Super Grosz – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Przykład reprezentatywny

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
RRSO
36,14 %
? RRSO promocyjne
Treść promocji
Super Promocja z RRSO od 31,31%
Wiek firmy
12 miesięcy
Promocja
Tak
? 100% upustu prowizji za regularną spłatę
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 30 000 zł
Godziny pracy w niedziele
24/7
Godziny pracy w sobotę
24/7
Prowizja
0 %
? 100% upustu prowizji za regularną spłatę
Wymagane konto bankowe
Tak
Kwota
1 000 - 30 000 zł
Oprocentowanie
18,50 %
? zmienne
Okres spłaty
4 - 50 miesięcy
Maks. kolejna pożyczka
30000 zł
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 80 lat
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Sposób weryfikacji
Konto X lub przelew 1 zł
Czas wypłaty
15 minut
Metoda wypłaty
Przelew na konto

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 36,14% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 42 miesięcy, spłata w 42 ratach miesięcznych po 177,48 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 18.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 954,57 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 954,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 454,57 zł (stan na dzień 06.11.2023). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku niespełnienia warunków promocji (RRSO): 48,03% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 42 miesięcy, spłata w 41 ratach miesięcznych po 177,48 zł rata, rata 42. w kwocie 2 197,97 zł, oprocentowanie zmienne 18.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4 974,65 zł, w tym: prowizja 2 020,08 zł, odsetki 2 954,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty 9 474,65 zł (stan na dzień 06.11.2023).

Zalety
Prosta i przejrzysta w nawigacji witryna internetowa
Możliwość wydłużenia terminu spłaty pożyczki w formie refinansowania
Firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach
Możliwość przyspieszenia terminu spłaty pożyczki
Wady
Wysoka dolna granica wiekowa – 21 lat

Nasza ocena:

5.0/5

Ocena klientów:

3.6/5

Siedziba firmy

SuperGrosz Sp. z o.o.
Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 300000
KRS: 0000551150
NIP: 5252607460
REGON: 360301004

Rynek pożyczek jest wyjątkowo zróżnicowany. Ukazuje to nie tylko mnogość ofert na przeróżnych warunkach, ale i wiek najważniejszych graczy. Firmy takie jak Provident czy Profi Credit mogą się poszczycić kilkunastoletnim stażem. Nie brakuje także firm, które dopiero co zadomawiają się na rynku, jak np. Super Rata. Do tego grona należy właśnie Super Grosz — polskie przedsiębiorstwo istniejące od 2015 roku, które oferuje pożyczki ratalne. Aby zostać zauważonym przez ogromne grono klientów, firma postarała się przyciągnąć uwagę potencjalnych pożyczkobiorców sprawdzonym sposobem. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 15 tysięcy złotych dla stałych klientów. Dla nowych jest to 10 tysięcy, pożyczka może być jednak całkowicie darmowa przy spłacie w ciągu 30 dni! Warto też wspomnieć o tym, że jest to firma 100% z polskim kapitałem. Czy warto skorzystać z oferty Super Grosza?

Super Grosz nasza opinia

Oferta firmy Super Grosz na pierwszy rzut oka wygląda bardzo atrakcyjnie. Tym bardziej powinien być to dla nas powód, żeby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty. Jest ona bowiem wyjątkowo zróżnicowana. Charakteryzuje ją udostępnienie atrakcyjnych warunków finansowych z większymi maksymalnymi kwotami pożyczki dla stałych klientów.

Zapoznajmy się z ofertą i najważniejszymi warunkami tej polskiej firmy pożyczkowej.

SuperGrosz.pl to marka oferująca pożyczki długoterminowe do 50 miesięcy

Super Grosz obniża cennik!

Marka, mając na uwadze pilne potrzeby swoich klientów, wprowadziła na rynek nową ofertę „Super Promocji„. Polega ona na obniżeniu w wysokości od 20% do 90% prowizji przewidzianej w cenniku. Sama ostateczna obniżka zależy już od kwoty i okresu kredytowania, na jaki się zdecydujemy.

Dzięki temu możemy liczyć na niższą miesięczną ratę, a nawet na niedoliczanie dodatkowych kosztów w momencie niewielkiego opóźnienia w spłacie. Głównym warunkiem skorzystania z oferty jest dobra zdolność kredytowa oraz terminowe regulowanie wcześniejszych rat pożyczki (poprzedzających ostatnią ratę).

O ofertę „Super Promocji” możemy ubiegać się online na stronie firmy albo kontaktując się telefonicznie.

Super Grosz jakie warunki należy spełnić?

Warunki określone przez Super Grosz są całkowitą normą rynkową i nie odbiegają od konkurencji. Oto one:

 • Minimalny wiek wnioskodawcy to 21 lat. Górna granica wieku nie jest określona.
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i ważnego dowodu osobistego.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Super Grosz jako jedna z niewielu firm pożyczkowych udostępnia 2 metody weryfikacji:

 1. przelew weryfikacyjny (w wysokości 1 grosza) na konto bankowe firmy pożyczkowej,
 2. weryfikacja za pomocą aplikacji Konto X, które działa niemal tak samo jak popularny Instantor.

Przed udzieleniem pożyczki klient zostaje sprawdzony w:

 • BIK – Biurze Informacji Kredytowej.
 • KRD – Krajowym Rejestrze Długów.
 • KBIG – Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej.
 • BIG InfoMonior.
 • PWIP – Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Przykładowe koszty

Specjalnością Super Grosza są pożyczki długoterminowe w formie ratalnej. Na czym polega promocja? Otóż jeśli jesteś nowym klientem, wystarczy zaciągnąć pierwszą pożyczkę na wysokość 10 000 złotych i spłacić ją w ciągu 30 dni (przed datą pierwszej raty). Wówczas wszelkie koszty związane ze spłatą znikają, przez co pożyczka staje się całkowicie darmowa! Podobną promocję w swojej ofercie zastosował również Provident.

Minimalna kwota pożyczki dla nowych klientów to 1 000 złotych. Nowy klient może pożyczyć maksymalnie 10 000 złotych (stali klienci mają większy limit nawet do 15 000 złotych). Termin spłaty wynosi od 4 do 50 miesięcy.

Pożyczka w Super Grosz krok po kroku

Proces wnioskowanie o pożyczkę w firmie Super Grosz w całości odbywa się przez internet i wygląda następująco.

Przejdź na stronę Super Grosza
 1. Przy pomocy kalkulatora znajdującego się na stronie głównej ustalasz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz termin, w jakim chcesz spłacić zobowiązanie. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty pożyczki oraz po wyrażeniu niezbędnych zgód, możesz kliknąć przycisk „Otrzymaj ofertę”.
 2. Następnie wypełniasz formularz rejestracyjny kluczowy element składania wniosku w Super Groszu. Na początku wprowadzasz swoje podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko). Następnie podajesz dane na temat swojej zdolności kredytowej (status zatrudnienia, wysokość miesięcznych dochodów, charakter i miejsce pracy, miesięczne wydatki i ewentualnie osoby, jakie utrzymujemy). Nie możesz zapomnieć oczywiście także o adresie, numerze telefonu, numerze PESEL i adresie e-mail.

Kolejne kroki

 1. Przechodzisz do weryfikacji swojej tożsamości. Tak jak napisałem powyżej, możesz zrobić to na trzy sposoby.
 2. Super Grosz podejmuje decyzję, co nie zajmuje więcej niż kilka minut (oczywiście jeżeli zostałeś zweryfikowany w prawidłowy sposób). O przyznaniu pożyczki jesteś informowany za pomocą SMS-a.
 3. To wszystko pieniądze trafiają na Twoje konto. Zwykle trwa to kilkanaście minut.

Super Grosz – logowanie

Aby zalogować się na swój profil klienta w Super Grosz, musisz wejść na stronę supergrosz.pl i wybrać zakładkę „Zaloguj”, widoczną w prawym górnym rogu platformy. Następnie strona przeniesie Cię do okienka, w którym podajesz swój login oraz hasło podane podczas składania pierwszego wniosku.

Dane potwierdzasz przyciskiem „Zaloguj”. Gotowe. Z poziomu strefy klienta masz dostęp do informacji o aktualnych zobowiązaniach wobec Super Grosz. Mam możliwość też wnioskować o kolejną pożyczkę. Dostępna jest również opcja logowania się poprzez SMS, która przebiega w identyczny sposób.

Co, jeśli nie spłacisz pożyczki?

W przypadku nie spłacania rat pożyczki i braku woli u pożyczkobiorcy, aby nawiązać współpracę z placówką w celu uregulowania długu, Super Grosz ma do dyspozycji przewidziane prawem kroki. Ich cel jest jeden legalne i skuteczne wyegzekwowanie należnej zaległości.

 • Obciążenie pożyczkobiorcy odsetkami (wynoszą one 14% w skali roku) od dnia upłynięcia terminu spłaty.
 • Wypowiedzenie umowy pożyczki przez pożyczkodawcę, z czym wiąże się obowiązek oddania całości zobowiązania w terminie w przypadku nieterminowego spłacania rat.
 • Wysyłanie do pożyczkobiorcy upomnień i wezwań do zapłaty w formie listownej, telefonicznej, SMS-owej, a nawet przez osobiste wizyty przedstawiciela Super Grosza.
 • Przekazanie naszego długu firmie windykacyjnej.
 • Przeniesienie sprawy na drogę sądową. Sprawa zostanie po czasie opatrzona klauzulą wykonalności, a Ty będziesz musiał pokryć wszelkie koszty postępowania.
 • Wszczęcie postępowania komorniczego oraz obciążenie dłużnika wszelkimi kosztami wspomnianego postępowania.
 • Wprowadzenie Twoich danych do jednego, z rejestrów dłużników. Obniży to Twoją wiarygodność kredytową i utrudni w przyszłości ubieganie się o np. kredyty i chwilówki w innych firmach.

