AXI Card – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
4.5
Ocena użytkowników
3.9
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Zaświadczenie o zarobkach
Maks. pierwsza pożyczka
500 - 4 000 zł
Złóż wniosek w AXI Card

Siedziba firmy

Adres:

Easy Payment Services Ltd

Aleje Jerozolimskie 89/43

02-001 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

KRS: 0000720382
NIP: 1070040459
REGON: 369578776
Pierwsza pożyczka gratis Tak
? 30-dniowy okres bezodsetkowy; obecnie obowiązuje promocja skierowana dla Nowych Klientów 30 dni bez opłat 0% RRSO.
Darmowe bankomaty - Polska Tak
? Brak opłat za wypłatę gotówki z bankomatów
Wymagane konto bankowe Tak
Kwota 500 - 6 000 zł
Okres spłaty 12 - 120 miesięcy
? karta kredytowa - umowa 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
Okres bezodsetkowy 30 dni
? promocja!
Bezpłatna karta Tak
? warunkiem jest aktywne korzystanie z karty
Promocja Nie
RRSO 83,54 %
Oprocentowanie 6,94 %
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 4 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 6000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 21 - 99 lat
Czas wypłaty do 48 godzin
? 80% przyznanego limitu kredytowego przelane zostanie na konto bankowe bezpośrednio po akceptacji limitu
Metoda wypłaty limit na karcie
Sposób weryfikacji Instantor

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2.400,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 2.539,68 zł (w tym: kapitał 2.400,00 zł, odsetki 13,68 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 126,00 zł). Stan na 11/02/2022.

Weryfikacja w bazach dłużników
KBIG KRD ERIF BIK

Karty kredytowe od lat cieszą się wśród polskich konsumentów dużą popularnością jako łatwo dostępny produkt pozwalający w szybki, a co ważne – podręczny sposób pokryć pilne wydatki. Wbrew pozorom, nie jest to jedynie specjalność banków. W siłę rośnie bowiem także konkurencja z branży pozabankowej – dziś przyglądamy się jednej z najciekawszych tego typu ofert od AXI Card.

Kto choćby jednorazowo miał styczność z pożyczkami pozabankowymi, ten wie, jak zróżnicowana i optymalnie dopasowana do potrzeb klienta jest to branża. Od dawna nie zamyka się ona jednak tylko na oferowaniu krótkoterminowych lub długoterminowych alternatyw dla bankowych kredytów konsumpcyjnych. Coraz większą popularnością cieszą się także niebankowe karty kredytowe, które mogą stanowić nie tylko alternatywę, ale i znacznie lepsze rozwiązanie niż klasyczny limit na karcie w banku.

AXI Card – podstawowe informacje

Karta kredytowa AXI Card to produkt oferowany przez młodą, bułgarską spółkę Easy Payment Services LTD specjalizującą się w oferowaniu różnorodnych usług finansów konsumenckich. Ta z kolei jest częścią dużego, międzynarodowego holdingu Management Financial Group szczycącego się pozycją „jednego z wiodących dostawców niebankowych usług” zarówno w regionie Europy Środkowej, jak i Europy Wschodniej.

Innymi słowy, AXI Card to propozycja sektora pozabankowego, stanowiąca kontrę dla klasycznych kart kredytowych od bankowych gigantów. Co więcej, posiada ona niezbędne certyfikaty i licencje czyniące ją produktem pełnoprawnym i bezpiecznym – wymienić można tutaj m.in. bycie członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart.

Karta AXI opatrzona jest logiem MasterCard, co oznacza posiadanie licencji do wydawania i akceptowania płatności instrumentami płatniczymi opatrzonymi logo tej wielkiej organizacji płatniczej. Na polskim rynku produkt ten obecny jest stosunkowo niedługo, bo od lutego 2018 roku – funkcjonując z siedzibą w stołecznej Warszawie. AXI Card jednak systematycznie oswaja się z polskim rynkiem, zwracając uwagę coraz szerszego grona klientów.

karta axi card
W AXI Card zwiększono limit kredytowy z 3 tys. do 4 tys. zł bez żadnych odsetek

AXI Card opinie

Na podjęcie ostatecznej decyzji na temat skorzystania z usług określonego dostawcy kart kredytowych ma wiele czynników – jednych przekonuje zakres dostępnego limitu na karcie do uzyskania, innych przejrzyste warunki i szybkość uzyskania karty. To jednak nie wszystko, bo w dobie internetu konsumenci cenią i kierują się też wiele razy tym, jak dotychczasowi klienci oceniają dany produkt na podstawie swoich recenzji.

