Visset – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
3.5
Wymagania
Status osoby fizycznej
Konto w banku
Telefon komórkowy
Adres e-mail
Zameldowanie
Zaświadczenie o zarobkach
Maks. pierwsza pożyczka
500 - 12 000 zł
Złóż wniosek w Visset

Zalety i wady firmy Visset

Zalety
 • Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.
 • Możliwość przesunięcia terminu spłaty.
 • Aby uzyskać pożyczkę, nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów.
 • Pożyczka na dowolny cel
Wady
 • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki
 • Weryfikacja w bazach dłużników: BIK, ERIF, KRD, BIG, Infomonitor

Siedziba firmy

VISSET Sp. z o.o. Pożyczki Online

Głogowska 31/33

60-702 Poznań

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 200000 PLN

KRS: 0000442888

NIP: 7792410420

REGON: 302302434

Kwota 500 - 12 000 zł
Forma prawna firmy JDG
Oprocentowanie 7,20 %
RRSO 508 %
zabezpieczenie Nie
Sposób weryfikacji przelew weryfikacyjny
Metoda wypłaty przelew na konto
Okres spłaty 1 miesiąc
Maks. pierwsza pożyczka 500 - 12 000 zł
Maks. kolejna pożyczka 12000 zł
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Wiek pożyczkobiorcy 20 - 99 lat
cel dowolny
Czas wypłaty 15 minut

Visset to to jedna z firm oferujących szybkie pożyczki przez internet. W swojej ofercie posiada, m.in. pożyczki na raty, ale oferuje też chwilówki z krótkim okresem spłaty. Sprawdźmy, jakie warunki proponuje Visset i czy warto skorzystać z oferty pożyczkodawcy.

Visset — nasza opinia

Przykład Visset pokazuje, że coraz więcej przedsiębiorstw na rynku pozabankowych usług finansowych koncentruje się na konkretnym rodzaju klienta. Spośród wielu osób, które decydują się na zaciągnięcie pożyczki można wyróżnić sporą grupę klientów, którzy chcą zrobić to szybko i bez zbędnych formalności. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest oferta Visset. Firma działająca od 2009 roku uzyskała przez ostatnie 9 lat pozycję stabilnego pożyczkodawcy.

Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Visset, powinieneś na początku sprawdzić witrynę internetową tego pożyczkodawcy. Na tle innych firm, strona Visset jest chyba najbardziej minimalistyczna i uproszczona. Na dobrą sprawę składa się tylko z prostego kalkulatora pożyczkowego, pokazującego koszty pożyczki wraz z korzyściami, jakie — zdaniem Visset — płyną ze skorzystania z ich oferty. Ponadto, zjeżdżając w dół strony możesz poznać podstawowe informacje na temat procesu wnioskowania o pożyczkę. Firma oferuje także pożyczkę dla firm. Prezentuje się ona jasno i przejrzyście, choć warto znać wszystkie szczegóły.

Pożyczka w Visset — jakie warunki należy spełnić?

Jeśli będziesz chciał wnioskować o pożyczkę, powinieneś znać wymagania, jakie Visset stawia nowym pożyczkobiorcom. Jakie warunki musisz spełnić?

 • Mieć polskie obywatelstwo.
 • Posiadać rachunek osobisty w dowolnym banku działającym na terenie Polski.
 • Mieć telefon komórkowy.
 • Ukończyć co najmniej 22 lata i mieć nie więcej niż 75 lat.

Warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji jest też brak opóźnień w spłacie zadłużenia.

Warunki pierwszej pożyczki

Jak wspomniałem, Visset udziela dwóch rodzajów pożyczek. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pożyczki w wysokości od 2 000 do 5 000 złotych. Okres spłaty – bez względu na wysokość pożyczanej kwoty – wynosi 30 dni. Na dzień dzisiejszy, Visset nie oferuje pierwszej pożyczki z RRSO 0%.

Klienci indywidualni mogą pożyczyć od Visset od 500 zł do 5 000 złotych. Ofertę dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców łączy termin spłaty (30 dni).

Pożyczka na raty w Visset

Pożyczkodawca dodał do swojej oferty również opcję szybkiej pożyczki na raty z maksymalnym okresem spłaty na 6 miesięcy (5 rat w stałych niskich kwotach i 1 wyrównująca). Konsumenci biznesowi mogą wnioskować o kwoty mieszące się w przedziale od 2 000 do 12 000 zł. Stali pożyczkobiorcy, którzy terminowo spłacają swoje zobowiązania mogą liczyć na rosnące limity pożyczek. Jednocześnie warto przy tym pamiętać, że zależne są one w dużej mierze od zdolności kredytowej wnioskującego.

Weź pożyczkę na raty w Visset

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Podczas składania wniosku nie unikniesz kluczowego etapu, czyli weryfikacji danych w bazach dłużników. Podczas wypełniania ankiety rejestracyjnej jesteś zobowiązany do zaznaczenia w odpowiednim miejscu, że nie figurujesz w żadnym rejestrze dłużników. W ten sposób pisemnie poświadczasz, że jesteś wiarygodnym klientem i w przyszłości nie będziesz stwarzać problemów ze spłatą pożyczki. Pożyczkodawca oczywiście sam sprawdza, czy Twoje dane nie figurują w:

 • BIK – Biurze Informacji Kredytowej.
 • Biurze Informacji Gospodarczej BIG InfoMonitor.
 • ERIF.
 • Krajowym Rejestrze Długów (KRD).

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Jeśli spłacisz swoje zobowiązanie terminowo i bez jakichkolwiek zakłóceń, to maksymalna wartość kolejnej pożyczki wzrasta. Na początku wynosi ona 1 000 złotych (tyle, co na początku), wysokość przypadku kolejnej pożyczki to 1 250 złotych, a po złożeniu czwartego wniosku przez internet możesz otrzymać już 2 000 złotych pożyczki. Maksymalną kwotę, czyli 4 000 złotych, możesz otrzymać dopiero za ósmym razem.

Visset — co, w przypadku braku spłaty na czas?

Stosunek firmy Visset do problemów z terminową spłatą zobowiązania odnaleźć można w regulaminie firmy. Mówi on, że:

„Pomimo upływu terminu spłaty Całkowitej Kwoty Do Zapłaty oraz braku wpłaty Opłaty Prolongacyjnej przez Pożyczkobiorcę, Pożyczkodawca może wyrazić zgodę na przedłużenie terminu spłaty Pożyczki. Warunkiem przedłużenia spłaty Pożyczki przez Pożyczkodawcę jest wpłata przez Pożyczkobiorcę Opłaty Prolongacyjnej na Rachunek bankowy do spłaty, w wysokości nie mniejszej niż pozwalającej na przedłużenie okresu spłaty Pożyczki w dniu jej przedłużenia, zgodnie z ust. 2 niniejszego paragrafu. Wszelkie powstałe koszty związane z nieterminową spłatą Pożyczki oraz brakiem terminowej wpłaty Opłaty Prolongacyjnej zostaną doliczone do Całkowitej Kwoty Do Zapłaty, do zapłaty, których zobowiązany będzie Pożyczkobiorca.”

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 640 zł; Odsetki: 4,10 zł; Prowizja: 135,90 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1916%.

Komentarze (3)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od Alina
  Alina
  20.04.2020, 18:18

  Nie polecam.Jesli ktoś ma jakieś pytania i nie zgadza się z wzięta pożyczka i z warunkami jakie ta firma przedstawiła Zapraszam do kontaktu mailowego.

  0
 • Komentarz od Ewelina
  Ewelina
  28.11.2018, 10:38

  Wykorzystałam darmową pożyczkę, wszystko było terminowo więc nie miałam żadnych nieprzyjemności z ich strony. Później nie pożyczałam, więc nie wiem.

  0
Weź pożyczkę w Visset