Super Grosz – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
5.0
Ocena użytkowników
3.8
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Status osoby fizycznej
Konto w banku
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 12 500 zł
Złóż wniosek w Super Grosz

Zalety i wady firmy Super Grosz

Zalety
 • Prosta i przejrzysta w nawigacji witryna internetowa
 • Możliwość wydłużenia terminu spłaty pożyczki w formie refinansowania
 • Firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach
 • Możliwość przyspieszenia terminu spłaty pożyczki
Wady
 • Wysoka dolna granica wiekowa – 21 lat

Siedziba firmy

Adres:

SuperGrosz Sp. z o.o.

Inflancka 11/27

00-189 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 300000 PLN
KRS: 0000551150
NIP: 5252607460
REGON: 360301004
Okres spłaty 4 - 50 miesięcy
Promocja Tak
? *Promocja "Super Oferta" polega na obniżeniu wysokości prowizji do kwoty nie niższej, aniżeli 3,1 % pożyczki. Udzielenie pożyczki zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej i wysokiej oceny scoringowej.
RRSO 70,85 %
? RRSO od 70,85% do 133,22%
Oprocentowanie 20,50 %
? zmienne
Prowizja 1,07
? od 1,7% miesięcznie
Wymagane konto bankowe Tak
Godziny pracy w sobotę 24/7
Sposób weryfikacji Konto X lub przelew 1 zł
Maks. pierwsza pożyczka 1 000 - 12 500 zł
Godziny pracy w niedziele 24/7
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Maks. kolejna pożyczka 15000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 21 - 80 lat
Metoda wypłaty Przelew na konto
Wiek firmy 12 miesięcy
Czas wypłaty 15 minut
Kwota 1 000 - 15 000 zł
Treść promocji Promocja! Prowizja od 0,3% miesięcznie

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 70,85% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 259,89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4 596,19 zł, w tym: prowizja 527,83 zł, odsetki 4 068,36 zł. Całkowita kwota do zapłaty 9 096,19 zł (stan na dzień 14.09.2022).

Rynek pożyczek jest wyjątkowo zróżnicowany. Ukazuje to nie tylko mnogość ofert na przeróżnych warunkach, ale i wiek najważniejszych graczy. Firmy takie jak Provident czy Profi Credit mogą się poszczycić kilkunastoletnim stażem. Nie brakuje także firm, które dopiero co zadomawiają się na rynku, jak np. Super Rata. Do tego grona należy właśnie Super Grosz — polskie przedsiębiorstwo istniejące od 2015 roku, które oferuje pożyczki ratalne. Aby zostać zauważonym przez ogromne grono klientów, firma postarała się przyciągnąć uwagę potencjalnych pożyczkobiorców sprawdzonym sposobem. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 15 tysięcy złotych dla stałych klientów. Dla nowych jest to 10 tysięcy, pożyczka może być jednak całkowicie darmowa przy spłacie w ciągu 30 dni! Warto też wspomnieć o tym, że jest to firma 100% z polskim kapitałem. Czy warto skorzystać z oferty Super Grosza?

Super Grosz nasza opinia

Oferta firmy Super Grosz na pierwszy rzut oka wygląda bardzo atrakcyjnie. Tym bardziej powinien być to dla nas powód, żeby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty. Jest ona bowiem wyjątkowo zróżnicowana. Charakteryzuje ją udostępnienie atrakcyjnych warunków finansowych z większymi maksymalnymi kwotami pożyczki dla stałych klientów.

Zapoznajmy się z ofertą i najważniejszymi warunkami tej polskiej firmy pożyczkowej.

SuperGrosz reklama jesienna
SuperGrosz.pl to marka oferująca pożyczki długoterminowe do 50 miesięcy

Super Grosz obniża cennik!

Marka, mając na uwadze pilne potrzeby swoich klientów, wprowadziła na rynek nową ofertę „Super Promocji„. Polega ona na obniżeniu w wysokości od 20% do 90% prowizji przewidzianej w cenniku. Sama ostateczna obniżka zależy już od kwoty i okresu kredytowania, na jaki się zdecydujemy.

