PKO BP – opinie i recenzja

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

3.6/5

Dostępne produkty

Siedziba firmy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
ul. Puławska 15
02-515 Warszawa

Dane firmy

KRS: 0000026438
NIP: 5250007738
REGON: 016298263

Praktycznie każdy kraj posiada instytucję, która pełni rolę narodowego banku i stanowi kluczowy element dla lokalnej gospodarki. W Polsce taką rolę odgrywa PKO BP. To największy oraz najbardziej popularny bank w Polsce, zdobywający przez lata działalności zaufanie milionów polskich konsumentów. Czy jednak warto teraz korzystać z oferty banku? Czy może ma on już lata świetności dawno za sobą? Sprawdźmy. 

PKO BP – Opinie i recenzja

Kluczowe informacje

 • PKO BP to jeden z największych i najbardziej popularnych banów w Polsce. W 2022 roku otrzymał nagrodę w konkursie „Najlepszy Bank 2022”, zajmując drugie miejsce w kategorii dużego banku komercyjnego.
 • Instytucja oferuje szeroką gamę produktów, w tym: kredyty, karty kredytowe, konta osobiste, lokaty, ubezpieczenia, kredyty hipoteczne, oraz usługi inwestycyjne. Klienci mają dostęp do kart kredytowych, a także innowacyjnych rozwiązań, takich jak aplikacja mobilna IKO.
 • Z oferty mogą korzystać również mali przedsiębiorcy, korporacje czy rolnicy. PKO BP oprócz podstawowych produktów bankowych, oferuje im również pomoc w założeniu firmy czy usługi księgowe. 
 • Ogromną zaletą banku PKO jest stabilność i bezpieczeństwo. W związku z tym, że Skarb Państwa ma ulokowane w nim swoje udziały, jego klienci mogą być spokojni, że bank nagle nie zamknie drzwi i nie zbankrutuje. Bank nie jest jednak wolny od wad. Największą z nich jest duża grupa klientów, którzy wyjątkowo chętnie załatwiają wszystkie sprawy osobiście, tworząc kolejki w oddziałach bankowych.

O banku PKO BP

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (czyli w skrócie PKO BP) może poszczycić się ponad stuletnią historią. Instytucja została utworzona na mocy dekretu wydanego w 1919 roku przez Józefa Piłsudskiego. Pierwszy oddział powstał w Warszawie, jednak z czasem pojawiały się również w Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy we Lwowie. Celem PKO BP było wprowadzenie do obiegu polskiego złotego, zamiast funkcjonujących wtedy marek polskich. 

Budynek Powszechnej Kasy Oszczędności w Warszawie (1948)
Budynek Powszechnej Kasy Oszczędności w Warszawie (1948) Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Powszechna_Kasa_Oszczędności_Bank_Polski [dostęp 3.10.2023]

Jak prezentuje się PKO BP obecnie? To uniwersalny bank, który skupia się na obsłudze zróżnicowanego grona klientów detalicznych i nie tylko. Sprawdźmy, co dzisiaj ma do zaoferowania i czy warto dołączyć do milionowego grona klientów instytucji.

Nowa siedziba centrali banku PKO BP
Nowa siedziba centrali banku PKO BP. Źródło: https://media.pkobp.pl/presskits/nowa-siedziba-centrali-banku

Jaka jest nasza opinia o PKO BP?

Nie da się ukryć, że podczas długiego funkcjonowania na rynku, nawet w czasie gospodarczych zawirowań, PKO z powodzeniem ugruntowało swoją pozycję wśród konsumentów starszych i młodszych. Aktualnie bank oferuje szeroką gamę kredytów gotówkowych, kart kredytowych, kont osobistych i lokat oszczędnościowych.

Upodobanie banku zwłaszcza przez starszą rzeszę klientów, powoduje jednak, że PKO BP ma często problemy, o których inne instytucje nawet nie myślą. Największą wadą są bowiem długie kolejki klientów, którzy załatwiają wszelkie sprawy tylko w stacjonarnych placówkach.

Biorąc pod uwagę renomę, szeroką ofertę, a także bezpieczeństwo, PKO BP jest mocno konkurencyjne na rynku finansowym. Bank może być idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie stabilność, tradycję i wygodę, a dodatkowo – ufają polskim firmom.

Daria Rek, ekspertka portalu Czerwona Skarbonka

Z drugiej strony na uwagę zasługuje fakt, że bank wyjątkowo chętnie stawia na nowe technologie, czego przykładem są aplikacje mobilne, prosto i czytelnie wykonana strona internetowa oraz szeroki dostęp do kalkulatorów i narzędzi. Te mają ułatwić, chociażby obliczenie wysokości rat pożyczki gotówkowej czy wykonać symulację kredytu hipotecznego.

W PKO podobnie jak w innych bankach działa też usługa doradcy online, z której może skorzystać każda osoba zainteresowana ofertą banku. Niektóre stacjonarne oddziały oferują również obsługę klienta w języku migowym. Jest to możliwe dzięki tłumaczowi online, który ułatwia obsługę bezpośrednio przy stanowisku bankowym. 

Kalkulator dostępny na stronie https://www.pkobp.pl/
Kalkulator dostępny na stronie https://www.pkobp.pl/ [dostęp: 04.10.2023]

Czy w takim razie warto skorzystać z oferty PKO BP? Zdecydowanie tak! Bank wygrywa rankingi popularności, zarówno wśród klientów prywatnych jak i firmowych. Dodatkowo — dzięki rozbudowanej ofercie, każdy klient może znaleźć coś dla siebie.

To nasze zdanie o banku PKO, a co o nim myślą nasi użytkownicy? Zajrzyj do sekcji z komentarzami, na końcu strony!

Jakie produkty bankowe znajdziemy w ofercie PKO BP?

Bank PKO specjalizuje się w świadczeniu rozbudowanych usług z myślą o różnych grupach konsumentów. Na jakich podstawowych filarach opiera się oferta banku? Głownie są to konta osobiste, walutowe i oszczędnościowe oraz kredyty bankowe. 

PKO BP oferta dla klientów indywidualnych

Konta bankowe

PKO Bank Polski oferuje klientom indywidualnym możliwość założenia rachunku osobistego. Tradycyjnym kontem dla dorosłych jest Konto za Zero, które umożliwia gromadzenie środków, wykonywanie transakcji bezgotówkowych, wypłatę pieniędzy z bankomatu czy zaciąganie debetu. Posiadaczami rachunku w banku mogą zostać również osoby małoletnie. W PKO konto dziecka można posiadać już od pierwszego dnia życia. Nastolatki mają szansę z kolei skorzystać z Konta dla Młodych od 13 do 26 lat. W przypadku osób nieletnich dostęp do bankowości elektronicznej mają również rodzice lub opiekunowie prawni. 

Załóż Konto za Zero w PKO BP

Ofertę PKO zasilają również inne rachunki, takie jak: 

 • Konta premium – Aurum i Platinum II 
 • Konta dla dzieci i młodzieży 
 • Konta walutowe 
 • Konta oszczędnościowe – np. Pierwsze Konto Oszczędnościowe, Konto mieszkaniowe, Konto Oszczędnościowe Plus. 

Karty kredytowe

Karty kredytowe PKO BP to nie tylko instrument płatniczy, ale również klucz do elastycznego zarządzania finansami, wygody, oszczędności i dodatkowych korzyści. PKO Bank Polski oferuje klientom możliwość skorzystania z trzech opcji. 

 • Przejrzysta karta kredytowa – tradycyjna kredytówka z limitem od 1 000 do 20 000 zł; 
 • Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum  z dodatkowym pakietem ubezpieczeń, darmowym przewalutowaniem i usługą Concierge 24/7;
 • Karta kredytowa PKO Visa Infinite – z dodatkowym pakietem ubezpieczeń, darmowym przewalutowaniem i wstępem do wybranych saloników VIP na lotniskach z całego świata i Fast Track na lotnisku Chopina w Warszawie. 

Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz wsparcia finansowego, aby zrealizować swoje marzenia? Kredyt gotówkowy w PKO BP to rozwiązanie, które zapewnia szybkość, elastyczność i korzystne warunki dostosowane do Twoich potrzeb. Kredyty gotówkowe w PKO noszą nazwę „pożyczek gotówkowych”. W ofercie banku znajduje się: 

 • tradycyjne pożyczki, w ramach których możesz otrzymać nawet do 300 000 zł, 
 • pożyczka konsolidacyjna skierowana do osób, które chcą przenieść do banku kilka rat z innych zobowiązań, 
 • Ekopożyczka PKO – dzięki której możesz otrzymać do 50 000 zł na zakup paneli fotowoltaicznych, pojazdów elektrycznych czy innych ekologicznych urządzeń. 

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny w PKO BP mogą otrzymać osoby, które potrzebują środków na zakup lub budowę i remont nieruchomości, ale również na nabycie spółdzielczego prawa do budynku lub mieszkania. Chcąc skorzystać z finansowania, należy wpłać jedynie 10% wkładu własnego (pozostałą część musisz ubezpieczyć), a finansowanie rozłożyć na 35 lat. 

Oprócz standardowego kredytu hipotecznego, PKO Bank Polski oferuje również:

 • pożyczkę hipoteczną, 
 • kredyt hipoteczny Mix (na dowolne cele), 
 • kredyt mieszkaniowy ze spłatą rodzinną, 
 • refinansowanie kredytu hipotecznego, 
 • kredyt z dopłatami do rat w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2%

Ubezpieczenia

Klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać również z szerokiej oferty ubezpieczeniowej, która oferowana jest przez PKO Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Za pomocą banku wykupisz polisę: 

 • na mieszkanie lub dom, 
 • samochód, 
 • ochronną podczas podróży, 
 • na wypadek nowotworu, 
 • NNW dla dzieci i młodzieży, 
 • kredytu hipotecznego, 
 • do kart kredytowych, 
 • pożyczki gotówkowej. 

Oszczędzanie i inwestycje

Oszczędzanie i inwestowanie to kluczowe elementy budowy stabilnej przyszłości finansowej. Z myślą o tym, PKO BP wprowadziło do swojej oferty kompleksowe rozwiązania, które pozwalają klientom skutecznie zarządzać swoimi finansami.

Klient indywidualny może złożyć wniosek o założenie: 

 • lokaty mobilnej,
 • lokaty na nowe środki, 
 • lokaty 60+,
 • lokaty terminowej,
 • lokaty dla bankowości osobistej i prywatnej,
 • rachunku inwestycyjnego.

Dodatkowo dostępny jest program inwestycyjny Autolokacja III, która umożliwia klientom otworzenie lokaty oraz funduszu. 

Usługi i zakupy w PKO Bank Polski 

PKO Bank Polski to nie tylko miejsce, gdzie możesz przechować swoje oszczędności czy zaciągnąć kredyty. To także bank, który oferuje innowacyjne usługi, umożliwiające wygodne zarządzanie finansami oraz korzystanie z różnorodnych produktów. Dzięki PKO BP: 

 • możesz zapłacić za parkowanie czy kupić bilety komunikacyjne (w aplikacji IKO)
 • opłacisz rachunek za autrostradę, 
 • doładujesz telefon na kartę, 
 • doładujesz licznik energetyczny,
 • skorzytasz z telemedycyjny,
 • zweryfikujesz najemcę przed podpisaniem umowy, 
 • zyskasz dodatkowe pieniądze na zakupy w sklepach internetowych (przy płatności BLIK lub Płacę z iPKO).

PKO Bank Polski dla firm, korporacji i rolników

Bogata oferta banku PKO obejmuje nie tylko rozwiązania dla osób prywatnych, ale też dla przedsiębiorców, klientów korporacyjnych, czy nawet rolników. Mogą oni skorzystać z podobnych ofert co zwykli klienci, tzn. otworzyć konto firmowe, wziąć pożyczkę czy skorzystać z leasingu. PKO BP ułatwia też przedsiębiorcom załatwienie formalności związanych z rejestracją firmy czy prowadzeniem księgowości.

Czym wyróżnia się PKO Bank Polski?

PKO BP zdążył już zbudować najsilniejszą pozycję w polskim sektorze bankowym. Instytucja ta jednak nie tylko pod kątem posiadanych klientów czy notowanych zysków, wyróżnia się na tle innych banków w Polsce. Czym jeszcze? 

PKO Bank Polski od lat jest liderem nowoczesnej bankowości. Nasza dojrzałość cyfrowa i zaawansowanie w obszarze nowych technologii to ważna przewaga konkurencyjna i kierunek, w którym będziemy się dalej rozwijać, aby tworzyć wartość dla kolejnych pokoleń klientów. Stale rozwijamy kanały cyfrowe pod kątem technologicznym i produktowym. Mamy prawie 7,5 mln aktywnych aplikacji IKO. Cieszymy się, że nasza silna pozycja jest zauważalna nie tylko w polskim sektorze bankowym, ale także na arenie międzynarodowej.

