PragmaGO®: Sfinansuj fakturę Twojej firmy w 100% online

Nasza ocena
5.0
Ocena użytkowników
5.0
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Oprocentowanie0,03 %
? za każdy dzień finansowania
Limit finansowania250 tys zł
Opłaty i prowizje0,029%
? za każdy dzień finansowania
Wartość faktury100 %
? do 100%, zależnie od wybranego produktu
Wiek firmy0 miesięcy
Cichy faktoringNie
PromocjeTak
? ubezpieczenie gratis *w przypadku pozytywnej oceny firmy ubezpieczeniowej
Czas wypłaty1 godzina
Faktoring odwrotnyTak
? dostępny w ofercie
Okres spłaty1 miesiąc
Kwota1 - 250 000 zł

Wielu polskich przedsiębiorców boryka się z płynnością finansową swojego biznesu. Najczęstszym jej powodem są odległe terminy rozliczenia i wynikające z nich zatory płatnicze. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Faktor PragmaGO®, który oferuje jednorazowe wystawianie faktur różnym klientom bez stałych umów w 100% online.

Proste i wygodne finansowanie faktur online

Pandemia COVID-19 pokazała, że kłopoty finansowe niektórych branż negatywnie wpływają na inne sektory gospodarki. I choć popularne są transakcje z odroczonym terminem płatności, wiele firm próbuje wpłynąć na swoich kontrahentów, by Ci jeszcze bardziej wydłużyli termin zapłaty za towar lub usługę.

Jednym ze sposobów, by się przed tym chronić, jest finansowanie faktur w PragmaGO®. To usługa skierowana przede wszystkim do firm z sektora MŚP, które współpracują z różnymi klientami albo nie mają potrzeby korzystania ze stałego finansowania. Limit, o jaki możesz się ubiegać, to nawet 250 tys. zł.

pragmago.pl

Proces finansowania faktur w PragmaGO® przebiega całkowicie online. Udzielony limit faktoringowy nie wymaga podpisania umowy papierowej. Wystarczy, że warunki umowy zaproponowane przez faktora zaakceptujesz SMS-em.

Sfinansuj fakturę w PragmaGO®

Spółka PragmaGO® to pozabankowa instytucja finansowa, która oferuje swój kapitał mniejszym przedsiębiorcom niezależnie od branży i tego, jak długo działają na rynku. Dlatego, jeśli np. wystawiasz jednorazowe faktury i nie masz stałych umów ze swoimi odbiorcami, możesz skorzystać z opcji, jaką jest jednorazowe finansowanie faktur.

To nic innego, jak sprzedaż nieprzeterminowanej faktury firmie PragmaGO®, która w zamian za akceptację warunków przez odbiorcę, realizuje przelew ekspresowy środków na Twoje konto w 2 godziny od udzielenia pozytywnej decyzji. W ten sposób możesz się cieszyć „zastrzykiem gotówki” znacznie wcześniej i przeznaczyć go na rozwój biznesu albo pokrycie bieżących zobowiązań.

W tym przypadku finansowanie faktury przybiera formę faktoringu jawnego. Odbiorca Twoich faktur informowany jest o cesji drogą mailową i musi wyrazić na nią zgodę.

Jak sfinansować fakturę w PragmaGO?

Jeśli jesteś nowym klientem PragmaGO® i chcesz zgłosić fakturę do finansowania, wystarczy, że wypełnisz wniosek online dostępny na stronie faktora ⇩.

Sfinansuj fakturę online w PragmaGO®

Uzupełnienie takiego wniosku nie powinno zająć Ci dłużej niż kilka minut.

  • W dokumencie musisz koniecznie załączyć fakturę, którą chcesz sfinansować, a także podać dane swojej firmy i odbiorcy. Zgłaszana faktura musi być minimum 7 dni przed upływem terminu płatności!
  • Dla usprawnienia całego procesu część informacji we wniosku wypełnia się automatycznie z załączonego przez Ciebie pliku.
  • Decyzję o akceptacji wniosku wraz ze szczegółowymi kosztami otrzymasz drogą mailową.
  • Aby zatwierdzić warunki, zaloguj się do Strefy Klienta i wpisz otrzymany SMS-em kod.
  • Teraz poczekaj na potwierdzenie faktury przez odbiorcę oraz szybki przelew środków na Twój rachunek bankowy.

Z kolei, gdy jesteś już stałym klientem PragmaGO®, kolejne faktury do finansowania możesz zgłaszać jeszcze wygodniej – bo za pośrednictwem Strefy Klienta 😊.

pragmago.pl

Jaki jest koszt finansowania takiej faktury?

Wszystko zależy od kwoty, jaka widnieje na fakturze, okresu finansowania, a także oceny firmy. Szacunkowe koszty sprawdzisz na udostępnionym na stronie kalkulatorze.

Każda faktura wyceniana jest indywidualnie, a ostateczną jej wycenę poznasz jeszcze przed akceptacją warunków 😊.

Korzyści przemawiające za finansowaniem faktur w PragmaGO®

Ofertę PragmaGO® wyróżnia przede wszystkim wysoki limit finansowania sięgający nawet 250 tys. zł. W zależności od swoich potrzeb zarówno mikro, mali, jak i średni przedsiębiorcy mogą również liczyć na wypłatę 100% faktury (pomniejszoną o prowizję faktoringową). Wysokość prowizji oraz kwoty, jaka zostanie wypłacona, łatwo obliczysz w dostępnym na stronie – kalkulatorze finansowania faktur.

Inne korzyści to:

  • pieniądze lądują na Twoim koncie w ciągu 2 godzin od momentu potwierdzenia faktury przez odbiorcę,
  • proces finansowania faktury odbywa się w 100% online, a same warunki akceptujesz jedynie SMS-em,
  • weryfikacja i realizacja zgłoszenia następuje w trybie ekspresowym. W tym samym czasie dostaniesz e-maila z informacją o wysokości przyznanego limitu i ostatecznych warunkach finansowania.

Przejrzyste warunki, brak ukrytych kosztów oraz znacznie krótszy czas oczekiwania na decyzję niż u konkurencji, to niewątpliwie największe zalety PragmaGO®. Ta marka jest więc świetnym wyborem dla przedsiębiorców z każdej branży, niezależnie od skali i okresu ich działania na rynku.

Źródło:

1. pragmago.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x