Pożyczka internetowa w Alior Banku – opinie i recenzja

Sprawdź pożyczkę internetową w Alior Banku

Nasza ocena
5.0
Ocena użytkowników
3.8
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Okres spłaty1 - 10 lat
PromocjaTak
? Alerty BIK w Alior Banku
RRSO9,04 %
? maksymalne RRSO 102,55%
Oprocentowanie8,69 %
? oprocentowanie zmienne
Prowizja3
Wymagane konto bankoweTak
Metoda wypłatyprzelew na konto
Kwota500 - 200 000 zł
Czas Promocjido 31.03.2021 r.
? Warunkiem skorzystania z Promocji jest: 1) złożenie wniosku o Kredyt lub Pożyczkę w trakcie trwania Promocji; 2) zawarcie w trakcie trwania Promocji, Umowy o Pożyczkę lub Umowy o Kredyt; 3) otrzymanie wiadomości e-mail z unikalnym kodem BIK.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 19 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 23 138,23 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 4038,23 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4038,23 zł; 54 miesięczne raty, w tym 53 równe raty w wysokości 428,49 zł, ostatnia rata: 428,26 zł. Kalkulacja została dokonana na 3.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Inne produkty Alior Bank

Awaria sprzętu domowego, chęć kupna nowego samochodu czy chwilowe problemy finansowe mogą skłonić do sięgnięcia po szybki kredyt gotówkowy online. Pożyczka Internetowa w Alior Banku to kolejna oferta, która dostępna jest w naszym rankingu. Jak prezentują się odsetki, opłaty oraz dodatkowe koszty? Sprawdźmy najważniejsze parametry produktu.

Pożyczka internetowa w Alior Banku – dodatkowe informacje

Decydując się na tani kredyt gotówkowy, kierujemy się nie tylko reklamą telewizyjną. Pod uwagę bierzemy opinie dotychczasowych i obecnych klientów, ale także sprawdzamy RRSO, odsetki, opłaty oraz dodatkowe koszty, jakie niesie ze sobą zobowiązanie. Dlatego w poszukiwaniu najważniejszych informacji warto skorzystać z pomocy wiarygodnych stron.

Tym razem, porównywarka kredytów gotówkowych Czerwona-Skarbonka przyjrzała się bliżej popularnej ofercie Pożyczki internetowej w Alior Banku. Oto nasza rzetelna recenzja dotycząca produktu Kredytodawcy.

Jak otrzymać Pożyczkę internetową w Alior Banku?

Na co klienci zwracają uwagę, wybierając najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy? Okazuje się, że w pierwszej kolejności liczą się wiarygodność instytucji finansowej, szybkość uzyskania dodatkowej gotówki, a także łatwość wnioskowania.

Na tym tle dobrze wypada Alior Bank, który oferuje kredytobiorcom szybką Pożyczkę bez wychodzenia z domu.

 • Wniosek online. O tani kredyt w Banku zawnioskujesz, wchodząc na stronę promocji, na której wypełnisz formularz kontaktowy. Wpisz w nim swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także kwotę, którą chcesz pożyczyć wraz z okresem kredytowania. Później tylko oczekuj na telefon od Doradcy kredytowego.

Pożyczka internetowa w Alior Banku – jakie warunki należy spełnić?

Wiele życiowych perturbacji wymaga od nas podjęcia konkretnych działań, dzięki którym zdoła się pozyskać dodatkowe źródło gotówki. Dlatego z pewnością zainteresuje Cię fakt, w jaki sposób możesz aplikować o Pożyczkę internetową w Alior Banku i do kogo jest skierowana. Po pierwsze, oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych nieposiadających jeszcze żadnej pożyczki lub kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku i wnioskujących online. I po drugie, aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową, musisz spełnić określone kryteria.

 • Pełnoletność,
 • Pełna zdolność do czynności cywilnoprawnych,
 • Dobra zdolność kredytowa w BIK.

Dodatkowo, Bank wymaga wiarygodnej dokumentacji potwierdzającej tożsamość klienta, a także źródło uzyskiwanych dochodów.