Dzięki temu możemy liczyć na niższą miesięczną ratę, a nawet na niedoliczanie dodatkowych kosztów w momencie niewielkiego opóźnienia w spłacie. Głównym warunkiem skorzystania z oferty jest dobra zdolność kredytowa oraz terminowe regulowanie wcześniejszych rat pożyczki (poprzedzających ostatnią ratę).

O ofertę „Super Promocji” możemy ubiegać się online na stronie firmy albo kontaktując się telefonicznie.

Super Grosz jakie warunki należy spełnić?

Warunki określone przez Super Grosz są całkowitą normą rynkową i nie odbiegają od konkurencji. Oto one:

 • Minimalny wiek wnioskodawcy to 21 lat. Górna granica wieku nie jest określona.
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i ważnego dowodu osobistego.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Super Grosz jako jedna z niewielu firm pożyczkowych udostępnia 2 metody weryfikacji:

 1. przelew weryfikacyjny (w wysokości 1 grosza) na konto bankowe firmy pożyczkowej,
 2. weryfikacja za pomocą aplikacji Konto X, które działa niemal tak samo jak popularny Instantor.

Przed udzieleniem pożyczki klient zostaje sprawdzony w:

 • BIK – Biurze Informacji Kredytowej.
 • KRD – Krajowym Rejestrze Długów.
 • KBIG – Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej.
 • BIG InfoMonior.
 • PWIP – Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Przykładowe koszty

Specjalnością Super Grosza są pożyczki długoterminowe w formie ratalnej. Na czym polega promocja? Otóż jeśli jesteś nowym klientem, wystarczy zaciągnąć pierwszą pożyczkę na wysokość 10 000 złotych i spłacić ją w ciągu 30 dni (przed datą pierwszej raty). Wówczas wszelkie koszty związane ze spłatą znikają, przez co pożyczka staje się całkowicie darmowa! Podobną promocję w swojej ofercie zastosował również Provident.

Minimalna kwota pożyczki dla nowych klientów to 1 000 złotych. Nowy klient może pożyczyć maksymalnie 10 000 złotych (stali klienci mają większy limit nawet do 15 000 złotych). Termin spłaty wynosi od 4 do 50 miesięcy.

Pożyczka w Super Grosz krok po kroku

Proces wnioskowanie o pożyczkę w firmie Super Grosz w całości odbywa się przez internet i wygląda następująco.

Przejdź na stronę Super Grosza
 1. Przy pomocy kalkulatora znajdującego się na stronie głównej ustalasz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz termin, w jakim chcesz spłacić zobowiązanie. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty pożyczki oraz po wyrażeniu niezbędnych zgód, możesz kliknąć przycisk „Otrzymaj ofertę”.
 2. Następnie wypełniasz formularz rejestracyjny kluczowy element składania wniosku w Super Groszu. Na początku wprowadzasz swoje podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko). Następnie podajesz dane na temat swojej zdolności kredytowej (status zatrudnienia, wysokość miesięcznych dochodów, charakter i miejsce pracy, miesięczne wydatki i ewentualnie osoby, jakie utrzymujemy). Nie możesz zapomnieć oczywiście także o adresie, numerze telefonu, numerze PESEL i adresie e-mail.

Kolejne kroki

 1. Przechodzisz do weryfikacji swojej tożsamości. Tak jak napisałem powyżej, możesz zrobić to na trzy sposoby.
 2. Super Grosz podejmuje decyzję, co nie zajmuje więcej niż kilka minut (oczywiście jeżeli zostałeś zweryfikowany w prawidłowy sposób). O przyznaniu pożyczki jesteś informowany za pomocą SMS-a.
 3. To wszystko pieniądze trafiają na Twoje konto. Zwykle trwa to kilkanaście minut.

Super Grosz – logowanie

Aby zalogować się na swój profil klienta w Super Grosz, musisz wejść na stronę supergrosz.pl i wybrać zakładkę „Zaloguj”, widoczną w prawym górnym rogu platformy. Następnie strona przeniesie Cię do okienka, w którym podajesz swój login oraz hasło podane podczas składania pierwszego wniosku.

Dane potwierdzasz przyciskiem „Zaloguj”. Gotowe. Z poziomu strefy klienta masz dostęp do informacji o aktualnych zobowiązaniach wobec Super Grosz. Mam możliwość też wnioskować o kolejną pożyczkę. Dostępna jest również opcja logowania się poprzez SMS, która przebiega w identyczny sposób.

