Visset – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

vissetvisset opinie

Szczegóły oferty:

 • Maksymalna kwota pierwszej pożyczki: 1 000 zł na 30 dni
 • Maksymalna kwota: 4 000 zł na 30 dni
 • Online, w 15 minut, na dowód? Tak, Visset nie wymaga żadnych dokumentów od swoich klientów. Decyzja o przyznaniu pożyczki wydawana jest w ciągu 15 minut.

Visset to to jedna z firm oferujących szybkie pożyczki przez internet. Nie ma w swojej ofercie pożyczki ratalnej w dużej kwocie, oferuje chwilówki w niskich kwotach i z krótkim okresem spłaty. Sprawdźmy, jakie warunki oferuje Visset i czy warto skorzystać z tej oferty.

Visset — nasza opinia

Przykład Visset pokazuje, że coraz więcej przedsiębiorstw na rynku pozabankowych usług finansowych koncentruje się na konkretnym rodzaju klienta. Spośród wielu osób, które decydują się na zaciągnięcie pożyczki można wyróżnić sporą grupę klientów, którzy chcą zrobić to szybko i bez zbędnych formalności. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest oferta Visset. Firma działająca od 2009 roku uzyskała przez ostatnie 9 lat pozycję stabilnego pożyczkodawcy.

Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Visset, powinieneś na początku sprawdzić na początku witrynę internetową tego pożyczkodawcy. Na tle innych firm, jakich ofertę przeglądałem, witryna jest chyba najbardziej minimalistyczna i uproszczona. Na dobrą sprawę składa się tylko z prostego kalkulatora suwaka pokazującego koszty pożyczki i wyliczającego korzyści, jakie — zdaniem Visset — płyną ze skorzystania z ich oferty. Ponadto, zjeżdżając w dół strony możesz poznać podstawowe informacje na temat procesu wnioskowania o pożyczkę. Firma oferuje także pożyczkę dla firm. Prezentuje się ona jasno i przejrzyście, choć warto znać wszystkie szczegóły.

Pożyczka w Visset — jakie warunki należy spełnić?

Jeśli będziesz chciał wnioskować o pożyczkę, powinieneś znać wymagania, jakie Visset stawia nowym pożyczkobiorcom. Jakie warunki musisz spełnić?

 • Mieć polskie obywatelstwo.
 • Posiadać rachunek osobisty w dowolnym banku działającym na terenie Polski.
 • Mieć telefon komórkowy.
 • Ukończyć co najmniej 22 lata i mieć nie więcej niż 75 lat.

Warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji jest też brak opóźnień w spłacie zadłużenia.

Złóż wniosek visset

Warunki pierwszej pożyczki

Jak wspomniałem, Visset udziela dwóch rodzajów pożyczek. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pożyczki w wysokości od 1 000 do 4 000 złotych. Okres spłaty – bez względu na wysokość pożyczanej kwoty – wynosi 30 dni. Pierwsza pożyczka w kwocie 1 000 złotych jest darmowa.

Klienci indywidualni mogą pożyczyć od Visset od 300 do 4 000 złotych. Ofertę dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców łączy termin spłaty (30 dni) i kwota pierwszej pożyczki za darmo (do 1 000 złotych).

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Podczas składania wniosku nie unikniesz kluczowego etapu, czyli weryfikacji danych w bazach dłużników. Podczas wypełniania ankiety rejestracyjnej jesteś zobowiązany do zaznaczenia w odpowiednim miejscu, że nie figurujesz w żadnym rejestrze dłużników. W ten sposób pisemnie poświadczasz, że jesteś wiarygodnym klientem i w przyszłości nie będziesz stwarzać problemów ze spłatą pożyczki. Pożyczkodawca oczywiście sam sprawdza, czy Twoje dane nie figurują w:

 • BIK – Biurze Informacji Kredytowej.
 • Biurze Informacji Gospodarczej BIG InfoMonitor.
 • ERIF.
 • Krajowym Rejestrze Długów (KRD).

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Jeśli spłacisz swoje zobowiązanie terminowo i bez jakichkolwiek zakłóceń, to maksymalna wartość kolejnej pożyczki wzrasta. Na początku wynosi ona 1 000 złotych (tyle, co na początku), wysokość przypadku kolejnej pożyczki to 1 250 złotych, a po złożeniu czwartego wniosku przez internet możesz otrzymać już 2 000 złotych pożyczki. Maksymalną kwotę, czyli 4 000 złotych, możesz otrzymać dopiero za ósmym razem.

Złóż wniosek visset

Visset — co, w przypadku braku spłaty na czas?

Stosunek firmy Visset do problemów z terminową spłatą zobowiązania odnaleźć można w regulaminie firmy. Mówi on, że:

„Pomimo upływu terminu spłaty Całkowitej Kwoty Do Zapłaty oraz braku wpłaty Opłaty Prolongacyjnej przez Pożyczkobiorcę, Pożyczkodawca może wyrazić zgodę na przedłużenie terminu spłaty Pożyczki. Warunkiem przedłużenia spłaty Pożyczki przez Pożyczkodawcę jest wpłata przez Pożyczkobiorcę Opłaty Prolongacyjnej na Rachunek bankowy do spłaty, w wysokości nie mniejszej niż pozwalającej na przedłużenie okresu spłaty Pożyczki w dniu jej przedłużenia, zgodnie z ust. 2 niniejszego paragrafu. Wszelkie powstałe koszty związane z nieterminową spłatą Pożyczki oraz brakiem terminowej wpłaty Opłaty Prolongacyjnej zostaną doliczone do Całkowitej Kwoty Do Zapłaty, do zapłaty, których zobowiązany będzie Pożyczkobiorca.”

Podstawowe cechy — podsumowanie

Zalety

 • Darmowa pierwsza pożyczka w wysokości 1 000 zł.
 • Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.
 • Możliwość przesunięcia terminu spłaty.
 • Aby uzyskać pożyczkę, nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów.

Wady

 • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki.

Kontakt:

e-mail: info@visset.pl
tel.:  61 64 94 400

Godziny pracy infolinii:

Poniedziałęk – piątek: 7.00 – 20.00

Złóż wniosek visset

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 640 zł; Odsetki: 4,10 zł; Prowizja: 135,90 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1916%.

Dane firmy

ASETIA sp. z o.o. S.K.A. jest pośrednikiem, a jednocześnie operatorem portalu Visset.pl zajmującego się udzielaniem szybkich pożyczek pozabankowych.

Dane spółki ASETIA sp. z o.o. S.K.A.

REGON:302302434
KRS:0000442888
NIP:7792410420
Adres:ASETIA sp. z o.o. S.K.A. ul. Głogowska 31/33 (II piętro) 60-702 Poznań

 

Autor wpisu: Michał Frankowski

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Ewelina 28 listopada 2018 at 10:38 - Odpowiedz

  Wykorzystałam darmową pożyczkę, wszystko było terminowo więc nie miałam żadnych nieprzyjemności z ich strony. Później nie pożyczałam, więc nie wiem.