eFaktoring NFG – opinie i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Cichy faktoring
Tak
Wiek firmy
12 miesięcy
Faktoring odwrotny
Tak
Wartość faktury
100 %
? 100% faktury netto lub częściowe finansowanie
Czas wypłaty
5 minut
Okres spłaty
1 miesiąc
Kwota
5 000 - 25 000 zł
Opłaty i prowizje
od 0,053%
? za każdy 1 dzień finansowania, nawet do 3 miesięcy bez opłat za dostęp do limitu faktoringowego.
Forma prawna firmy
wszystkie formy
Limit finansowania
250000
Promocja
Tak
? Oferta specjalna dla Czerwonej Skarbonki - 3 miesiące dostępu do limitu faktoringowego za 0 zł
Maks. pierwsza pożyczka
5 000 - 250 000 zł
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Nasza ocena:

5.0/5

Ocena klientów:

3.9/5

Siedziba firmy

Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.
Danuty Siedzikówny 12
51-214 Wrocław

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 20 000 000 zł
KRS: 0000610456
NIP: 8951643411

Przy prowadzeniu działalności gospodarczej niebagatelne znaczenie ma troska o płynność finansową. Naruszyć może ją np. upływający termin opłacenia faktur lub inne, ponaglające wydatki. Deską ratunku w takich okolicznościach mogą okazać się usługi faktoringowe, których oferta z roku na rok staje się coraz bogatsza. Dzisiaj przyglądamy się jednej z najciekawszych ofert – eFaktoring NFG.

Finanse przedsiębiorstwa to żywy organizm, na którego prawidłowe funkcjonowanie aktywnie wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest bez wątpienia regularne opłacanie wszystkich wydatków, wynikających także ze współpracy z kontrahentami. Miesiące są różne – bywają lepsze i gorsze, za to wydatki potrafią bezlitośnie naglić. Aby uniknąć widma popadnięcia w zaległości finansowe, warto skorzystać z narzędzia, które stale zyskuje w Polsce na popularności. Oferuje je np. NFG eFaktoring.

Aktualnie NFG proponuje atrakcyjną promocję – nawet do 3 miesięcy bez opłat za dostęp do limitu faktoringowego!

Sprawdź eFaktoring w NFG

eFaktoring NFG – podstawowe informacje

Pod tajemniczo brzmiącą nazwą NFG kryje się skrót, o którym ciężko było dotychczas nie usłyszeć. Narodowy Fundusz Gwarancyjny to duża instytucja finansowa, która jest częścią Kaczmarski Group – wrocławskiej spółki, która jest właścicielem takich firm jak np. Krajowy Rejestr Długów BIG SA, Rzetelna Firma, czy Kaczmarski Inkasso.

Spółka specjalizuje się w świadczeniu obszernego wsparcia dla przedsiębiorców różnych szczebli i funkcjonujących w zróżnicowanych sektorach. Uwadze NFG nie umykają także freelancerzy. Świadczone przez tę instytucję usługi mają na celu nie tylko pomagać w utrzymaniu w optymalnej formie bieżącej sytuacji finansowej przedsiębiorstw, ale stymulować ich rozwój.

eFaktoring NFG jest pierwszym w Polsce 100% on-linowym rozwiązaniem faktoringowym. Spółka działa na rynku od 2006 r. Klienci NFG od samego początku docenili stabilność Systemu Faktoringowego oferowanego przez NFG, pełne bezpieczeństwo transakcji i przede wszystkim faktoring cichy, w którym NFG specjalizuje się od samego początku.

Nowością NFG jest Fakturatka, czyli usługa rat dla biznesu. Dzięki Fakturatce mali przedsiębiorcy mogą rozkładać na raty faktury zakupowe za towar, sprzęt i usługi. Sam proces finansowania jest prosty i w 100% onlinowy. Wystarczy przekazać fakturę, wskazać liczbę rat i zatwierdzić umowę SMSem. NFG reguluje płatność na konto dostawcy w dniu wymagalności, a firma spłaca należność w ratach.

eFaktoring NFG opinie

Trudno przedstawić w skrócie wszystkie czynniki, które wpływają na podjęcie przez przedsiębiorcę wyboru firmy faktoringowej. Nie ulega jednak wątpliwości, że najczęściej powtarzającymi czynnikami w tej kwestii są m.in. atrakcyjne wartości limitów, przejrzyste warunki czy dostępne formy finansowania. Co więcej, niebagatelne znaczenie dla wielu przedsiębiorców przed złożeniem wniosku o wsparcie jest też zapoznanie się z opiniami dotychczasowych klientów danej firmy.

