biznesratka.pl – opinie klientów i recenzja

Oferta nieaktywna, sprawdź polecane oferty:
Opinie:
3,9/5
Okres spłaty
61 dni
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
? dla każdego klienta za darmo do 3000 zł na 61 dni
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
200 - 3 000 zł

1337 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
2.
taRata pożyczka online
Okres spłaty
3 - 36 miesięcy
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
Czas wypłaty
max 15 minut
Kwota
100 - 30 000 zł

4708 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,9/5
Okres spłaty
61 - 90 dni
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
100 - 10 000 zł

4849 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Okres spłaty
12 - 36 miesięcy
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
1 000 - 20 000 zł

2479 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
4,0/5
Okres spłaty
36 miesięcy
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
1 000 - 25 000 zł

1184 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Chwilówki online
Opinie:
3,6/5
Okres spłaty
4 - 50 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 80 lat
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
1 000 - 30 000 zł

4831 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Okres spłaty
6 - 96 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy
23 - 70 lat
Czas wypłaty
30 minut
Kwota
2 000 - 60 000 zł

5598 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
3.
taRata pożyczka online
Okres spłaty
3 - 36 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 80 lat
Czas wypłaty
max 15 minut
Kwota
100 - 30 000 zł

4708 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,9/5
Okres spłaty
61 - 90 dni
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 80 lat
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
100 - 10 000 zł

4849 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
4,1/5
Okres spłaty
1 - 48 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 80 lat
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
100 - 60 000 zł

2537 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Pożyczki na raty

Szczegóły pożyczki

Przykład reprezentatywny

Szczegóły pożyczki
Oprocentowanie
7,20 %
Forma prawna firmy
JDG
Kwota
1 000 - 20 000 zł
Okres spłaty
1 - 36 miesięcy
RRSO
34,97 %
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 20 000 zł
Sposób weryfikacji
online lub kurier
Metoda wypłaty
przelew lub czek GIRO
Maks. kolejna pożyczka
20000 zł
Czas wypłaty
24 godziny
Cel
dowolny
Zabezpieczenie
Nie
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Reprezentatywny przykład pożyczkiPożyczana kwota 10000 zł. Okres pożyczki 12 msc. Oprocentowanie 7.2%. Odsetki od kwoty pożyczki 1720 zł. RRSO 34.97%. Całkowita kwota do spłaty 11720 zł. Wysokość raty 976,67 zł.

Nasza ocena:

4.0/5

Ocena klientów:

4.0/5

Siedziba firmy

Affiliate44

Dane kontaktowe

Dane firmy

Gdy prowadzi się przedsiębiorstwo, często staje przed wyzwaniami dotyczącymi pozyskiwania środków na dalszy rozwój i zapewniania firmie odpowiedniej płynność finansowej. Bezpieczną deską ratunkową w takiej sytuacji jest skorzystanie z dedykowanej pożyczki na działalność gospodarczą – w czym specjalizuje się choćby biznesratka.pl. Co ten pożyczkodawca ma do zaoferowania swoim potencjalnym klientom?

Czasem są to nieopłacone na czas faktury od kontrahentów, innymi razy to większe koszty związane z działalnością niż pierwotnie zakładano. Zaległe składki ZUS czy nabycie brakującego sprzętu, a jeszcze w innych sytuacjach – chęć zainwestowania w dalszy rozwój swojej firmy. Przyczyny, z powodu których przedsiębiorcy poszukują finansowania, są różne. Podobnie zresztą jak różne są sposoby na ich pozyskanie. Poza finansowaniem faktur w formie faktoringu czy klasycznymi kredytami w bankach, silną pozycją w ostatnich latach mają także pożyczki na działalność gospodarczą, udzielane przez firmy pozabankowe. Nie tylko nie mają się one czego wstydzić w porównaniu do konkurencji, ale i na przykładzie biznesratka.pl, widać, jak dużo zalet kryje się za takim źródłem finansowania.

Podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Marka pożyczkowa biznesratka.pl powstała z inicjatywy dobrze znanej na rynku pożyczkowym spółki Aasa Polska S.A., która wkroczyła na nasz rynek już niemal dekadę temu – bo w 2012 roku, co stanowiło element międzynarodowej ekspansji fińskiego giganta branży fintech Aasa. Działając pod własną marką, Aasa koncentruje się na pożyczkach dla klientów prywatnych, w czasie gdy biznesratka.pl to usługi stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, których w Polsce w ostatnich latach bez wątpienia nie brakuje.

Platforma biznesratka.pl stawia na pożyczki online, które są relatywnie łatwe w pozyskaniu i nie wymagają od nas wychodzenia z domu – wszystkie formalności można zrealizować online, pamiętając o spełnieniu niezbędnych wymagań oraz przejściu przez kilka kroków weryfikacyjnych. Oferta tej platformy skierowana jest głównie do osób rozglądających się za finansowaniem na średnio kosztowne wydatki, nieprzekraczające swoją wartością 20 tysięcy złotych. Mali i średni przedsiębiorcy powinni być usatysfakcjonowani.

biznes.ratka.pl

Jakie warunki trzeba spełnić?

Wnioskując o pożyczkę na działalność gospodarczą w firmie biznesratka.pl, należy pamiętać o warunkach, jakie stawiane są wobec klientów. Aby znaleźć informacje o modelowym pożyczkobiorcy, któremu biznesratka.pl jest gotowa udzielić pożyczki, należy skierować się do dedykowanej zakładki „warunki pożyczki”. Tam dowiemy się wszystkiego, co jest nam potrzebne.

 • Oferta jest skierowana wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą – środki nie mogą być zatem przeznaczone na konsumenckie, prywatne cele.
 • Działalność gospodarcza musi być prowadzona na obszarze Polski.
 • Przedsiębiorca musi posiadać stały meldunek w kraju.
 • Nie jest dopuszczalne figurowanie w rejestrach jako dłużnik.
 • Posiadać należy też aktywny numer telefonu komórkowego.

Warto dodać, że przy dość żelaznych wymaganiach biznesratka.pl oferuje też rozwiązania uatrakcyjniające jej usługi i zwiększające grono potencjalnych klientów. Do wniosku pożyczkowego nie są potrzebne żadne dodatkowe zaświadczenia, a o finansowanie może występować nawet świeżo założona firma. Nie istnieje zatem często spotykany limit wskazujący na minimalny czas prowadzenia działalności.

Jakie bazy weryfikuje biznesratka.pl?

Wnioskując o pożyczkę w biznesratka.pl, pamiętać trzeba o konieczności przejścia weryfikacji kredytowej w określonych bazach. Firma zajrzy w tym celu głównie do rejestrów dłużników, aby upewnić się, że firma nie posiada żadnych nieopłaconych należności, które mogą stawiać ją w negatywnym świetne jako niesolidny płatnik.

Jakie rejestry mogą zostać sprawdzone podczas weryfikacji wniosku pożyczkowego?

 • BIG InfoMonitor – Biuro Informacji Gospodarczej.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 • ERIF.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Złożenie wniosku o pożyczkę w biznesratka.pl, jak przystało na firmę działającą w 100% online, nie jest zbytnio skomplikowane i oparte jest na wyjątkowo prostym schemacie. Dla ułatwienia, pożyczkodawca sam przedstawia esencję z tego procesu na swojej stronie. Spójrzmy zatem, na co trzeba się przygotować.

 1. Wejdź na stronę internetową biznesratka.pl i wybierz oczekiwaną kwotę pożyczki dla firm, a także termin spłaty, w którym odbywać się będzie uiszczanie kolejnych rat.

2. Wybierz przycisk „weź pożyczkę”, kierując się do internetowego formularza. Konieczne będzie podanie w nim m.in. danych osobowych wnioskującego, a także informacji na temat firmy i jej sytuacji finansowej. Nie należy też zapomnieć o m.in. numerze telefonu, jak i adresie poczty e-mail.

3. Teraz musimy poczekać na dokonanie weryfikacji naszej zdolności kredytowej jako przedsiębiorstwa. Na stronie internetowej biznesratka.pl możemy się dowiedzieć, że etap ten trwa maksymalnie godzinę. Po nim pozostaje już dopełnienie formalności.

4. Po wypełnieniu darmowego wniosku o pożyczkę w 100% online i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, przychodzi czas na przeprowadzenie weryfikacji naszych danych. Firma biznesratka.pl daje tutaj dwa rozwiązania do wyboru – weryfikacja przez internet bez wychodzenia z domu lub umówienie się z kurierem na podpisanie umowy pożyczkowej.

5. Dopełniając formalności związanych z umową i weryfikacją, pozostaje już tylko oczekiwanie na odbiór przyznanej kwoty pożyczki. I znów, biznesratka.pl oferuje tutaj dwa rozwiązania do wyboru. Pierwszym jest oczekiwanie na tradycyjny przelew bankowy, który powinien dotrzeć do nas w ciągu najpóźniej 24 godzin, kolejnego dnia roboczego. Druga opcja to z kolei ukłon w stronę miłośników gotówki – pożyczkę możemy odebrać także w fizycznej formie, udając się na pocztę i posługując się czekiem GIRO.

biznesratka.pl – dostępne parametry pożyczek

Już chwilę po wejściu na stronę internetową platformy biznesratka.pl naszym oczom ukazuje się wyeksponowany kalkulator parametrów pożyczkowych, po którego lewej stronie sprawdzić możemy, nie tylko ile można pożyczyć, ale i na jaki czas. Szkoda, że przedstawiono to w formie rozwijanej listy zamiast wygodnego suwaka, ale lepsze to niż nic.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki, jaką może otrzymać przedsiębiorca w biznesratka.pl to 1000 złotych. Kolejne wartości pożyczki zwiększyć można o kolejne 100 złotych, aż do osiągnięcia pułapu maksymalnej dostępnej pożyczki – czyli 20 000 złotych.
 • Termin spłaty.
  Firma biznesratka.pl oferuje pożyczki długoterminowe, których spłata odbywa się w systemie ratalnym. W ten sposób, minimalny termin spłaty to jeden miesiąc, za to kolejne wartości do wyboru rosną co jeden kolejny miesiąc. Maksymalnie pożyczkę można uzyskać na 36 miesięcy, czyli równe 3 lata.

Warto dodać, że każda pożyczka zaciągana w biznesratka.pl jest obciążona dodatkowymi kosztami. Aby przedstawić ich wymiar i udział w ratach pożyczki, przedstawiamy reprezentatywny przykład na kalkulacji zaciągniętej ze strony internetowej.

Pożyczając 15 000 złotych na 24 miesiące (2 lata), oprocentowanie pożyczki wynosi 7,2%. Odsetki od kwoty pożyczki to 2580 złotych, z kolei RRSO wynosi 34,97%. Ten sposób, miesięczna rata wyniesie nas 1465 złotych, a całkowita kwota do spłaty to 17 580 złotych.

biznesratka.pl – windykacja

W przypadku pojawienia się kłopotów z uregulowaniem raty za pożyczkę, biznesratka.pl zaleca jak najszybsze skontaktowanie się z biurem obsługi klienta. Kwestia ta wskazana jest w zakładce „pytania i odpowiedzi”, której poświęcono jedną z sekcji. Warto pamiętać, że brak kontaktu i bierność w kwestii wyjaśnienia naszych zaległości mogą mieć poważne skutki.

Po pierwsze, pożyczkodawca może wpisać nas do rejestru dłużników, obniżając przez to zdolność kredytową naszej firmy i jej atrakcyjność na rynku wobec potencjalnych kontrahentów. Firma pożyczkowa ma też w takiej sytuacji prawo do podjęcia się działań windykacyjnych, naliczając karne odsetki za każdy dzień zaległości. Warto zatem pod każdym względem pilnować harmonogramu spłaty.

biznesratka.pl – nasza opinia

Firma biznesratka.pl specjalizuje się w wyjątkowo przystępnych i atrakcyjnych usługach, które mogą zyskać uwagę oraz sympatię wielu przedsiębiorców. Choć kwoty dostępne do pożyczenia nie są imponujące, to na uznanie zasługują przede wszystkim niewygórowane wymagania, jak brak zaświadczeń czy możliwość otrzymania finansowania nawet w przypadku młodej firmy. Co więcej, jest wygodnie i bezpiecznie ze względu na to, że wniosek złożyć można w 100% online, a decyzję uzyskujemy w ciągu maksymalnie godziny. To ciekawa propozycja szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw!

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

 • 611 100 417 

Poczta e-mail:

 • biznes@ratka.pl

Informacje na temat spółki

 

Aasa Polska S.A

Rodzaj prezentowanej firmy:
Pożyczki dla przedsiębiorców
KRS:
0000411939
REGON:
146017266
NIP:
5252528111
Adres: 

ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie pożyczkowej oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 22 kwietnia 2021 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4/5 - (1 vote)
Opinie o Biznes Ratka (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie