Citi Handlowy: infolinia i dane kontaktowe Citibank

Citi Handlowy kontakt

Dla klientów indywidualnych:
godziny pracy:
pon.-pt.:
8:00-21:00

Dla mikroprzedsiębiorstw (roczne obroty do 15 mln zł):1 9009
Dla zainteresowanych ofertą
+48 801 33 44 33
Dla aktualnych klientów
+48 22 692 29 00
Dla aktualnych klientów

godziny pracy:
pon.-pt.:
8:00-21:00

Dla przedsiębiorstw i korporacji (roczne obroty powyżej 15 mln zł):(+48 22) 692 9982
Dla osób zainteresowanych ofertą

godziny pracy:
pon.-pt.:
8:00-21:00

Zastrzeżenie karty:
godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Szybki, nieskomplikowany kontakt

Citi Handlowy jest instytucją, w której kluczową rolę w pracy na wspólny sukces odgrywają zaangażowani pracownicy wszystkich szczebli. Starannie przygotowana oferta idzie w parze z łatwymi, intuicyjnymi sposobami kontaktu z placówką. W Citi Handlowy naturalnym jest zapewnienie klientom indywidualnym i instytucjonalnym możliwości nieskomplikowanego kontaktu w każdej sprawie.

Zarówno nowi klienci, jak i osoby, posiadające w placówce produkty finansowe mogą korzystać z internetowych formularzy kontaktowych, czatu z pracownikiem firmy lub z infolinii, sprawnie obsługującej klientów, dostosowując automatycznie tematykę rozmowy podczas nawiązywania połączenia. Infolinia Citi Handlowy nie jest skomplikowanym, czasochłonnym narzędziem, generującym frustrację. Przejrzystość możliwości i tylko 40 sekund od wybrania numeru do połączenia z konsultantem – to jej zalety. 

Sprawdź również:

Infolinia według nowoczesnego schematu

Infolinia Citi Handlowy została przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach, których roczny obrót jest niższy od 15 tysięcy PLN oraz przedsiębiorstwach korporacyjnych z wyższym obrotem rocznym. Osobna infolinia dedykowana jest klientom banku oraz osobom, które zainteresowane są ofertą placówki.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły