AXI Card – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
4.5
Ocena użytkowników
3.8
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Zaświadczenie o zarobkach
Maks. pierwsza pożyczka
1 500 - 6 000 zł
Złóż wniosek w AXI Card

Siedziba firmy

Adres:

Easy Payment Services Ltd

Aleje Jerozolimskie 89/43

02-001 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

KRS: 0000720382
NIP: 1070040459
REGON: 369578776
Maks. kolejna pożyczka 11000 zł
? Axi Card Standard – główny produkt z limitem dla powracających Klientów 6 000 zł Axi Card Prime – produkt premium z limitem dla powracających Klientów 11 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka 1 500 - 6 000 zł
? Axi Card Standard – główny produkt z limitem dla nowych Klientów do 4 000 zł Axi Card Prime – produkt premium z limitem dla nowych Klientów do 6 000 zł
Promocja Tak
? promocja skierowana dla Nowych Klientów 30 dni bez opłat 0% RRSO. Szybki przelew na konto, gdzie 80% limitu kredytowego zostaje automatycznie przyznane po akceptacji limitu
Pierwsza pożyczka gratis Tak
? 30-dniowy okres bezodsetkowy; obecnie obowiązuje promocja skierowana dla Nowych Klientów 30 dni bez opłat 0% RRSO.
Darmowe bankomaty - Polska Tak
? Brak opłat za wypłatę gotówki z bankomatów
Wymagane konto bankowe Tak
Kwota 1 500 - 6 000 zł
Okres spłaty 1 - 12 miesięcy
? karta kredytowa - umowa 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
Okres bezodsetkowy 30 dni
? promocja!
Bezpłatna karta Tak
? warunkiem jest aktywne korzystanie z karty
RRSO 169,50 %
Oprocentowanie 6,94 %
Wiek pożyczkobiorcy 21 - 70 lat
Czas wypłaty od 15 minut
? 60% przyznanego limitu kredytowego przelane zostanie na konto bankowe bezpośrednio po akceptacji limitu poprzez Fast Cash nawet w ciągu 15 minut od podpisania umowy online. Automatyczne przelewy działają również w weekendy i święta.
Metoda wypłaty limit na karcie
Sposób weryfikacji Kontomatik

Przykład reprezentatywny w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 700,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 700,00 zł, w tym: kapitał 2 700,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje Przykład reprezentatywny dla produktu Prime - kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 169,5% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 700,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 448,21 zł (kapitał 2 700,00 zł, odsetki 265,10 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 483,11 zł), oprocentowanie stałe 20%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach.

Karty kredytowe od lat cieszą się dużą popularnością. Dla polskich konsumentów ten produkt jest łatwo dostępny, szybki i co ważne – podręczny. Wbrew pozorom, plastik z pożyczonymi środkami, nie jest jedynie specjalnością banków. W siłę rośnie bowiem także konkurencja z branży pozabankowej. Dziś przyglądamy się jednej z najciekawszych tego typu ofert od AXI Card.

Kto choćby raz miał styczność z pożyczkami pozabankowymi, ten wie, jak zróżnicowana jest to branża. Coraz większą popularnością cieszą się nie tylko tradycyjne chwilówki, ale także niebankowe karty kredytowe. Mogą one stanowić nie tylko alternatywę, ale i znacznie lepsze rozwiązanie niż klasyczny limit na karcie w banku.

AXI Card – podstawowe informacje

Karta kredytowa AXI Card to produkt młodej, bułgarskiej spółki Easy Payment Services LTD. Firma specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych usług finansów konsumenckich. Ta z kolei jest częścią dużego, międzynarodowego holdingu Management Financial Group. Grupa ta szczyci się pozycją „jednego z wiodących dostawców niebankowych usług” zarówno w regionie CE jak i CEE.

Innymi słowy, AXI Card to propozycja sektora pozabankowego, stanowiąca kontrę dla klasycznych kart kredytowych od bankowych gigantów. Co więcej, posiada ona niezbędne certyfikaty i licencje. Tym samym czyni to ten produkt pełnoprawnym i bezpiecznym. Można tutaj wymienić m.in. członkostwo w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Producentów Kart.

Karta AXI opatrzona jest logiem MasterCard, co oznacza posiadanie licencji do wydawania i akceptowania płatności instrumentami płatniczymi opatrzonymi logo tej olbrzymiej organizacji płatniczej. Na polskim rynku produkt ten obecny jest od lutego 2018 roku – funkcjonując z siedzibą w stołecznej Warszawie. AXI Card jednak systematycznie oswaja się z polskim rynkiem, zwracając uwagę coraz szerszego grona klientów.

W AXI Card zwiększono limit kredytowy do 6 tys. zł

AXI Card opinie

Na podjęcie ostatecznej decyzji na temat skorzystania z usług określonego dostawcy kart kredytowych ma wiele czynników. Jednych przekonuje zakres dostępnego limitu na karcie do uzyskania, innych – przejrzyste warunki i szybkość uzyskania karty. To jednak nie wszystko, bo w dobie internetu konsumenci kierują się też tym, jak dotychczasowi klienci oceniają dany produkt na podstawie swoich recenzji.

Dostęp do nich uzyskujemy za pośrednictwem popularnej frazy „AXI Card opinie„. Możemy się w ten sposób dowiedzieć, że konsumenci cenią ten produkt za możliwość wnioskowania i uzyskania go w 100% online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Pozytywne uwagi zbierają także stosunkowo mało skomplikowane koszty i liczne promocje – takie jak ta obowiązująca w momencie pisania tego tekstu, która pozwala na darmowe korzystanie z karty przez pierwszy miesiąc.

Jak działa karta kredytowa AXI?

Zasady, na których działa karta kredytowa AXI, są bardzo proste i nie odbiegają od reguł, na których oparte są konkurencyjne produkty finansowe. Otrzymując pozytywną decyzję w sprawie otrzymania karty, klient uzyskuje płatniczy plastik z typowymi dla kredytowych kart oznaczeniami, który umożliwia dokonywanie transakcji na trzy dostępne sposoby:

 • poprzez płatności zbliżeniowe,
 • płatności poprzez wprowadzenie karty do terminalu,
 • transakcje internetowe, wprowadzając dane karty podczas zakupu.

Na karcie otrzymujemy limit na wysokość kwoty, o którą zawnioskowaliśmy. Każdego miesiąca możemy dokonywać transakcji nie większych niż ten limit, którego spłata odbywa się za pomocą przelewów na wskazany numer rachunku AXI. Nie musimy wykorzystywać limitu w całości – to klient decyduje, ile środków wykorzystuje, dostosowując go do swoich potrzeb.

W 2023 roku Axi Card wprowadziło ważne udogodnienie. 60% przyznanego limitu kredytowego jest przelewane klientom na konto bankowe bezpośrednio po akceptacji limitu. Klient nie musi już czekać fizycznie na kartę, żeby móc skorzystać z przyznanego limitu. Jest to cecha produktu, która była mocno pożądana przez osoby korzystające z usług AXI Card. Brawo zatem dla tej firmy za wsłuchiwanie się w głosy swoich klientów!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kartę?

Wnioskując o kartę kredytową AXI Card, należy pamiętać o konieczności spełnienia podstawowych warunków określających grupę klientów, jakiej pożyczkodawca jest gotowy udzielić wsparcia finansowego.

 • Należy być co najmniej osobą pełnoletnią.
 • O limit na karcie mogą wnioskować tylko osoby ze statusem osoby fizycznej.
 • Do złożenia wniosku o kartę kredytową należy założyć konto użytkownika.

Jako że mamy do czynienia z ubieganiem się o uzyskanie specyficznej odmiany pożyczki, warto pamiętać też o konieczności poddania się weryfikacji zdolności kredytowej. Posiłkując się informacjami z dokumentu „polityka prywatności” na stronie internetowej AXI, przedstawiamy wszystkie bazy, z których zostanie pobrany raport na temat historii spłaty zobowiązań i ewentualnego zadłużenia:

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową?

Znając już warunki, jakie musimy spełnić jako konsument, pozostaje już tylko opisać proces wnioskowania o samą kartę. Podobnie jak wymagania, nie jest on zbytnio skomplikowany i można go uznać za wyjątkowo przejrzysty – co potęguje fakt, że samo AXI Card w estetyczny sposób rozrysowało go na swojej stronie internetowej.