Klienci doceniają NFG za szybkość finansowania (nawet w 5 minut), faktoring cichy, częściowe finansowanie faktur i oczywiście pełną on-linowość, bez zbędnych formalności. Pozytywne recenzje zbierają także elastyczne parametry oferty, a także przejrzyste warunki i bardzo szybki proces wnioskowania o uzyskanie wsparcia.

nfg - oferta faktoringu

eFaktoring NFG – na czym polegają te usługi?

Usługi, w jakich specjalizuje się NFG to szerokie spectrum wsparcia finansowego, które możliwe jest dzięki kompleksowej ofercie spółki obejmującej:

 • faktoring cichy i jawny,
 • ekspres,
 • zaliczkowy
 • oraz faktoring zakupowy.

Faktoring w NFG to szybka wymiana faktur sprzedaży z odroczonym terminem płatności na gotówkę.

Faktoring umożliwia uzyskanie szybkiego wsparcia finansowego – bez zbędnych formalności, w 100% on-line. Wystarczy złożyć wniosek o przyznanie limitu faktoringowego, który może wynieść nawet 250 000 zł i potem z każdego miejsca 24/h zamieniać faktury na gotówkę. To rozwiązanie to najlepsza alternatywa dla czasochłonnych i drogich pożyczek czy kredytów – najważniejsza cecha, która odróżnia faktoring od kredytu to fakt, że w tej formie finansowania zabezpieczaniem transakcji nie jest majątek przedsiębiorcy, ale wierzytelność z faktury.

Usługa faktoringowa w NFG jest jedną z najtańszych na rynku – prowizja za sfinansowanie rozpoczyna się już od 2,49% za każde 30. Dodatkowo należy pamiętać, że koszt usługi faktoringowej może zostać wrzucony w koszty firmy i można odliczyć od niej podatek.

Jak skorzystać z eFaktoringu NFG?

Z faktoringu w NFG może skorzystać każdy przedsiębiorca, który chce zadbać o swoją płynność finansową. Oferta NFG dedykowana jest jednoosobowym działalnością gospodarczym:

 • działającym na rynku min. 12 miesięcy,
 • rozliczającym się innymi, polskimi przedsiębiorcami.

Proces wnioskowania o limit faktoringowy jest prosty, bezpieczny i szybki. Wystarczy:

 1. Zarejestrować się w Systemie Obsługi Finansowania, podając swój NIP.
 2. Wybrać wartość limitu i najczęstsze terminy odraczania faktur sprzedaży.
 3. Podać niezbędne dane i wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł.
 4. Zatwierdzić umowę kodem SMS i korzystać aktywnie z faktoringu cichego, jawnego, ekspres czy zaliczkowego.

Uruchomienie limitu faktoringowego działa szybko i bez zbędnych formalności. Na start można otrzymać od 5 000 zł do 120 000 zł. W trakcie trwania współpracy możesz zwiększyć limit nawet do 250 000 zł.

eFaktoring NFG – limit faktoringowy

Czym właściwie jest limit faktoringowy? Jest to udzielana kwota na finansowanie faktur sprzedaży. Każda spłata sfinansowanej faktury automatycznie odnawia dostępny limit.

 • W NFG można finansować faktury od 200 zł do nawet 250 000 zł.
 • Zaraz po zawarciu Umowy z NFG masz do wykorzystania limit o wartości nawet do 40 000 zł. W celu uruchomienia pełnego limitu np. 100 000 zł NFG może poprosić o dostarczenie dodatkowej dokumentacji. Im dłużej finansujesz faktury w NFG, możesz otrzymać nawet 120 000 zł.

Jakie rodzaje faktoringu oferuje NFG?

NFG ma najszerszą ofertę finansowania faktur na rynku. Możesz skorzystać z faktoringu cichego, jawnego, ekspres czy zaliczkowego.

 • Faktoring cichy. Finansowanie faktur z tzw. „cesją cichą” – kontrahent nie wie, że przedsiębiorca zdecydował się na finansowanie w zewnętrznej instytucji. Pieniądze na koncie faktoranta po dodaniu faktury mogą znaleźć się już po 5 minutach. Wspólne relacje biznesowe nie ulegają zmianom.
 • Faktoring jawny. Kontrahent przedsiębiorcy jest informowany o finansowaniu faktury w NFG – faktor dokonuje tzw. „jawnej cesji wierzytelności”. Informowanie kontrahenta od początku o fakcie finansowania przez instytucję zewnętrzną motywuje go do szybszej spłaty faktury. W faktoringu jawnym NFG oferuje również usługę monitoringu płatności faktur kontrahenta wraz z delikatnym motywowaniem i przypominaniem o koniecznej zapłacie w terminie.
 • Faktoring ekspres. Autorski typ finansowania dostępny tylko w NFG. Działa podobnie jak faktoring jawny, z ta różnicą, że środki za sfinansowaną fakturę mogą znaleźć się na koncie przedsiębiorcy nawet w 5 minut – jeszcze przed uruchomieniem cesji wierzytelności.
 • Faktoring zaliczkowy. Forma finansowania, która pozwala uzyskać szybkie finansowanie na bieżącą działalności i inwestycje. Wystarczy wziąć zaliczkę w NFG, zrealizować kontrakt i wystawić fakturę, spłacić zaliczkę nowo powstałą fakturą lub bezpośrednio do NFG.
 • Faktoring odwrotny (zakupowy) – usługa zwana Fakturatką, która pozwala na rozkładanie faktur zakupowych na raty. Co ciekawe, na raty można rozłożyć faktury za towar, sprzęt czy usługi np. karty paliwowe, towar do sklepu, usługi informatyczne czy fakturę za prąd. Proces dodania faktury do finansowania trwa 5 minut.

eFaktoring w NFG – przykładowe parametry limitu i opłaty

Finansowanie faktur w NFG rozpoczyna się już od 2,49% za każde 30 dni finansowania – to jedna z najniższym stawek rynkowych.

Przykładowa kalkulacja finansowania faktury w NFG:

Kwota na fakturze sprzedaży: 4 000 zł
Okres finansowania faktury: 30 dni
Finalny koszt po odliczeniu podatku: 80,68 zł

NFG eFaktoring – czym się wyróżnia?

eFaktoring NFG to przede wszystkim prekursor we prowadzeniu na polski rynek 100% on-linowego rozwiązania faktoringowego, dedykowanego najmniejszym uczestnikom rynku – jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Wśród konkurencji wyróżnia się:

 • kompleksowością usług – faktoring cichy, jawny, ekspres, zaliczkowy, odwrotny,
 • szybkością finansowania – nawet w 5 minut!,
 • najniższą stawką za finansowanie – już od 2,49% za każde 30 dni,
 • brakiem formalności, szybkością i bezpieczeństwem transakcji,
 • częściowym finansowaniem faktur – można finansować 100% faktury lub tylko jej część,
 • atrakcyjnymi limitami faktoringowymi – od 200 zł do nawet 250 000 zł.
NFG faktoring

NFG faktoring – nasza opinia

Narodowy Fundusz Gwarancyjny to sprawdzona marka, która na rynku finansowym w Polsce może pochwalić się niebagatelnym doświadczeniem i tysiącami obsłużonych klientów. Nie bez powodu cieszy się ona dużą popularnością wśród przedsiębiorców – przedstawione warunki są konkurencyjne i elastyczne.

Co więcej, NFG faktoring zwraca też uwagę bezpiecznym i intuicyjnym Systemem Obsługi Finansowania, w którym 24/h można zamieniać faktury na gotówkę i zabezpieczyć, tak ważną w tych czasach płynność finansową! Polecamy bliżej przyjrzeć się usługom tej instytucji!

Dane kontaktowe dla klientów

Dla chcących zawrzeć umowę:

 • Telefon: +48 717 737 000
 • E-mail: oferta@nfg.pl

Dla mających pytania w sprawie umowy:

 • Telefon: +48 71 773 70 30
 • E-mail: info@nfg.pl

Informacje na temat spółki

NFG faktoring

 

Narodowy Fundusz Gwarancyjny SA

Rodzaj:
Instytucja wsparcia finansowego dla firm
Numer REGON:
932008431
Numer NIP:
8951643411
Numer KRS:
0000610456
Data rejestracji KRS:
19 stycznia 1999
Godziny pracy:

Poniedziałek-piątek; 8:00-16:00

Adres firmy

ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie tej firmy faktoringowej oraz jej elementach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 6 maja 2020 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.9/5 - (14 votes)
Komentarze (42)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • T
  T

  Tomek

  03.02.2022, 10:42

  Wyróżniający się komentarz

  Zwykle sceptycznie podchodzę do takich rozwiązań, ale w ostatnim czasie klient poprosił o wydłużenie terminu płatności i potrzebowałem kasę. Spróbowałem z jedną fakturą i bardzo szybko dostałem zgodę i przelew na konto. Opłaty wiadomo, że są, ale od początku wiedziałem ile zapłacę. Wolę takie rozwiązanie niż kredyt w banku, bo tu wszystko wyklikałem na stronie i załatwiłem od razu. Na razie bardzo mi się podoba.

 • N
  N

  Natalia fotograf

  02.02.2022, 07:18

  Wyróżniający się komentarz

  Usługi finansowe to produkt, z którego wiadomo korzystamy kiedy naprawdę musimy. Finansowanie faktur to dla mnie dobra alternatywa kredytu, bo nie muszę się męczyć z tyloma dokumentami, telefonami, formularzami. Jak mam fv z odroczonym terminem a potrzebuje pieniędzy to faktoring jest najlepszym obecnie roxiwazniaem na rynku. Korzystałam z NFG i polecam. Na plus przede wszystkim szybkość i obsługa klienta

 • A
  A

  Amadeusz

  31.08.2021, 10:34

  Wyróżniający się komentarz

  Ostatnio po raz pierwszy skorzystałem z usług, jakie oferuje NFG i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pieniądze przyszły na konto w ekspresowym tempie, a samą jakość usługi oceniam na bardzo dobrą. Na pewno nie będzie to mój ostatni raz.

 • J
  J

  Jarek

  29.08.2021, 11:14

  Wyróżniający się komentarz

  Dzięki temu, że mogę wystawiać swobodnie fakturę z dłuższym terminem płatności moje relacje z Klientami się poprawiły. eFaktoring to dla mnie idealne rozwiązanie.

 • M
  M

  Marcel

  05.07.2021, 10:04

  Wyróżniający się komentarz

  Korzystałem wielokrotnie i jeszcze skorzystam.

 • G
  G

  Galicjusz

  04.07.2021, 10:28

  Wyróżniający się komentarz

  Skorzystałem ostatnio i potwierdzam, pieniądze bardzo szybko pojawiają się na koncie.

 • D
  D

  Dagmara

  28.06.2021, 22:04

  Wyróżniający się komentarz

  Jestem zadowolona z usług NFG.

 • S
  S

  Stanisław

  27.06.2021, 10:53

  Wyróżniający się komentarz

  Korzystałem już 8 razy z faktoringu od NFG i za każdym razem z zadowoleniem wracam i wracać będę.

 • A
  A

  Artur

  25.06.2021, 16:59

  Wyróżniający się komentarz

  Idealne rozwiązanie, gdy mamy faktury z długim terminem.

 • F
  F

  Felicjan

  24.06.2021, 17:57

  Wyróżniający się komentarz

  Szybko załatwiają formalności dzięki czemu pieniądze błyskawicznie są przelewane. Duży plus za to. Będę korzystał nadal.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.
Złóż wniosek