Dostęp do nich uzyskujemy za pośrednictwem popularnej frazy „AXI Card opinie„. Możemy się w ten sposób dowiedzieć, że konsumenci cenią ten produkt za możliwość wnioskowania i uzyskania go w 100% online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Pozytywne uwagi zbierają także stosunkowo mało skomplikowane koszty i liczne promocje – jak ta obowiązująca w momencie pisania tego tekstu, która pozwala na darmowe korzystanie z karty przez miesiąc.

Czy jesteś zadowolony z usług AXI Card?

Zobacz wyniki

Jak działa ta karta kredytowa?

Zasady, na których działa karta kredytowa AXI, są bardzo proste i nie odbiegają od reguł, na których oparte są konkurencyjne produkty finansowe. Otrzymując pozytywną decyzję w sprawie otrzymania karty, klient uzyskuje płatniczy plastik z typowymi dla kredytowych kart oznaczeniami, który umożliwia dokonywanie transakcji na trzy dostępne sposoby.

 • Płatności zbliżeniowe.
 • Płatności poprzez wprowadzenie karty do terminalu.
 • Transakcje internetowe, wprowadzając dane karty podczas zakupu.

Na karcie otrzymujemy limit na wysokość kwoty, o którą zawnioskowaliśmy. Każdego miesiąca możemy dokonywać transakcji nie większych niż ten limit, którego spłacanie odbywa się za pomocą przelewów na wskazany numer rachunku AXI. Nie musimy wykorzystywać limitu w całości – to klient decyduje, ile limitu wykorzystuje, dostosowując go do swoich potrzeb.

1 lutego 2021 roku Axi Card wprowadziło ważne udogodnienie. 80% przyznanego limitu kredytowego jest przelewane klientom na konto bankowe bezpośrednio po akceptacji limitu. Klient nie musi już czekać fizycznie na kartę, żeby móc skorzystać z przyznanego limitu. Jest to cecha produktu, która była mocno pożądana przez osoby korzystające z usług AXI Card. Brawo zatem dla tej firmy za wsłuchiwanie się w głosy swoich klientów!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kartę?

Wnioskując o kartę kredytową AXI Card, należy pamiętać o konieczności spełnienia podstawowych warunków określających grupę klientów, jakiej pożyczkodawca jest gotowy udzielić wsparcia finansowego.

 • Należy być co najmniej osobą pełnoletnią.
 • O limit na karcie mogą wnioskować tylko osoby ze statusem osoby fizycznej.
 • Do złożenia wniosku o kartę kredytową należy założyć konto użytkownika.

Jako że mamy do czynienia z ubieganiem się o uzyskanie specyficznej odmiany pożyczki, pamiętać też trzeba o konieczności poddania się weryfikacji zdolności kredytowej. Posiłkując się informacjami z dokumentu „polityka prywatności” na stronie internetowej AXI, przedstawiamy wszystkie bazy, z których zostanie pobrany raport na temat historii spłaty zobowiązań i ewentualnego zadłużenia.

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.
 • ERIF.
 • CRIF.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową?

Znając już warunki, jakie musimy spełnić jako konsument, pozostaje już tylko opisać proces wnioskowania o samą kartę. Podobnie jak wymagania, nie jest on zbytnio skomplikowany i można go uznać za wyjątkowo przejrzysty – co potęguje fakt, że samo AXI Card w estetyczny sposób rozrysowało go na swojej stronie internetowej.

 1. W pierwszym kroku należy wejść na stronę internetową AXI i wybrać niebieski przycisk „złóż wniosek” umieszczony w belce na samej górze.
 2. W ten sposób zostaniemy przekierowani do wnioskowania 100% online o uzyskanie karty, wypełniając go niezbędnymi informacjami na temat naszych danych osobowych oraz wysokości i czasu obowiązywania limitu na karcie.
 3. Wypełniony wniosek pozostaje już tylko wysłać do rozpatrzenia, który AXI bada zdalnie za pośrednictwem telefonu.
 4. W przypadku pozytywnej decyzji karta kredytowa zostanie wysłana kurierem za darmo na wskazany przez konsumenta adres.
 5. Po uzyskaniu karty należy ją aktywować. Bieżące informacje uzyskujemy za pośrednictwem konta użytkownika gromadzącego wszystkie dane o transakcjach, saldzie itd.
Złóż wniosek o AXI Card

Parametry karty

Jeśli mowa o dostępnych parametrach kwotowych karty, to AXI nie przedstawia na tym gruncie zbyt rozbudowanych informacji. Ze strony głównej możemy się dowiedzieć jedynie o maksymalnym limicie, jaki może się znaleźć na karcie. Jest to dokładnie 6000 złotych. Pozostałe parametry pozostają zatem tajemnicą do momentu, gdy nie złożymy wniosku i nie odbędziemy rozmowy z konsultantem AXI Card.

AXI Card

Jakie opłaty są wliczone?