 1. W pierwszym kroku należy wejść na stronę internetową AXI i wybrać niebieski przycisk „złóż wniosek” umieszczony w belce na samej górze.
 2. W ten sposób zostaniemy przekierowani do wnioskowania 100% online o uzyskanie karty, wypełniając go niezbędnymi informacjami na temat naszych danych osobowych oraz wysokości i czasu obowiązywania limitu na karcie.
 3. Wypełniony wniosek pozostaje już tylko wysłać do rozpatrzenia, który AXI bada zdalnie za pośrednictwem telefonu.
 4. W przypadku pozytywnej decyzji pozabankowa karta kredytowa zostanie wysłana kurierem za darmo na wskazany przez konsumenta adres.
 5. Po uzyskaniu karty należy ją aktywować. Bieżące informacje uzyskujemy za pośrednictwem konta użytkownika gromadzącego wszystkie dane o transakcjach, saldzie itd.
Złóż wniosek o AXI Card

Parametry karty

AXI w dniu 16.01.2023 roku, wprowadziło do sprzedaży dwa nowe produkty, które zastępują dotychczasową kartę. Mowa o:

 • Axi Card Standard z głównym limitem dla nowych klientów wynoszącym do 4 000 zł i dla powracających z limitem do 6 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 326,5 %.
 • Axi Card Prime – produkt premium z limitem dla nowych Klientów do 6 000 zł i dla powracających Klientów do 11 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 169,52%

Dodatkowo w ramach oferty promocyjnej, nowi klienci mogą skorzystać z bezpłatnego okresu 30 dni, liczonego od dnia użycia karty. Przez ten czas RRSO wynosi 0%.

AXI Card

Szukasz najlepszej karty kredytowej na rynku? Sprawdź nasz ranking kart kredytowych, gdzie na bieżąco aktualizujemy i porównujemy oferty polskich banków!

AXI Card – Przykładowe promocje

Klienci zainteresowani skorzystaniem z usług tego produktu mogą liczyć na regularne akcje promocyjne i liczne, atrakcyjne ulgi. Swego czasu dużą popularnością cieszyła się akcja: „Przyprowadź swoich przyjaciół do AXI CARD” czy też „Mikołajkowe Marzenia”. Aktualnie (styczeń 2023 r.) obowiązuje jedyna promocja: 30 dni bez żadnych kosztów. Osoby, które złożyły wniosek o limit kredytowy w trakcie trwania promocji, mogą uzyskać 30-dniowy (miesięczny) okres korzystania z karty bez naliczanych żadnych dodatkowych opłat.

Czym się wyróżnia AXI Card?

AXI Card zwraca uwagę nie tylko estetycznym przedstawieniem oferty i konkurencyjnymi parametrami, ale też licznymi funkcjonalnościami mogącymi dla wielu osób stanowić dodatkowy atut. Przyjrzyjmy się teraz szeregowi najciekawszych cech, które wyróżniają ofertę kart kredytowych AXI.

 • AXI Card przewiduje automatyczne powiadomienia po dokonaniu każdej transakcji, które otrzymujemy darmowym SMS-em.
 • AXI Card przelewa na konto 60% limitu kredytowego od razu po akceptacji wniosku. Tym samym nie musimy czekać na to, aż kurier dostarczy nam fizyczną kartę kredytową.
 • Od listopada 2022 firma w procesie sprzedaży wykorzystuje system PreApproved. Dzięki temu wiążąca decyzja wydawana jest w czasie krótszym niż 2 minuty, co pozwala Klientowi na podpisanie umowy w jednej sesji online.
 • Pobieranie gotówki z bankomatów jest darmowe na obszarze całej Polski i tysięcy różnych operatorów.
 • Firma zapewnia biuro obsługi klienta dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do tego, trzema kanałami – Facebookiem, mailem lub infolinią.
 • Każdego miesiąca klient AXI otrzymuje informacje z wyciągiem transakcji z ostatnich 30 dni, a także informacje o aktualnych zobowiązaniach.
 • Istnieje także możliwość zarządzania płatnościami za granicą, a także płatnościami POS wypłatami gotówkowymi.
 • Z poziomu konta użytkownika klient AXI może szybko aktywować lub zablokować swoją kartę.
 • AXI należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a także posiada certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca.

AXI Card – nasza opinia

Przedstawiona oferta karty kredytowej AXI Card to jeden z najciekawszych sposobów na pozyskanie dodatkowych środków na dowolny cel. Dzięki konkurencyjnym kosztom, przejrzyście rozplanowanym informacjom, niewygórowanym warunkom i wygodnym metodom obsługi, karta od AXI to realna konkurencja dla klasycznych bankowych i pożyczkowych usług.

Dopełnieniem obrazu jest mniej restrykcyjne podejście do weryfikacji historii kredytowej, a także możliwość wnioskowania i uzyskania karty całkowicie zdalnie. Karta kredytowa od AXI pozwala niezaznajomionemu z ofertą klientowi szybko zapoznać się z detalami na temat oferty za pomocą wygodnej, przejrzystej strony internetowej. Poszukując karty kredytowej – warto bliżej przyjrzeć się AXI Card!

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

 • 222 70 70 30

Mail:

 • help@axi-card.pl

Informacje na temat spółki

AXI Card

Easy Payment Services

OOD Sp. z o. o.

Rodzaj:
Pozabankowa karta kredytowa
Numer REGON:
369578776
Numer NIP:
1070040459
Numer KRS:
0000720382
Data rejestracji KRS:
27 lutego 2018
Adres firmy

ul. Żurawia 22/502, 00-515 Warszawa

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie karty kredytowej oraz jej szczegółowych parametrów przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 18 stycznia 2023 roku.

Opinie o AXI Card (36)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • M
  M

  Monika

  16.07.2020, 18:56

  Wyróżniający się komentarz

  Wielka porazka

  • P
   P

   Paweł

   03.01.2022, 16:18

   Wyróżniający się komentarz

   Oszuści. Dostałem limit 3000zł ,spłaciłem 3×500 czyli 1500zł , później leżałem 6 tygodni w szpitalu i jak wyszedłem miałem do spłacenia 5000zł.

  • M
   M

   Maks

   02.06.2022, 12:59

   Wyróżniający się komentarz

   Karta jest 4 razy tańsza niż chwilówka i sporo droższa niż karta z banku. To nie jest pożyczka ratalna, ale możesz używać limitu kredytowego co miesiąc jeśli spłacasz kwotę minimalną bez konieczności składania wniosku. Wypłaty z bankomatów są za darmo w Polsce i Europie.

 • B
  B

  Bartosz

  09.04.2021, 08:24

  Wyróżniający się komentarz

  Nie dajcie sie nabrac. To jest najgorszy syf jaki widzialem. Minimlna kwota splaty, nie jest zadną spłatą a jedynie kosztem obslugi karty i wplacajac ją dlug sie nie zmniejsza. Dla 2400 pln min kwota splaty to 360 pln a po wplacie intak dluga dalej wynosi 2400 pln. 10 minimalnych splat to 3600 pln a dlug nadal bez zmian. KNF powinien sie tym zajac.

  • a
   a

   adi

   24.09.2021, 17:52

   Wyróżniający się komentarz

   Juz sie nabrałem

  • O
   O

   Oskar

   13.01.2022, 23:53

   Wyróżniający się komentarz

   Masakra co się dzieje. Minimalna kwota do spłaty NIGDY nie jest ratą. W banku też macie minimalną kwotę spłaty i ona też porywa głównie koszty. Karty kredytowe nie są produktem ratalnym! Za równo w Axi jak i w banku trzeba je spłacać po miesiącu. Owszem banki oferują rozłożenie zadłużenia na raty, ale jak ktoś używa spłaty minimalnej, która z definicji ma pokryć koszty bez spłacania zaległości i oczekuje, że karta będzie się spłacać to coś tu jest nie tak. Kto bierze produkt kredytowy nie wiedząc nawet jak się go spłaca…. Btw. W bankach macie mniejsze RRSO.

  • I
   I

   Izabela

   13.04.2022, 11:13

   Wyróżniający się komentarz

   Złodzieje złodzieje

 • l
  l

  lukasz.szmaja@gmail.com

  21.04.2021, 19:10

  Wyróżniający się komentarz

  Banda Wariatów i Oszuści sami są w tym Axi Card.!!! Złodziejska firma zajmuje się pożyczkami, i Zdziera z Ludzi kasę, ciężko spłacić pożyczkę bo walą odsetki za odsetkami. ! Najgorsze dziadostwo chyba ze wszystkich firm..

