Inkaso Kredytowe – dlaczego do mnie pisze?

Inkaso Kredytowe – co to za firma?

Inkaso Kredytowe Sp z.o.o. istnieje od 2013 roku. Spółka ta pomaga odzyskiwać zaległe należności przede wszystkim firmom z sektora pożyczkowego, bankowego, energetycznego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego.

Firma zajmuje się dochodzeniem roszczeń finansowych. Głównym przedmiotem jej działalności jest windykacja i kompleksowa pomoc podmiotom gospodarczym i konsumentom w odzyskaniu zaległej płatności.

Ponadto, w zakres oferowanych usług wchodzi także zakup wierzytelności. W tym drugim przypadku właścicielem trudnej do odzyskania wierzytelności staje się firma windykacyjna. Poza tym spółka podejmuje się również mediacji na linii wierzyciel-dłużnik, dążąc do wypracowania korzystnego dla obu stron rozwiązania.

Jak deklaruje spółka na swojej stronie internetowej – ich celem jest odzyskanie danej wierzytelności przez umożliwienie osobie zadłużonej spłaty zobowiązania. Firma pozostaje w stałym kontakcie z kancelariami komorniczymi, dzięki czemu może regularnie śledzić stan spraw będących na etapie egzekucji komorniczej.

Reasumując, omawiana firma wkracza wszędzie tam, gdzie pojawiają się duże ilości trudnych do odzyskania wierzytelności.

Dane firmy:

Adres:
Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
KRS:0000450302
NIP:1070025365
Nazwa spółki:Inkaso Kredytowe Sp. z o.o.

Dane kontaktowe:

Adres mailowy:info@inkasokredytowe.pl
Strona www:https://www.inkasokredytowe.pl
Telefon:502-781-024
501-986-267
Kontakt dla dłużnika:https://www.inkasokredytowe.pl/dla-dluznika-t21/czesto-zadawane-pytania-t26

Inkaso Kredytowe – jak działa?

Dochodzenie wierzytelności firma prowadzi w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, gdyż czynności windykacyjne mają charakter:

 • windykacji polubownej – jej celem jest monitorowanie postępowania dłużnika tak, by ten spłacił należność, z którą zalega,
 • windykacji sądowej – w tym wypadku warto wiedzieć, że dochodzi do niej dopiero wówczas, gdy dłużnik nie wykazuje chęci współpracy i „miga się” od spłaty zobowiązania.

Co ciekawe, firma pozwala również „przystąpić” do czyjegoś długu i pomóc w jego spłacie.

Skąd Inkaso Kredytowe ma moje dane?

Gdy kontaktuje się z Tobą Inkaso Kredytowe, to albo Twój dług został sprzedany właśnie tej firmie, albo pierwotny wierzyciel poprosił ją o pomoc w odzyskaniu należności. Czy to powód do paniki? Niekoniecznie, ponieważ poniżej krótko omówimy, jak możesz mądrze i legalnie sobie z nimi poradzić.

Pierwszy krok, jaki musisz wykonać, to ustalenie tego, skąd Inkaso Kredytowe ma Twoje dane, ponieważ to, w jaki sposób weszło w posiadanie niespłaconego dotąd przez Ciebie zobowiązania, przesądzi o Twoich dalszych działaniach. Dlatego, dowiedz się, czy spółka tylko działa w imieniu wierzyciela, czy też odkupiła Twoje długi od niego i teraz, to ona nimi zarządza. Sprawdź, także podstawę prawną oraz kwotę do zapłaty.

Jeśli cokolwiek budzi Twoje wątpliwości – skontaktuj się z Inkaso Kredytowe i pytaj o wszystko, co jest dla Ciebie niejasne. Gdy kwota widniejąca na wezwaniu do zapłaty wydaje Ci się zbyt wysoka, poproś o przedstawienie Ci tego, jak została wyliczona.

Pamiętaj, że masz prawo czegoś nie wiedzieć, a pracownicy Inkaso Kredytowe są właśnie po to, by Ci pomóc.

Jak dogadać się z Inkaso Kredytowe?

Wbrew pozorom jest to dość proste, gdyż zawarcie ugody możliwe jest na jeden z wymienionych sposobów:

 • wysłanie prośby o rozłożenie zadłużenia na raty mailowo (poprzez dostępny na stronie formularz) lub pocztą,
 • dzwoniąc pod numer telefonu (22) 102-18-66,
 • wysyłając sms o treści „rozmowa” na numer 502 781 100,
 • wypełniając formularz na tej stronie.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.5/5 - (4 votes)
Komentarze (3)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • k
  k

  killbill

  29.09.2020, 22:13

  Wyróżniający się komentarz

  z windykacją się nie rozmawia! !!nigdy!!!i nie uznaje się długu. ..zablokować, nie odbierać.

 • S
  S

  Sebastian

  14.11.2020, 02:56

  Wyróżniający się komentarz

  Zwracam się z prośbą do firmy Inkasso Kredytowe z prośbą o rozłożenie mojego długu wobec firmy pożyczkowej via SMS na raty w której został wydany wyrok w sądzie okregowy w lodzi. Moje możliwości finansowe to 25 listopada 300zl 10grudnia to 450zl później na każdego 25-ty dzień miesiąca kwotę 350zl. Wpłaty zawsze będą dokonywane w terminie z wysłaniem potwierdzeniea na adres email opiekuna sprawy. Uniknie to mnie dodatkowych kosztów komorniczych. Z uwagi na trudna sytuację epidemiczna w kraju i na świecie oraz możliwości skorzystania z prawa do obrony dołożyłem spłatę długu. Nadmieniam iż jest to propozycja realna i ostateczna do spełnienia przeze mnie warunków spłaty zadłużenia wobec Via SMS. Proszę o ustosunkowanie się do mojej prośby. Sebastian Śliwa tel 603306187 lub email sliwa.seba@wp.pl

  • P
   P

   Paulina Krupa

   16.11.2020, 12:21

   Wyróżniający się komentarz

   Panie Sebastianie, taką prośbę proszę wysłać na e-mail firmy: info@inkasokredytowe.pl lub skontaktować się telefonicznie (22) 102-16-66. My niestety nie mamy możliwości rozpatrywania wniosków. Publikujemy jedynie wartościowe treści, które mogą pomóc naszym czytelnikom w rozwiązaniu kłopotów finansowych.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie