Bank millennium infolinia

bank millennium logoDla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):

Infolinia w języku ukraińskim i rosyjskim (dostępność: pn-pt 8:00-20:00):

Bankowość prestige (dostępność: 24/7):

Bankowość prywatna (dostępność: 24/7):

Biznes i przedsiębiorstwa (dostępność: pn-pt 8:00-19:00):

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Bank Millennium to polski bank komercyjny powstały w latach 90-tych z oferta dla klientów indywidualnych i firmowych realizujący obsługę kasową, na siódmym miejscu, jeśli chodzi o wysokość aktywów wśród banków w Polsce.

Sprawdź też: IBAN SWIFT/BIC Millennium

Millennium Kontakt

Bank Millennium to nowoczesne przedsiębiorstwo komercyjne. Czym cechuje się oferta tej instytucji? Jakie były początki tego banku? O tym wszystkim można dowiedzieć się po przeczytaniu dzisiejszego wpisu.

„Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu” – na pewno wielokrotnie słyszeliście to hasło. Trzeba podkreślić, że Bank Millennium rzeczywiście nie rzuca słów na wiatr. Należy wiedzieć, że usługi są bowiem jednocześnie przejrzyste i atrakcyjne w aspekcie uniwersalności oraz kwestii finansowej. Oferta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i ludzi prowadzących własne firmy i przedsiębiorstwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z dużego wyboru. Osoby indywidualne mogą wybierać spośród różnych kont osobistych, kart płatniczych, kredytów i pożyczek, a także ubezpieczeń. Dużą popularnością cieszą się także propozycje w aspekcie oszczędności i Inwestycji. Właściciele firm oraz przedsiębiorstw chętnie wybierają kredyty dla firm, pożyczki związane z finansowaniem bieżących potrzeb czy handlu. Nie brakuje ludzi, którzy decydują się również na leasing czy faktoring.

Bank Millennium posiada 1,5 mln aktywnych Klientów, 369 oddziałów oraz blisko 6000 pracowników banku. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku. Wtedy funkcjonowało jako Bank Inicjatyw Gospodarczych. Osiem lat potem doszło do połączenia tego podmiotu z Bankiem Gdańskim. Na skutek fuzji powstał BIG Bank Gdański. W 2003 roku podmiot ten przekształcono zaś w Bank Millennium. Głównym akcjonariuszem jest zaś Banco Comercial Portugues.

Autor wpisu: Stanisław

08.06.2018|Banki|
Dodaj komentarz

6 komentarzy

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Ewa 6 grudnia 2019 at 11:19 - Odpowiedz

  Po połączeniu się Eurobank z Milenium jest tragedia zamiast poprawić się na lepsze. infolinia no właśnie czy ona w ogóle działa bo nie można się dodzwonić co więcej za oczekiwanie jest naliczana opłata skoro każecie czekać po kilkadziesiąt minut to powinniści ponosić za to koszty brawo tak dbcie o swoich klientów

 2. Anna 4 grudnia 2019 at 19:09 - Odpowiedz

  Dno to co się dzieje teraz w tym banku wcześniej byłam w eurobanku było dużo lepiej jedyna dobra decyzja to zmiana banku na inny

 3. Magda 4 grudnia 2019 at 16:02 - Odpowiedz

  Dzwonię na infolinię do banku po pół godzinie dalej nikt nie odbiera telefonu

 4. Andrzej 7 sierpnia 2019 at 15:27 - Odpowiedz

  W dniu dzisiejszym o godz. 14,45 dzwonił do mnie jakiś mężczyzna przedstawiając się z banku Millennium! Nie wiem czy z Torunia czy Warszawy! Na moje pytanie w jakiej sprawie dzwoni odpowiedział, że nie może powiedzieć bo przedtem musi mnie sprawdzić. Podejrzewałem, że ten cwaniaczek nie zna podstawowych zasad a mianowicie KTO DO KOGO DZWONI I CZYJ TO INTERES! Z mojego telefonu odczytałem numer mężczyzny dzwoniącego 799 – 605 – 000 . Zaniepokoiłem się stylem komunikowania się więc o godz. 15,10 postanowiłem zadzwonić na ten numer! Usłyszałem” nie ma takiego numeru”. PROSZE O INFORMNACJĘ DO KOGO W BANKU MILLENNIUM należy ten numer i w jakim celu ten mężczyzna dzwonił do mnie. Żeby nie okazało się, że na mój rachunek ktoś wziął kredyt! Mam uzasadnione podejrzenie, że mógł się podszywać pod jakiegoś oszusta i chciał ode mnie uzyskać dane mówiąc, że musi mnie sprawdzić! O ile dobrze pamiętam, to kiedyś wymagano ode mnie podania telefonu kontaktowego ALE OŚWIADCZAM , ŻE NIE ŻYCZĘ SOBIE WYKORZYSTYWANIA GO W CELACH MARKETINGOWYCH BANKU! ZABAWY W PARTYZANTKĘ MNIE NIE INTERESUJĄ. BARDZO PROSZĘ RÓWNIEŻ O NUMER KONTAKTOWY Z Prezesem zarządu banku

 5. Miroslawa Galar 22 marca 2019 at 00:06 - Odpowiedz

  Prosze o informacje jaki jest nr BIC aby dokonac przelewu z konta z USA na konto Aleks Taf 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867.