Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) sesje przychodzące i wychodzące

santander sesje przychodzące i wychodzące

Godziny księgowania w Santander Bank Polska

W Polsce przelewy realizowane są za pomocą sesji ELIXIR. ELIXIR to elektroniczny system rozliczeń międzybankowych. Pozwala on na realizowanie przelewów bankowych na terenie Polski. W znakomitej większości banków w każdym dniu roboczym odbywają się trzy sesje. Jeśli realizujemy przelewy w weekend bądź w święta, gotówka na koncie pojawi się dopiero w kolejnym dniu roboczym. Klienci banków mogą także korzystać z opcji sesji EXPRES ELIXIR, czyli przelewu ekspresowego. Jest to usługa, dzięki której pieniądze można otrzymać w 5 minut przez 24 godziny na dobę. Sesja przychodząca to czas, w jakim przelew przychodzi na rachunek w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK). Sesja wychodząca to z kolei czas, w którym przelew zostaje wysłany na inne konto.

Sesje wychodzące:

08:15

I Sesja wychodząca Elixir

Dyspozycja przelewu musi być złożona do godziny 08:15

12:15

II Sesja wychodząca Elixir

Dyspozycja przelewu musi być złożona do godziny 12:15

14:45

III Sesja wychodząca Elixir

Dyspozycja przelewu musi być złożona do godziny 14:45

Sesje przychodzące:

11:00

I Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 11:00

15:00

II Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 15:00

18:00

III Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 18:00

Czy jesteś zadowolony/a z usług Santander Bank Polska?

Zobacz wyniki

Santander Bank Polska – krótka historia

Sprawdź także:

Santander Bank Polska, czyli dawne BZ WBK, to firma należąca do hiszpańskiej grupy Santander. Istnieje ona na polskim rynku już od prawie 20 lat, bo od 2001 roku. Bank posiada w tej chwili 314 placówek na terenie Polski. Santander Bank Polska udostępnia klientom swoje kredyty ratalne w 35 tysiącach marketów oraz sklepów.

Kiedy dojdzie przelew w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK)?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, kiedy dojdzie przelew wysłany na konto w Santander Bank Polska. Należy pamiętać o tym, że wszystko zależy od tego, jakie są godziny przelewów wychodzących oraz przychodzących w banku, z którego wysyłamy pieniądze na konto w Santander Bank Polska. Zachęcamy gorąco do tego, aby skorzystać z zamieszczonego na stronie kalkulatora – pozwala on na szybkie i łatwe sprawdzenie, kiedy dojdzie przelew na konto w Santander Bank Polska. Jest to bardzo wygodna funkcjonalność, z której korzysta wielu klientów banków.


Komentarze (167)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • A
  A
  Aga
  09.07.2020, 13:19

  Żenada, masakra gdy wszyscy mają kasę ja zawsze czekam, tak przetrzymują pieniądze. Ostatni mam tu pensje i spadam z tego banku.

 • A
  A
  Agus
  07.07.2020, 11:00

  Bank żenada. Zawsze muszę czekać na swoją pensję podczas, gdy pozostali w pracy dostali dzień wcześniej. Infolinia- o kant potłuc. Konsultanci niekompetentni, długi czas oczekiwania na połączenie i jeszcze płatna. Zanim połaczę się z infolinią, to najpierw jest pół godziny gadają o rodo, srodo, wciśnij 1 jesli to, wciśnij 5 jeśli tamto, a na koniec odbiera konsultant, który jest niekompetentny. Strata czasu i pieniędzy.

 • M
  M
  Mario
  18.09.2020, 18:52

  Przelewy zawsze późno przychodzą, faktycznie w innych bankach pensja była zawsze dużo wcześniej. Kolejny błąd, to brak możliwości samemu sprawdzenia zdolności i złożenia wnioski o pożyczkę, gdzie w innych bankach to standard . Tu trzeba dzwonić do konsultanta. Poza tym drogi bank. Osobiście nie polecam .

 • S
  S
  Salo
  08.01.2021, 16:55

  Mam konta w kilku bankach ale fakt jest taki ze
  To prawda co ludzie tutaj piszą!

 • K
  K
  Kasia
  29.12.2020, 14:16

  Zawsze jako ostatnia mam wypłatę w firmie. Mam konto w Santander, masakra. Wszyscy już mają a ja dalej czekam.

 • a
  a
  apache
  18.11.2020, 20:47

  Chyba jestem idiotą.
  Złożyłem wniosek o zmianę zabezpieczenia kredytu hipotecznego z mieszkania wartego około 260tys. Na dom który niedawno kupiłem za 360tys. A uważam że wraz z działką prawie 13ar jest wart więcej (25 km od Wrocławia) Kredytu zostało jakieś 80tys.
  I co zrobił BANK SANTANDER odmówił podając jako powód że na działce stoi budynek gospodarczy o dużym stopniu zużycia.
  Przecież to jakaś paranoja. Dali mi możliwość odwołania. Mam mieć opinie inspektora budowlanego , potem budynek rozebrać i robić cały czas dokumentację zdjęciową, a na koniec kolejny operat jakiś tam czyli rzeczoznawca. I nikt nie gwarantuje że przychylą się do wniosku.

  Nie wiem jacy analitycy pracują dla tego banku ale ja skończyłem kiedyś Akademię Ekonomiczną i uczyli nas że jeżeli ktoś chce zabezpieczyć kredyt nieruchomością droższą to należy się na to godzić a wręcz zachęcać klienta.
  Żenada
  Stwarzanie problemów i nic innego.
  Powinni być frontem do klienta a są ….. . I tam nas mają.

 • M
  M
  Maria
  20.10.2020, 10:23

  Ja osobiście szczerze nie polecam banku i gdyby nie praca nie miałabym tam konta. Mam problem ze znikającymi „drobnymi”, a inteligentne panie w okienkach mówią, że moje pieniądze trafiają do próżni, a jak pytam do jakiej to tylko słyszę, że mam dzwonić na infolinię bo te mają przerwę. Kpina. O karzelkach z Santandera co chwila zaczepiających w centrach handlowych i propozycji pożyczek nie wspomnę. Jeśli chodzi o wyplacanie pieniędzy ok, czasami jest na czas ale czasami próżnia połknie całość. Santander powinien się wziąć w garść.

 • A
  A
  Aga
  14.10.2020, 18:52

  To chyba najwolniej działający bank jaki istnieje. Zawsze na szarym końcu jestem z wypłatą! Dłużej się chyba nie da przetrzymywać pieniędzy w zawieszeniu w próżni.

 • J
  J
  Jadwiga Nowek
  13.10.2020, 13:18

  Córka przelała mi pieniądze z Anglia 09.10.2020. Dzisiaj około godziny 10 naszego czasu dostała potwierdzenie że pieniążki są na moim koncie a ja ich jeszcze nie mam a jest godzina 13.15 więc pytam gdzie są księgowane? Myślę że bank przetrzymuje moje pieniądze.

 • E
  E
  Ewelina
  09.10.2020, 15:32

  Zenada…. ciagle przerwy, ciagle problem z logowaniem bo cos z aplikacja mobilna robia a to z bankiem robia a to wplatomaty nie dzialaja non stop cos!!!!!!!! Zmieniam bank i nikomu nie polece

Podobne artykuły