Po scharakteryzowaniu ogólnego zakresu kwoty, na którą może zostać określony limit na karcie, pora wreszcie przedstawić ogólny zakres kosztów wliczonych w uzyskanie karty. Korzystamy w końcu z klasycznej usługi pozabankowej pożyczki, która obowiązuje nas do poniesienia dodatkowych opłat na rzecz pożyczkodawcy.

Na swojej stronie internetowej AXI określa następujące rodzaje opłat i ich wysokość.

 • Stopa procentowa: 0.57%.
 • Opłata miesięczna: 5.25% (nie jest ona naliczana w przypadku niekorzystania z karty kredytowej).
 • Minimalna kwota spłaty: 15%.
 • RRSO: 83.54%.

Szukasz najlepszej karty kredytowej na rynku? Sprawdź nasz ranking kart kredytowych, gdzie na bieżąco aktualizujemy i porównujemy oferty polskich banków!

Przykładowe promocje

Analizując obszernie ofertę karty kredytowej AXI, warto wspomnieć też o tym, że klienci zainteresowani skorzystaniem z usług tego produktu mogą liczyć na regularnie pojawiające się akcje promocyjne i liczne, atrakcyjne ulgi. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów takich ofert, które widoczne były na stronie AXI w momencie tworzenia tekstu.

 • 30 dni bez żadnych kosztów.
  Osoby, które złożyły wniosek o limit kredytowy w trakcie trwania promocji, mogą uzyskać 30-dniowy (miesięczny) okres korzystania z karty bez naliczanych żadnych dodatkowych opłat.
 • Przyprowadź swoich przyjaciół do AXI Card (promocja z grudnia 2019).
  Za polecenie karty znajomym lub członkom rodziny możliwe było pozyskanie nawet 250 złotych. Działało to w następujący sposób – każdy klient mógł polecić maksymalnie 5 osób, z czego za każdą z nich otrzymywał 50 złotych.

Zastrzegamy, że wskazane oferty są rzecz jasna widoczne na stronie w momencie tworzenia tekstu. Ich czas obowiązywania jest ograniczony, jednak pożyczkodawca regularnie je zmienia i odświeża. Niektóre mogą zostać zastąpione przez inne, pozostałe mogą wkrótce wrócić w jeszcze bardziej atrakcyjnej formie!

Czym się wyróżnia?

Oferta karty kredytowej AXI Card zwraca uwagę nie tylko estetycznym przedstawieniem oferty i konkurencyjnymi parametrami, ale i licznymi funkcjonalnościami mogącymi dla wielu osób stanowić dodatkowy atut. Przyjrzyjmy się teraz szeregowi najciekawszych aspektów, pod których względem oferta AXI szczególnie się wyróżnia.

 • AXI Card przewiduje automatyczne powiadomienia po dokonaniu każdej transakcji, które otrzymujemy darmowym SMS-em.
 • AXI Card od 1 lutego 2021 roku przelewa na konto 80% limitu kredytowego od razu po akceptacji wniosku. Tym samym nie musimy czekać na to, aż kurier dostarczy nam fizyczną kartę kredytową.
 • Pobieranie gotówki z bankomatów jest darmowe na obszarze całej Polski i tysięcy różnych operatorów.
 • Firma zapewnia biuro obsługi klienta dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do tego, trzema kanałami – Facebookiem, mailem lub infolinią.
 • Każdego miesiąca klient AXI otrzymuje informacje z wyciągiem transakcji z ostatnich 30 dni, a także informacje o aktualnych zobowiązaniach.
 • Istnieje także możliwość zarządzania płatnościami za granicą, a także płatnościami POS wypłatami gotówkowymi.
 • Z poziomu konta użytkownika klient AXI może szybko aktywować lub zablokować swoją kartę.
 • AXI należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a także posiada certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca.
AXI Card wygląd strony
axi-card.pl

AXI Card – nasza opinia

Przedstawiona dzisiaj oferta karty kredytowej AXI Card to jeden z najciekawszych sposobów na uzupełnienie swoich finansów osobistych. Dzięki konkurencyjnym kosztom, przejrzyście rozplanowanym informacjom, niewygórowanym warunkom i wygodnym metodom obsługi, karta od AXI to realna konkurencja dla klasycznych bankowych i pożyczkowych usług.

Dopełnieniem obrazu jest mniej restrykcyjne podejście do weryfikacji historii kredytowej, a także możliwość wnioskowania i uzyskania karty całkowicie zdalnie. Karta kredytowa od AXI pozwala niezaznajomionemu z ofertą klientowi szybko zapoznać się z detalami na temat oferty za pomocą wygodnej, przejrzystej strony internetowej. Poszukując karty kredytowej – warto bliżej przyjrzeć się AXI Card!

