Pożyczki bez zdolności kredytowej. Oferty dla każdego

Twoja historia kredytowa nie należy do najlepszych? Jeżeli spotykasz się z ciągłą odmową ze strony banków, warto zwrócić się po pożyczkę bez zdolności kredytowej. Tego typu świadczenia udzielane są przez firmy pozabankowe, które są o wiele bardziej liberalne w doborze klientów w porównaniu do klasycznych banków

Pożyczki bez zdolności kredytowej:

1-miejsce pozyczki

300 - 20000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

3 - 48 mies.

Termin płatności

30 minut

Czas wypłaty

Zobacz
1-miejsce pozyczki

1000 - 25000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

6 - 36 mies.

Termin płatności

1-3 dni

Czas wypłaty

Zobacz
kredyt dla zadluzonych

100 - 25000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

1 - 12 mies.

Termin płatności

30 minut

Czas wypłaty

Zobacz

2500 - 25000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

12 - 60 mies.

Termin płatności

1-3 dni

Czas wypłaty

Zobacz

Pożyczki bez BIK

Pożyczka bez zdolności? Tylko w firmie pozabankowej.

Nie da się ukryć, że uzyskanie pożyczki w banku jest trudne, a do tego czasochłonne. Instytucja bankowa jest zmuszona do szczegółowej weryfikacji danych klienta, a także sprawdzenia jego zdolności kredytowej. W efekcie duża część potencjalnych pożyczkobiorców jest przez banki skreślana na starcie.

Wielu z nich udaje się do pozabankowych firm pożyczkowych, których z roku na rok funkcjonuje na rynku coraz więcej. Instytucje te działają na zupełnie innych zasadach niż banki, co sprawia, że w dużej mierze mogą same zdecydować o tym, komu udzielić pożyczki. Duża konkurencja na rynku sprawiła, że instytucje zajmujące się udzielaniem pożyczek zaczęły walczyć o klienta. Część z nich zrezygnowała ze szczegółowej weryfikacji potencjalnych pożyczkobiorców. Zaowocowało to ofertami pożyczek dla osób bez zdolności kredytowej oraz bardzo często rezygnacją ze sprawdzania klientów w popularnych bazach dłużników.

Pożyczka bez zdolności kredytowej to większe oprocentowanie

Udzielenie pożyczki osobie nieposiadającej zdolności kredytowej to dla firmy pożyczkowej duże ryzyko. Z tego względu instytucje, które wprowadzają tego typu usługi, próbują się dodatkowo zabezpieczyć. Zabezpieczenie to polega na zwiększeniu oprocentowania pożyczki.

Choć pożyczka bez zdolności kredytowej w porównaniu do innych produktów jest stosunkowo droga, należy pamiętać, że jest udzielana na krótki czas, co sprawia, że nawet wyższe oprocentowanie nie będzie dużą sumą. Dodatkowo tego typu pożyczki online udzielane są na niewielkie kwoty.

Kto może ubiegać się o pożyczkę bez zdolności kredytowej?

pozyczka bez zdolnosci
Zasady udzielania pożyczek osobom nieposiadającym stałych dochodów są podobne do reguł, obowiązujących w przypadku innych pożyczek. Należy pamiętać, że każda firma może ustalać własne zasady, na podstawie których rozpocznie współpracę z pożyczkobiorcą. W większości wypadków konieczne będzie posiadanie polskiego obywatelstwa. Niezwykle ważnym czynnikiem jest również wiek potencjalnego pożyczkobiorcy. Niezbędne minimum to ukończenie osiemnastego roku życia, choć wiele firm nie chce podejmować współpracy z osobami, które nie ukończyły dwudziestu jeden lat. W większości wypadków obowiązuje również górna granica wiekowa. Niektóre firmy nie pożyczają pieniędzy osobom po siedemdziesiątym roku życia.

Żeby otrzymać pieniądze niezbędne jest konto bankowe, a także podanie adresu zameldowania. Jeżeli ubiegamy się o pożyczkę za pośrednictwem internetu, wszystkie dokumenty zostaną dostarczone do nas przez kuriera. Lub też umowa zostanie podpisana przez Internet za pośrednictwem przelewu na 1 grosz.

Umowa pożyczki bez zdolności

Pamiętajmy, żeby przed podpisaniem umowy o pożyczkę dokładnie zweryfikować firmę, z którą podejmujemy współpracę. Bardzo ważne jest również to, żeby dokładnie czytać dokumenty, jakie podpisujemy. Jeżeli nie rozumiemy jakiejś kwestii, nie podpisujmy umowy. W takim przypadku należy niezwłocznie poprosić o wyjaśnienia.

Współcześnie prawo chroni pożyczkobiorców. Jeśli zdarzy się nam sytuacja, że nie przeczytamy uważnie umowy, a później dojdziemy do wniosku, że jej warunki nie są dla nas tak korzystne, jak myśleliśmy na początku lub też po podpisaniu umowy dojdziemy do wniosku, że jednak nie potrzebujemy pieniędzy, bądź w międzyczasie znajdziemy korzystniejszą ofertę, pamiętajmy, że zgodnie z prawem klient ma czternaście dni na odstąpienie od niej i to bez konieczności podawania przyczyny. Ważne jest również to, że w momencie, kiedy wiemy już, że nie będziemy w stanie spłacić naszych zobowiązań finansowych w terminie, możemy ubiegać się o przedłużenie czasu spłaty pożyczki. W ten sposób mamy szansę uniknąć konieczności spłaty odsetek karnych. Pamiętajmy jednak, żeby poinformować pożyczkodawcę o zaistniałej sytuacji przed upływem terminu spłaty.

O czym należy pomyśleć przed zaciągnięciem pożyczki?

Zanim zdecydujemy się ubiegać o pożyczkę, należy zastanowić się dziesięć razy. Dotyczy to szczególnie sytuacji, w przypadku braku zdolności kredytowej. Dokładnie przeanalizujmy naszą sytuację finansową i odpowiedzmy sobie na pytanie, czy na sto procent będziemy w stanie spłacić nasze zobowiązania. Jeżeli dojdziemy do wniosku, że nie – lepiej zrezygnować z pożyczania pieniędzy, gdyż wiąże się to z poważnymi konsekwencjami.

Kto najczęściej szuka pożyczki bez zdolności kredytowej lub bez baz?

Według statystyk od google oraz naszych własnych danych, osoby zainteresowane pożyczkami bez weryfikacji w bazach dłużników BIK, BIG, KRD to najczęściej osoby pomiędzy 23 a 35 rokiem życia. Nie można się dziwić tej statystyce, ponieważ właśnie w tym czasie dokonuje się najwięcej zmian w życiu, na przykład wyprowadzka od rodziców czy decyzja o poczęciu potomstwa. W tym wieku młodzi ludzie są też na początku swojej kariery zawodowej i często zmieniają miejsca pracy. Wiąże się to z nie zawsze stabilnymi dochodami i brakiem płynności finansowej. Często wsparciem jest wtedy wnioskowanie o szybką pożyczkę pozabankową.

Gdzie jest najwyższa przyznawalność pożyczek?

Gdzie szukać pożyczki dla każdego, najlepiej takiej, która łagodnie podchodzi do badania zdolności kredytowej? Znakomicie by również było, gdyby nie weryfikowała w biurze informacji kredytowej. Do najpopularniejszych firm tego typu należy Provident oraz Profi Credit. Obie te firmy nie sprawdzają w BIK oraz mają wysoką akceptowalność wniosków. Niestety, minusem jest wyższy koszt pożyczki niż w firmach, które skrupulatnie sprawdzają wszystkie bazy dłużników.

pozyczki bez zdolnosci kredytowej

Zobacz także:

Autor wpisu: Stanisław

Dodaj komentarz

3 komentarze

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

  1. Daniel 29 września 2019 at 10:17 - Odpowiedz

    Jestem po zakończeniu upadlosci konsumenckiej czy jest szansa dostac gdzies kredyt

  2. Ernest 28 stycznia 2019 at 08:13 - Odpowiedz

    Na kredyt dla zadłużonych znaleźli dla mnie pożyczkę :)