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o pożyczkach w Super Grosz w komentarzach poniżej. Twoja opinia pomaga innym!

Super Grosz – opinie klientów i recenzjaAiqlabs Sp. z o.o.
Rodzaj:Firma pożyczkowa
Data utworzenia firmy:2015
Numer REGON:360301004
Numer KRS:0000551150
Numer NIP:5252607460
Adres siedziby:Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa   
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.6/5 - (152 votes)
Opinie o Super Grosz (71)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • K
  K

  Kaizer

  08.03.2021, 20:36

  Wyróżniający się komentarz

  Ta firma to porazka.Dzwonili do mnie w sprawie pozyczki i zaproponowali kwote 8 tysiecy lacznie do splaty 21 tysiecy.Prawdziwa lichwa.Wyludzili odemnie dane i w dodatku okazalo sie ze dostalem odmowe i mam wrocic za 30 dni hahaha.Weryfikacja wieksza niz w bankach a oprocentowanie z kosmosu.Te pozytywne komentarze to chyba sobie pisza pracownicy tej firmy.

  • A
   A

   ARKADIUSZ

   18.12.2021, 12:01

   Wyróżniający się komentarz

   Złodzieje jako jedyni z pozabankowych podnieśli stopy procentowe. Już ich chorej prowizji im za mało.

  • Q
   Q

   Qb

   02.05.2022, 23:07

   Wyróżniający się komentarz

   Nie wiem skąd takie opinie wprowadzacie człowieka w błąd w rozmowie telefonicznej. Kwota wzięcia pożyczki 2000 zł po czym dostaje na konto 2000 zł ale w umowie jest ze przelaliście 2750 zł mam przelew z waszego konta gdzie wpłaciliście tylko 2000 złotych a nie tak jak zamieściliście to w umowie dlatego odstepuje od umowy. Jesteście oszustami mam papiery na Wasze oszustwo.. Nie polecam nikomu was

  • J
   J

   Jerrymat51

   17.05.2022, 20:16

   Wyróżniający się komentarz

   Zgoda ! złodzieje do kwadratu !!!

  • K
   K

   Ktoś

   06.12.2022, 18:25

   Wyróżniający się komentarz

   Nie polecam nikomu kto nie chce mieć komornika przez ich niekompetencję, otóż wziąłem pożyczkę u tego Pożyczkodawcy, miałem małe przerwy po spłacie pożyczki, po pewnym telefonie pani powiedziała mi że ponoć mam wszystko spłacone a teraz po kilku miesiącach dostałem list od komornika właśnie od tego pożyczkodawcy. Jednym słowem dno, zgłoszę to gdzie trzeba

 • l
  l

  lukasz

  04.04.2020, 17:25

  Wyróżniający się komentarz

  Szczerze, nie polecam. Dreczą smsami przed data upływu terminu raty. Mało tego, nawet dzwonią czy na pewno wpłaci się rate terminowo. Zawsze terminowo wpłacone do tego czasu odkąd zaczęli wydzwaniać i zadręczać smsami czy aby na pewno wpłacę w terminie. Bez jaj nikt tak nie robi 3 dni przed upływem terminu.

  • s
   s

   sylwia

   28.10.2022, 13:13

   Wyróżniający się komentarz

   jestem zawiedziona nachalnością firmy zgadzam sie z Pana komentarzem mówie im że zapłace kilka dni po terminie i wiem ze doliczą mi odsetki dla nich to zysk wiec nie rozumiem ich podejścia wydzwanianie od rana po 7 razy bardzo nie miła Pani na infolini wręcz agresywna… deklaruje jej za zaplace 5 dni po terminie z odsetkami a ona mi mówie ze nie moge że musze dziś. Jak nie moge jak moge ? wiadomo że sobie szkodzę bo mam odsetki co prawda małe bo za dzień podobno 30 gr, a kobieta wydzwania co chwile nie miły ton wręcz czuje sie jak ścigana. Mam równiez pożyczkę w innym para banku providencie i tam takich cyrków nie ma, jest aplikacja jest kultura wystarczy powiedzieć ze wplace np tego i tego dnia po terminie to wiadomo że musze zapłacic troszke wiecej z odestkami ale oni na tym korzystaja wiec nie rozumiem skąd takie nękanie…. nigdy nie wezme u nich wiecej pożyczki bede odradzac znajomym i wszystkim ludziom….

 • I
  I

  Izabella

  20.01.2021, 17:14

  Wyróżniający się komentarz

  Najgorsza firma jaka może być, weryfikacja gorsza niż w bankach. Przy dwóch spłaconych kredytach w terminie dzwonią do pracodawcy. Od pół roku nie mogę się doprosić zwrotu nadpłaty za wcześniej spłacony kredyt co chwilę coś wymyślają a pani z działu z którą pisałam e-mail nie ma zielonego pojęcia o swoje j pracy. Już nie mówiąc o prowizji i odsetkach jakie biorą.

  • K
   K

   Klient97

   12.04.2021, 14:47

   Wyróżniający się komentarz

   Dokładnie tak ja mam to samo. Do brania to są pierwsi ale do oddawania to juz nie. Ja juz walcze 4 miesiac.

  • H
   H

   Hugo

   29.07.2022, 12:46

   Wyróżniający się komentarz

   Izabela, jak mogą dzwonić do pracodawcy jak NIE PODAJESZ takich informacji???.

 • A
  A

  Anna

  21.11.2023, 16:42

  Wyróżniający się komentarz

  Czy wysyłają umowę czy inne papiery do domu poczta?

 • M
  M

  Michal

  11.10.2023, 00:11

  Wyróżniający się komentarz

  Tragedia nad tragedia. Motto firmy „zniszczyc klienta” Wszystko nie legal i oszusci. Omijac wielkim lukiem. Firma nie warta nawet tego grosza jednego.

 • E
  E

  Eve

  11.08.2023, 08:19

  Wyróżniający się komentarz

  Przestrzegam przed tą firmą. Zważywszy na to, że miałam w którymś momencie problem ze spłatą, starałam się utrzymać max 2 raty w plecy, by nie wypowiedzieli mi umowy. Wierzyłam w końcu, że wyjdę na prostą i będę już regularnie spłacać :) No to się okazało, że sprzedali dług firmie windykacyjnej. Normalnie wiadomość o cesji wierzytelności, ustalanie ratalnego planu spłaty długu u nowego wierzyciela, spłacam teraz w terminie. Ale! W BIK supergrosz wciąż nie zaktualizowało statusu pożyczki i wychodzi na to, że im już zalegam z płatnością pół roku, choć od kwietnia tego roku nie obsługują mojego zobowiązania(Ale ich system na stronie internetowej wciąż notuje kolejny braki wpłat). Przemiła pani na infolinii stwierdziła, że oni taki status mogą trzymać, więc pozostało mi wysłać do nich wiadomość z wezwaniem do zmiany statusu w BIK pod rygorem skutków prawnych. Jeśli to ich nie ruszy, wtedy pozostaje mi zasięgnąć pomocy adwokata :/

 • G
  G

  Grzegorz

  28.06.2023, 12:13

  Wyróżniający się komentarz

  Pożyczyłem 2k, do spłaty 5k.
  Chciałem spłacić pożyczkę wcześniej. Codziennie wysyłam do nich maila z pytaniem ile mam przelać. 0 odpowiedzi.
  ludzie, idźcie zbierać puszki zanim się zdecydujecie pożyczać od nich. Lepiej wyjdziecie.

 • D
  D

  Damian

  17.05.2023, 19:49

  Wyróżniający się komentarz

  Nie polecam , przy kwocie 3400zl na 42 raty po byciu klientem 2 lata (zdarzało się parę razy wziąć pożyczkę) na umowie było 5000zl z racji że kilka razy brałem nie sprawdziłem umowy wierząc że wszystko jest okej po miesiącu chciałem zobaczyć ile mam do oddania na dzisiejszy dzień okazało się że nie 3400+około 80zl za miesiąc a 5000zl plus 100zl koszta za miesiąc, dołożyli jakiś pakiet medyczny na tele porady medyczne które kosztują 1600zl . Na dzisiejszy dzień mam do oddania 5100 za pożyczenie 3400zl miesiąc temu. Nic z tym nie ds się zrobić tak mi powiedzieli na infolinii. Nie polecam

 • C
  C

  Ciśnienie

  08.05.2023, 21:04

  Wyróżniający się komentarz

  Lichwa jakich mało. Teraz mi jakąś firmę podesłali, co mi jakiś ludzi z Inspekcji Terenowej będą na mój adres wysyłali. Sprawa już do prawnika trafiła za między innymi wyłudzanie danych…

 • P
  P

  Paula

  11.04.2023, 17:50

  Wyróżniający się komentarz

  Jakaś totalna masakra, wyłudzacze danych , pierwsze głupie pytanie- o znak zodiaku, później o moje stosunki z szefową / kim dla mnie jest / czy jest kimś z rodziny. Szkoda słów. Wyłączyłam się , bo nie będzie mnie jakiś pajac do odpowiedzi na ich durne pytania ” przekonywał”.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Super Grosz
Złóż wniosek