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

 • 222 70 70 30

Mail:

 • help@axi-card.pl

Informacje na temat spółki

AXI Card

Easy Payment Services

OOD Sp. z o. o.

Rodzaj:
Pozabankowa karta kredytowa
Numer REGON:
369578776
Numer NIP:
1070040459
Numer KRS:
0000720382
Data rejestracji KRS:
27 lutego 2018
Adres firmy

ul. Żurawia 22/502, 00-515 Warszawa

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie karty kredytowej oraz jej szczegółowych parametrów przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 23 czerwca 2020 roku.

3.9/5 - (24 votes)
Opinie o AXI Card (18)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • M
  M
  Monika
  16.07.2020, 18:56

  Wielka porazka

  • P
   P
   Paweł
   03.01.2022, 16:18

   Oszuści. Dostałem limit 3000zł ,spłaciłem 3×500 czyli 1500zł , później leżałem 6 tygodni w szpitalu i jak wyszedłem miałem do spłacenia 5000zł.

 • B
  B
  Bartosz
  09.04.2021, 08:24

  Nie dajcie sie nabrac. To jest najgorszy syf jaki widzialem. Minimlna kwota splaty, nie jest zadną spłatą a jedynie kosztem obslugi karty i wplacajac ją dlug sie nie zmniejsza. Dla 2400 pln min kwota splaty to 360 pln a po wplacie intak dluga dalej wynosi 2400 pln. 10 minimalnych splat to 3600 pln a dlug nadal bez zmian. KNF powinien sie tym zajac.

  • a
   a
   adi
   24.09.2021, 17:52

   Juz sie nabrałem

  • O
   O
   Oskar
   13.01.2022, 23:53

   Masakra co się dzieje. Minimalna kwota do spłaty NIGDY nie jest ratą. W banku też macie minimalną kwotę spłaty i ona też porywa głównie koszty. Karty kredytowe nie są produktem ratalnym! Za równo w Axi jak i w banku trzeba je spłacać po miesiącu. Owszem banki oferują rozłożenie zadłużenia na raty, ale jak ktoś używa spłaty minimalnej, która z definicji ma pokryć koszty bez spłacania zaległości i oczekuje, że karta będzie się spłacać to coś tu jest nie tak. Kto bierze produkt kredytowy nie wiedząc nawet jak się go spłaca…. Btw. W bankach macie mniejsze RRSO.

  • I
   I
   Izabela
   13.04.2022, 11:13

   Złodzieje złodzieje

 • l
  l
  lukasz.szmaja@gmail.com
  21.04.2021, 19:10

  Banda Wariatów i Oszuści sami są w tym Axi Card.!!! Złodziejska firma zajmuje się pożyczkami, i Zdziera z Ludzi kasę, ciężko spłacić pożyczkę bo walą odsetki za odsetkami. ! Najgorsze dziadostwo chyba ze wszystkich firm..

 • W
  W
  Wojciech
  13.04.2022, 18:28

  Wystrzegaj cię się tej karty jak ognia!

 • K
  K
  Kadia
  01.03.2022, 07:59

  Złodzieje, i jeszcze raz złodzieje

 • U
  U
  Urzytkownik
  02.01.2022, 12:45

  Porażka nie polecam!!!

 • J
  J
  Jacek37
  18.10.2021, 10:23

  Potrzebowałem pieniędzy na naprawę samochodu i mogłem liczyć na wsparcie Axi. Łatwa aplikacja i przejrzysta umowa. Jak oddajesz w terminie, nie masz naliczonych żadnych dodatkowych opłat…

 • I
  I
  Igor
  11.10.2021, 13:26

  Ludzie czy wy potraficie czytać? Na kartce do której jest przyklejona karta widnieje jak byk:
  „Aby odnowić limit na karcie spłacaj wiecej niż 15% przyznanego limitu ponieważ w pierwszej kolejnosci Twoja wpłata pokrywa biezace koszty i odsetki”. Dopiero dostałem no ale nie oczekuje że bedzie za darmo tylko że spłace 115% i jestem na czysto.

 • G
  G
  Gosia
  13.08.2021, 15:25

  Od niedawna korzystam z usług Axi i jestem zadowolona. Szybka wpłata na konto i bezproblemowe zwiększenie limitu.

 • N
  N
  Nigdy więcej
  02.07.2021, 12:20

  Dokładnie to jest porażka powinno się to nagłośnić i zgłosić gdzie się da wogole nie spłaca się karty tylko to idzie dla nich zgłaszajcie to nie dajmy się wyzyskiwać co to za karta

  • I
   I
   Iwi72
   09.02.2022, 14:02

   Nie polecam tej karty, nie spłaca się kwota minimalna, wszystko idzie na koszta i jeszcze rośnie dług

Podobne artykuły
Sprawdź ofertę!
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x