eFaktoring NFG – opinie i recenzja

Nasza ocena
5.0
Ocena użytkowników
4.3
Zobacz opinie użytkowników

Siedziba firmy

Adres:

Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Danuty Siedzikówny 12

51-214 Wrocław

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 20 000 000 zł PLN
KRS: 0000610456
NIP: 8951643411
Forma prawna firmywszystkie formy
Opłaty i prowizjeod 0,053%
? za każdy 1 dzień finansowania, nawet do 3 miesięcy bez opłat za dostęp do limitu faktoringowego.
Kwota200 - 250 000 zł
Czas wypłaty5 minut
Okres spłaty1 miesiąc
Maks. pierwsza pożyczka200 - 250 000 zł
Cichy faktoringTak
Wiek firmy12 miesięcy
Wartość faktury100 %
? 100% faktury netto lub częściowe finansowanie
Limit finansowania250 tys zł
Faktoring odwrotnyNie
PromocjeTak
? 0 zł za przyznanie limitu faktoringowego i nawet do 3 miesięcy bez opłat za dostęp do limitu faktoringowego.

Przy prowadzeniu działalności gospodarczej niebagatelne znaczenie ma troska o płynność finansową. Naruszyć może ją np. upływający termin opłacenia faktur lub inne, ponaglające wydatki. Deską ratunku w takich okolicznościach mogą okazać się usługi faktoringowe, których oferta z roku na rok staje się coraz bogatsza. Dzisiaj przyglądamy się jednej z najciekawszych ofert – eFaktoring NFG.

Finanse przedsiębiorstwa to żywy organizm, na którego prawidłowe funkcjonowanie aktywnie wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest bez wątpienia regularne opłacanie wszystkich wydatków, wynikających także ze współpracy z kontrahentami. Miesiące są różne – bywają lepsze i gorsze, za to wydatki potrafią bezlitośnie naglić. Aby uniknąć widma popadnięcia w zaległości finansowe, warto skorzystać z narzędzia, które stale zyskuje w Polsce na popularności. Oferuje je np. NFG eFaktoring.

Aktualnie NFG proponuje atrakcyjną promocję – nawet do 3 miesięcy bez opłat za dostęp do limitu faktoringowego!

Sprawdź eFaktoring w NFG

eFaktoring NFG – podstawowe informacje

Pod tajemniczo brzmiącą nazwą NFG kryje się skrót, o którym ciężko było dotychczas nie usłyszeć. Narodowy Fundusz Gwarancyjny to duża instytucja finansowa, która jest częścią Kaczmarski Group – wrocławskiej spółki, która jest właścicielem takich firm jak np. Krajowy Rejestr Długów BIG SA, Rzetelna Firma, czy Kaczmarski Inkasso.

Spółka specjalizuje się w świadczeniu obszernego wsparcia dla przedsiębiorców różnych szczebli i funkcjonujących w zróżnicowanych sektorach. Uwadze NFG nie umykają także freelancerzy. Świadczone przez tę instytucję usługi mają na celu nie tylko pomagać w utrzymaniu w optymalnej formie bieżącej sytuacji finansowej przedsiębiorstw, ale stymulować ich rozwój.

eFaktoring NFG jest pierwszym w Polsce 100% on-linowym rozwiązaniem faktoringowym. Spółka działa na rynku od 2006 r. Klienci NFG od samego początku docenili stabilność Systemu Faktoringowego oferowanego przez NFG, pełne bezpieczeństwo transakcji i przede wszystkim faktoring cichy, w którym NFG specjalizuje się od samego początku.

eFaktoring NFG opinie

Trudno przedstawić w skrócie wszystkie czynniki, które wpływają na podjęcie przez przedsiębiorcę wyboru firmy faktoringowej. Nie ulega jednak wątpliwości, że najczęściej powtarzającymi czynnikami w tej kwestii są m.in. atrakcyjne wartości limitów, przejrzyste warunki czy dostępne formy finansowania. Co więcej, niebagatelne znaczenie dla wielu przedsiębiorców przed złożeniem wniosku o wsparcie jest też zapoznanie się z opiniami dotychczasowych klientów danej firmy.

Klienci doceniają NFG za szybkość finansowania (nawet w 5 minut), faktoring cichy, częściowe finansowanie faktur i oczywiście pełną on-linowość, bez zbędnych formalności. Pozytywne recenzje zbierają także elastyczne parametry oferty, a także przejrzyste warunki i bardzo szybki proces wnioskowania o uzyskanie wsparcia.

NFG faktoring

eFaktoring NFG – na czym polegają te usługi?

Usługi, w jakich specjalizuje się NFG to szerokie spectrum wsparcia finansowego, które możliwe jest dzięki kompleksowej ofercie spółki obejmującej – faktoring cichy, jawny, ekspres oraz zaliczkowy. Faktoring w NFG to najprościej mówiąc szybka wymiana faktur sprzedaży z odroczonym terminem płatności na gotówkę.

Faktoring umożliwia uzyskanie szybkiego wsparcia finansowego – bez zbędnych formalności, w 100% on-line. Wystarczy złożyć wniosek o przyznanie limitu faktoringowego, który może wynieść nawet 250 000 zł i potem z każdego miejsca 24/h zamieniać faktury na gotówkę. To rozwiązanie to najlepsza alternatywa dla czasochłonnych i drogich pożyczek czy kredytów – najważniejsza cecha, która odróżnia faktoring od kredytu to fakt, że w tej formie finansowania zabezpieczaniem transakcji nie jest majątek przedsiębiorcy, ale wierzytelność z faktury.

Usługa faktoringowa w NFG jest jedną z najtańszych na rynku – prowizja za sfinansowanie rozpoczyna się już od 1,99% za każde 30. Dodatkowo należy pamiętać, że koszt usługi faktoringowej może zostać wrzucony w koszty firmy i można odliczyć od niej podatek.

Jak skorzystać z eFaktoringu NFG?

Z faktoringu w NFG może skorzystać każdy przedsiębiorca, który chce zadbać o swoją płynność finansową. Oferta NFG dedykowana jest jednoosobowym działalnością gospodarczym:

 • działającym na rynku min. 12 miesięcy,
 • rozliczającym się innymi, polskimi przedsiębiorcami.

Proces wnioskowania o limit faktoringowy jest prosty, bezpieczny i szybki. Wystarczy:

 1. Zarejestrować się w Systemie Obsługi Faktoringu, podając swój NIP.
 2. Wybrać wartość limitu i najczęstsze terminy odraczania faktur sprzedaży.
 3. Podać niezbędne dane i wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł.
 4. Zatwierdzić umowę kodem SMS i korzystać aktywnie z faktoringu cichego, jawnego, ekspres czy zaliczkowego.

Uruchomienie limitu faktoringowego działa szybko i bez bez formalności. Na start można otrzymać od 30 000 zł do 100 000 zł. W trakcie trwania współpracy możesz zwiększyć limit nawet do 250 000 zł.

eFaktoring NFG – limit faktoringowy

Czym właściwie jest limit faktoringowy? Jest to udzielana kwota na finansowanie faktur sprzedaży. Każda spłata sfinansowanej faktury automatycznie odnawia dostępny limit.

 • W NFG można finansować faktury od 200 zł do nawet 250 000 zł.
 • Zaraz po zawarciu Umowy z NFG masz do wykorzystania limit o wartości nawet do 30 000 zł. W celu uruchomienia pełnego limitu, np. 100 000 zł, NFG może poprosić o dostarczenie dodatkowej dokumentacji. Im dłużej finansujesz faktury w NFG, możesz otrzymać nawet 250 000 zł i więcej.

Jakie rodzaje faktoringu oferuje NFG?

NFG ma najszerszą ofertę finansowania faktur na rynku. Możesz skorzystać z faktoringu cichego, jawnego, ekspres czy zaliczkowego.

 • Faktoring cichy. Finansowanie faktur z tzw. „cesją cichą” – kontrahent nie wie, że przedsiębiorca zdecydował się na finansowanie w zewnętrznej instytucji. Pieniądze na koncie faktoranta po dodaniu faktury mogą znaleźć się już po 5 minutach. Wspólne relacje biznesowe nie ulegają zmianom.
 • Faktoring jawny. Kontrahent przedsiębiorcy jest informowany o finansowaniu faktury w NFG – faktor dokonuje tzw. „jawnej cesji wierzytelności”. Informowanie kontrahenta od początku o fakcie finansowania przez instytucję zewnętrzną motywuje go do szybszej spłaty faktury. W faktoringu jawnym NFG oferuje również usługę monitoringu płatności faktur kontrahenta wraz z delikatnym motywowaniem i przypominaniem o koniecznej zapłacie w terminie.
 • Faktoring ekspres. Autorski typ finansowania dostępny tylko w NFG. Działa podobnie jak faktoring jawny, z ta różnicą, że środki za sfinansowaną fakturę mogą znaleźć się na koncie przedsiębiorcy nawet w 5 minut – jeszcze przed uruchomieniem cesji wierzytelności.
 • Faktoring zaliczkowy. Forma finansowania, która pozwala uzyskać szybkie finansowanie na bieżącą działalności i inwestycje. Wystarczy wziąć zaliczkę w NFG, zrealizować kontrakt i wystawić fakturę, spłacić zaliczkę nowo powstałą fakturą lub bezpośrednio do NFG.

eFaktoring w NFG – przykładowe parametry limitu i opłaty

Finansowanie faktur w NFG rozpoczyna się już od 1,99% za każde 30 dni finansowania – to jedna z najniższym stawek rynkowych.

Przykładowa kalkulacja finansowania faktury w NFG:

Kwota na fakturze sprzedaży: 4 000 zł
Okres finansowania faktury: 30 dni
Finalny koszt po odliczeniu podatku: 64,48 zł

NFG eFaktoring – czym się wyróżnia?

eFaktoring NFG to przede wszystkim prekursor we prowadzeniu na polski rynek 100% on-linowego rozwiązania faktoringowego, dedykowanego najmniejszym uczestnikom rynku – jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Wśród konkurencji wyróżnia się:

 • kompleksowością usług – faktoring cichy, jawny, ekspres, zaliczkowy,
 • szybkością finansowania – nawet w 5 minut!,
 • najniższą stawką za finansowanie – już od 1,99% za każde 30 dni,
 • brakiem formalności, szybkością i bezpieczeństwem transakcji,
 • częściowym finansowaniem faktur – można finansować 100% faktury lub tylko jej część,
 • atrakcyjnymi limitami faktoringowymi – od 200 zł do nawet 250 000 zł.
NFG faktoring

NFG faktoring – nasza opinia

Narodowy Fundusz Gwarancyjny to sprawdzona marka, która na rynku finansowym w Polsce może pochwalić się niebagatelnym doświadczeniem i tysiącami obsłużonych klientów. Nie bez powodu cieszy się ona dużą popularnością wśród przedsiębiorców – przedstawione warunki są konkurencyjne i elastyczne.

Co więcej, NFG faktoring zwraca też uwagę bezpiecznym i intuicyjnym Systemem Obsługi Faktoringu, w którym 24/h można zamieniać faktury na gotówkę i zabezpieczyć, tak ważną w tych czasach płynność finansową! Polecamy bliżej przyjrzeć się usługom tej instytucji!

Dane kontaktowe dla klientów

Dla chcących zawrzeć umowę:

 • Telefon: +48 717 737 000
 • E-mail: oferta@nfg.pl

Dla mających pytania w sprawie umowy:

 • Telefon: +48 71 773 70 30
 • E-mail: info@nfg.pl

Informacje na temat spółki

NFG faktoring

 

Narodowy Fundusz Gwarancyjny SA

Rodzaj:
Instytucja wsparcia finansowego dla firm
Numer REGON:
932008431
Numer NIP:
8951643411
Numer KRS:
0000610456
Data rejestracji KRS:
19 stycznia 1999
Godziny pracy:

Poniedziałek-piątek; 8:00-16:00

Adres firmy

ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie tej firmy faktoringowej oraz jej elementach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 6 maja 2020 roku.

Komentarze (29)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • D
  D
  Dagmara
  28.06.2021, 22:04

  Jestem zadowolona z usług NFG.

 • S
  S
  Stanisław
  27.06.2021, 10:53

  Korzystałem już 8 razy z faktoringu od NFG i za każdym razem z zadowoleniem wracam i wracać będę.

 • A
  A
  Artur
  25.06.2021, 16:59

  Idealne rozwiązanie, gdy mamy faktury z długim terminem.

 • O
  O
  Oszukany klient
  01.12.2021, 18:13

  Jeśli chcecie zbankrutować to śmiało współpracujcie z nimi. Oszuści złodzieje i naciągacze. Wszczynają postępowanie windykacyjne z innymi złodziejami od Kaczmarskiego bez żadnej informacji po mimo uregulowania należności. Kary za spóźnienie są chorendalne. Wszczynają postępowanie po uregulowaniu płatności, po dwóch miesiącach dostajesz wiadomość o zapłaceniu za windykację która nic nie zrobiła. Jeszcze raz powtarzam złodzieje oszuści i naciągacze. Dbasz o swoją kieszeń omijaj ich z daleka.

 • K
  K
  K
  03.10.2021, 19:54

  Spore koszty dodatkowe i naliczanie chorych sum za nawet kilkudniowe opóźnienie w spłacie. Nachalny kontakt telefoniczny, mailowo cisza, firma bez ostrzeżenia wysłała dokumenty o cesji do moich klientów (w dodatku błędne, sugerujące, że to one mają zapłacić, opatrzone nieprawidłowymi datami), pobrawszy jednak opłatę za cesję cichą.

 • A
  A
  Amadeusz
  31.08.2021, 10:34

  Ostatnio po raz pierwszy skorzystałem z usług, jakie oferuje NFG i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pieniądze przyszły na konto w ekspresowym tempie, a samą jakość usługi oceniam na bardzo dobrą. Na pewno nie będzie to mój ostatni raz.

 • J
  J
  Jarek
  29.08.2021, 11:14

  Dzięki temu, że mogę wystawiać swobodnie fakturę z dłuższym terminem płatności moje relacje z Klientami się poprawiły. eFaktoring to dla mnie idealne rozwiązanie.

 • M
  M
  Marcel
  05.07.2021, 10:04

  Korzystałem wielokrotnie i jeszcze skorzystam.

 • G
  G
  Galicjusz
  04.07.2021, 10:28

  Skorzystałem ostatnio i potwierdzam, pieniądze bardzo szybko pojawiają się na koncie.

 • F
  F
  Felicjan
  24.06.2021, 17:57

  Szybko załatwiają formalności dzięki czemu pieniądze błyskawicznie są przelewane. Duży plus za to. Będę korzystał nadal.

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x