Vivus: odstąpienie od umowy – wzór do pobrania

Odstąpienie od umowy Vivus

W jaki sposób można odstąpić od umowy pożyczki w firmie Vivus? Według Polskiego prawa, każdemu klientowi, który zawarł umowę pożyczki przysługuje 14 dni na odstąpienie od umowy bez żadnych opłat. Aby cała operacja była przeprowadzona poprawnie, należy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki wysłać wypowiedzenie. Wzór rozwiązania umowy każdy klient otrzymuje na maila, razem z umową pożyczki. Jednak w razie potrzeby, zamieszczamy wzór, do którego wystarczy podstawić swoje dane:


Pliki do pobrania aby odstąpić od umowy z Vivus

Wzór wniosku jest dostępny do pobrania bezpłatnie, w wersji edytowalnej w formacie DOC oraz pliku do druku (PDF):


Dokument należy wydrukować, wypełnić i wysłać na adres firmy, czyli:

Soonly Finance sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c 02-092 Warszawa

Przesyłkę najlepiej jest nadać listem poleconym, dzięki temu dostaniemy potwierdzenie nadania listu i w razie potrzeby będzie można to udowodnić.

Po wysłaniu odstąpienia od umowy i zaakceptowaniu go przez firmę zostaniesz o tym powiadomiony, mailowo lub telefonicznie. Od tego czasu masz 30 dni na zwrócenie całkowitej pożyczonej sumy pieniędzy, bez żadnych kosztów w postaci prowizji czy oprocentowania. Nie zapomnij podzielić się opinią o Vivus z naszymi czytelnikami.

Komentarze (4)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • D
  D
  Damian
  28.11.2018, 20:14

  Nawet prz 3ciej pozyczce nie poniose kosztów? Czytałem różne opinie i mowa tam o umowie ramowej i ze bez względu na wypowiedzenie umowy poniose koszty .

  • S
   S
   Stanisław
   29.11.2018, 07:30

   Czy było tam rozwinięcie o jakie wypowiedzenie chodzi i z czyjej strony? Prawa konsumenta mówią jasno – w przypadku zawarcia umowy na odległość, klient ma 14 dni na rezygnację bez żadnych konsekwencji.

 • S
  S
  Sebastian
  12.07.2019, 21:59

  Jak ostatnio rezygnowałem z vivus odstąpienie pożyczki to mi naliczyli 37 zł za faktyczne korzystanie z pożyczki 12 dni i musiałem dopłacić ale to i tak lepjej niż 500zł nie wiem czy słusznie zapłaciłem to teraz będą musieli poczekać 30 dni perd… To inaczej nie dam rady głupie 500 zł a musiałem pożyczyć szybko

 • S
  S
  Sebastian
  12.07.2019, 21:49

  Czyli jak rozumiem rezygnuję z pożyczki, wypełniam odstąpienie od umowy mogę wysłać meilem bo tak szybciej i mimo tego mam 30 dni na spłatę brakuje mi 500 zł ale do wypłaty muszą poczekać i oddam i mam to z bani

Podobne artykuły