Kalkulator odsetek – policz odsetki ustawowe, podatkowe i inne!

Kalkulator odsetek

odsetki ustawowe to forma odszkodowania za zwłokę w spłacie świadczeń pieniężnych np. pożyczki, wystawionych faktur lub innych zobowiązań
odsetki podatkowe - zwane również budżetowymi, są to odsetki za nieterminową wpłatę, pobierane od wszystkich podatków i innych należności budżetowych
Kwota zobowiązania
Oprocentowanie
%
Ustalony termin zapłaty
Data faktycznej zapłaty

Kalkulator odsetek podatkowych

Obliczenie odsetek od zaległości podatkowych nie jest łatwą sprawą. Kiedy jesteśmy pod presją urzędu skarbowego łatwo popełnić błąd w obliczeniach, dlatego przygotowaliśmy dla was wygodny kalkulator, który wykona wszystkie niezbędne obliczenia. Im bardziej odkładamy spłacenie należności tym więcej przyjdzie nam zapłacić odsetek za zwłokę. Niezależnie od tego, czy przychodzi nam płacić odsetki od VAT czy jakiegokolwiek innego podatku.

Kalkulator odsetek ustawowych

Nasz wielofunkcyjny kalkulator policzy także odsetki ustawowe. Odsetki ustawowe to usankcjonowane prawem odszkodowanie za zwłokę w spłacie wierzytelności. Mają zastosowanie w wielu dziedzinach a ich zaletą jest to, że na wierzycielu nie ciąży obowiązek udowodnienia, że opóźnienie w spłacie przyniosło mu straty. Aby obliczyć odsetki ustawowe wystarczy wybrać odpowiednią opcję w kalkulatorze, wpisać kwotę, odpowiednie terminy i kliknąć “oblicz”. Kwota należności zostanie natychmiast wyświetlona.

Uniwersalny kalkulator odsetek!

Jeżeli chcesz obliczyć jakikolwiek inny rodzaj odsetek, wystarczy wybrać odpowiednią opcję i wypełnić pola. Wystarczy znać oprocentowanie, jakie dotyczy naszej wierzytelności oraz kwotę. Poza tym należy wpisać termin zapłaty ujęty w umowie oraz faktyczny, planowany termin spłaty zadłużenia a następnie obliczyć wartość odsetek. Wszystko odbywa się błyskawicznie i otrzymujemy wartość odsetek.

Kalkulator odsetek – policz odsetki ustawowe, podatkowe i inne!
5 (100%) 1 głos[ów]
2019-04-04T14:31:38+02:0022.02.2019|Narzędzia i kalkulatory|
Dodaj komentarz