Co, jeśli nie spłacisz pożyczki?

W przypadku nie spłacania rat pożyczki i braku woli u pożyczkobiorcy, aby nawiązać współpracę z placówką w celu uregulowania długu, Super Grosz ma do dyspozycji przewidziane prawem kroki. Ich cel jest jeden legalne i skuteczne wyegzekwowanie należnej zaległości.

 • Obciążenie pożyczkobiorcy odsetkami (wynoszą one 14% w skali roku) od dnia upłynięcia terminu spłaty.
 • Wypowiedzenie umowy pożyczki przez pożyczkodawcę, z czym wiąże się obowiązek oddania całości zobowiązania w terminie w przypadku nieterminowego spłacania rat.
 • Wysyłanie do pożyczkobiorcy upomnień i wezwań do zapłaty w formie listownej, telefonicznej, SMS-owej, a nawet przez osobiste wizyty przedstawiciela Super Grosza.
 • Przekazanie naszego długu firmie windykacyjnej.
 • Przeniesienie sprawy na drogę sądową. Sprawa zostanie po czasie opatrzona klauzulą wykonalności, a Ty będziesz musiał pokryć wszelkie koszty postępowania.
 • Wszczęcie postępowania komorniczego oraz obciążenie dłużnika wszelkimi kosztami wspomnianego postępowania.
 • Wprowadzenie Twoich danych do jednego, z rejestrów dłużników. Obniży to Twoją wiarygodność kredytową i utrudni w przyszłości ubieganie się o np. kredyty i chwilówki w innych firmach.

Czy polecił(a)byś Super Grosz przyjacielowi?

Zobacz wyniki

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o pożyczkach w Super Grosz w komentarzach poniżej. Twoja opinia pomaga innym!

Super Grosz – opinie klientów i recenzjaAiqlabs Sp. z o.o.
Rodzaj:Firma pożyczkowa
Data utworzenia firmy:2015
Numer REGON:360301004
Numer KRS:0000551150
Numer NIP:5252607460
Adres siedziby:Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa   
Opinie o Super Grosz (48)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • K
  K
  Kaizer
  08.03.2021, 20:36

  Ta firma to porazka.Dzwonili do mnie w sprawie pozyczki i zaproponowali kwote 8 tysiecy lacznie do splaty 21 tysiecy.Prawdziwa lichwa.Wyludzili odemnie dane i w dodatku okazalo sie ze dostalem odmowe i mam wrocic za 30 dni hahaha.Weryfikacja wieksza niz w bankach a oprocentowanie z kosmosu.Te pozytywne komentarze to chyba sobie pisza pracownicy tej firmy.

  • A
   A
   ARKADIUSZ
   18.12.2021, 12:01

   Złodzieje jako jedyni z pozabankowych podnieśli stopy procentowe. Już ich chorej prowizji im za mało.

  • Q
   Q
   Qb
   02.05.2022, 23:07

   Nie wiem skąd takie opinie wprowadzacie człowieka w błąd w rozmowie telefonicznej. Kwota wzięcia pożyczki 2000 zł po czym dostaje na konto 2000 zł ale w umowie jest ze przelaliście 2750 zł mam przelew z waszego konta gdzie wpłaciliście tylko 2000 złotych a nie tak jak zamieściliście to w umowie dlatego odstepuje od umowy. Jesteście oszustami mam papiery na Wasze oszustwo.. Nie polecam nikomu was

  • J
   J
   Jerrymat51
   17.05.2022, 20:16

   Zgoda ! złodzieje do kwadratu !!!

 • l
  l
  lukasz
  04.04.2020, 17:25

  Szczerze, nie polecam. Dreczą smsami przed data upływu terminu raty. Mało tego, nawet dzwonią czy na pewno wpłaci się rate terminowo. Zawsze terminowo wpłacone do tego czasu odkąd zaczęli wydzwaniać i zadręczać smsami czy aby na pewno wpłacę w terminie. Bez jaj nikt tak nie robi 3 dni przed upływem terminu.

