Pożyczki pod zastaw auta2018-02-08T19:11:24+00:00

Pożyczki pod zastaw auta którym można jeździć

pozyczki pod zastaw samochodu i autaPożyczki pod zastaw auta to wygodna opcja dla osób, których zdolność kredytowa nie jest najlepsza albo po prostu nie mają czasu na długie formalności w bankach. Pożyczając pod zastaw, mamy też pewność że dostaniemy kwotę której oczekujemy. Jeśli kredytobiorca chciałby wziąć pożyczkę powyżej 10 tysięcy złotych w zwykłej firmie takiej jak Provident czy TakTo Finanse może to być trudne, ponieważ firmy pozabankowe niechętnie pożyczają takie sumy bez zabezpieczenia. Potencjalny klient zostanie też sprawdzony w BIK oraz prawdopodobnie poproszony o zaświadczenie od pracodawcy lub wyciągi z konta bankowego. Jeśli nie chcemy przechodzić przez ten proces dobrym wyborem będzie pożyczka pod zastaw. Nowością i przewagą nad lombardami w firmach w tej branży jest to, że zastawionym autem wciąż możemy jeździć. W zależności od pożyczkodawcy, możemy otrzymać od 60% do nawet 85% wartości samochodu. To wszystko bez sprawdzania BIK, BIG i KRD, a gotówkę można dostać nawet jeśli ma się komornika. Zastaw samochodu jest o wiele bezpieczniejszą opcją niż zastaw mieszkania czy domu, dlatego proponujemy wybrać tą opcję. Dzięki temu nawet w razie niespodziewanych problemów nie skończy się to większymi trudnościami.
FirmaMaksymalna kwotaCzas spłaty% wartości autaWniosek
Mogo41 000 zł6 - 55 miesięcyDo 85%Zobacz
motopozyczka100 000 zł3 - 72 miesięcyDo 60%Zobacz
speed cash polska5 000 000 złod 3 miesięcy do 10 latdo 55%Zobacz

Pożyczka pod zastaw samochodu którym nadal jeździsz

Jeszcze kilka lat temu nie było możliwe otrzymać gotówkę pod zastaw auta i jednocześnie go używać. Dzisiaj taka możliwość w profesjonalnych firmach które zajmują się pożyczkami pod zastaw auta jest standardem. Jeśli oddalibyśmy auto pod zastaw do lombardu, samochód zazwyczaj został by tam, aż do spłaty pożyczki. Jest to niezwykle wygodna opcja dla osób które mają zawód na przykład taksówkarza, albo dostawcy. W takim wypadku można zastawić samochód i otrzymać gotówkę, a jednocześnie użytkować samochód.

Pożyczka pod zastaw auta przez internet – jak złożyć wniosek?

Składanie wniosku o pożyczkę pod zastaw samochodu wygląda bardzo podobnie jak w przypadku zwykłej chwilówki. Na początku podajemy dane kontaktowe takie jak adres email, imię i nazwisko oraz dane z dowodu. Kolejny krok to podanie szczegółów dotyczących pojazdu który chcemy zastawić. Konieczne będzie podane rocznika, marki modelu, ale także numeru VIN oraz tablicy rejestracyjnej. Po podaniu wszystkich danych, wniosek zostaje wysłany. Doradca kontaktuje się w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Jak wygląda umowa pożyczki pod zastaw samochodu z możliwością użytkowania?

Jeśli chodzi o umowę i formalności pożyczki pod zastaw samochodu, wyglądają one mniej skomplikowanie niż mogło by się wydawać. Po złożeniu wniosku, oraz pozytywnej decyzji pożyczki, firma pożyczkowa dostarcza trzy zestawy dokumentów. Pierwszy z nich to umowa pożyczki, podobna do tej jaką się zawiera przy pożyczkach bez zastawu. Drugi dokument o umowa przewłaszczenia samochodu. Zawarte jest w nim, że w chwili podpisania firma staje się w 51% właścicielem samochodu, oraz zobowiązuje się że przeniesie całość własności w pojeździe pod warunkiem spłaty pożyczki. Ostatnim dokumentem jest pełnomocnictwo upoważniające pożyczkodawcę do wpisania siebie jak współwłaściciela pojazdu.

Pożyczki pod zastaw auta

3.8 (75%) 16 głos[ów]