 • H
  H

  Henry

  02.01.2023, 15:34

  Wyróżniający się komentarz

  Zwykła lichwa .Nie ma problemu z dostaniem karty np.limit 3500 a same odsetki dla nich które znikają bezpowrotnie to ponad 520 zł jak wykorzystasz kartę i chcesz spłacić najmnieszą kwotę.Wpłacasz najniższą kwotę 520 na kartę wpływa zero 0 a 520zł znika.LICHWA!

 • M
  M

  Małgorzata Kazmierowska

  29.12.2022, 15:26

  Wyróżniający się komentarz

  Limit na karcie jaki otrzymałam to 3500 zł.Splacsm systematycznie kwotę minimalna 525 zł.od 15 miesięcy.,więc spłaciłam ponad 7 tys.a firma przysłała mi pismo że do spłaty mam 4300.Wyglada na to że nic nie spłaciłam a dług rośnie cały czas.Nie zapłaciłam im minimalnej kwoty w tym miesiącu i jestem z ich strony dzień w dzień po 3 razy dziennie nękana telefonami przez ich pracowników.Strasza mnie firma windykacyjną.Przestrzegam przed tą firmą.Zeykli oszuści i złodzieje

  • s
   s

   syroman

   29.05.2023, 15:52

   Wyróżniający się komentarz

   kwota minimalna nie jest spłatą kapitału tylko odsetkami od użytej kwoty limitu!!!! Spłacasz tylko prowizję, a kapitał ciągle pozostaje do spłaty

 • M
  M

  Mieczysław

  06.12.2022, 16:52

  Wyróżniający się komentarz

  Banda oszustów. Wiecznie wpłaty dochodzą do nich po terminie a jak wysłałem 25 żeby doszło do 5 to stwierdzili że to się nie liczy bo to było w zeszłym miesiącu i mam znowu płacić. W umowie jest do 5 . Wydzwaniają kilka razy i twierdzą że liczy się tylko wpłata między 1 a 5. Złodzieje i oszuści. LUDZIE NIE BIERZCIE TEJ KARTY.

 • M
  M

  Mario3

  07.11.2022, 10:53

  Wyróżniający się komentarz

  Jestem od 3 lat klientem axi. Karta sluzy mi do codziennych zakupów, gdy braknie gotówki. Jestem zadowolony.

 • A
  A

  Ala

  06.09.2022, 18:21

  Wyróżniający się komentarz

  Ludzie opamiętajcie się ,nigdy tej „karty” nie bierzcie.
  W marcu wziełam kartę z limitem 3500 zł co miesiąc wpłacałam 525 zł min.kwotę, która nie szła na spłate dług tylko na ich koszty itp,.Dzisiaj mam do spłaty 4300 zł na karcie-
  6x525zł= 3150zł,które już dostali i nadal mam dług a nawet większy niż otrzymałam w marcu na karcie.
  Jutro kończę ten syf i nigdy więcej.
  Nie polecam. Ktoś powinien się mocniej przyjrzeć.

 • L
  L

  Lichwa

  06.09.2022, 11:33

  Wyróżniający się komentarz

  Ja mam po miesiącu wykorzystanego limitu 3000 do spłaty ponad 3900.Zablokowali mi kartę i naliczyli sobie jakąś dodatkowa prowizję nie wiadomo skąd 500zl.Takiej lichwy nie ma nigdzie.Sprawe zgłaszam do UOKIk ,Rzecznika Finansowego oraz uruchamiam moich prawników.Jezeli oni nie wypowiedzą umowy i nie oddadzą sprawy do sądu to ja pozwę te firmę.Takie praktyki to już podlegają pod wyludzenie.

  • W
   W

   Weronika

   01.06.2023, 05:45

   Wyróżniający się komentarz

   Udało się w końcu coś z nimi zrobić?

 • M
  M

  Maciej

  11.08.2022, 13:09

  Wyróżniający się komentarz

  Zwykła lichwa. Niby karta kredytowa a jest to zwykła chwilówki. Spłacając niby kwotę minimalną wcale część sumy nie wraca na kartę, jest to zwykle refinansowanie chwilówki (odpowiedź wymuszona na bok). Bok to jakaś porażka, nic nie można się dowiedzieć a jak się zadaje niewygodne pytania wykręcają się byle nie odpowiedzieć lub odpowiedzieć prawda. Wpadłem w ten kanał i jak najszybciej chce z niego wyjść. Unikać axi card jak ognia.

Podobne artykuły
Sprawdź ofertę!