  • s
   s
   sylwia
   28.10.2022, 13:13

   jestem zawiedziona nachalnością firmy zgadzam sie z Pana komentarzem mówie im że zapłace kilka dni po terminie i wiem ze doliczą mi odsetki dla nich to zysk wiec nie rozumiem ich podejścia wydzwanianie od rana po 7 razy bardzo nie miła Pani na infolini wręcz agresywna… deklaruje jej za zaplace 5 dni po terminie z odsetkami a ona mi mówie ze nie moge że musze dziś. Jak nie moge jak moge ? wiadomo że sobie szkodzę bo mam odsetki co prawda małe bo za dzień podobno 30 gr, a kobieta wydzwania co chwile nie miły ton wręcz czuje sie jak ścigana. Mam równiez pożyczkę w innym para banku providencie i tam takich cyrków nie ma, jest aplikacja jest kultura wystarczy powiedzieć ze wplace np tego i tego dnia po terminie to wiadomo że musze zapłacic troszke wiecej z odestkami ale oni na tym korzystaja wiec nie rozumiem skąd takie nękanie…. nigdy nie wezme u nich wiecej pożyczki bede odradzac znajomym i wszystkim ludziom….

 • I
  I
  Izabella
  20.01.2021, 17:14

  Najgorsza firma jaka może być, weryfikacja gorsza niż w bankach. Przy dwóch spłaconych kredytach w terminie dzwonią do pracodawcy. Od pół roku nie mogę się doprosić zwrotu nadpłaty za wcześniej spłacony kredyt co chwilę coś wymyślają a pani z działu z którą pisałam e-mail nie ma zielonego pojęcia o swoje j pracy. Już nie mówiąc o prowizji i odsetkach jakie biorą.

  • K
   K
   Klient97
   12.04.2021, 14:47

   Dokładnie tak ja mam to samo. Do brania to są pierwsi ale do oddawania to juz nie. Ja juz walcze 4 miesiac.

  • H
   H
   Hugo
   29.07.2022, 12:46

   Izabela, jak mogą dzwonić do pracodawcy jak NIE PODAJESZ takich informacji???.

 • W
  W
  Wiktor
  06.11.2022, 14:23

  Nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością ze strony tej firmy. Obsługa jjest bardzo dobra, podejście do klienta również jest na plus ;)

 • A
  A
  Asia
  28.10.2022, 11:38

  Szczerze mówiąc jak dla mnie firma posiada bardzo dobrą ofertę. Ogólnie z wzięciem pożyczki nie było żadnych problemów

 • M
  M
  Michał
  25.10.2022, 22:54

  Nie brać pięknie piszą 5 tys. zł pożyczki oddajemy 6.5 tysiąca z groszem czytajcie umowy przed podpisaniem pożyczka 5 tys. A zwrot całego kredytu i koszt to aż 18 tys

 • G
  G
  Grazyna
  17.10.2022, 12:06

  Wzięłam pożyczkę na 3700 podobno choc dostałam 3000 na 3 lata 35 rat mam spłacac po niecale 200 zł a ostatnia ratę mam zapłacić 3300 zł jak bym wiedziała o tym wcześniej to bym wogole tego nie brała

  • A
   A
   Aga
   25.10.2022, 15:57

   Proponuję przeczytać dokładnie umowę. W umowie jest napisane, że dla ostatniej raty zostanie zastosowany upust jeżeli będzie Pani terminowo spłacać raty. Pozdrawiam

 • A
  A
  Anastazja
  09.10.2022, 18:08

  Serdecznie polecam ;) Miła obsługa i przede wszystkim oferty tutaj są bardzo korzystne także nie mam zastrzeżeń

  • G
   G
   Grażyna
   17.10.2022, 12:19

   Minus taki to ostatnia rata to strasznie wielka wzięłam 3000 na 36 rat ostatnia ratę mam zapłacić 3600

 • L
  L
  Lidia
  07.10.2022, 20:32

  Nie ma w tej firmie żadnej restrukturyzacji pożyczki. Wprowadzają ludzi w błąd. Nie polecam tej firmy. Jak się spłaci wcześniej to żeby odzyskać nadpłatę radzę wziasc prawnika,nawet jeśli te koszty odzyskania dzieląc na połowę.Pol ja pół prawnik. Wolę tak niż im zostawiać dużą kasę.

 • W
  W
  Wiktor
  30.09.2022, 17:45

  Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Pożyczkę otrzymałem szybko, wystarczyło, że wypełniłem wniosek

Podobne artykuły
Sprawdź ofertę!