Pożyczki w domu klienta bez BIK dla zadłużonych

pożyczki w domu

Pożyczka z obsługą domową bez BIK

Pożyczki w domu, na skalę ogólnopolską świadczy tylko kilka firm. Chociaż ogłoszenia o pożyczkach z obsługą domową można znaleźć prawie na każdym słupie, nie mówiąc już o portalach z ogłoszeniami. Niestety większość z ogłaszających się w taki sposób osób najczęściej zajmuje się tylko zbieraniem danych osobowych. Jeśli nawet pożyczają pieniądze to bardzo łatwo przejechać się na zawyżonych kosztach pożyczki, skomplikowanej umowę która ma na celu oszukać klienta, czy wyłudzenie przedpłaty. Najbezpieczniej jest pożyczać od firm które na rynku działają od kilku lat i cieszą się dobrą renomą u klientów, dzięki temu unikniemy wszystkich podanych wyżej zagrożeń.

Zalety pożyczki w domu klienta

Jeśli chodzi o zalety pożyczki udzielanej w domu, to jest to napewno wygodne dla osób które nie chcą podawać swoich danych w internetowym wniosku. Zainteresuje to dobre również osoby które nie posiadają konta w banku, lub mają takie konto zajęte przez komornika, i przelew od pożyczkodawcy został by natychmiast zajęty. Z pożyczek domowych korzystają też osoby starsze, które wolą tradycyjną metodę podpisania umowy i spłaty. Następną zaletą jest to, że pożyczki udzielane w domu klienta mają o wiele niższe wymagania jeśli chodzi o zdolność kredytową. Żadna z podanych firm w naszym rankingu nie sprawdza klienta w BIK. Jeśli więc chwilówki online robią nam problem z uzyskaniem gotówki, warto spróbować pożyczek w domu z przedstawicielem. Bardzo możliwe że decyzja będzie pozytywna.

Dostępne firmy pożyczkowe z obsługą w domu

 Maksymalna kwotaCzas spłatyŚrednie RRSO 
kredytok15.000 zł6 - 48 miesięcy155% Wniosek
provident15.000 zł3 - 24 miesięcy166%Wniosek
Optima20.000 zł6 - 24 miesięcy158%Wniosek
profi credit25.000 zł6 - 36 miesięcy89%Wniosek

Wady pożyczki z przedstawicielem

Jak wiadomo strony medalu są dwie, a pożyczki z obsługą domową oprócz zalet mają również wady. Pierwsza z nich to wyższy koszt pożyczki w porównaniu z pożyczką online. Dzieje się tak, ponieważ firma pożyczkowa musi zatrudnić dodatkową osobę która jeździ do klientów i podpisuje z nimi umowy. Czasami też odbiera co miesiąc raty jeśli pożyczkobiorca wyrazi taką chęć. Przy pożyczkach online, wszystko najczęściej odbywa się automatycznie więc i koszty pożyczkodawcy są mniejsze, co skutkuje obniżeniem cen pożyczki.

Jeśli więc mamy możliwość złożenia aplikowania o pożyczkę online, warto spróbować najpierw w ten sposób. Zaoszczędzimy dzięki temu na ratach pożyczki, a w przypadku mniejszej kwoty być możne nawet uzyskam pierwszą pożyczkę za darmo.

Na co należy uważać pożyczając w domu?

Korzystając z tradycyjnej formy pożyczek z obsługą domową, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Jeśli pożyczamy od firmy zamieszczonej w rankingu powyżej, to pierwszą rzeczą na którą warto patrzeć jest oprocentowanie pożyczki. Najlepiej wybrać tą która oferuje najniższe, dzięki temu zaoszczędzimy sporo pieniędzy w domowym budżecie. Kolejną rzeczą jest czas na jaki chcemy rozłożyć spłatę pożyczki i suma która nas interesuje. Według nas najlepszym wyborem będzie Provident ze swoją pożyczką samoobsługową. Oprócz konkurencyjnego RRSO, mamy możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty, a także pożyczki bez żadnych kosztów. Więcej o tym można przeczytać w tym artykule.

Pożyczka z ogłoszenia, albo od mało znanej firmy

Jeśli chcemy skorzystać z pożyczki znalezionej na portalu z ogłoszeniami, lub z ulotki trzeba zwrócić uwagę na zdecydowaną większość ilość czynników. Po pierwsze, ważna jest treść umowy pożyczki. Jeśli jest dla nas niezrozumiała, nie podpisujmy jej. Głośno było ostatnio o Panu, który stracił mieszkanie w Warszawie przez pożyczkę za 10.000 złotych. Wszystko przez nieuczciwie skonstruowaną umowę i zbyt wysokie odsetki. Pożyczając od mało znanej firmy, bez renomy czy referencji bardzo łatwo zostać oszukanym. Następną sprawą na którą warto brać pod uwagę jest pobieranie przedpłat. Czy to na paliwo, na umowę, na ubezpieczenie, czy na każdą inną rzecz którą wymyśli sobie pożyczkodawca. W 99% przypadków wpłacenie przedpłaty kończy się zerwaniem kontaktu, stratą pieniędzy i pogorszeniem sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Należy pamiętać o tym że wszelkie formy przedpłaty są zabronione, a osoby które ich wymagają są nieuczciwe. Rzeczą którą również warto wziąć pod uwagę jest zaufanie do pożyczkodawcy. Czy o firmie można znaleźć w internecie jakieś opinie? Czy z pożyczki korzystał ktoś z naszych znajomych? Odpowiadając sobie na te pytania unikniemy nieprzyjemnych sytuacji. Najbezpieczniejszym wyjściem będzie skorzystanie ze sprawdzonych rozwiązań. Takie firmy zebraliśmy w dzisiejszym artykule.

Pożyczki w domu klienta bez BIK dla zadłużonych

5 (100%) 21 głos[ów]

2017-11-12T02:07:42+00:00 09.10.2017|Blog finansowy|

Napisz komentarz