Hapi Pożyczki – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

hapi pozyczkahapi pozyczka opinie

Szczegóły oferty:

 • Maksymalna kwota i czas pierwszej pożyczki:25 000 zł na 48 miesięcy
 • Wymagane dokumentyFirma nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów od swoich klientów, choć zastrzega sobie prawo do sytuacji, w których dodatkowo może o nie poprosić.
 • Szybkość wypłaty środków:15 minut

Hapi Pożyczki to firma istniejąca na rynku od końca 2014 roku. Firma jest częścią koncernu IPF, do którego należy między innymi pożyczkodawca Provident. Firma szybko zyskała ugruntowaną pozycję na rynku. Czym charakteryzuje się oferta Hapi i czy warto z niej skorzystać?

Hapi Pożyczki — nasza opinia

Po zapoznaniu się ze stroną internetową Hapi Pożyczki naszym oczom okazuje się barwna, ciekawie zaprojektowana witryna. Nie dajmy się zwieść jednak kalkulatorowi przykładowych kwot, który dominuje stronę — podaje on tylko przykładowe zależności między kwotą i długością zaciągnięcia pożyczki a wysokością miesięcznych rat. Podobny chwyt w swojej ofercie stosuje Wonga. Do poinformowania o tym zmuszony jest zresztą sam pożyczkodawca:

Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Innymi słowy — jeśli nie przeszliśmy jeszcze procesu weryfikacji, traktujmy podane przez stronę wartości z dystansem. Czy warto podjąć się w ogóle współpracy z Hapi Pożyczki? Zapoznając się z poniżej wspomnianymi warunkami i specyfikacją oferty, a także rodowodem i historią tej firmy widać, że jest to pewny i ugruntowany usługodawca. Warto jednak dokładnie przemyśleć, czy zaciągnięcie tego zobowiązania nie obciąży zbytnio naszego budżetu w przyszłości, gdy będziemy musieli go w końcu spłacić. Wskazane jest też uporządkowanie swoich dotychczasowych zobowiązań, w przypadku zaciąganiu nowej pożyczki ratalnej.

Złóź wniosek w Hapi Pożyczki

Pożyczka w Hapi — jakie warunki należy spełnić?

Hapi w swojej ofercie deklaruje, że jej usług korzystać może każdy, kto ukończył 18 lat, czyli jest pełnoletni. Nie jest jednocześnie podana górna granica, co wyróżnia omawiane przedsiębiorstwo na tle innych o podobnym profilu. Oznacza to, że Hapi udziela pożyczek także osobom w podeszłym wieku i na emeryturze. Wśród pozostałych wymogów podane jest posiadanie polskiego obywatelstwa, posiadanie stałego adresu na terenie naszego kraju. Wszystko w celu ułatwienia procesu weryfikacji pożyczkobiorcy. Ubiegając się o pożyczkę na raty w Hapi Pożyczki nie można też zapomnieć o posiadaniu ważnego dowodu osobistego. Dane w nim zawarte trzeba będzie podać we wniosku pożyczkowym. Będzie to imię, nazwisko i numer PESEL. Standardem jest też już obowiązek posiadania telefonu kontaktowego oraz konta w banku.

Warto zaznaczyć, że składający wniosek może posiadać już inne zobowiązania na koncie. Jednakże, konieczne jest wykazanie uzyskiwania zarobków z wysokości, która pozwoli na bezproblemową spłatę pożyczki Według tych danych, największe szanse na pomyślny proces szybkiej weryfikacji mają ci, którzy spełniają poniższe wymagania.

 • Są w wieku powyżej 18 lat.
 • Nie mają zaległości w BIK.
 • Wykazują źródło stałego źródła dochodu.
 • Regularne spłacają dotychczasowe zobowiązania.
 • Nie mają negatywnych wpisów w rejestrach BIG InfoMonitor, KRD, ZBP, ERIF oraz w zewnętrznych rejestrach firmy Provident.

Warunki pierwszej pożyczki ratalnej

Pora na etap rejestracji. Formularz jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Typowo dla firm oferujących pożyczki, Hapi pozwala nam określić warunki za pomocą prostych suwaków. Jak wspomnieliśmy wyżej, dzięki temu można poznać przybliżone koszty i terminy związane z zaciągnięciem pożyczki na raty. Po wybraniu dogodnych parametrów można przejść do etapu wprowadzenia wspomnianych danych. Jednak tak jak zostało wcześniej wspomniane — nie wiadomo ile tak naprawdę kosztuje pożyczka, ponieważ w kalkulatorze nie zostały pokazane realne koszty zobowiązania. Jeśli już otrzymasz ofertę i będziesz znać realne koszty, warto sprawdzić zakładkę tanie pożyczki pozabankowe, żeby porównać firmę z konkurencją.

Gdy to już wszystko — decyzja zostanie wydana automatycznie w mniej niż minutę. W przypadku pozytywnej decyzji i zaakceptowaniu oferty, środki przekazuje się na rachunek bankowy klienta w ciągu 15 minut. Lub jeśli nie lubimy wirtualnej bankowości — w formie przekazu pocztowego.

Złóź wniosek w Hapi Pożyczki

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Proces weryfikacji to naturalne działania każdej firmy, która w swoich usługach ma pożyczanie pieniędzy. Klient nie powinien czuć się podejrzanie — firma musi mieć pewność, że współpracuje z uczciwą osobą. Z tego względu Hapi Pożyczki wymaga od klienta uiszczenia przelewu weryfikacyjnego na numer konta parabanku. Kwota jest symboliczna i wynosi 1 grosz. Celem tego działania jest potwierdzenie podanych przez nas danych. W ten sposób pieniądze uzyskamy sprawnie i bez komplikacji.

Powyższa czynność to jednak nie wszystko, czego wymaga od nas Hapi. Firma będzie też weryfikować dane klienta w rejestrze dłużników. Jeżeli klient nie posiada obecnie opóźnień w spłacie swoich zobowiązań to jest na prostej drodze do uzyskania pożyczki. Ponadto, posiadanie innych zobowiązań nie przekreśla w Hapi szans na uzyskanie wsparcia finansowego. Kluczowym czynnikiem będzie wykazanie przez konsumenta, że wysokość uzyskiwanych przez niego zarobków będzie odpowiednia i zarazem – będą one wpływać stale.

Sytuację może jeszcze dodatkowo poprawić dobra historia kredytowa, która obfituje w dużą ilość wcześniej spłaconych pożyczek i chwilówek.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Minimalna kwota, na jaką można zaciągnąć pożyczkę, wynosi 800 złotych. Maksymalna — 25 tysięcy złotych. Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty Hapi Pożyczki:

 • 800 zł na 4 miesiące, rata wyniesie 203,36 zł.
 • 4000 zł na 15 miesięcy, rata wyniesie 283,47 zł.
 • 10 000 zł na 24 miesięcy, rata wyniesie 458,67 zł.

Złóź wniosek w Hapi Pożyczki

Hapi pożyczki — spłata gotówki i przesunięcie terminu spłaty

Pierwszą ratę możemy spłacić dwa miesiące po zawarciu pożyczki, co jest wyjątkowo korzystnym warunkiem i daje szansę na uniknięcie popadnięcia w kłopoty finansowe. Warto wspomnieć że podobne rozwiązanie stosuje także Provident. Spłat należy dokonywać regularnie przelewając środki na określony podczas zawierania umowy numer konta firmy Hapi Pożyczki. Wpłaty powinno się wykonywać z największą starannością i dokładnością, bowiem każde opóźnienie w spłatach upoważnia firmę do podjęcia kroków mających na celu odzyskanie pieniędzy na koszt klienta. Wynika to wprost z umowy pożyczki i warto zapoznać się z jej treścią w sposób kompleksowy.

Co w przypadku chęci przesunięcia terminu spłaty? Dla takich klientów Hapi przewidziało usługę nazwaną Wakacje od raty. W zależności od okresu, na jaki wzięliśmy pożyczkę, możemy uzyskać podczas spłacania pożyczki od jednokrotnego lub nawet czterokrotnego skorzystania z powyższej usługi. Warunki, jakie należy wówczas spełnić, można uzyskać na żądanie klienta. Ważne, aby ubiegać się o tę ofertę najpóźniej 3 dni przed upłynięciem terminu spłaty pożyczki.

Podstawowe cechy Hapi Pożyczki — podsumowanie

 • Kwota pożyczki: od 800 do 25 000 zł.
 • Spłata: od 3 do 48 miesięcy.
 • W całości bez wychodzenia z domu.
 • Pierwsza rata po 2 miesiącach od wypłaty gotówki.
 • Pieniądze na koncie nawet w 15 minut.

Zalety

 • Decyzja w minutę.
 • Proces w całości realizowany przez internet.
 • Możliwość wakacji kredytowych, czyli przerwie w spłacaniu rat.
 • Spłata pierwszej raty po 2 miesiącach.

Wady

 • Brak podanych realnych kosztów pożyczki na stronie głównej.

Kontakt:

e-mail: bok@hapipozyczki.pl

tel.:  800 012 601

Złóź wniosek w Hapi Pożyczki

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2018 r

Złóż wniosek w Hapi Pożyczki

Dane firmy

IPF Polska Sp. z o. o. to część międzynarodowej grupy IPF, który zajmuję się dostarczaniem produktów finansowych, dostosowanych do potrzeb konsumentów. Spółka swoje produkty tworzy pod marką hapipozyczki.pl.

Dane spółki IPF Polska Sp. z o. o.

Prezes zarządu:Joanna Izdebska
REGON:141948913
KRS:0000333174
NIP:7010191956
Kapitał zakładowy17400000 zł
Adres:IPF Polska Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa

Autor wpisu: Michał Frankowski

Dodaj komentarz

3 komentarze

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. jolanta 19 września 2019 at 10:31 - Odpowiedz

  happi to zlodzieje ; po splaceniu calej pozyczki z odsetkami . zostawiaja mala sume na koncie i naliczaja odsetki karne a ty czlowizku nawet o tym nie wiesz .

 2. Aneta 8 lipca 2019 at 05:03 - Odpowiedz

  Oferta naprawdę porównywalna z bankami, a nie z konkurencją w segmencie pożyczek pozabankowych. Można też dług rozłożyć na 48 rat od jakiegoś czasu i maksymalna kwota to 25 tys. zł. Ja skorzystałam i spokojnie sobie spłacam, mimo, że w banku nie mogłam z moją umową zlecenie otrzymać pożyczki, a przecież to również dochód stały. Z obsługi jestem bardzo zadowolona.

 3. Józek 28 listopada 2018 at 11:16 - Odpowiedz

  Wszystko przejrzyście, chyba będzie wszystko w porządku.
  Dobrze, że dają opcję odroczenia i wakacji bo nigdy nie wiadomo.