Dariusz Szwed, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego kierujący pracami Zarządu 1
 • Bank PKO jako spółka akcyjna kontrolowany jest przez Skarb Państwa, który ulokował w banku część swoich akcji.
 • PKO Bank Polski zajął pierwsze miejsce w rankingu Finnoscore 2023 i został europejskim liderem cyfrowej bankowości
 • Jest najbardziej rozpoznawalnym bankiem w Polsce.
 • Do spółki należy aż 15 różnych podmiotów zależnych, specjalizujących się m.in. w ubezpieczeniach, funduszach emerytalnych czy funduszach inwestycyjnych.
 • Magazyn Forbes w 2018 roku uznał PKO BP za jedno z 2000 największych przedsiębiorstw na świecie.
 • Do powstania banku PKO bezpośrednio przyczynił się Józef Piłsudski, który dekretem z 7 lutego 1919 roku utworzył Pocztową Kasę Oszczędności.
 • Słynny symbol w logo PKO BP symbolizuje monetę wrzucaną do skarbonki. Został on zaprojektowany w 1968 roku przez wybitnego polskiego artystę grafika, Karola Śliwę. Początkowo nie zdobył on uznania władz banku.
 • Instytucja posiada także internetowy serwis bankowy w języku ukraińskim.
 • Oprócz bieżącej działalności bankowej Bank PKO specjalizuje się także w sprzedaży nieruchomości, rekrutacji startupów, Fintechów czy sprzedaży sztuki.
 • PKO BP oferuje także obsługę w języku migowym.
 • W lutym 2020 roku PKO BP razem z Narodowym Centrum Rozwoju rozpoczął pracę nad projektem pt. System uwierzytelniania i dostarczania cyfrowej tożsamości w banku PKO BP.

Filary strategii banku PKO BP na kolejne lata

strategia rozwoju PKO BP

Wady i zalety PKO BP

Zanim zdecydujesz się na współpracę z jakimkolwiek bankiem, warto przejrzeć opinie na jego temat. W podjęciu decyzji może pomóc Ci również lista najważniejszych zalet i wad. 

Zalety PKO BP:

 • stabilna pozycja na rynku, 
 • bogata oferta dopasowana do potrzeb klientów znajdujących się na różnym etapie życia, 
 • możliwość skorzystania z dodatkowych usług, w tym: załatwienia spraw urzędowych, opłacenie biletu parkinogwego czy doładowania telefonu z poziomu aplikacji,
 • bezwarunkowo darmowe konto osobiste, 
 • możliwość skorzystania z kredu hipotecznego z dopłatami do rat, 
 • szeroka oferta usług dla firm. 

Wady PKO BP: 

 • niektórzy klienci narzekają na niekoknkurencyjne oferty kredytowe, 
 • duże kolejki w uddziałach spowodowane tym, że wielu seniorów korzysta z produktów PKO BP. 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Czy PKO BP to dobry bank?

Tak. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie klientów oraz nagroda otrzymana w prestiżowym konkursie „Najlepszy Bank 2022”. PKO Bank Polski zajął drugie miejsce w kategorii dużego banku komercyjnego. 

Ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP?

Opłata za prowadzenie konta bankowego w PKO wynosi bezwarunkowo 0 zł. 

Ile zarabia pracownik w PKO BP?

Poziom zarobków w dużej mierze zależy od zajmowanej pozycji czy miejscowości, w której znajduje się oddział banku. Doradca klienta zarabia najczęściej w przedziale od 4 do 6 tys. złotych brutto, a analityk kredytowy od 6 do 8 tys. złotych. Na największą pensję może liczyć dyrektor sprzedaży bankowości detalicznej – ponad 20 tys. złotych brutto. 

Czy PKO BP jest bezpiecznym bankiem?

Obecnie trzy najbezpieczniejsze banki w Polsce to: PKO BP, Pekao oraz Alior Bank. To właśnie w tych instytucjach ulokowane są udziały Skarb Państwa. PKO BP ma też jeden z najdłuższych staży na polskim rynku, co dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, że szanse na jego bankructwo są znikome. 

Czy PKO BP i Pekao SA to to samo?

Nie. Zarówno PKO BP, jak i Bank Pekao S.A. zajmują czołowe pozycje w polskim sektorze bankowym. Skróty PKO BP i Bank Pekao S.A. mają jednak różne źródła – pierwsze odnosi się do Powszechnej Kasy Oszczędności, a drugie do Polskiej Kasy Opieki. Początkowo PKO BP nosił nazwę Pocztowa Kasa Oszczędności, a Bank Pekao wywodzi się z inicjatywy ówczesnych władz PKO BP, co sprawia, że był jednym z największych akcjonariuszy Banku Pekao prawie 100 lat temu.

Jakie banki nie są polskie?

Wbrew pozorom mnóstwo banków działających na terenie naszego kraju nie jest polska. Przykładem mogą być, chociażby: Santander Bank Polski (Hiszpania), mBank (Niemcy), Bank Millennium (Portugalia), Credit Agricole Bank Polska (Francja). 

Informacje na temat spółki

PKO BP

 

Powszechna Kasa Oszczędności

 Bank Polski SA

Rodzaj:
Bank komercyjny
Charakter działalności:
Bank uniwersalny
Utworzony:
1919
Numer REGON:
016298263
Numer KRS:
0000026438
Numer NIP:
5250007738
Adres siedziby:
ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie banku i jej elementach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 04 października 2023 roku.

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

1 Media PKO BP

https://media.pkobp.pl/246016-pko-bank-polski-europejskim-liderem-cyfrowej-bankowosci

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.6/5 - (41 votes)
Opinie o PKO BP S.A. (16)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • Z
  Z

  Zosia

  20.10.2021, 23:41

  Wyróżniający się komentarz

  Nie polecam tego Banku, zamordyzm maseczkowy, nieuprzejmi. Wyrzucono mnie z placówki za brak maseczki

  • A
   A

   Adam

   05.11.2021, 12:50

   Wyróżniający się komentarz

   Zrobiono to co należało , nie ma Pani racji !!!!!

  • S
   S

   Sebastian

   12.04.2022, 10:48

   Wyróżniający się komentarz

   Prawidłowe podejście banku.

  • A
   A

   Anna

   31.07.2022, 14:39

   Wyróżniający się komentarz

   29.07.2022 umówiona byłam w oddziale PKO Bp na ulicy Głębockiej po odbiór dokumentów.Wizytę ta zapamiętam na dłużej,ponieważ rzadko zdarza się aby w taki miły sposób być obsłużony w jakimkolwiek urzędzie.Osoba która mnie obsługiwała to Dyrektor Oddziału Pani Jadwiga Zagajewska,bardzo przesympatyczna ,ciepła i miła osoba a najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie rozmowa Pani Dyrektor z pracownikiem,takiego szacunku do swojego pracownika nie widziałam od dawna,.Brawo dla firmy za taka osobę

  • Ż
   Ż

   Życzliwy

   30.01.2023, 13:08

   Wyróżniający się komentarz

   I dlatego nie polecasz tego banku tak!? Weź się walnij w łeb!!! To mieli cię wpuścić i za ciebie zapłacić karę???

 • Z
  Z

  Zawiedziony

  28.04.2022, 14:47

  Wyróżniający się komentarz

  Najgorsza obsługa klienta jaką widziałem.
  1. Bank zablokował normalną tranzakcje blikiem.
  2. Godzinę później zablokowany został dostęp do aplikacji mobilnej oraz konta iPKO
  3. Od 5 dni nie mogę się doprosić odblokowania iPKO. Mimo 2 wizyt w placówce banku i kilku telefonów na infolinię, wciąż jestem zbywany hasłami „dziś już się nie da, ale jutro panu odblokujemy konto”.

  To jest skandal!
  Nie polecam. Można zostać odciętym od własnego konta, bez podania jakiegokolwiek powodu!

 • j
  j

  joanna

  06.05.2022, 18:45

  Wyróżniający się komentarz

  Najgorszy bank w Europie

 • B
  B

  Bogdan

  25.04.2023, 13:12

  Wyróżniający się komentarz

  ’bank-oszust z wieloletnia tradycja’….w roku 1980 !! wplacilem kilkadziesiat tysiecy zlotych…a dzis bank pko-oszust pisze mi ze mam….kilka zlotych….!!!!tak pko okrada obywateli…!!! powinni was 'zweryfikowac’…i do wiezienia….!!!

 • O
  O

  Olena

  28.09.2022, 18:03

  Wyróżniający się komentarz

  Przez miesiąc miałam problemy z kontem trzy razy: 1. Źle powiedziały szczegóły dla SWIFT przelewu, i jak by specjalista z innej strony nie zwrócił uwagi to, wtrąciła bym pomóc od rodziców i nie miała bym środków na życia. 2. Rachunek walutowy przy otwarciu nie był podpięty pod konto w złotych, i przez to było pobrano opłaty za korzystanie z rachunku. Musiałam o to zgłaszać. To nie stało mnie wiele pieniędzy, ale wzbudziło wątpliwości co do jakości usług banku. 3. Dostałam zepsuty banknot obniżonej zawartości jako normalny.

  • N
   N

   Natalie

   29.09.2022, 14:37

   Wyróżniający się komentarz

   Miałam podobną sytuację w Oddziale na ul. Mieszka w Wołomine, gdzie 1. była źle spisana umowa, zadzwonili żeby przyjść poprawić, 2. godzinę czasu „praktykowali” zanim przelew zagraniczny gdyby nie podeszła inna pracownica, to by pierwsza do której się zwróciłam nie poradziła by sobie. Wreszcie jako wisienka na torcie – dostałam uszkodzony banknot 50 euro. Wypłacałam 1000 euro, 1 banknot 500 i 10 po 50, po przeliczeniu na maszynce się zgadzało ale nawet nie przyszło mi do głowy żeby dokładnie badać każdy banknot, bo z założenia bank nie powinien posiadać uszkodzonych banknotów (był odcięty rożek i wyglądał jak zagięcie). W związku z odmową przyjęcia poszłąm do dyrekrorki i to dopiero się okazała porażka, bo powiedziała że ona jak kupuje jabłka na straganie to je maca, a wieć ja też powinnam byłam to zrobić. Niska kultura osoby poraża i mocno zniechęca do tej instytucji, a byłam u nich klientem VIP. Brak przestrzegania procedur czy świadome upłynnienie takich banknotów ? Tego juz się nie dowiem ale się przekonałam że w tym Oddziale brak rzetelności oraz szacunku do Klientów. Znajoma też wycofała z tego Oddziału ponad 270 tys z powodów nieporozumienia z obsługą. Należy domniemywać że reszta nie jest lepsza. Powiedziałam tej dziwnej dyrektorce że w Hiszpanii i w ogóle za granicą jak wydają inne waluty to prezentuja każdy banknot a nie podaja na kupce, na co ona zaczęła prowadzić jakieś bazarowe dyskusje typu że powinnam tam się przenieść. Żenada skąd wykopują tych dinozaurów?

 • R
  R

  Rewal

  22.06.2022, 13:13

  Wyróżniający się komentarz

  Szkoda gadać, ich wpłatomat ukradł mi 1 200 zł. wpłaciłem 4 000 zł. wystąpił błąd wpłatomatu i zwrócił mi on kwotę o 1 200 zł. mniej. Zgłosiłem reklamację, gdzie byłem zapewniony, że szybko zostanie rozpatrzona a pieniążki zwrócone na konto. Po 10 dniach zadzwoniłem na ich infolinię i dowiedziałem się, że sprawa nie została jeszcze nawet przypisana do pracownika. Jeszcze żebym nie był ich klientem, ale mam konto w ich banku, tak więc jako ich klienta powiem jedno PORAŻKA.

 • m
  m

  mix

  15.04.2022, 10:27

  Wyróżniający się komentarz

  Omijać szerokim łukiem. Konto zablokowane z powodu niekatualnego kilkuletniego wpisu komorniczego. Dostali papiery, że wszystko jest załatwione lata temu a nie potrafią nic załatwić już drugi tydzień.
  CYRK!

 • k
  k

  kolo

  09.04.2022, 13:56

  Wyróżniający się komentarz

  Bank agresywnie promuje limit odnawialny, który jest kosmicznie drogi. W każdym bądź razie droższy, niż u innych. A zmiana limitu w dół to koszt 50 zł za aneks. A niby z jakiej okazji? Nie dajcie się złapać. Można za parę złotych rocznie debetu zapłacić jak u lichwiarza. Oferta dla takich, którzy cały rok wiszą na debecie. W innym przypadku, dla utrzymania bufora płatniczego totalna porażka. Zmieniam na 2 tys. limitu. Niżej też się nie opłaca, gdyż opłata jest nie niższa, niż 60 zł. Skandal.

 • e
  e

  ewa

  14.11.2021, 10:54

  Wyróżniający się komentarz

  Banki zachowują się tak, jakby zależało im na tym, żeby okradano polskich klientów. U2F jest 100 bezpieczniejszy niż inne metody logowania. Dlaczego nie chcą tego wprowadzić?

  • M
   M

   Maciej

   14.02.2022, 15:39

   Wyróżniający się komentarz

   Nie polecam tego Banku. Jeden wielki bałagan. Ciągle zepsuty wplatowat. Tak samo urządzenie do rejestracji klientów.

  • H
   H

   Halina

   02.06.2022, 18:49

   Wyróżniający się komentarz

   Wierzę panu, mogą zrobić wszystko!!!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
PKO BP S.A.
Sprawdź ofertę