Visset – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

vissetvisset opinie

Szczegóły oferty:

 • Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:1000 zł na 30 dni
 • Maksymalna kwota:4000 zł na 30 dni
 • Online, w 15 minut, na dowód?Tak, Visset nie wymaga żadnych dokumentów od swoich klientów. Decyzja o uzyskaniu pożyczki wydawana jest w ciągu 15 minut.

Visset to to jedna z firm oferujących szybkie pożyczki przez Internet. Nie ma w swojej ofercie pożyczki ratalnej o dużej kwocie — system opiera się na oferowaniu chwilówek o niskich kwotach i na krótko. Sprawdźmy, jakie warunki oferuje Visset i czy warto skorzystać z tej oferty.

Visset — nasza opinia

Przykład Visset pokazuje, że coraz więcej przedsiębiorstw na rynku pozabankowych usług finansowych koncentruje się na konkretnym rodzaju klienta. Spośród wielu osób, które decydują się na zaciągnięcie pożyczki spora jest grupa tych, którzy chcą zrobić to szybko i bez zbędnych formalności. Na tym rynku obecny jest właśnie Visset. Działająca od 2009 roku firma zdążyła przez ostatnie 9 lat dorobić się pozycji stabilnego pożyczkodawcy.

Aby zapoznać się z ofertą Visset, sprawdźmy na początku witrynę internetową tego pożyczkodawcy. Na tle innych firm, jakich ofertę przeglądaliśmy, witryna jest chyba najbardziej minimalistyczna i uproszczona. Składa się ona na dobrą sprawę tylko z przejrzystego suwaka kalkulującego koszty pożyczki i wyliczenia korzyści, jakie — zdaniem Visset — płyną ze skorzystania z ich oferty. Ponadto, zjeżdżając w dół strony poznajemy podstawowe informacje na temat procesu, jaki związany jest ze złożeniem wniosku o pożyczkę. Firma oferuje także pożyczką dla firm. Prezentuje się ona jasno i przejrzyście, choć warto znać każde „ale”.

Pożyczka w Visset — jakie warunki należy spełnić?

W przypadku starania się o pożyczkę w firmie warto znać wymagania, jakie Visset przewidziało dla nowych pożyczkobiorców. Konieczne jest spełnienie poniższych warunków.

 • Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Rachunek bankowy w dowolnym banku działającym na terenie Polski.
 • Aby uzyskać pożyczkę, trzeba posiadać numer telefonu komórkowego.
 • Ukończone conajmniej 22 lata.
 • Nie więcej niż 75 lat.

Aby uzyskać pozytywną decyzję, Visset wymaga od klientów ponadto braku opóźnień w spłacie zadłużenia.

Złóż wniosek visset

Warunki pierwszej pożyczki

Jak wspomnieliśmy już wyżej, omawiana firma udziela konkretnych dwóch rodzajów pożyczek. Dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą przewidziano świadczenia w wysokości od 1000 do 4000 złotych. Swobodę ogranicza chyba tylko zapis, według którego okres spłaty jest ustalony odgórnie. Zawsze wynosi on 30 dni. Nie sposób nie wspomnieć o wartości pierwszej pożyczki — jeżeli wynosi ona 1000 złotych, to jest darmowa.

Dla osób indywidualnych Visset przewidziało pożyczki o nieco innych warunkach. Dla tego grona klientów udzielane są pożyczki o minimalnej wartości 300 złotych, których maksymalny pułap wynosi 4000 złotych. To, co łączy tę ofertę z taryfą dla przedsiębiorców to termin spłaty i kwota pierwsza pożyczka za darmo. W przypadku pierwszego zagadnienia wynosi on 30 dni, z kolei kwota darmowej pożyczki to 1000 złotych. Pierwsza pożyczka może wynieść niestety nie więcej niż 1000 złotych.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Podczas składania wniosku klient nie uniknie kluczowego etapu, czyli weryfikacji danych w bazach dłużników. Podczas wypełniania ankiety rejestracyjnej Visset wymaga od nas zaznaczenia w odpowiednim miejscu, iż nie figurujemy w żadnym rejestrze dłużników. W ten sposób pisemnie poświadczamy, że jesteśmy wiarygodnymi klientami i nie będziemy stwarzać problemów ze spłatą pożyczki w przyszłości. Pożyczkodawca oczywiście sam sprawdza, czy dane klienta faktycznie nie są zamieszczone w żadnym rejestrze dłużników.

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
 • BIG Infomonitor – Biuro Informacji Gospodarczej.
 • ERIF.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Jeśli spłacimy nasze zobowiązanie terminowo i bez jakichkolwiek zakłóceń to maksymalna wartość kolejnej pożyczki wzrasta. Na początku wynosi ona 1000 złotych (tyle, co na początku), w przypadku kolejnego świadczenia 1250 złotych, a czwarty wniosek złożony za pomocą internetu przysługuje nam już 2000 złotych pożyczki. Maksymalna kwota, czyli 4000 złotych pożyczana jest dopiero za ósmym razem.

Złóż wniosek visset

Visset — co, w przypadku braku spłaty na czas?

Stosunek firmy Visset do problemów z terminową spłatą zobowiązania odnaleźć można w regulaminie firmy. Mówi on, że:

„Pomimo upływu terminu spłaty Całkowitej Kwoty Do Zapłaty oraz braku wpłaty Opłaty Prolongacyjnej przez Pożyczkobiorcę, Pożyczkodawca może wyrazić zgodę na przedłużenie terminu spłaty Pożyczki. Warunkiem przedłużenia spłaty Pożyczki przez Pożyczkodawcę jest wpłata przez Pożyczkobiorcę Opłaty Prolongacyjnej na Rachunek bankowy do spłaty, w wysokości nie mniejszej niż pozwalającej na przedłużenie okresu spłaty Pożyczki w dniu jej przedłużenia, zgodnie z ust. 2 niniejszego paragrafu. Wszelkie powstałe koszty związane z nieterminową spłatą Pożyczki oraz brakiem terminowej wpłaty Opłaty Prolongacyjnej zostaną doliczone do Całkowitej Kwoty Do Zapłaty, do zapłaty, których zobowiązany będzie Pożyczkobiorca.”

Podstawowe cechy — podsumowanie

Zalety

 • Darmowa pierwsza pożyczka w wysokości 1000 zł.
 • Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.
 • Możliwość przesunięcia terminu spłaty.
 • Aby uzyskać pożyczkę, nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów.

Wady

 • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki.

Kontakt:

e-mail: info@visset.pl

tel.:  61 64 94 400

Złóż wniosek visset

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 635 zł; Odsetki: 4,10 zł; Prowizja: 130,90 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1732%;

Dane firmy

ASETIA sp. z o.o. S.K.A. jest pośrednikiem, a jednocześnie operatorem portalu Visset.pl zajmującego się udzielaniem szybkich pożyczek pozabankowych.

Dane spółki ASETIA sp. z o.o. S.K.A.

REGON:302302434
KRS:0000442888
NIP:7792410420
Adres:ASETIA sp. z o.o. S.K.A. ul. Głogowska 31/33 (II piętro) 60-702 Poznań

Autor wpisu: Michał Frankowski

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Ewelina 28 listopada 2018 at 10:38 - Odpowiedz

  Wykorzystałam darmową pożyczkę, wszystko było terminowo więc nie miałam żadnych nieprzyjemności z ich strony. Później nie pożyczałam, więc nie wiem.