrednika. W stopce strony znaleźć możemy jednak parametry przedstawiające reprezentatywny przykład pożyczki w Udzielamy.pl. Kalkulacja na dzień 8.07.2021 r.

 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07%,
 • Całkowita kwota pożyczki: 4 000 zł,
 • Czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy,
 • Spłata w 30 ratach miesięcznych: 258,62 zł każda rata,
 • Oprocentowanie zmienne: 7,2% rocznie,
 • Całkowity koszt pożyczki: 3 718,63 zł, w tym: prowizja: 3 182,61 zł, odsetki: 536,02 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 7 718,63 zł.

Dokładny koszt pożyczki online jest zależny od indywidualnego wniosku. Min. RRSO wynosi 0%, a maks. RRSO 513.89%. Pełną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych opłatach otrzymasz od pożyczkodawcy, przed zawarciem umowy o pożyczkę.

Warto też uściślić, co konkretnie tworzy opłaty za uzyskanie pożyczki.

 • Opłata przygotowawcza
 • Opłata administracyjna.
 • Prowizja.
 • Koszty oprocentowania.

Co ciekawe, właściciel pośrednika Udzielamy.pl zastrzega następującą informację.

Adepto sp. z o.o. nie pobiera od użytkowników serwisu Udzielamy.pl żadnych opłat.

Udzielamy.pl

Windykacja Udzielamy.pl

Co dzieje się w sytuacji, gdy osoba posiadająca pożyczkę w Udziealmy.pl z różnych względów nie jest w stanie terminowo spłacić zobowiązania i spóźnia się z ratą lub co gorsza – większą ilością rat? Wówczas firma określa następujące konsekwencje.

 • Obciążenie klienta kosztami monitów przypominających o zaległym terminie spłaty. W tym celu wysłane mogą zostać też wezwania do zapłaty lub ponaglenia.
 • Wpisanie danych dłużnika do Biura Informacji Kredytowej.
 • Naliczanie odsetek karnych za każdy dzień zwłoki.
 • Przekazanie sprawy firmie windykacyjnej.
 • Przekazanie sprawy do komornika, który dokonuje egzekucji zadłużenia na majątku.

Udzielamy.pl – nasza opinia

Przedstawiona dziś platforma pośrednictwa pożyczkowego to kolejny tego typu gracz w niezwykle konkurencyjnej branży, który nie zraża się tym stanem rzeczy, a przeciwnie – traktuje go jako wyzwanie. Warto docenić autorów tego projektu za jedną z najlepiej opracowanych stron internetowych, które gromadzą wszelkie niezbędne informacje nie tylko wobec samej oferty, ale i na czynniki pierwsze rozkładają wszelkie aspekty, które mogą budzić ciekawość lub wątpliwości u konsumenta. Wszystko to uzupełnia fakt, że opisywany broker umożliwia uzyskanie pożyczek na bardzo elastycznych warunkach.

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

Mail:

 • kontakt@adepto.pl

Informacje na temat spółki

Udzielamy.pl

Adepto

Sp. z o. o.

Rodzaj:
Pośrednik pożyczkowy
Numer REGON:
382015132
Numer NIP:
6423215024
Numer KRS:
0000762240
Data rejestracji KRS:
12 grudnia 2018
Adres firmy

ul. Raciborska 35A, 44-200 Rybnik

 

Zastrzeżenie: Informacje o tej ofercie pożyczkowej oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 20 lipca 2020 roku.

Opinie o Udzielamy.pl (1)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • G
  G
  Grześki
  16.03.2021, 12:22

  Pierwsza darmowa spłacona, wszystko przebiegło sprawnie

Podobne artykuły
Sprawdź ofertę!