Hapi Pożyczki opinie – Nawet 25 tys zł na 48 rat, bez zaświadczeń

hapi pozyczki

25 000 zł na 48 miesięcy

Firma nie wymaga żadnych dokumentów od swoich klientów.

Decyzja o decyzji kredytowej zostanie wydana w ciągu 15 minut dzięki systemowi automatycznego zatwierdzania wniosków. Pieniądze zostaną wypłacone na konto równie szybko, choć zależne jest to od banku i sesji przychodzących w którym klient ma konto.

Porównaj z innymi
Porównaj z innymi
Złóż wniosek
Złóż wniosek

Hapi Pożyczki to firma istniejąca na rynku od końca 2014 roku. Firma jest częścią koncernu IPF do którego należy między innymi pożyczkodawca Provident. Firma szybko zyskała ugruntowaną pozycję na rynku. Czym charakteryzuje się oferta Hapi i czy warto z niej skorzystać?

Hapi Pożyczki — nasza opinia

Po zapoznaniu się ze stroną internetową Hapi Pożyczki naszym oczom okazuje się barwna, ciekawie zaprojektowana witryna. Nie dajmy się zwieść jednak kalkulatorowi przykładowych kwot, który dominuje stronę — podaje on tylko przykładowe zależności między kwotą i długością zaciągnięcia pożyczki a wysokością miesięcznych rat. Podobny chwyt w swojej ofercie stosuje Wonga. Do poinformowania o tym zmuszony jest zresztą sam pożyczkodawca:

Powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Innymi słowy — jeśli nie przeszliśmy jeszcze procesu weryfikacji, traktujmy podane przez stronę wartości z dystansem. Czy warto podjąć się w ogóle współpracy z Hapi Pożyczki? Zapoznając się z poniżej wspomnianymi warunkami i specyfikacją oferty, a także rodowodem i historią tej firmy widać, że jest to pewny i ugruntowany usługodawca. Warto jednak dokładnie przemyśleć, czy zaciągnięcie tego zobowiązania nie obciąży zbytnio naszego budżetu w przyszłości, gdy będziemy musieli go w końcu spłacić. Wskazane jest też uporządkowanie swoich dotychczasowych zobowiązań, w przypadku zaciąganiu nowej pożyczki ratalnej.

Pożyczka w Hapi — jakie warunki należy spełnić?

Hapi w swojej ofercie deklaruje, że jej usług korzystać może każdy, kto ukończył 18 lat, czyli jest pełnoletni. Nie jest jednocześnie podana górna granica, co wyróżnia omawiane przedsiębiorstwo na tle innych o podobnym profilu. Oznacza to, że Hapi udziela pożyczek także osobom w podeszłym wieku i na emeryturze. Wśród pozostałych wymogów podane jest posiadanie polskiego obywatelstwa, posiadanie stałego adresu na terenie naszego kraju. Wszystko w celu ułatwienia procesu weryfikacji pożyczkobiorcy. Ubiegając się o pożyczkę na raty w Hapi Pożyczki nie można też zapomnieć o posiadaniu ważnego dowodu osobistego. Dane w nim zawarte trzeba będzie podać we wniosku pożyczkowym. Będzie to imię, nazwisko i numer PESEL. Standardem jest też już obowiązek posiadania telefonu kontaktowego oraz konta w banku.

Warto zaznaczyć, że składający wniosek może być dłużnikiem i posiadać zaległe zobowiązania. Z drugiej strony — w internecie można znaleźć także informacje o pożądanym modelu klienta przez Hapi Pożyczki. Według tych danych, największe szanse na pomyślny proces szybkiej weryfikacji mają ci, którzy są lub mają:

 • Powyżej 18 lat
 • Brak zaległości w BIK
 • Wykazują źródło stałego źródła dochodu
 • Regularne spłacanie dotychczasowych zobowiązań
 • Brak negatywnych wpisów w rejestrach BIG i ERIF

Oczywiście osoby niespełniające tych wymagań również mają szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji.

Warunki pierwszej pożyczki ratalnej

Po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami i kwestią wiarygodności Hapi Pożyczki, jeśli nie widzimy żadnych przeciwwskazań i nie czujemy obaw — czas poznać cechy procesu składania wniosku. Na początku warto sprawdzić kondycję swojej sytuacji finansowej. Trzeba być pewnym, czy aby na pewno obecna zapomoga finansowa od pożyczkodawcy nie będzie dla nas za dużym zobowiązaniem w przyszłości w kwestii spłaty.

Jest dobrze? To przechodzimy do etapu rejestracji. Formularz jest wyjątkowo prosty i przejrzysty.. Typowo dla firm oferujących pożyczki, Hapi pozwala nam określić warunki za pomocą prostych suwaków. Jak wspomnieliśmy wyżej, dzięki temu można poznać przybliżone koszty i terminy związane z zaciągnięciem pożyczki na raty. Po wybraniu dogodnych parametrów można przejść do etapu wprowadzenia wspomnianych danych. Jednak tak jak zostało wcześniej wspomniane — nie wiadomo ile tak naprawdę kosztuje pożyczka, ponieważ w kalkulatorze nie zostały pokazane realne koszty zobowiązania. Jeśli już otrzymasz ofertę i będziesz znać realne koszty, warto sprawdzić zakładkę tanie pożyczki pozabankowe żeby porównać firmę z konkurencją.

Gdy to już wszystko — decyzja zostanie wydana automatycznie w mniej niż minutę. W przypadku pozytywnej decyzji i zaakceptowaniu oferty, środki zostaną przelane na rachunek bankowy klienta w ciągu 15 minut. Lub jeśli nie lubimy wirtualnej bankowości — w formie przekazu pocztowego.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Proces weryfikacji to naturalne działania każdej firmy, która w swoich usługach ma pożyczanie pieniędzy. Klient nie powinien czuć się podejrzanie — firma musi mieć pewność, że współpracuje z uczciwą osobą. Z tego względu Hapi Pożyczki wymaga od klienta uiszczenia przelewu weryfikacyjnego na numer konta parabanku. Kwota jest symboliczna i wynosi 1 grosz. Celem tego działania jest potwierdzenie podanych przez nas danych. W ten sposób pieniądze uzyskamy sprawnie i bez komplikacji.

Powyższa czynność to jednak nie wszystko, czego wymaga od nas Hapi. Firma będzie też weryfikować dane klienta w rejestrze dłużników. Jeżeli klient nie posiada obecnie opóźnień w spłacie swoich zobowiązań, jest na prostej drodze do uzyskania pożyczki. Jeśli jednak nasze nazwisko znajdzie się we wspomnianej bazie — sprawy mogą się potoczyć w różnym kierunku. Wszystko zależy od stopnia zadłużenia — jeśli jest ono spore, prawie pewna jest odmowa udzielenia pożyczki. Nie zawsze jednak posiadanie innych zobowiązań przekreśla szanse na uzyskanie wsparcia finansowego. Sytuację może poprawić historia kredytowa która obfituje w dużą ilość wcześniej spłaconych pożyczek i chwilówek. Podobnie jak wykazanie, że zobowiązania klienta są spłacane regularnie i w wysokości wymaganej kwoty.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Minimalna kwota, na jaką można zaciągnąć pożyczkę, wynosi 800 złotych. Maksymalna — 25 tysięcy złotych. Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty Hapi Pożyczki:

 • 800 zł na 4 miesiące, rata wyniesie 273,08 zł
 • 2000 zł na 12 miesięcy, rata wyniesie 267,13 zł
 • 4000 zł na 15 miesięcy, rata wyniesie 450,49 zł
 • 8000 zł na 24 miesięcy, rata wyniesie 651,48 zł
 • 10 000 zł na 24 miesięcy, rata wyniesie 814,35 zł

Hapi pożyczki — spłata gotówki i przesunięcie terminu spłaty

Pierwszą ratę możemy spłacić dwa miesiące po zawarciu pożyczki, co jest wyjątkowo korzystnym warunkiem i daje nam szansę na usystematyzowanie naszych finansów. Warto wspomnieć że podobne rozwiązanie stosuje także Provident. Spłat należy dokonywać regularnie przelewając środki na określony podczas zawierania umowy numer konta firmy Hapi Pożyczki. Wpłaty powinniśmy wykonywać z największą starannością i dokładnością, bowiem każde opóźnienie w spłatach upoważnia firmę do podjęcia kroków mających na celu odzyskanie pieniędzy na koszt klienta. Wynika to wprost z umowy pożyczki i warto zapoznać się z jej treścią w sposób kompleksowy.

Co w przypadku chęci przesunięcia przez nas terminu spłaty? Dla takich klientów Hapi przewidziało usługę nazwaną Wakacje od raty. W zależności od okresu, na jaki wzięliśmy pożyczkę, możemy uzyskać podczas spłacania pożyczki od jednokrotnego lub nawet czterokrotnego skorzystania z powyższej usługi. Warunki, jakie należy wówczas spełnić, są podawane na żądanie klienta.

Podstawowe cechy Hapi Pożyczki — podsumowanie

 • Kwota pożyczki: od 800 do 25 000 zł
 • Spłata: od 3 do 48 miesięcy
 • W całości bez wychodzenia z domu
 • Pierwsza rata po 2 miesiącach od wypłaty gotówki
 • Pieniądze na koncie nawet w 15 minut

Zalety

 • Decyzja w minutę
 • Brak formalności
 • Proces w całości realizowany przez internet
 • Możliwość wakacji kredytowych, czyli przerwie w spłacaniu rat
 • Spłata pierwszej raty po 2 miesiącach
 • Możliwość powiększenia kwoty pożyczki w czasie spłacania

Wady

 • Brak podanych realnych kosztów pożyczki na stronie głównej

Kontakt:

e-mail: bok@hapipozyczki.pl

tel.:  800 012 601

Reprezentatywny przykład:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2018 r

Hapi Pożyczki opinie – Nawet 25 tys zł na 48 rat, bez zaświadczeń
5 (100%) 3 głos[ów]
2018-11-30T09:20:42+00:0012.07.2018|Pożyczki|

Jeden komentarz

 1. Józek 28 listopada 2018 at 11:16 - Odpowiedz

  Wszystko przejrzyście, chyba będzie wszystko w porządku.
  Dobrze, że dają opcję odroczenia i wakacji bo nigdy nie wiadomo.

Dodaj komentarz