Ranking chwilówek Styczeń 2019. Najlepsze pożyczki online.

Sprawdź Nasz ranking pożyczek pozabankowych na styczeń 2019, by dowiedzieć się, które oferty firm udzielających szybkich pożyczek są warte uwagi. Niezależnie od tego, czy chcesz skonsolidować swoje zadłużenia, czeka Cię duży wydatek, czy po prostu chcesz szybko pożyczyć pieniądze, dobrym rozwiązaniem może być chwilówka. Na czołowych miejscach zestawienia znalazły się firmy cechujące się wysoką przyznawalnością, ale także 

 PożyczkodawcaPierwsza pożyczka do:Pierwsza za darmoSprawdź
3000 złTakZobacz
Szybka gotówka6000 złTakZobacz
Wonga1500 złTakZobacz
finbo3000 złTakZobacz
Kuki3000 złTakZobacz
Miloan2500 złTakZobacz
Wandoo2500 złTakZobacz
Extra portfel3000 złTakZobacz
Via sms1500 złTakZobacz
Vivus3000 złTakZobacz
Halo pożyczka2000 złTakZobacz
Alfa kredyt1500 złTakZobacz
Lendon2500 złTakZobacz
2000 złTakZobacz
alegotowka2000 złTakZobacz
Pożyczka plus2000 złTakZobacz
1000 złTakZobacz
Tani kredyt3100 złTakZobacz
Ferratum bank money1500 złTakZobacz
Zaliczka2000 złNieZobacz
LimeKredyt3250 złTakZobacz
Smart pożyczka3000 złTakZobacz
1500 złNieZobacz
creditpl3000 zł-50%Zobacz
solven-finance8000 złTakZobacz
Łatwy kredyt1500 złTakZobacz
zylion1500 złTakZobacz
700 złNieZobacz
Szybka moneta3000 złTakZobacz
Soho credit1000 złTakZobacz
freezl5000 złTakZobacz
6000 złNieZobacz
credilo1600 złTakZobacz
Finansowe posiłki3000 złTakZobacz
credissimo3000 złNieZobacz
ekassa4000 złNieZobacz
Provident20000 złTak*Zobacz

Zwycięzca rankingu: NetCredit – 3000 złotych na start

Styczeń jest miesiącem, kiedy Nasze portfele odczuwają skutki grudniowych, świątecznych szaleństw oraz zabawy sylwestrowej. NetCredit – łotewska firma świadcząca usługi ekspresowych pożyczek pozabankowych, ma dla Nas rewelacyjne rozwiązanie. Niekwestionowany mistrz rankingów pożyczkek, NetCredit jest godnym uwagi pożyczkodawcą, z którym przy rozpoczęciu współpracy – czyli przy pierwszej pożyczce, pożyczysz nawet 3000 złotych. Dodajmy, że pierwsza pożyczka od NetCredit jest darmowa, a przy kolejnej, masz szansę otrzymać nawet 5000 złotych.
Każdy kredytobiorca chce uzyskać najlepszą możliwą ofertę w NetCredit – pośrednicy zrobią co w ich mocy, aby zaproponować Ci najlepsze warunki. To dlatego tak zwane darmowe pożyczki z NetCredit stały się szczególnie popularne – jednak trzeba pamiętać, że pierwszy szybki darmowy kredyt jest zwykle dostępny tylko dla nowych klientów. Wielu kredytodawców chce przyciągnąć nowych użytkowników, dzięki czemu zapewniają możliwość ubiegania się o pożyczkę na korzystnych warunkach – taki też plan działania na styczeń i najblizsze miesiące ma NetCredit. Szybka bezpłatna pożyczka oznacza, że Klienci NetCredit otrzymują 100% zniżki na prowizję.

Na drugim miejscu bez niespodzianek

Szybka Gotówka – ekspresowe pożyczki, to oferta dla osób, którym się spieszy. Zasłużenie zajęła ponownie drugie miejsce w rankingu. Szybka Gotówka w swojej ofercie na styczeń, oferuje darmową pożyczkę w wysokości aż 3000 złotych, z terminem spłaty – maksymalnie 30 dni.  Jest to warta uwagi oferta, której jak na razie nie przebija żaden inny pozabankowy pożyczkodawca. Interesującym jest także fakt, że styczeń należy do Szybkiej Gotówki pod względem kolejnych pożyczek – w styczniu Szybka Gotówka pożyczy Ci już nawet 7000 złotych w ramach drugiej pożyczki.
Pożyczka nieoprocentowana w Szybka Gotówka, którą mają szansę otrzymać nowi Klienci, oznacza, że wnioskowana kwota będzie dostępna bez odsetek i innych kosztów, tj. po upływie uzgodnionego terminu spłaty pożyczki, zapłacisz tyle, ile pożyczyłeś. Pierwszy darmowy kredyt jest dostępny tylko na małą skalę, a zwykle kredytodawcy – jak też szybkie pożyczki Szybka Gotówka, oferują młodym klientom kilka tysięcy złotych na pokrycie codziennych wydatków.

Kto może otrzymać szybką pożyczkę gotówkową? Nasz ranking pożyczek pozabankowych na styczeń to najwiekszy wybór ofert pożyczkowych na rynku!
Zwykle, osoby ubiegające się o wsparcie finansowe z instytucji bankowych, muszą spełnić szereg niekiedy bardzo trudnych wymagań. Szybkie pożyczki internetowe styczeń, dają natomiast możliwość otrzymania zastrzyku gotówki dla osób, które w instytucji bankowej “nie miały by szans”. Tak więc pożyczkę gotówkową otrzymają osoby:

• Bez oficjalnego zatrudnienia, ale ze stabilnymi dochodami

Niespodziewane wydatki zdarzają się każdemu, ale nie zawsze dana osoba jest oficjalnie zatrudniona – sytuacje życiowe mogą być różne. Szybkie pożyczki dla bezrobotnych są dostępne dla niektórych kredytodawców, ale musisz zrozumieć, że w każdym przypadku musisz mieć wystarczający dochód, aby spłacić pożyczkę. Ranking zawiera także takie firmy. Szybkie pożyczki bez stałego zatrudnienia mogą być przydatne, jednak musisz pamiętać – priorytetem przy decyzji mającej na celu pobranie pożyczki, jest 100-procentowa pewność, że będziesz w stanie ją spłacić!
Pożyczki gotówkowe dla osób bez oficjalnego dochodu mogą być użyteczne dla bezrobotnych, co pozwoli pokryć powstałe zadłużenia lub codzienne wydatki. Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby pożyczyć tyle, ile możesz spłacić z miesięcznego dochodu: świadczenia lub emerytury.

• Bez zobowiązań lub poręczycieli

Ponieważ pozabankowi pożyczkodawcy oferują swoje usługi za pośrednictwem Internetu, szybkie pożyczki są w większości dostępne bez zabezpieczenia lub poręczenia.
Niespodziewane szybkie pożyczki są udzielane tylko osobom, które mogą udowodnić swój poziom dochodów, a tym samym wypłacalność. Zastaw i poręczenie tradycyjnie służą jako gwarancja spłaty, ale pożyczanie bez kredytu oznacza dodatkowe ryzyko dla kredytodawcy. Dlatego właśnie pożyczki bez zabezpieczenia są stosunkowo niewielkie i są przyznawane po sprawdzeniu przedłożonych informacji.

Wierzyciele na pewno sprawdzą Twoją historię kredytową, aby upewnić się, że informacje zawarte we wniosku są prawdziwe, a pożyczki bez kredytu są dostępne.

• Od 18 lat

Młody wiek niekoniecznie oznacza małe doświadczenie zawodowe. Być może dopiero zacząłeś pracę, ale już masz trudności finansowe. Nagle wydatki mogą zdarzyć się każdemu, niezależnie od wieku. W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi jest zainteresowanych dostępnością pożyczki od 18 roku życia. Nie są one jednak powszechną usługą.
Ekspresowe pożyczki pozabankowe są oferowane tylko przez niektórych pożyczkodawców i niestety nikt nie doceni młodej osoby, która nie może udowodnić swoich dochodów. Pożyczki pozabankowe dla osób od ukończenia 18-go roku życia, są odpowiednie tylko dla osób o stałych i wystarczających dochodach.

• Ze złą historią kredytową lub kredytem dla dłużników

Historia kredytowa jest historią płatności danej osoby i jest powiązana z wypłatą pożyczek i spłatą innych zobowiązań, takich jak np. rachunki za media, raty kredytu czy płatności za abonament u operatora sieci komórkowej. Jeśli kiedykolwiek spóźniłeś się ze spłatą zadłużenia, zapomniałeś zapłacić rachunek, Twoja historia kredytowa mogła zostać zaktualizowana o tą negatywnie wpływającą na Twoją zdolność kredytową, sytuację. W takim przypadku twoje imię i nazwisko jest zawarte w rejestrach dłużników i już niestety nie wszystkie pożyczki są dla ciebie dostępne. Szybkie pożyczki dla osób o złej historii kredytowej nie są zbyt powszechne, ponieważ każdy pożyczkodawca chce pracować z wiarygodnym i wypłacalnym klientem.
Nie musisz się jednak zbytnio zamartwiać, ponieważ pożyczki pozabankowe dla osób o złej historii kredytowej istnieją. Jeśli taka usługa jest Ci potrzebna, jesteś we właściwym miejscu! Korzystając z opcji porównania kredytów na naszym portalu, łatwo dowiesz się, którzy kredytodawcy mają w swojej ofercie pożyczki dla osób z nienajlepszą historią kredytową.

Ranking chwilówek Styczeń 2019. Najlepsze pożyczki online.
4.8 (95%) 4 głos[ów]
2019-01-02T08:20:09+00:0001.01.2019|Rankingi chwilówek|

Dodaj komentarz