Bookfinanse – opinie klientów i recenzja

Pożyczki, chwilówki czy kredyty. Ich duża liczba może okazać się źródłem finansowych problemów. Nierzadko jedynym sposobem na to, aby sobie z nimi poradzić, jest wzięcie kolejnego kredytu na spłatę wszystkich zobowiązań. Jak zrobić to mądrze i nie wpaść w tzw. spiralę długów? Warto skorzystać ze sprawdzonego programu oddłużeniowego. Taką usługę oferuje swoim klientom m.in. Bookfinanse — nowa i jeszcze mało znana firma na rynku finansowym.

Oddłużanie to proces, który wymaga zaangażowania wielu stron, w tym przede wszystkim samego zadłużonego. Warto jednak podjąć ten trud, ponieważ pozwoli Ci to odzyskać nie tylko spokój, ale przede wszystkim finansową płynność. Jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu negocjacji i niepewnie poruszasz się w świecie finansów, skorzystaj z usług firm, które zajmują się tym profesjonalnie. Pomoc doradcy może okazać się w tej sytuacji nieoceniona, chociaż jego praca nie jest darmowa.

Kluczowe informacje

 • Bookfinanse to firma, która oferuje kredyty i pożyczki osobom, które chciałyby pozbyć się niechcianych długów.
 • Oferta Bookfinanse jest mocno rozbudowana. Za pomocą instytucji możesz otrzymać zarówno kredyt gotówkowy, jak i oddłużeniowy, czy pożyczkę inwestorską.
 • Opinie o Bookfinanse są pozytywne. Klienci chwalą sobie przede wszystkim szybki i sprawny proces oraz miłą obsługę.

Bookfinanse co to za firma?

Wchodząc na stronę internetową pożyczkodawcy, na pierwszy rzut oka nie widać informacji na temat samej firmy. Nieco więcej szczegółów zdradza nam jednak polityka prywatności, w której widnieje pełna nazwa instytucji — Bookfinanse sp. z o.o., oraz adres siedziby — ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Zdecydowanie szybciej odnajdziemy profil działalności Bookfinanse. Wystarczy nieco zescrollować stronę, aby poznać cały wachlarz usług przedsiębiorstwa.

Profil działalności Bookfinanse zdradza również popularny portal społecznościowy. Na oficjalnym koncie firmowym, możemy przeczytać, że instytucja pomaga w pozbyciu się niechcianych długów, oferując swoim klientom m.in. kredyt na spłatę chwilówek czy kredyt oddłużeniowy.

bookfinanse opinie - zrzut ze strony portalu
https://bookfinanse.pl/

Oferta Bookfinanse

Skąpe informacje dotyczące działalności firmy rekompensuje bogata oferta finansowa. Z pomocą Bookfinanse, możesz otrzymać:

 • kredyt gotówkowy — środki z finansowania można przeznaczyć na dowolny cel, niekoniecznie związany ze spłatą innego zobowiązania;
 • kredyt konsolidacyjny — dobre rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć kilka spłacanych pożyczek i kredytów w całość, dzięki czemu mogą zyskać jedno zobowiązanie i płacić tylko jedną ratę. Produkt udzielany jest na maksymalną kwotę 350 tys. złotych, a spłata zobowiązania może wynosić nawet 120 miesięcy;
 • zobowiązanie na spłatę chwilówek — finansowanie udzielane osobom, które zapożyczyły się w instytucjach pozabankowych i potrzebują pomocy z ich spłatą;
 • kredyt oddłużeniowy — propozycja kredytu dla osób, które mają przeterminowane zobowiązania finansowe;
 • pożyczka inwestorska — umożliwia szybką spłatę zobowiązań i odzyskanie płynności finansowej.

Kto może skorzystać z usług Bookfinanse?

Z oferty instytucji może skorzystać każda osoba, która czuje, że utraciła kontrolę nad własnymi zobowiązaniami lub też chce wziąć kolejną pożyczkę, a samodzielne uzyskanie jej w banku lub instytucji pozabankowej stanowi problem. Doradca klienta pomoże Ci przejść przez cały proces w taki sposób, abyś otrzymał finansowanie lub spłacił zadłużenie.

Warto pamiętać przy tym, że usługi oferowane przez Bookfinanse realizowane są we współpracy z innymi firmami czy bankami. W zależności od wybranej oferty pożyczki lub kredytu doradca firmy Bookfinanse może poprosić klienta o przygotowanie odpowiednich dokumentów, które ułatwią analizę i podjęcie decyzji kredytowej. Najczęściej należy dostarczyć:

Jak złożyć wniosek o udzielenie kredytu gotówkowego na spłatę innych zobowiązań?

Na stronie Bookfinanse znajduje się prosty formularz, z którego można skorzystać. Wystarczy wybrać suwakiem wysokość kredytu i preferowany okres kredytowania. Następnie, podać:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • adres mailowy

oraz zaznaczyć źródło pozyskiwania dochodów (umowa o pracę, umowa zlecenie lub inne). Po udzieleniu zgody na przetwarzanie danych należy kliknąć przycisk „Wyślij”. Konsultant po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi szczegółowy wywiad na temat Twojej sytuacji finansowej i poprowadzi Cię przez pozostałą część procesu.

Proces oddłużeniowy w Bookfinanse krok po kroku

Przebieg procesu oddłużeniowego w Bookfinanse można przedstawić w 5 krokach.

 1. Rozmowa z konsultantem Bookfinanse i przedstawienie problemu.
 2. Pomoc doradcy z formalnościami.
 3. Przedstawienie przez konsultanta oferty oddłużeniowej.
 4. Oczekiwanie na decyzję kredytową.
 5. Podpisanie umowy.

Każdy nowy klient może skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Wystarczy zadzwonić pod numer: +48 22 105 55 00.

Bookfinanse opinie dotychczasowych klientów

Na stronie internetowej Bookfinanse znajdują się opinie klientów, którzy skorzystali z usług instytucji. Recenzje pochodzą z profilu firmy Google, który można znaleźć w wyszukiwarce. Zastanawiać może jedynie fakt, że wszystkie zamieszczone opinie są pozytywne, a klienci chwalą przede wszystkim: szybki i sprawny proces oraz sympatyczną obsługę. Przeglądając opinie, warto jednak pamiętać o tym, że te nie są w żaden sposób weryfikowane, a umieścić może je każdy, niezależnie od tego, czy korzystał z usług danej firmy, czy też nie.

Warto wiedzieć, że większość usług świadczonych przez firmy oddłużeniowe może być wykonana samodzielnie przez dłużnika. W dodatku skorzystanie z pomocy takich instytucji nie gwarantuje skuteczności.

Bookfinanse opinie czy warto?

Oferta Bookfinanse wygląda zachęcająco, szczególnie dla osób, które mają trudności z zaciągnięciem kredytu w banku lub też nie radzą sobie ze spłatą pożyczek. Ogromną zaletą jest przy tym uproszczony wniosek kredytowy oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego połączenia z konsultantem, który doradzi, w jaki sposób można rozwiązać finansowe problemy. Na specjalną uwagę zasługuje również fakt, że firma nie pobiera prowizji w przypadku, gdy klient nie otrzyma finansowania.

Nasze zastanowienie budzi jednak brak informacji na temat samej firmy. Dodatkowo Bookfinanse nie cieszy się dużą popularnością, przez co spora liczba pozytywnych opinii wzbudza pewne podejrzenia. Pewne jest jednak, że spółka istnieje, o czym świadczą, chociażby wpisy w dokumentach rejestrowych, do których dostęp ma każdy z nas.

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.4/5 - (7 votes)
Komentarze (9)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • K
  K

  Katarzyna

  25.01.2023, 13:37

  Wyróżniający się komentarz

  Nie polecam właśnie dziś zakończyłam współpracę z Panią Anastazja .
  Jak myślicie o planie albo zmianie planu mówi się przed podpisaniem umowy prawda ?? Czy się może mylę ..
  Mówiła jedno na co się zgodziłam a po podpisaniu umowy nagle coś innego .. efekt końcowy zostałam ze swoimi długami plus fakturami od nich … Tzn. jeszcze większe długi … Dziękuję Pani Anastazji .

  Oczywiście napisałam stosowne maile w tej sytuacji do prezesa . Zobaczymy czy oni wszyscy tak podchodzą do klientów czy tylko niektórzy pracownicy

  • A
   A

   Andrzej

   15.02.2023, 12:45

   Wyróżniający się komentarz

   a jakie faktury wystawiajo? za co?

  • A
   A

   Ambro

   03.04.2023, 17:56

   Wyróżniający się komentarz

   Ja dziś też dostałem Fakturę za którą nie mam czym zapłacić .
   Namawiają do Kłamania . Nie dostałem tyle co Mówili a 20% dla nich i tak muszę zapłacić czyli z 49000 dla nich 9800 a wnioskowali o 58000 i tyle nie dostałem a żebym dostał to bym miał czy z nimi się rozliczyć .niby Konsolidacja udana ale brak gotówki dla nich . A na spłatę ratalna nie WYRAŻAJĄ ZGODY …NIE POLECAM

 • Z
  Z

  Zadowolony

  25.05.2023, 17:12

  Wyróżniający się komentarz

  Jestem zdziwiona opiniami mi pomogli, co prawda za darmo nie pracują- da się dogadać. Ułatwili mi życie. Ja polecam

 • K
  K

  Kasia

  25.01.2023, 11:45

  Wyróżniający się komentarz

  Bookfinanse uważajcie na nich !!! Oszuści, na wstępie mówią co innego a jak podpiszecie umowę nagle co innego … w czym wychodzi że zamiast pomagać w większe problemy was wpakują .

  • Z
   Z

   Zdzicho

   13.09.2023, 23:21

   Wyróżniający się komentarz

   Bookfinanse uważajcie na nich !!!
   Ja miałem tą samą sytuację co innego mówili na spotkaniu przy podpisaniu mowy a co innego później
   Wszedłem od nich z jeszcze większym zadłużeniem W sumie jeszcze mam większe kłopoty

 • W
  W

  Wiosna

  15.05.2023, 14:12

  Wyróżniający się komentarz

  Uważajcie przesyłacie BIK sprawdzają dane później decyzja niby o pomocy nie odbierja telefonów mały kontakt a na koniec decyzja odmowna bo nie posiadam konta bankowego ściema UWAGA

 • K
  K

  Kinga

  09.12.2022, 11:49

  Wyróżniający się komentarz

  Nigdy nie korzystałam z usług firm pomagających w spłacie zobowiązań, których na obecną chwilę nawet nie posiadam!. Firma ta dzwoni do osób z mojej rodziny, w dniu dzisiejszym również do mnie twierdząc że ponawiam prośbę o kontakt. Firma zdobywa dane osób fizycznych i próbuje naciągnąć na kredyt!!!!!!!! Sprawę skonsultowałam z funkcjonariuszem policji. Uważajcie!!!

  • M
   M

   Marek

   19.12.2022, 15:02

   Wyróżniający się komentarz

   W jaki sposób zdobywa te dane? Przecież wysyłając zgłoszenie należy zaznaczyć, że zgadza się Pani na kontakt

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie