Gwarant Zaufanej Pożyczki. Wyróżnij się wśród Pożyczkodawców!

W świecie finansów, decyzje, których konsekwencje mogą trwać latami, podejmowane są w ułamku sekundy. Co decyduje o tym, że wybieramy właśnie tę, a nie inną ofertę? Zaufanie. To ono staje się fundamentem, na którym budowane są relacje z klientami. Dowodem tej wiarygodności jest Gwarant Zaufanej Pożyczki przyznawany przez ekspertów portalu Czerwona Skarbonka.

Gwarant Zaufanej Pożyczki

Czym jest Gwarant Zaufanej Pożyczki?

Gwarant Zaufanej Pożyczki (GZP) to wyjątkowa inicjatywa, która buduje zaufanie na rynku pożyczkowym. Wyróżnia firmy o najwyższych standardach etycznych, które cieszą się dobrymi opiniami klientów. Gwarant, który jest symbolem wiarygodności, przyznawany jest tylko tym firmom, które spełniają rygorystyczne standardy branżowe.

Rynek pożyczkowy rozwija się bardzo dynamicznie. Instytucje konkurują między sobą nie tylko atrakcyjnością ofert, ale również tzw. „przyznawalnością”. Ten ostatni czynnik stał się kluczowy zwłaszcza teraz, po wejściu w życie Ustawy antylichwiarskiej. Nowe przepisy wymagają od pożyczkodawców, aby Ci z należytą starannością weryfikowali wnioskujących w bazach rejestrów dłużniczych. Mogłoby się więc wydawać, że im lżejszą politykę pożyczkową stosuje dana instytucja i czym mniej warunków stawia do spełnienia, tym łatwiej o klienta. W praktyce jednak nie zawsze tak jest.

Coraz częściej przed złożeniem wniosku o pożyczkę sprawdzamy opinie na temat danego pożyczkodawcy. Chcemy wiedzieć, czy nie stosuje nielegalnych praktyk, informuje swoich klientów o wszystkich opłatach, a w razie ewentualnych opóźnień w spłacie – podchodzi do pożyczkobiorcy z tzw. ludzką twarzą. Chcemy być dobrze traktowani i mieć poczucie, że stanowimy równego partnera dla firmy pożyczkowej. Gwarant Zaufanej Pożyczki powstał właśnie dlatego, aby wyróżnić firmy, które podchodzą do klientów w etyczny sposób.

cytat-Stanisław Wolniewicz Duda, właściciel serwisu Czerwona-Skarbonka.pl

Ten prestiżowy znak to nie tylko potwierdzenie jakości usług świadczonych przez pożyczkodawcę, ale też istotne narzędzie marketingowe, wyróżniające laureatów wśród konkurencji.

Stanisław Wolniewicz Duda, właściciel serwisu Czerwona-Skarbonka.pl

Jak często przyznajemy nagrodę Gwarant Zaufanej Pożyczki?

Gwarant Zaufanej Pożyczki przyznawany jest raz na 12 miesięcy. To sprawia, że beneficjenci mają prawo czuć się naprawdę wyróżnieni. Co ważne, pożyczkodawca nie może sobie „kupić” odznaczenia, jeśli nie otrzyma rekomendacji ekspertów Czerwonej Skarbonki. W przypadku negatywnej oceny musi czekać rok na kolejną weryfikację.

Co roku powtarzamy proces, aby upewnić się, że certyfikowane firmy wciąż spełniają nasze standardy.

Jakie kryteria bierzemy pod uwagę, przyznając odznakę?

Nagroda przyznawana jest tylko tym firmom, które osiągną najlepsze wyniki w badaniu. Nasi eksperci sprawdzają trzy kluczowe czynniki.

  1. Opinie i oceny klientów na portalu Czerwona Skarbonka. Oceny te widnieją na recenzjach konkretnych firm pożyczkowych. O nagrodę może ubiegać się tylko ta instytucja, której ocena wynosi minimum 4.0.
  2. Czytelność i przejrzystość umowy. Chcemy, aby klienci doskonale rozumieli dokumenty, które podpisują. Nasi eksperci sprawdzają więc, czy umowy oraz inne dokumenty, udostępniane przez pożyczkodawcę są napisane w sposób jasny i czytelny.
  3. Wskaźniki finansowe firm. Chcemy mieć pewność, że sytuacja finansowa instytucji pożyczkowej jest na tyle dobra, że nie naraża ona swoich klientów na żadne ryzyko.
cytat-Daria Rek, ekspertka portalu Czerwona Skarbonka

W morzu różnorodnych certyfikatów, które zalewają rynek finansowy, nasz Gwarant wyróżnia się jako bezsprzeczny symbol wiarygodności. Przyznawany jest wyłącznie tym firmom pożyczkowym, które nie tylko spełniają rygorystyczne standardy branżowe, ale także cieszą się dobrą opinią swoich klientów.

Daria Rek, ekspertka portalu Czerwona Skarbonka

Gwarant Zaufanej Pożyczki – lista nagrodzonych

Rata ProRataPro zapewnia swoim klientom możliwość korzystania z szerokiej gamy propozycji finansowych, dzięki współpracy z licznymi dostawcami pożyczek.
CredytCredyt.pl to platforma umożliwiająca połączenie osób poszukujących szybkich pożyczek online z instytucjami pożyczkowymi. Złożony wniosek zostaje wysłany do upoważnionej firmy pożyczkowej, a cały proces odbywa się w sposób automatyczny i całkowicie bezpieczny.
FenikoFeniko.pl to miejsce, gdzie bez trudu zdobędziesz szybką pożyczkę online, nawet do 5000 zł, zapewniając sobie fundusze na nagłe wydatki. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie pożyczkodawcy, podasz swoje dane osobowe i informacje o dochodach, zaczekasz na szybką weryfikację i gotowe.
Szybka GotówkaSzybka Gotówka, działając już na rynku od 6 lat, wspiera swoich klientów w zdobyciu dodatkowych środków i ciągle wprowadza innowacyjne rozwiązania, podnosząc standardy popularnych produktów finansowych, jakimi są chwilówki.
NetGotówkaNetGotówka została założona w 2012 roku z misją oferowania szybkich, łatwych i transparentnych pożyczek osobom, które cenią sobie oszczędność czasu i komfort. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali pozabankowe internetowe pożyczki dla obywateli Ukrainy i Białorusi.
EkassaEkassa oferuje pożyczki zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, którzy potrzebują środków już pierwszego dnia po zarejestrowaniu.
Smart PożyczkaFirma jest obecna na polskim rynku pożyczkowym już od 2014 roku. Smart Pożyczka udziela finansowania do 3000 zł bez żadnych opłat, do 5000 zł z 50% zniżką, a dla naszych lojalnych klientów aż do 15 000 zł!
CredyCredy oferuje całkowicie spersonalizowane oferty pożyczkowe. Możesz pożyczyć do 3000 zł i rozłożyć spłatę zadłużenia nawet na 90 dni.
ChwilowkiOnline24Chwilowkionline24 to platforma, która oferuje dostęp do wyselekcjonowanych propozycji chwilówek przez internet, co umożliwia zaciąganie pożyczek bez konieczności opuszczania domu.
ProvidentProvident działa od 1997 roku oferując proste, sprawdzone i łatwo dostępne rozwiązania finansowe. Jako jeden z nielicznych pożyczkodawców oferuje swoim klientom nie tylko pożyczki online, ale także z dostawą do domu.
SmartneySmartney Grupa Oney S.A. powstała z połączenia dwóch spółek – Smartney i Oney Polska. Pożyczkodawca oferuje łatwe i ekspresowe pożyczki gotówkowe, dostępne zarówno online, jak i poprzez sieć współpracujących punktów sprzedaży. Firma współpracuje z siecią ponad 19 partnerów.
Gwarant zaufanej pożyczki - lista laureatów

Benefity dla nagrodzonych firm

Gwarant Zaufanej Pożyczki z całą pewnością buduje zaufanie w oczach obecnych i przyszłych klientów. Firma, która otrzyma odznaczenie, będzie mogła używać Znaku w swojej komunikacji marketingowej, dzięki czemu wyróżni się spośród innych pożyczkodawców. Co więcej, wyróżnienie to może stanowić źródło motywacji dla pracowników i stanowić cenny argument w rozmowach sprzedażowych.

Instytucje pożyczkowe, którym zależy na pozyskaniu środków na inwestycje, z całą pewnością będą bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Gwarant może więc bezpośrednio ułatwić pozyskanie kapitału, stając się symbolem stabilności firmy.

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.4/5 - (7 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie