Transcash faktoring – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Czas wypłaty
od 15 minut
? max do 48 godzin
Limit finansowania
40 tys zł
? z możliwością podwyższenia
Forma prawna firmy
wszystkie, ale tylko branża transportowa
Promocja
Nie
? monitoring płatności i windykację w cenie usługi
Wiek firmy
6 miesięcy
Wartość faktury
100 %
? wartości faktury brutto
Okres spłaty
1 - 12 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka
1 - 40 000 zł
Opłaty i prowizje
od 2,49%
? prowizja liczona od kwoty faktury. Monitoring i windykacja w cenie usługi.
Kwota
1 - 50 000 zł
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Nasza ocena:

5.0/5

Ocena klientów:

3.5/5

Siedziba firmy

Transcash S.A.
ul. Chabrowa 4
52-200 Wysoka

Dane firmy

KRS: 0000626049
NIP: 8971714717

Faktury to jeden z nieodłącznych elementów związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa usługowego. Wiedzą o tym szczególnie osoby prowadzące firmy transportowe. Pojawiło się dla nich sprofilowane, godne uwagi rozwiązanie. Transcash oferuje elastyczny faktoring dla transportu, który pozwala zachować płynność finansową firmy.

Codzienność firm sektora transportowego to dziesiątki spraw do wypełnienia, które wymagają doskonałej koordynacji, organizacji i sumienności. To codzienność dobrze rozwijającego się przedsiębiorstwa. Jednak nawet prężnie działająca firma może przechodzić zawirowania związane z płynnością finansową, które warto niwelować dzięki takim usługom, jak Transcash faktoring.

Transcash faktoring – podstawowe informacje

Transcash to kolejny reprezentant rozwijającej się w Polsce branży faktoringowej, która nabrała wiatru w żagle wraz z popularyzacją nowoczesnych usług wsparcia finansowego w 100% online. Transcash działa na rynku od 15 lat, oferując windykację dla firm transportowych. Co jeszcze wiemy o faktorze?

 • W połowie 2016 r. wystartowali z dodatkowym produktem i oferują swoim klientom finansowanie faktur za transport.
 • Od początku skupiali się na branży transportowej, znają jej problemy oraz obowiązujące przepisy, dzięki czemu jako jedna z nielicznych firm na rynku, mogą pochwalić się doskonałą znajomością zwyczajów płatniczych i wysoką skutecznością w odzyskiwaniu długów w branży transportowej.
 • Firma posiada swoją siedzibę w centrum Wrocławia.

Warto zaznaczyć, że wyróżnia się od pozostałych faktorów na polskim rynku tym, że oferują finansowanie tylko dla branży transportowej. Transcash poza możliwością skorzystania z finansowania faktur, uwzględnia w swojej ofercie także usługi windykacyjne dla przewoźników polskich i zagranicznych.

Młody wiek opisywanej dziś firmy faktoringowej ma swoje zalety. Choćby strona internetowa już po kilku sekundach wywiera na odbiorcy bardzo pozytywne wrażenie, koncentrując w czytelny i estetyczny sposób najważniejsze informacje na temat oferty. Zasługą jest dobrze dostosowany do dzisiejszych realiów i wymagań projekt strony, ułatwiający szybką nawigację.

Transcash faktoring opinie

Wiele czynników wpływa na ostateczną decyzję, związaną z poszukiwaniem najlepszej oferty faktoringu dla przedsiębiorców. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na dostępne parametry limitu faktoringowego, wysokość całkowitych kosztów oraz szybkość wypłaty środków. W dobie internetu duże znaczenie mają także opinie innych klientów, którzy korzystali już z usług finansowanych Trancash.

W ten sposób pomocna okazuje się fraza „Transcash faktoring opinie”. Dzięki niej możemy zauważyć, że klienci cenią sobie w ofercie Transcash – obszerny zakres kwot na fakturze, które mogą zostać sfinansowane. Bardzo ważną rzeczą jest też brak ukrytych kosztów – firma Transcash jako jedyna na rynku, ma przejrzysty i pozbawiony dodatkowych opłat cennik. Pozytywne recenzje otrzymuje również szybki czas finansowania oraz krótki i przejrzysty wniosek, znajdujący się na stronie: https://transcash.eu/formularz-faktoring/.

Transcash opinie
transcash.eu

Transcash faktoring – na czym polegają te usługi?

Windykacja i faktoring dla transportu to dwa najważniejsze filary firmy Transcash. Faktoring przyjmuje klasyczną formę realizacji usług. Przedsiębiorca otrzymuje szybko dostępne finansowanie wszystkich wskazanych przez niego faktur. Pozyskane środki zapewniają płynność finansową firmy transportowej, pozwalając na zachowanie tak ważnej – szczególnie w ostatnim czasie – równowagi w budżecie. Dzięki temu, przedsiębiorstwo unika widma niepożądanego popadnięcia w zaległości finansowe.

Faktoring to usługa, która wprawdzie nie cieszy się jeszcze w Polsce tak dużą popularnością, jak choćby w krajach Europy Zachodniej, jednak systematycznie zyskuje ona na znaczeniu wśród tutejszych przedsiębiorców. Poza łatwo dostępnym finansowaniem bieżącej działalności online, pozwala ona także w istotny sposób zwiększyć atrakcyjność pozycji firmy jako wiarygodnego partnera do interesów. Kontrahent zyskuje bowiem bezpieczną gwarancję wydłużenia terminu spłaty faktury, na czym jego firma tylko zyskuje.

Jak skorzystać z usług opisywanej firmy faktoringowej?

Zanim skorzystasz z usług Transcash i z powodzeniem złożysz wniosek o uzyskanie limitu faktoringowego, który będzie miał wysokie szanse na pozytywną weryfikację – warto najpierw zapoznać się z zakresem podstawowych wymagań. Posiłkując się informacjami zaczerpniętymi wprost ze strony internetowej przedsiębiorstwa, wskazujemy niezbędne informacje zawarte w zakładce „pytania i odpowiedzi” (FAQ).

 • Należy być co najmniej osobą pełnoletnią.
 • Do wniosku konieczne będzie podanie numeru telefonu, adresu poczty e-mail i numeru konta bankowego.
 • Konieczne jest też prowadzenie przedsiębiorstwa, które działa wyłącznie w branży transportowej.
 • Firma musi być zarejestrowana w Polsce.
 • Długość funkcjonowania firmy upoważnionej do wsparcia to co najmniej 6 miesięcy (pół roku).

Po określeniu zakresu warunków, jakie należy spełnić przy wnioskowaniu o limit faktoringowy w Transcash, pora teraz przedstawić sam etap składania wniosku i zakładając spełnienie wymagań firmy – wypłatę przyznanego limitu środków na faktury.

 1. Po lewej stronie na https://transcash.eu/ znajdziesz sekcję poświęconą faktoringowi.
 2. Wybierając żółty przycisk „sfinansuj fakturę”, zostaniesz przekierowany na podstronę, w której trzeba określić czy jesteś osobą już posiadającą konto, czy przyszedłeś z chęcią rejestracji. W tym drugim przypadku, należy wybrać przycisk „skontaktuj się”, który przekieruje Cię do krótkiego formularza kontaktowego.
 3. Dane, które należy podać to podstawowe, niezbędne informacje takie jak: nazwa firmy, NIP, telefon i adres mailowy.
 4. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Toba konsultant, który ustali szczegóły interesującej Cię współpracy. Ustalenia będą dotyczyć limitu finansowania, czasu obowiązywania umowy, liczby faktur oraz formy faktoringu (mikrofaktoring, pożyczka, pełny faktoring).
 5. Po weryfikacji klienta, doradca poinformuje Cię o warunkach umowy i kosztach współpracy.
 6. Przyznane w ramach limitu środki zostaną przekazane w ciągu 24 godzin na firmowe konto bankowe. Warto dodać, że Transcash przekazuje pieniądze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jakie bazy weryfikuje Transcash faktoring?

Weryfikując sytuację finansową i przyznanie finansowania klientowi, Transcash stawia nacisk na trzecią stronę transakcji – wierzyciela. W momencie uruchomienia limitu faktoringowego to wierzyciel jest podmiotem, który będzie się rozliczał z faktorem.

Transcash faktoring – limit faktoringowy

Jak juz pisaliśmy wcześniej, Transcash posiada przejrzysty i prosty cennik swoich usług. Uruchomili na stronie: https://transcash.eu/lp/faktoring-dla-transportu – kalkulator faktoringu, dzięki któremu sam łatwo policzysz koszty związane z finasowaniem. Warto dodać, że ten faktor wypłaca 100% wartości faktury w przeciwieństwie do konkurencji. W swojej ofercie mają także opcję dla klientów chcących sfinansować faktury z zakazem cesji wierzytelności.

 • Kwota brutto na fakturze.
  Minimalna wartość określona została na 100 zł. Kolejne wartości rosną również co 100 zł, z kolei maksymalną sumę kwoty brutto na fakturze określono na nie więcej niż 50 000 zł.
 • Okres spłaty zobowiązania.
  W przypadku zakresu terminu spłaty faktury, minimalna wartość to 1 dzień, z kolei kolejne wartości można powiększać również co 1 dzień aż do maksymalnej przewidzianej wartości – 70 dni.

Warto zauważyć, że Transcash posiada najniższe oprocentowanie na rynku, które zaczyna się już od 1,99% i nie zawiera innych, ukrytych kosztów.

Czy Transcash faktoring oferuje faktoring cichy i odwrotny?

Usługi faktoringu w ostatnich latach wykształciły różne formy realizacji, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb wskazanych przez przedsiębiorcę. Co za tym idzie, wyróżnić można liczne sposoby na finansowanie zobowiązań zawartych między firmą a określonym kontrahentem. Sprawdźmy, jakie odmiany faktoringu oferuje Transcash.

 • Faktoring cichy. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz przekazać do finansowania pojedyncze faktury dla dowolnego kontrahenta.
 • Faktoring odwrotny. To rozwiązanie, dzięki któremu sfinansują faktury nawet dla zagranicznych kontrahentów. Oferują wysokie limity finansowania dostosowane do potrzeb klienta.
 • Pożyczka na fakturę. Dzięki temu rozwiązaniu sfinansują Twoje faktury, nawet jeśli w umowie/zleceniu widnieje zapis o zakazie cesji wierzytelności lub faktura wystawiona jest dla zagranicznego kontrahenta.

Dla uporządkowania – przedstawiona firma faktoringowa oferuje usługę mikrofaktoringu, faktoringu pełnego – lub ewentualnie pożyczkę na fakturę. Ten pierwszy przewiduje finansowanie jednej faktury krajowej i ma ustalony możliwy do podwyższenia wstępny limit 50 000 zł. Z kolei, pełen faktoring to finansowanie wielu faktur – także tych zagranicznych, a sam limit ustalany jest w pełni indywidualnie. Natomiast pożyczka pozwala na uzyskanie środków do 15 000 zł przy niezmiennej prowizji 4,99%. W przypadku pożyczki, spłaty dokonuje sam klient.

Faktoring w Transcash – przykładowe parametry limitu i opłaty

Omawiając przykładowe parametry oferty, z jakiej można skorzystać w Transcash, przyjrzyjmy się przykładowym kosztom reprezentatywnego limitu faktoringowego skierowanego do klientów korzystających z taryfy mikrofaktoring.

 • Kwota limitu: 40 000 zł.
 • Czas trwania limitu: 60 dni.
 • Koszt prowizji: 1996 zł.
 • Kwota, jaką otrzymamy na konto: 40 000.

Transcash faktoring – czym się wyróżnia?

Recenzowana dziś firma faktoringowa to bez wątpienia jeden z ciekawszych graczy w branży, który znalazł szereg ciekawych sposobów na wyróżnienie się wśród stale pomnażającej się konkurencji. Sprawdźmy najciekawsze aspekty związane z Transcash.

 • Transcash w przeciwieństwie do wielu faktorów koncentruje się na oferowaniu środków specjalnie dla firm transportowych.
 • Przewiduje możliwość skrócenia terminu płatności faktur nawet do 48 minut.
 • Nie posiada dodatkowych opłat.
 • Ma najniższą prowizję na rynku i finansuje faktury z zakazem cesji wierzytelności.
 • Poza faktoringiem oferuje możliwość skorzystania z usług windykacyjnych oraz kancelarii prawnej.
Transcash strona

Transcash faktoring – nasza opinia

Przyszedł czas na podsumowanie przedstawionej dzisiaj oferty faktoringu dla przedsiębiorstw. Choć została ona zawężona do firm transportowych, to trudno uznać tę grupę za niewielką – dlatego finansowaniem faktur w Transcash powinno zainteresować wielu klientów. Doceniamy jej usługi nie tylko za doskonale opracowaną stronę internetową i przejrzyście rozplanowaną ofertę. Na uwagę zasługuje niebanalny, prosty w użyciu kalkulator pozwalający sprawdzić wszystkie potrzebne informacje na temat oferty i kosztów. Firma ta stawia na transparentność i szybkość – co w branży transportowej ma przecież niebagatelne znaczenie.

Dane kontaktowe dla klientów

Dla nowych klientów:

Dla obecnych klientów:

Dla kontrahentów:

Informacje na temat spółki

Transcash logo

Transcash.eu

S.A.

Rodzaj:
Firma faktoringowa
Numer REGON:
020277393
Numer NIP:
8971714717
Numer KRS:
0000626049
Data rejestracji KRS:
 1 lipca 2016
Godziny pracy:

Poniedziałek-piątek; 8:00-16:00

Adres firmy

ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie tej firmy faktoringowej oraz jej elementach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 9 czerwca 2020 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.5/5 - (19 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • J
  J

  Jakub

  31.03.2023, 17:33

  Wyróżniający się komentarz

  Odradzam współpracę z firmą Transcash. Nie wysyłają powiadomień o zapłacie należności a potem po pół roku się budzą i doliczają noty karne i inne opłaty. Prosząc o wykaz e-maili do każdej faktury że byłem informowany jest nieosiągalny. Nie ma z kim rozmawiać.Od dwóch miesięcy nikt nie potrafi dać odpowiedzi i przesłać scanów emaili że mnie powiadamiali. Buta i arogancja ze strony konsultantów. Naliczyć noty karne i dostać z tego prowizję. Nie ma z kim rozmawiać. Mają w komputerze informacje że wysyłali monity na e-mail i nie potrafią tego udokumentować odsyłając na drogę sądową. Lepiej poszukać innej firmy.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Transcash S.A.
Złóż wniosek