Visset – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Kwota
15 000 - 200 000 zł
Czas wypłaty
do 24h
Wiek firmy
3 miesięcy
Forma prawna firmy
JDG i spółki
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Maks. pierwsza pożyczka
15 000 - 200 000 zł
Cel
dowolny
? dowolny, związany z działalnością gospodarczą
Zabezpieczenie
Tak
? weksel
Promocja
Tak
? Rabat -20% kosztów z kodem "Fin3"
Okres spłaty
12 miesięcy
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Nasza ocena:

5.0/5

Ocena klientów:

4.0/5

Siedziba firmy

VISSET Sp. z o.o.
Piekary 12/6
61-823 Poznań

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 200000
KRS: 0000442888
NIP: 7792410420
REGON: 302302434

Visset to to jedna z firm oferujących pożyczki dla przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiada m.in. pożyczki gotówkową, którą można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Co ciekawe, środki można przeznaczyć nawet na spłatę zaległości wobec ZUS czy US, a to oznacza, że aby złożyć wniosek możesz mieć inne przeterminowane zobowiązania.

visset - opinia i recenzja o pożyczkodawcy

Visset – nasza opinia

Visset oferuje pożyczki dla firm, które chcą otrzymać środki szybko, bez zbędnych formalności. Pożyczkodawca nie wymaga przedstawiania żadnych dodatkowych umów czy dokumentów, a do otrzymania finansowania potrzebny jest tylko dowód osobisty.

Czy to dobrze? Z całą pewnością to duże ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy znaleźli się w naprawdę trudnej sytuacji finansowej i potrzebują środków, chociażby na wypłatę wynagrodzenia dla swoich pracowników. Z drugiej strony pożyczanie pieniędzy w takiej sytuacji zawsze jest ryzykowne. Istnieje bowiem zagrożenie, że nie będziemy w stanie spłacić pożyczki na czas, a naliczone odsetki spowodują, że wartość zadłużenia będzie rosła w zatrważającym tempie.

Na szczęście pożyczkodawca podchodzi dość elastycznie do problemów swoich klientów, co daje nadzieje, na uniknięcie poważnych kłopotów finansowych. Konsultanci są w stanie zaproponować nowe rozwiązanie dla tych, którzy mają problem ze spłatą.

Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Visset, powinieneś na początku sprawdzić witrynę internetową tego pożyczkodawcy. Na tle innych firm, strona Visset jest minimalistyczna i uproszczona. Na dobrą sprawę składa się tylko z prostego kalkulatora pożyczkowego, pokazującego koszty pożyczki wraz z korzyściami, jakie — zdaniem Visset — płyną ze skorzystania z ich oferty. Ponadto, zjeżdżając w dół strony, możesz poznać podstawowe informacje na temat procesu wnioskowania o pożyczkę.

Pożyczka w Visset — jakie warunki należy spełnić?

Jeśli będziesz chciał wnioskować o pożyczkę, powinieneś znać wymagania, jakie Visset stawia nowym pożyczkobiorcom. Jakie warunki musisz spełnić?

 • Mieć polskie obywatelstwo i posiadać ważny dowód osobisty.
 • Posiadać rachunek osobisty w dowolnym banku działającym na terenie Polski.
 • Mieć telefon komórkowy.
 • Być w odpowiednim wieku – min. 20, a max. 75 lat.
 • Nie możesz pojawiać się w rejestrach BIG InfoMonitor, KRD czy ERIF jako dłużnik, który nieterminowo reguluje swoje należności.

Wypłata finansowania następuje po weryfikacji w czasie tzw. uproszczonej procedury. W niektórych przypadkach Visset może poprosić Cię o przedłożenie dodatkowych dokumentów, takich jak: umowa spółki czy plik JPK. Co ciekawe, pożyczkodawca nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o niezaleganiu z ZUS i US.


Jeśli nie przekonuje Cię powyższa oferta, polecamy Ci TOP3 wśród darmowych chwilówek na Czerwonej-Skarbonce:

Opinie:
4,2/5
Okres spłaty
1 miesiąc
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
? od 300 zł do 3000 zł
Czas wypłaty
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Kwota
300 - 15 000 zł

2770 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,9/5
Okres spłaty
61 - 90 dni
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
100 - 10 000 zł

2774 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
3.
taRata pożyczka online
Okres spłaty
3 - 36 miesięcy
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
? Zależnie od oferty pożyczkodawcy
Czas wypłaty
max 15 minut
Kwota
100 - 60 000 zł

3929 osób

wybrało ofertę
Sprawdź

Pożyczka na raty w Visset

Pożyczkodawca dodał do swojej oferty również opcję pożyczki na raty z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 12 miesięcy. Klienci mogą wnioskować o kwotę mieszącą się w przedziale od 15 000 do 100 000 złotych. Otrzymane środki można wydać na dowolny cel związany z prowadzeniem firmy np. na:

 • zakup towarów,
 • opłaty leasingowe,
 • pensje pracowników,
 • opłacenie podatków,
 • zakup środków trwałych.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Podczas składania wniosku nie unikniesz kluczowego etapu, czyli weryfikacji danych w bazach dłużników. Podczas wypełniania ankiety rejestracyjnej jesteś zobowiązany do zaznaczenia w odpowiednim miejscu, że nie figurujesz w żadnym rejestrze dłużników. W ten sposób pisemnie poświadczasz, że jesteś wiarygodnym klientem i w przyszłości nie będziesz stwarzać problemów ze spłatą pożyczki. Pożyczkodawca oczywiście sam sprawdza, czy Twoje dane nie figurują w:

 • BIK – Biurze Informacji Kredytowej.
 • Biurze Informacji Gospodarczej BIG InfoMonitor.
 • ERIF.
 • Krajowym Rejestrze Długów (KRD).

Na podstawie wypełnionego wniosku, Visset przeprowadza analizę i wydaje wstępną decyzję pożyczkową. Następnie odbędzie się rozmowa video, podczas której konsultant zweryfikuje podstawowe dane. Ostatni etap do podpisanie umowy i wypłata środków.

Visset — co, w przypadku braku spłaty na czas?

Stosunek firmy Visset do problemów z terminową spłatą zobowiązania odnaleźć można w regulaminie firmy. Mówi on, że:

„Pomimo upływu terminu spłaty Całkowitej Kwoty Do Zapłaty oraz braku wpłaty Opłaty Prolongacyjnej przez Pożyczkobiorcę, Pożyczkodawca może wyrazić zgodę na przedłużenie terminu spłaty Pożyczki. Warunkiem przedłużenia spłaty Pożyczki przez Pożyczkodawcę jest wpłata przez Pożyczkobiorcę Opłaty Prolongacyjnej na Rachunek bankowy do spłaty, w wysokości nie mniejszej niż pozwalającej na przedłużenie okresu spłaty Pożyczki w dniu jej przedłużenia, zgodnie z ust. 2 niniejszego paragrafu. Wszelkie powstałe koszty związane z nieterminową spłatą Pożyczki oraz brakiem terminowej wpłaty Opłaty Prolongacyjnej zostaną doliczone do Całkowitej Kwoty Do Zapłaty, do zapłaty, których zobowiązany będzie Pożyczkobiorca.”

visset.pl

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Źródła:

Strona Visset.pl

https://www.visset.pl

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4/5 - (78 votes)
Opinie o Visset (3)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • A
  A

  Alina

  20.04.2020, 18:18

  Wyróżniający się komentarz

  Nie polecam.Jesli ktoś ma jakieś pytania i nie zgadza się z wzięta pożyczka i z warunkami jakie ta firma przedstawiła Zapraszam do kontaktu mailowego.

  • p
   p

   palka

   10.08.2020, 00:20

   Wyróżniający się komentarz

   Poproszę o kontakt .
   palka343@op[.]pl

 • E
  E

  Ewelina

  28.11.2018, 10:38

  Wyróżniający się komentarz

  Wykorzystałam darmową pożyczkę, wszystko było terminowo więc nie miałam żadnych nieprzyjemności z ich strony. Później nie pożyczałam, więc nie wiem.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Porównywarka ofert
Porównaj ()