BGŻ BNP Paribas infolinia

bgż infolinia

BGŻ BNP Paribas kontakt

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):

Reklamacje (dostępność: 24/7):

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Jedna z lepiej rozwijających się grup bankowych w ostatnich latach, która powstała z połączenia banku BGŻ z bankiem BNP Paribas i realizuje obsługę klientów detalicznych i przedsiębiorców, stale poszerzając swoją ofertę o nowe produkty bankowe.

Sprawdź też: IBAN SWIFT/BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas kontakt

BGŻ BNP Paribas to uniwersalne przedsiębiorstwo bankowe, które kieruje swoją bogatą ofertę do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, rolników, a także dużych korporacji.

Należy zaznaczyć, że oferta jest bardzo urozmaicona. Klienci indywidualni mogą wybrać między innymi różne konta osobiste, kredyty konsumpcyjne lub gotówkowe czy zdecydować się na wyrobienie kart płatniczych. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze. Bank oferuje bowiem konta oszczędnościowe, a także lokaty. Popularnością cieszą się również ubezpieczenia oraz usługi maklerskie. Na brak ofert nie mogą narzekać również przedsiębiorcy. BGŻ BNP Paribas ma bowiem rozwiązania, które pomogą założyć i efektywnie prowadzić własny biznes. Trzeba podkreślić, że przedsiębiorcy mogą korzystać na przykład ze specjalnego kredytu Unia+, pożyczki leasingowej czy obsługi handlu itd. To jednak nie wszystko. Na uwagę zasługuje fakt, że przedsiębiorstwo ma rozwiniętą bankowość elektroniczną, która pomaga szybko i profesjonalnie operować dostępnymi produktami finansowymi.

Bank BGŻ BNP Paribas – według statystyk – jest jednym z największych przedsiębiorstw pod względem wartości aktywów. Instytucja powstała w wyniku połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej z BNP Paribas Bankiem Polska. To wydarzenie nastąpiło 30 kwietnia 2015 roku. Należy zaznaczyć, że w tym momencie instytucja ma blisko 3 mln Klientów, co jest bardzo dobrym wynikiem. Ponadto posiada 500 oddziałów stacjonarnych oraz zatrudnia ponad 7500 pracowników.

BGŻ BNP Paribas infolinia
2.1 (42%) 20 głos[ów]

Autor wpisu: Stanisław Duda

2019-07-30T10:23:43+02:0015.06.2018|Banki|
Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

  1. KAMILA 15 lipca 2019 at 15:45 - Odpowiedz

    chcialabym zrezygnowac z umowy poniewaz mi sie skonczyla prosze o kontakt 669153928