mBank infolinia i dane kontaktowe

mBank kontakt

mbank infolinia

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Private banking (dostępność: 24/7):

Firmy i korporacje (dostępność: 24/7):

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

O mBank

Marka mBank to przedsiębiorstwo wyjątkowo uniwersalne. Oferta jest dedykowana zarówno dla Klientów indywidualnych, firm – o różnej skali działania – oraz dużych korporacji i organizacji. W tym momencie instytucja zajmuje 4. miejsce pod względem wielkości aktywów. Posiada aż 5,4 mln Klientów w bankowości detalicznej, co jest chyba najlepszym dowodem na to, że to bank nowoczesny i posiadający atrakcyjne produkty finansowe.

Klienci mają naprawdę pełne pole do wyboru. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z kont osobistych czy kart płatniczych. Chcecie wziąć kredyt w banku? W takim razie możecie zdecydować się na różne opcje w tej sprawie. Podobnie jest w aspekcie ubezpieczeń czy sektora inwestycyjnego. Wszystko dlatego, że mBank oferuje bowiem różne fundusze, a także lokaty. Na co mogą liczyć Klienci biznesowi? Na przykład na to, że otrzymają pomoc w procesie zakładania firmy. Trzeba podkreślić, że mBank oferuje również korzystne konta firmowe, kredyty, obsługę walutową czy terminale. Nie brakuje takich usług jak leasing czy faktoring. Przedsiębiorcy mogą również uzyskać kredyt z udziałem środków z Unii Europejskiej. Trzeba podkreślić, że mBank posiada bankowość elektroniczną oraz mobilną. Na terenie naszego kraju nie brakuje również licznych placówek, gdzie można uzyskać pomoc od wykwalifikowanych przedstawicieli tej instytucji.

Należy zaznaczyć, że mBank to pierwszy w naszym kraju bank internetowy. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1986 roku. Wtedy funkcjonowało jako Bank Rozwoju Eksportu. Sześć lat potem było już notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Warto wiedzieć, że w 2013 roku nastąpiła unifikacja marek i rebranding wszystkich pozostałych jednostek grupy. Od tego momentu MultiBank, BRE Bank i BRE Private Banking działają już jako mBank.

Sprawdź też: IBAN SWIFT/BIC mBank

Autor wpisu: Stanisław

21.06.2018|Banki|
Dodaj komentarz

20 komentarzy

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Iwona 23 grudnia 2019 at 14:21 - Odpowiedz

  Ten bank to porażka.Nigdy nigdzie obsługa oraz próba dowiedzenia się czegokolwiek nie była tak skomplikowana jak tu.Ludzie są albo niedouczeni albo celowo wprowadzają w błąd.Dwa tygodnie temu wypowiedziałam umowę o kredyt .Pani w odziale poinformowała mnie ,że w ciągu tygodnia dostanę informacji o zamknięciu kredytu.Minęły 2 tyg ,sprawdzam a tu nadal aktywne.Pan na infolinii mówi,że mają miesiąc na to- ja już nie wiem raz mówią tak raz inaczej.Przez telefon niczego się dowiedzieć nie można.Nigdy nie skorzystam już z ich oferty.

 2. Ewelina 11 grudnia 2019 at 04:04 - Odpowiedz

  Zero kontaktu na infolinię. Próbowałam kilka razy pracy cały dzień.! Z logowanie się dostałem „Nie rozpoznaliśmy tego urządzenia”. Próbowałem bez bez zmian. Mam stary, niedziałający nr telefonu. Ani zmienić, ani próbować. To jest naprawdę nienormalne!. Niebawem lecę do Niemiec na święta Bożego Narodzenia. Nie mam możliwości dość daleko lecieć do Warszawy. „Dlaczego ja!” Ehhh. Trzeba zmienić bank na normalny.

 3. Elżbieta 9 grudnia 2019 at 20:32 - Odpowiedz

  W pełni podzielam wszystkie napisane tu negatywne komentarze, ten bank i jego całodobowy dyżur na infolinii to totalna ściema, nikt nie odbiera telefonów, sterczałam prawie pół godziny przy telefonie, zero odbioru. Ten bank to rzeczywiście przedsiębiorstwo uniwersalne – w zakresie uniwersalnego wkurzania swoich klientów. Radzę wypisać się z tego banku, co w dniu jutrzejszym uczynię

 4. Weeonika 5 listopada 2019 at 21:09 - Odpowiedz

  Masakra dramat jakiś nie wiem jakim cudem można połączyć się z kim kolwiek żenada

 5. Paulina P 9 października 2019 at 09:33 - Odpowiedz

  Dodzwonić się nie da na infolinię, jak jest problem – ZERO KONTAKTU!!!!!!!! ALE JAKBYM WSPOMNIAŁA ŻE CHCE KREDYT TO BY WYDZWANIALI 10 RAZY DZIENNIE 7 DNI W TYGODNIU!!!!!!! ŻENADA!!!!!!!!!!!!

 6. Justyna 4 października 2019 at 02:02 - Odpowiedz

  Mbank na każdym kroku utrudnia życie.Od poprzedniego roku posiadam kartę euro. Wszystko w tamtym roku było świetnie i nie było żadnych problemów. Od czerwca jestem znowu za granica i zaczęły się problemy. Nie mogę z karty euro wypłacać pieniędzy z bankomatu.W związku z tym muszę za każdym razem dzwonić na mlinie, żeby odblokowali mi możliwość wypłacenia gotówki na jeden raz ewentualnie na dwa dni. Z tego co wywnioskowałam konsultanci twierdzą, że bank ustawił taką funkcję w celu bezpieczeństwa. Gdzie tu bezpieczeństwo???? jeśli wiem, że następnym razem będę musiała dzwonić to wypłacam dużo więcej gotówki niż powinnam i mam to W KIESZENI , W PORTFELU zamiast NA KONCIE. Żeby było tego mało to nie mogę w żadnym sklepie płacić kartą , co w zeszłym roku nie było żadnym problemem w większości sklepó (a w Holandii różnie z tym bywa).Dodatkowo w zeszłym tygodniu popsuł mi się telefon, nie mogłam zadzwonić na mlinie, ponieważ nie miałam nawet od kogo. Dodzwoniłam się z koleżanki laptopa na video czacie, ale dwie konsultantki stwierdziły, że nie mogą mi pomóc , ponieważ dzwonie jako osoba niezidentyfikowana. To jest naprawdę żenujące, ponieważ wszystkie dane mogłam im bez problemu podać. Doradziły, żebym zadzwoniła na mlinie od kogoś. To po co jest taka forma kontaktu??? Żeby było tego mało przez zepsuty telefon z którego również wchodziłam na swoje konto internetowe musiałam również skorzystać z koleżanki laptopa , ale okazuje się, że bezpieczeństwo najważniejsze dla mbanku, ponieważ muszę dodać urządzenie, tyle tylko, że też potrzebny jest sms, który przychodzi na tel, który jest popsuty. To jest żenada, żeby swojemu klientowi nie pomóc w takiej sytuacji nawet przez video czat , zwłaszcza, że jestem w mbanku od kilku lat. Do tej pory nie narzekałam, ale od tego roku zaczynają się niekomfortowe sytuacje.

 7. Mariusz 27 września 2019 at 19:46 - Odpowiedz

  Dzień dobry od dwóch tygodni nie mogę skorzystać z infolinii dzwonię z zagranicy i nie mam możliwości wyboru numeru wciskamy jeden i nic zero reakcji nie mogę się połączyć z konsultantem. Pozdrawiam

 8. Iwona 27 września 2019 at 10:45 - Odpowiedz

  MASAKRA nie można ani dodzwonić się przez infolinię ani przez chat. Pora zmienić bank :)

 9. Piotr 12 września 2019 at 20:39 - Odpowiedz

  Masakra placowka czynna do 21 w galerii posiadajaca obsługe kasowa o godz. 20.15 odmawia wyplaty srodkow, bo sie rozliczyli. Gratulacje.

 10. Piotr 6 lipca 2019 at 12:47 - Odpowiedz

  Olewka jakich mało… 2 dni próbuje się dodzwonić na infolinię 24/7… niestety bez rezultatów.

  • Ewelina 2 października 2019 at 09:08 - Odpowiedz

   od ponad 2 godzin próbuje skontaktować się z państwem bez rezultatu

  • Asia 29 sierpnia 2019 at 12:32 - Odpowiedz

   Dziś ja też , bez rezultatu Beznadzieja a nie bank

 11. Witold 25 czerwca 2019 at 13:58 - Odpowiedz

  witam,
  obsługa bezgotówkowa w banku (Czerwona Droga Toruń)???
  Skandal!!! – bank zez gotówki? – dyskwalifikacja
  Monituję o powrót do trans. gotówkowych.
  z poważaniem
  Witold Czerepiński
  PATIO

 12. Stanisław 28 maja 2019 at 16:28 - Odpowiedz

  Być może miałem szczęście – po wybraniu numeru banku odezwał się automat czy jesteś klientem banku to wciśnij 1 , wcisnąłem po drugim sygnale zgłosił się konsultant.Operacja trwała góra 10 sekund.

  • Iwona 27 września 2019 at 10:47 - Odpowiedz

   Bzdura!!!! Wereyfikują przez podanie loginu i telekodu. Nie ma innej opcji.

 13. Kas 21 maja 2019 at 20:10 - Odpowiedz

  Nikt tam niepracuje… 15min słuchania melodyjki, operator kasuje jak za zboże… a tu cisza konsultanta brak, masakra

 14. Dominika 8 maja 2019 at 21:06 - Odpowiedz

  Masakra! nikt nie odbiera telefonów! lepiej zajmijcie się konsultantami rzekomo dostępnymi 24/7. Żenada!!!

 15. Agnieszka 27 marca 2019 at 08:35 - Odpowiedz

  10 min słuchania melodyjki i nic się nie dowiedziałam bo musiałabym chyba czekać pół godziny na połączenie. Klient chce się dowiedzieć w sprawie płatności rat a nie ma kontaktu z bankiem smutne bo chyba chcieliby swoje pieniądze tak sądziłam

 16. Krzysztof 25 lutego 2019 at 18:00 - Odpowiedz

  Witam
  Jestem klientem mBanku od jego powstania. Od jakiegoś czasu szukam informacji jaką kartę powinienem posiadać aby sprawnie i KORZYSTNIE funkcjonować na Węgrzech.
  z poważaniem
  Krzysztof

 17. Joanna 9 lutego 2019 at 20:50 - Odpowiedz

  Bank nie potrafi zamknąć konta mimo dopilnowania wszystkich procedur.
  Nie ma możliwości napisania oficjalnej skargi.
  To co wyprawiacie nadaje się do rzecznika praw konsumentów!!!!!

  Oczywiście wszelkie infolinie działają po godzinie albo i dłużej.
  A system po połączeniu dwóch banków generuje dodatkowe konta których pracownicy nie potrafią zamknąć, co skutkuje tym że mam datę zamknięcia konta na piśmie a bank nadal wysyła mi zestawienia operacji.

  Oczywiście za każde pismo trzeba zapłacić, żeby mieć czarno na białym bo inaczej zarzucą klientowi niedopilnowanie.

  Czyste gnojstwo.
  Zero kompetentnych osób ewidetnie. Na pewno nie Pani Aneta Gucia z Bytomia.

  Czy znajdzie się tam ktoś kto do cholery zamknie te konta?????
  Do TVN trzeba iść żeby człowieka nie olewali???? Na pewno to zrobię jeśli nikt szybko nie zareaguje.