 • Dokument tożsamości, np. dowód osobisty, paszport lub karta stałego pobytu,
 • Zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i wysokości osiąganych dochodów/ lub,
 • Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów z tytułu umów zlecenie/o dzieło,
 • Karta Produktu Ubezpieczenie na Życie Ergo Hestia S.A1.

Ile kosztuje Pożyczka internetowa w Alior Banku?

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu, a także daty płatności pierwszej raty.


Zobaczmy jeszcze, jak prezentują się stałe parametry Pożyczki internetowej.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 9,04%,
 • Kwota kredytu – od 500 zł do 200 000 zł,
 • Okres kredytowania – minimalny 3 miesiące, maksymalny 120 miesięcy (10 lat).

Dodatkowe szczegóły oferty Pożyczki internetowej w Alior Banku

Jak każdy produkt kredytowy, tak i w przypadku oferty Alior Banku występują usługi towarzyszące, które możesz dobrać przy okazji wnioskowania o kredyt online.

 • Konto Jakże Osobiste z pakietem wielu korzyści,
 • Karta kredytowa MasterCard OK! Za transakcje realizowane za pomocą kredytówki możesz zyskać nawet 300 zł rocznie (RRSO 11,76%).

Masz możliwość zdecydować się także na darmowe konto internetowe z pakietem wielu bezpłatnych usług.

Załóż darmowe konto w Alior Banku

Pożyczka internetowa – jak wygląda procedura wnioskowania?

Pieniądze z kredytu otrzymasz bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, zważywszy na to, że nie wymaga od Ciebie spędzenia dodatkowego czasu w okienkach bankowych.

Spójrz, jak w kilku prostych krokach aplikujesz przez internet o środki w Alior Banku.

1. Na stronie dedykowanej ofercie wypełnij wniosek online. Uzupełnij go o najistotniejsze informacje, jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także kwotę oraz okres spłaty kredytu. Link do pożyczki, podsyłamy poniżej:

Złóż wniosek o pożyczkę w AliorBanku

2. Oczekuj na telefon od Doradcy kredytowego, z którym wypełnisz dalszą część wniosku. W razie wątpliwości i niejasności nie bój się pytać!

3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej ciesz się z przelanych środków, które możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka internetowa w Alior Banku – opinie i recenzja

Pożyczanie ma to do siebie, że zawsze musi być rozsądne, a klient powinien zdawać sobie sprawę ze wszystkich korzyści i mankamentów, jakie są związane z daną ofertą. Nie przedłużając sprawy, sprawdźmy mocne i słabe strony Pożyczki internetowej w Alior Banku.

Zalety:

 • elastyczne widełki kwotowe. Pożyczysz od 500 zł do nawet 200 000 zł,
 • kredyt gotówkowy możliwy do uzyskania w 100% online, bez wychodzenia z domu,
 • akceptowalne różne źródła dochodu klienta,
 • stosunkowo niskie RRSO,
 • szybka decyzja kredytowa z przelewem środków nawet w 1 dzień od zawarcia umowy,
 • prosty i czytelny wniosek online,
 • dostępny kalkulator kredytowy,
 • brak konieczności doboru produktów towarzyszących do zobowiązania.

Wady:

 • Pożyczka internetowa skierowana jest do określonej grupy klientów (osoby, które nie posiadają w Alior Banku żadnej pożyczki oraz kredytu konsolidacyjnego),
 • konieczność posiadania pozytywnej zdolności kredytowej w BIK,
 • stosunkowo krótki okres kredytowania względem oferowanej kwoty (maksymalna kwota 200 000 zł na 10 lat).

Słowem końca musimy przyznać, że propozycja Alior Banku skierowana jest do osób, które poszukują szybkiego zastrzyku gotówki, przy możliwie niewielkich formalnościach i najlepiej – bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, na tle konkurencji Pożyczka internetowa wyróżnia się stosunkowo wysoką kwotą zobowiązania, ale i całkiem przystępnym RRSO. Ma także elastyczne warunki wnioskowania.

Możesz zajrzeć też do rankingu kredytów gotówkowych na Czerwonej-Skarbonce i spośród dostępnych ofert wybrać tę, która najbardziej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Sprawdź również nasz poradnik o zwrocie prowizji bankowej.

Źródła:

1. Strona Alior Bank, https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-internetowa.html

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły