Visset – opinie klientów i recenzja

Visset to to jedna z firm oferujących szybkie pożyczki przez internet. W swojej ofercie posiada, m.in. pożyczki na raty, ale oferuje też chwilówki z krótkim okresem spłaty. Sprawdźmy, jakie warunki proponuje Visset i czy warto skorzystać z oferty pożyczkodawcy.

Visset — nasza opinia

Przykład Visset pokazuje, że coraz więcej przedsiębiorstw na rynku pozabankowych usług finansowych koncentruje się na konkretnym rodzaju klienta. Spośród wielu osób, które decydują się na zaciągnięcie pożyczki, można wyróżnić sporą grupę klientów, którzy chcą zrobić to szybko i bez zbędnych formalności. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest oferta Visset. Firma działająca od 2009 roku uzyskała przez ostatnie 9 lat pozycję stabilnego pożyczkodawcy.

Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Visset, powinieneś na początku sprawdzić witrynę internetową tego pożyczkodawcy. Na tle innych firm, strona Visset jest chyba najbardziej minimalistyczna i uproszczona. Na dobrą sprawę składa się tylko z prostego kalkulatora pożyczkowego, pokazującego koszty pożyczki wraz z korzyściami, jakie — zdaniem Visset — płyną ze skorzystania z ich oferty. Ponadto, zjeżdżając w dół strony, możesz poznać podstawowe informacje na temat procesu wnioskowania o pożyczkę. Firma oferuje także pożyczkę dla firm. Prezentuje się ona jasno i przejrzyście, choć warto znać wszystkie szczegóły.

Pożyczka w Visset — jakie warunki należy spełnić?

Jeśli będziesz chciał wnioskować o pożyczkę, powinieneś znać wymagania, jakie Visset stawia nowym pożyczkobiorcom. Jakie warunki musisz spełnić?

 • Mieć polskie obywatelstwo.
 • Posiadać rachunek osobisty w dowolnym banku działającym na terenie Polski.
 • Mieć telefon komórkowy.
 • Ukończyć co najmniej 22 lata i mieć nie więcej niż 75 lat.

Warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji jest też brak opóźnień w spłacie zadłużenia.

Warunki pierwszej pożyczki

Jak wspomniałem, Visset udziela dwóch rodzajów pożyczek. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pożyczki w wysokości od 2 000 do 5 000 złotych. Okres spłaty, bez względu na wysokość pożyczanej kwoty – wynosi 30 dni. Na dzień dzisiejszy, Visset nie oferuje promocji pierwsza pożyczka za darmo.

Klienci indywidualni mogą pożyczyć od Visset od 500 zł do 5 000 złotych. Ofertę dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców łączy termin spłaty (30 dni).


Jeśli nie przekonuje Cię powyższa oferta, polecamy Ci TOP3 wśród darmowych chwilówek na Czerwonej-Skarbonce:

Ostatnia aktualizacja: 9 Czerwca 2023
1 miesiąc
Okres spłaty
Tak
? od 200 zł do 3000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Tylko 07.06 dla nowych klientów bon do Allegro na 30 zł (przy wniosku na min. 1 500 zł) i pierwsza pożyczka do 3 000 zł ZA DARMO - RRSO 0%

Polecamy!
Cashtero
61 - 90 dni
Okres spłaty
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
Tak
? do 3 000 zł
Pierwsza pożyczka gratis
od 15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
PROMOCJA:

Tylko 01.06 dla nowych klientów bon do Allegro na 30 zł (przy wniosku na min. 1 500 zł) i pierwsza pożyczka do 3 000 zł ZA DARMO - RRSO 0%

Pożyczka na raty w Visset

Pożyczkodawca dodał do swojej oferty również opcję szybkiej pożyczki na raty z maksymalnym okresem spłaty na 6 miesięcy (5 rat w stałych niskich kwotach i 1 wyrównująca). Konsumenci biznesowi mogą wnioskować o kwoty mieszące się w przedziale od 2 000 do 12 000 zł. Stali pożyczkobiorcy, którzy terminowo spłacają swoje zobowiązania, mogą liczyć na rosnące limity pożyczek. Jednocześnie warto przy tym pamiętać, że zależne są one w dużej mierze od zdolności kredytowej wnioskującego.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Podczas składania wniosku nie unikniesz kluczowego etapu, czyli weryfikacji danych w bazach dłużników. Podczas wypełniania ankiety rejestracyjnej jesteś zobowiązany do zaznaczenia w odpowiednim miejscu, że nie figurujesz w żadnym rejestrze dłużników. W ten sposób pisemnie poświadczasz, że jesteś wiarygodnym klientem i w przyszłości nie będziesz stwarzać problemów ze spłatą pożyczki. Pożyczkodawca oczywiście sam sprawdza, czy Twoje dane nie figurują w:

 • BIK – Biurze Informacji Kredytowej.
 • Biurze Informacji Gospodarczej BIG InfoMonitor.
 • ERIF.
 • Krajowym Rejestrze Długów (KRD).

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Jeśli spłacisz swoje zobowiązanie terminowo i bez jakichkolwiek zakłóceń, to maksymalna wartość kolejnej pożyczki wzrasta. Na początku wynosi ona 1 000 złotych (tyle, co na początku), wysokość przypadku kolejnej pożyczki to 1 250 złotych, a po złożeniu czwartego wniosku przez internet możesz otrzymać już 2 000 złotych pożyczki. Maksymalną kwotę, czyli 4 000 złotych, możesz otrzymać dopiero za ósmym razem.

Visset — co, w przypadku braku spłaty na czas?

Stosunek firmy Visset do problemów z terminową spłatą zobowiązania odnaleźć można w regulaminie firmy. Mówi on, że:

„Pomimo upływu terminu spłaty Całkowitej Kwoty Do Zapłaty oraz braku wpłaty Opłaty Prolongacyjnej przez Pożyczkobiorcę, Pożyczkodawca może wyrazić zgodę na przedłużenie terminu spłaty Pożyczki. Warunkiem przedłużenia spłaty Pożyczki przez Pożyczkodawcę jest wpłata przez Pożyczkobiorcę Opłaty Prolongacyjnej na Rachunek bankowy do spłaty, w wysokości nie mniejszej niż pozwalającej na przedłużenie okresu spłaty Pożyczki w dniu jej przedłużenia, zgodnie z ust. 2 niniejszego paragrafu. Wszelkie powstałe koszty związane z nieterminową spłatą Pożyczki oraz brakiem terminowej wpłaty Opłaty Prolongacyjnej zostaną doliczone do Całkowitej Kwoty Do Zapłaty, do zapłaty, których zobowiązany będzie Pożyczkobiorca.”

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 640 zł; Odsetki: 4,10 zł; Prowizja: 135,90 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1916%.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4/5 - (73 votes)
Komentarze (3)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • A
  A

  Alina

  20.04.2020, 18:18

  Wyróżniający się komentarz

  Nie polecam.Jesli ktoś ma jakieś pytania i nie zgadza się z wzięta pożyczka i z warunkami jakie ta firma przedstawiła Zapraszam do kontaktu mailowego.

  • p
   p

   palka

   10.08.2020, 00:20

   Wyróżniający się komentarz

   Poproszę o kontakt .
   palka343@op.pl

 • E
  E

  Ewelina

  28.11.2018, 10:38

  Wyróżniający się komentarz

  Wykorzystałam darmową pożyczkę, wszystko było terminowo więc nie miałam żadnych nieprzyjemności z ich strony. Później nie pożyczałam, więc nie wiem.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie